Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Про роботу в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.08.2015, 08:36 #2570022   #61
Cabirez
 
Аватар для Cabirez
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Честь.
На даний час я також живу і працюю в Польщі. В цій темі лише декілька постів є правдою. Роботу шукав сам, через інтернет на польських сайтах, як на мене мова не важка, головне бажання її вчити. То собі зарадите без посередників. Також їхав сам і перший раз, на поля і мясо не вівся, то залишив вже коли буде дупа повна.
Коли ви не є фахівцем у своїй справі, забудьте про мільйони які вас тут чекають. А то багато таких бачив, що ще візи нема а вже всі гроші заробив і пропив
Насамперед про моральну сторону, якщо ви не готові до цього, то краще не їдьте. Коли живеш з кимось по 24 години на добу, то дуже багато нових нюансів вилазить на поверхню. Сам колись їздив з чоловіком з яким працював в Тернополі в Росію, і був він класним чуваком 8 годинний роб.день. А потім я прозрів, що я тієї людини зовсім не знав. Ну і як ви себе поставите серед інших, так і до вас будуть відноситись.
Обдумайте добре що вам тут буде потрібно. Як то одяг і побутові речі. Ви не вдома і хз де будете, а серед лісів-полів магазинів нема. Або дуууже малий асортимент, а до більшого нема як добратися. Було і таке.

Добрі люди, альбо посередники. У нас в фааайному місті, і в державі вони думають за ближнього, але завжди хочуть поімєиь з нього користь. Такі вже пілять люди. Їх задача завербувати нового кадра і взяти побільше, бо платите ви і не рідко поляки з той строни. Але поляки ставлять умови відбору для себе : фізична форма, спеціальність, навички а добрі люди кажуть поняття маєш як плитку ставити, бруківку, чи зі сваркою працював? Як не маєш то може бачив? Ооо, то супер, там будеш працьовнік будовляний за 10 злотих на годину! Давай бабло і тебе там чекають вже дуже давно.
Потім такий вася приїжджає і його ступорить , різниця дуже велика. Треба знати що до чого, тех терміни на іншій мові, технологии праці теж інші хоч базовий принцип відомий. Якщо ти в тому розумієшся, то собі порадиш всюди, і не пропадеш. А як поїхав бо сидів на мамині гроші з Італії, а тепер там кризажопаінегрівкупа то вже кормушка не та. І сказала тобі жінкамама, може вжехержирний вистачить в компі зависати їдь в світи по бабло, то таким аватарам ой як тут зле. Сам їсти звари, постірай без машинки, попрацюй по 12-14 год, в магазин піди, помийсяпобрийся, то вже часу ніц нема.
Отож, добрі люди є і в Тернополі. Мав справу з одним тарасиком, офіс на четвертому поверсі ( не пам'ятаю точно вже) перші три поверхи якась організація по будові і розвитку, перед старою піцерією йти зі сторони музею.) Оплатив консульські два рази, плюс йому за запрошення 1000, дали відмову бо запрошення лайно. Другий раз чекав на чергу дуже довго, але вже був вчений і мав два валідних запрошення від поляків безпосередньо. В мене завтра подача документів, а він ввечері дзвонить і каже ти дядя нікуди не подаєшся бо мені немає на тебе запрошення. ( після першого разу була мова за що він гроші бере) ну то подався по своїх документах і все ок.
Забрав суму яка була як винагорода за запрошення, і надалі документи сам буду подавати. Той же тарасик робив моєму родичу документи, візу відкрили, але страж гранічна до унії не пустив, бо запрошення вже було анульоване. Не раджу туди йти.

