Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Орнава" чи то "Родіна"? ні, то є вуйкошоп!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.08.2006, 18:01 #168680   #1
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово "Орнава" чи то "Родіна"? ні, то є вуйкошоп!

Сьогодні довелося побувати в цьому склепі (вуйкошопі).
Правда, це не перше моє відвідування.
Як колись продавали брудну та невмивану моркву, так і сьогодні - на прилавку лежали баклажани...в болотній лушпині бруду товщиною з пів-сантиметра.
-Брррр
Зробив зауваження продавщиці, вона на мене квадратні вочі зробила!...
європа мля!!!Йду далі.
Питаю у менджера біля рядів з консервами - де чечевиця продається, у якому ряді?
Не звертає уваги, розмовляє з подружками про діла приватні...
Накінець повертається - шо шо ви хочете?
Повторюю запитання.
Німий погляд, ніби я запитую у неї про принцип роботи арсенід-галієвого переходу.
Повертає голову до своїх подружок по роботі, в їхніх очах німі відповіді - нуль поняття.
Пояснюю, ну це такий харчовий продукт...бла бла бла.
Питання, що тії менеджери там роблять, за що зряплату плотять?
Далі...
Хех, а туалет платний.
Напевне не ще доробилися власники тієї родіни, що вбиральні у них платні?
Обїздив пів-світу, але таке побачив тільки у нас.
То хоча б щити поставили перед дверима до вбиралень... бо йдучи по сходах напроти - бачиш кіно!

Пе-Се - власники родіни наші мєстниє ( вуйки), с. Росохач - Чортківського р-ну
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:05 #168683   #2
LEva.
 
Аватар для LEva.
Типово

біля мого будинку, ще одну будуть, зайдеш ще туди глянеш
масив: Дружба біля ТНПУ..
сам подібного не помічав.. досить задоволений
LEva. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:07 #168684   #3
cheesy
Типово

ще одну родіну?
Мені задється, шо наша Родіна- великий рпогресс попри багато недопрацьовок.
Єдин ешо харити, це поставиил машинки для розрахунку кредитними карточками, а користуватись ними не вміють....Стільки часу тратять шо вже можна 2 рази зкупитись за той час.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:08 #168686   #4
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

заїду, обов"язково, з фотоапаратом.
посміємося...
і на "малой родінє" в Чорткові хочуть такий самий вуйкошоп будувати.
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:16 #168689   #5
DJ_ALEX_BASS
 
Аватар для DJ_ALEX_BASS
Типово Re: ОРНАВА чи то РОДІНА?

Цитата:
Допис від Конзерва
Сьогодні довелося побувати в цьому склепі (вуйкошопі).
Правда, це не перше моє відвідування.
Як колись продавали брудну та невмивану моркву, так і сьогодні - на прилавку лежали баклажани...в болотній лушпині бруду товщиною з пів-сантиметра.
-Брррр
Зробив зауваження продавщиці, вона на мене квадратні вочі зробила!...
європа мля!!!Йду далі.
Питаю у менджера біля рядів з консервами - де чечевиця продається, у якому ряді?
Не звертає уваги, розмовляє з подружками про діла приватні...
Накінець повертається - шо шо ви хочете?
Повторюю запитання.
Німий погляд, ніби я запитую у неї про принцип роботи арсенід-галієвого переходу.
Повертає голову до своїх подружок по роботі, в їхніх очах німі відповіді - нуль поняття.
Пояснюю, ну це такий харчовий продукт...бла бла бла.
Питання, що тії менеджери там роблять, за що зряплату плотять?
Далі...
Хех, а туалет платний.
Напевне не ще доробилися власники тієї родіни, що вбиральні у них платні?
Обїздив пів-світу, але таке побачив тільки у нас.
То хоча б щити поставили перед дверима до вбиралень... бо йдучи по сходах напроти - бачиш кіно!

Пе-Се - власники родіни наші мєстниє ( вуйки), с. Росохач - Чортківського р-ну
I sho ti tim ho4 skazati sho ti ba4iv bilshe zakohos 4i sho 4i tobi ne podobaetsa Market Rodina bo tam na tebe ochami divlatsa.. P.S. ia b i sam divivsa na tebe iak bi ti zapitav mene pro де чечевиця продається, у якому ряді? bo ia zivu 20 rokiv i sam ne znau sho to za :::::::::::
DJ_ALEX_BASS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:29 #168696   #6
Linker
 
Аватар для Linker
Типово

Конзерва

не цікавився, скільки грошей платять працівникам цього магазину?..

отже, каков поп, таков приход
Linker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:37 #168697   #7
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Цитата:
Допис від Linker
Конзерва

не цікавився, скільки грошей платять працівникам цього магазину?..

отже, каков поп, таков приход
в зарплатнях орієнтуюся.
а ось професіоналізму та культури поведінки працівникам таки бракує в тому вуйкошопі!
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:47 #168700   #8
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

Конзерва
а ти би сильно напрягався за ті гроші шо їм платять?... вон стоять там по 14 годин... думаєш вони в захваті від таких клієнтів як ти?... я їх захищаю тому що у мене там багато знайомих... люди класні...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 18:57 #168704   #9
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Цитата:
Допис від MataDoR
Конзерва
а ти би сильно напрягався за ті гроші шо їм платять?... вон стоять там по 14 годин... думаєш вони в захваті від таких клієнтів як ти?... я їх захищаю тому що у мене там багато знайомих... люди класні...
Знайомі класні бувають поза межами їх роботи, а там треба бути класним спеціалістом а не "бараном".
Моє діло, прийти та залишити гроші там, а не отримати відразу від спілкування з людьми професійно непридатними.