Допишу пізніше, з телефону погано тексти великі писати...
Cabirez зараз поза форумом  
Подякували 7:
AHgpyxa (17.09.2015), decibel (06.03.2016), ОРДА (01.01.2016), jurijone (11.12.2015), Proof (06.03.2016), Romko_7 (03.09.2015), virakoch (12.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2015, 11:30 #2573401   #62
Ljydik
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

ШАХРАЇ!!! Відправляв нас в Голландію ХЛИСТУН РУСЛАН адреса офіса:М.ТЕРНОПІЛЬ ВУЛ.ТАНЦОРОВА 14 ТАМ ДЕ ВІЗОВИЙ ЦЕНТР ПОЛЬЩІ 3 ПОВЕРХ 8 КАБІНЕТ. Його телефони 0673545255, 0676000111,0673505705, (0352-код Тернополя)454111.Їздила я з чоловіком в березні 2015р в Голландію обіцяв, що буде робота і зарплату 1500 євро в місяць (6,5-7,5євро в год.). Заплатили і тут йому гроші за роботу і там. Роботи не було з 9 чоловік що жили з нами в 5-кімнатній квартирі один мав постійну роботу і то гроші йому не виплачували. На той момент коли ми вже їхали додому (пробули ми там два з половиною місяця) він грошей ще не отримав. Інші могли піти на роботу в тиждень один два рази або взагалі не йти, але гроші їм не виплачували.В нас з ним була домовленість, що в разі якщо там не буде роботи він поверне нам гроші, але нічого він не повернув. В Голландії нас зустрів і займався нашим працевлаштуванням поляк Арек і Мірик (наркомани). Партнери Хлистуна Руслана в Рівному Філікс Людмила фірма Лінгвста. За цю Людмилу і фірму я взнала коли пропрацювала на роботі розказали люди багато різних. В них ситуація була не краща. В офісі у Тернополі документи може приймати його жінка НАДІЯ ХЛИСТУН або його кум а можливо хтось інший.

Додано через 1 хвилину
відгуки ще є тут http://zarobitchany.org/catalog/pp_r..._tancorova_14_ http://zarobitchany.org/catalog/lingvista http://www.kakrabota.com.ua/company/4362 http://www.0362.ua/catalog/full/2830/comments http://www.huzhe.net/complaints/am-l...ta-c53556.html http://zagranicey.net/catalog/lingvista

Востаннє редагував Ljydik: 04.09.2015 о 11:30. Причина: Пізніше додано
Ljydik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 11:03 #2597055   #63
SebastianPL
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Хочу, щоб допомогти українцям в Каліш.
Як хтось має деякі офіційні справи. Натякають, що компанії використовують українці. Якщо хтось думає, що, куди йти Каліш є хорошим місцем. Квартири в половині дешевше, ніж Вроцлав і Щецін, робота не має проблем. Дуже rolników.Sprawdze Ваше резюме для помилок.
Я не приймати будь-які гроші.

Chetnie pomogę Ukraińcom w Kaliszu.
Jak ktoś ma jakieś sprawy urzędowe. Podpowiem jakie firmy zatrudniają Ukraińców. Jeżeli ktoś myśli gdzie wyjechać Kalisz jest dobrym miejscem. Mieszkania są o połowe tańsze niż Wrocław czy Szczecin, z pracą nie ma problemów. Bardzo dużo rolników.Sprawdze czy CV nie zawiera błędów.
Nie biore żadnych pieniędzy.
SebastianPL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 11:20 #2597058   #64
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Робота в Польщі чи будь-де інше - це має бути лише тимчасова для відкриття власної справи. В Тернополі можна заробляти від пару сотень доларів до пару тисяч доларів сидячи вдома в теплі. Просто лінь і тупість заважають вивчити основи фінансових ринків.
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 13:32 #2597100   #65
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від rrrmobil Переглянути допис
Робота в Польщі чи будь-де інше - це має бути лише тимчасова для відкриття власної справи. В Тернополі можна заробляти від пару сотень доларів до пару тисяч доларів сидячи вдома в теплі. Просто лінь і тупість заважають вивчити основи фінансових ринків.
Іпать- тут новий рокфельор нарісувався.. пишеш з верту, сигари підпалюєш 100 доларовими купюрами?
Форексо-млм-щика одразу витко.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 4:
Garko (03.12.2015), hunter07 (03.12.2015), pc_user (21.05.2016), topmdk (03.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 14:32 #2597112   #66
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата В Тернополі можна заробляти від пару сотень доларів до пару тисяч доларів сидячи вдома в теплі. Просто лінь і тупість заважають вивчити основи фінансових ринків.
земляк давай ділися своїм успіхом
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 14:45 #2597117   #67
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата земляк давай ділися своїм успіхом
Для того, щоб успішно заробляти в інтернеті треба знати 3 правила:
1) тебе однозначно кинуть;
2) тебе розведуть як лоха;
3) якщо ти заробив і думаєш ти цар форекса - дуже скоро до тебе прийде п1)))
rrrmobil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2015, 15:35 #2597131   #68
saymon
Guest
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