питання платять...навколо світ широкий!
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:06 #168712   #10
Kija
Banned
Типово

Не погоджуюсь з твоїми висновками щодо Орнави, по перше в Родину кожної суботи їздим з малою скуплятися (найкращий асортимент з усіх супермаркетів в Тернополі), по друге зверху ж в самій Орнаві, непоганий вибір нормальних речей (хоча переважно жіночих). Якщо тобі так не подобається Орнава, назви мені кращий аналог в Тернополі, до того ж що ти від нього такого особливого хотів це ж всього навсього магазин.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:07 #168713   #11
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

Конзерва
якби їм давали чайові як офіціантам - то може б і були привітніші... чи доплачували клієнти.. а так - то рутина... ти напевне просто незнаєш скільки "унікалів" вони зустрічають там.. і кожному все поясни.. покажи.. а вони ше й вознікають... а клієнтів магазин втратити не боїться.. вони завжди будуть.. так само як і робочі... за такі копійки які вони там получають ніхто дійсно викладуватись небуде... це не робота.. це підробіток...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:18 #168725   #12
slider_one
Типово

Мене Орнава завжди влаштовувала.... І ті магазини шо є на другому поверсі тіки в них і скупляюсь... Бувають звичайно черги довгі в Родині, але там і вибір широкий, і народ привітний... а то шо описав автор топіку ніколи непомічав.
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:26 #168729   #13
Конзерва
 
Аватар для Конзерва
Типово

Kija
так зручно, все під рукою - склеп тижневої закупівлі.
це єдине,
правда, ціни там не категорії цього шопу, вони там завищені.
в таких магазинах зазвичай ціни на 6-8% нижчі,ніж в малих.
Прибуток досягається за рахунок великого обсягу продаж, ось цим і принаджують покупців.
а за другий поверх я мовчу, ціновий ряд більшості товарів не для середнього покупця.

... я також маю карту дисконтну РОДІНИ
Конзерва зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:34 #168737   #14
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово

Сільпо самий кращий...
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:36 #168739   #15
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

Конзерва
а роблять такі шопи дешевшими шоб народ в них тягнувся... а в родини проблем з відсутністю клієнтів немає... є такі штуки як кеш енд кері якшо хош дешевше... а другий поверх... зато речі там хороші... я готовий платити більші гроші за гарні речі... а не дешевше.. але таке в якому півміста ходить....
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:52 #168753   #16
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

Дуже мало закладів в Тернополі з відмінним сервісом. Криві рожі продавців, менеджерів, адміністраторів - це як добрий день. Не розуміють наші бізнесмени наскільки важлива псевдощира усмішка його працівників до клієнтів. Коли відвідую магазини, то часто йду дути де мене гарно обслужили, а не де ближче чи дешевше. Але так і треба цим комерсантам, з часом відчують відтік клієнтів через брак банальних елементів сервісу.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 19:56 #168756   #17
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

gsv
повністю підтримую.. але в нашій країні часто робиться через одне місце... ше маленькі.. ше не доросли...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 20:16 #168769   #18
Kija
Banned
Типово

Цитата:
Допис від Конзерва
а за другий поверх я мовчу, ціновий ряд більшості товарів не для середнього покупця.
Так ніхто і не казав, що це ринок, там магазини і розраховані на тих хто може собі дозволити купити якісну річ.
На рахунок того, що в Родині не привітливі консультанти і продавці, також не помічав, мені для прикладу там завжди допомагають вибрати хороший чай чи вино, причому самі пропонують допомогу і не приходиться навіть просити, а продавці навіть 2 рази застосували свою власну дисконтну картку, коли я забував свою (причому хочу замітити, я їх про це також не просив).
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 20:36 #168776   #19
acsy
 
Аватар для acsy
Типово

Як для Тернополя, то поки що і так непогано, а буде конкуренція їм, то й змусить щось поліпшувати, а поки що на п"яти їм ніхто не наступає, то вони й дрімають... Європа ж далеко
acsy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 05:58 #168923   #20
gsv
 
Аватар для gsv
Типово

Цитата:
Допис від Kija
На рахунок того, що в Родині не привітливі консультанти і продавці, також не помічав, мені для прикладу там завжди допомагають вибрати хороший чай чи вино, причому самі пропонують допомогу і не приходиться навіть просити, а продавці навіть 2 рази застосували свою власну дисконтну картку, коли я забував свою (причому хочу замітити, я їх про це також не просив).
Хех привітливі і на перший вигляд бекорисливо-професійні консультанти завжди радять купити товар який погано продається (часто ширпотреб) Мені раз пробували впарити так шампунь, коли я запитав за іншу марку шампуню, консультатнт настирливо мене відмовляв...

Щодо дисконтної картки, то в цьому жесті також заложені меркантильні інтереси Чудак на касі пробиває на свою картку море товару і має гарну знижку, потім та картка продається тим хто бажає отримати 5% знижку, наприклад, за кілька десятків гривень Це доречі внутрішній злочин, і касир може позбутись роботи за це.

п.с. При цьому всьому, вони навіть посміхатись щиро не навчились (у моєму випадку). А тебе вдало розвели, знач прогрес рухається
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:40.