rrrmobil, обгрунтуй яке відношення твої лохотрони мають до роботи в Польщі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 13:57 #2620404   #69
Galicia
Учасник
 
Аватар для Galicia
Exclamation Відповідь: Про роботу в Польщі

Хто ти насправді?! Люди, які домоглися успіху, розуміють, що досягнення чого-небудь в житті можливо після пізнання себе, своїх сильних сторін і переваг. Але як зрозуміти, якими сильними сторонами володієте саме ви? Щоб побачити себе з боку і правильно оцінити всі свої достоїнства і недоліки, людина повинна прагнути пізнати себе ближче. Ремарка: І виріс я на чужині, І сивію в чужому краї: То одинокому мені. Здається – кращого немає. як наша славная країна…((кобзар ..... Добра там дійсно дуже мало.
Galicia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 09:30 #2620861   #70
Hotya
Banned
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

у мене сусід іздив, але что б він там щось неймовірне заробив то ні, тому повернувся і працює зараз тут
Hotya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2016, 19:09 #2635728   #71
Lana4512
Banned
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

А в мене подруга їздила, теж з неба зірок не хапала. А робота була реально важкою. Обрізали пластикові каністри гарячим ножем, щей хімічне отруєння можна було заробити(((
Lana4512 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2016, 12:22 #2650654   #72
skim
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Poszukujemy ludzi do dociepleń budynków z doświadczeniem. Chętnie przyjmiemy ludzi z Ukrainy, Białorusi. .Atrakcyjne wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny. Tel +48880374677 ,787040200 skype skim251178

Ми шукаємо людей на утеплення будинків, з досвідом роботи і на навчання. Ми вітаємо людей з України, Білорусії.Зарплата за м2 Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону.
skim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 17:51 #2651623   #73
dajan_kg
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Легалізація з правом праці в Польщі. Деталі - в приват
dajan_kg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 20:47 #2652631   #74
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

кажуть що з нового року щось міняється в поляків у плані запрошень і т.д. правда чи нє?

p.s. контакти фірми де працює ваша жона можна)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2016, 21:45 #2652640   #75
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата кажуть що з нового року щось міняється в поляків у плані запрошень і т.д. правда чи нє?
http://tvoemisto.tv/news/polshcha_ho...den_80287.html
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2016, 19:19 #2656430   #76
Cabirez
 
Аватар для Cabirez
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Нарив сайт на просторах інтернету. Думаю багатьом буде в пригоді http://forum.zarobitchany.org/forum7/
Cabirez зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2017, 12:35 #2707939   #77
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі



Цитата У Польщі окружна прокуратура у Щеціні відкрила провадження проти власника супермаркету Bimex Єжи Бітеля в населеному пункті Барлінек за скандальну табличку щодо перевірки українців
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 10:44 #2709538   #78
Saymo
Banned
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Кажуть зараз в Чехію краще їхати
Saymo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 12:44 #2709567   #79
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Saymo Переглянути допис
Кажуть зараз в Чехію краще їхати
в америку краще
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 12:51 #2709569   #80
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Saymo Переглянути допис
Кажуть зараз в Чехію краще їхати
Цитата в Чехію
Та ти бачу страшний троляка
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:14.