Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


"Покращені" маршрутки: скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2014, 16:40 #2393450   #221
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
- Моя особиста позиція, і я від цього не відступлюся, по кількості пільговиків ми зменшувати не будемо. Ми будемо шукати якусь іншу форму, як перевізникам це компенсувати, чи щось інше, але не зменшувати кількість пільговиків, - говорить Сергій Надал.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Домовилися скоротити кількість пільгових місьць до 3 (трьох). Більше ніяких змін, в т.ч. і підвищення вартості проїзду не планується. На тому і порішили.
Назвали це гордо - Тернопільська міська рада не допустила транспортного колапсу в місті
Ай да Надал, ай да сучий син!

Цитата
Допис від maxkatz
1. Маневр с «перевозчики хотели повысить цены на 40%, но добрый дядя мэр решил, что повысит только на 7%», ужасно гнусный. Выглядит так, что его придумал умудрённый жизненным опытом пиарщик-политтехнолог, который считает, что население это тупое быдло, которое не имеет мозга и поэтому скушает такую идиотскую историю и будет любить доброго дядю мэра и радоваться.
Мир изменился, друзья, миром правит не тупое быдло, а офисные работники с интернетами, айфонами и прочими средствами получения информации. Стыдобища в 2014 году такую хрень им пытаться скармливать. Не надо так больше делать.

2. Цены на проезд в транспорте надо повышать регулярно. В мире инфляция, всё дорожает, такова жизнь. В Москве цены на проезд не повышались три года, давно пора. Популистские стоны на тему «доколе» в связи с этим предлагаю в данной дискуссии отставить.

3. Планировал повышение цен какой-то безмозглый идиот, ничего не понимающий в транспорте, которого по какому-то недоразумению послушал мэр, подписавший решение. Задача мэрии сделать так, чтобы больше людей общественным транспортом пользовалось (это мэрия понимает). Чтобы в решении этой задачи продвинуться, нужно, чтобы у каждого в кармане по возможности был проездной. А чтобы проездной в кармане появлялся, он должен быть намного выгоднее, чем разовые билеты.



http://maxkatz.livejournal.com/261459.html

По малюнках кожен зможе сам розрахувати якою має бути вартість проїзду в громадському транспорті (тролейбусах) Тернополя. За орієнтир раджу брати Прагу.
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 17:10 #2393470   #222
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата По малюнках кожен зможе сам розрахувати якою має бути вартість проїзду в громадському транспорті (тролейбусах) Тернополя. За орієнтир раджу брати Прагу.
якісь цікаві ти графіки навів.
проїзний в києві і празі майже в одну "питому ціну", а ордин проїзд різниться в 2 з лишнім рази.
ну та ладно - одна поїздка: 0,11% від середньої ЗП.
У нас по Україні якщо не помиляюсь зараз середня ЗП в промисловості 3000 грн.
Це тобто 3.30 за проїзд. Наші маршрутчики хочуть вже більше.
Це перше.
друге - в празі теж їздять роздовбані еталони, якими керують люди без досвіду пасажирських перевезень? Чи там нормальні міські автобуси їздять? Просторі, з низькими підлогами?
Якщо наш транспорт буде таким як в Празі - я готовий платити

Додано через 1 хвилину
А поки наші перевізники не можуть запропонувати нам рівень Праги - то й нічого нити про підвищення цін.

Додано через 4 хвилини
ПС: а взагалі маловато інфи взято. сказано "громадський транспорт". Це поняття широке. В києві наприклад є проїзні на кілька видів транспорту - 230 грн на місяць. Якраз рівень Празької ціни. ХЗ що за основу брав автор графіків.

Востаннє редагував switch: 16.05.2014 о 17:10. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 17:21 #2393480   #223
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Так, для наочності. Маршрут маршрутки №120 в Одесі. Вартість проїзду - 2,50.

А тут - Тернопіль в тому самому маштабі.

Тобто, повне коло будь-якої маршрутки в Тернополі є меншим, ніж поїздка в одну сторону в Одесі.

І ще... Шкода не зазнимкував маршрутки в Одесі (якщо буду цього року - зазнимкую). Загалом - маршрутки охайні, прибрані, без шарів бруду. ВСІ крісла у ВСІХ маршрутках є м'якими (типу, як в міжміських). На скільки знаю,це було однією з умов тендеру. У кожній маршрутці є чистенькі фіранки, якими можна за бажання закритися від сонця. Водії в салоні не палять, у більшості поруч з водієм сидить кондуктор. На рахунок розмов по мобільному - не скажу, бо не звертав уваги. Ввічливість - на рівень вища.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 18:08 #2393503   #224
PhantomRV
 
Аватар для PhantomRV
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

http://index.minfin.com.ua/index/ave...?2014-03&dsort


Ще би сюди ціну на соляру для всіх тих країн для остаточного аналізу...

Востаннє редагував PhantomRV: 16.05.2014 о 18:14.
PhantomRV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 18:09 #2393505   #225
Учаснег
 
Аватар для Учаснег
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

switch,
За Прагу не скажу - більше 5 років там не був. Точно знаю що маршруток там немає (хіба десь на околицях, в передмісті), маршрутки це взагалі не громадський транспорт. Це називається паратранзіт (туди ще звичайне таксі відноситься). Тому 3,30 які ти нарахував, це не вартість проїзду в маршрутках, ні, - це орієнтовна вартість проїзду в тролейбусах. Якщо ти хочеш їздити в таких автобусах як в Празі, то й платити треба як в Празі.
На ці вихідні був у Будапешті - їхня система громадського транспорту мені дуже сподобалась. Вартість проїзду 350 HUF, місячний проїзний 9500 HUF (300 HUF = 1Є). Рухомий склад наземного громадського транспорту представлений трамваями різних типів.


Як бачиш, є нові (ходять лише по транспортному кільцю) і старі моделі. Інтервал руху трамваїв які ходять по транспортному кільцю 2-3 хв. в неділю в обід!
Також є тролейбуси і автобуси (те що нас цікавить).


Ікаруси мені попадалися особливо часто, і вони ні разу не низькопідлогові. І ще я там не бачив жодної маршрутки
Більше рухомого складу: https://en.wikipedia.org/wiki/BKV

Що я пропоную:
1 Вигнати Мединського і Мастюха
2 Ціна разового квитка в тролейбусі 3 грн. проїзного 75 грн. (а не 127 грн. як це є зараз!!!)
3 Введення Е-квитка з терміном дії 45 хв. - 1 год. це дозволить людям з Золотогірської пересісти з комунального автобуса на тролейбус на майдані Перемоги (хоча я не впевнений - мабуть краще проїзний)
4 Оптимізація тролейбусних маршрутів, випилювання маршруток які їздять виключно під контактною мережею (1,15,16,19,20,22).
Може щось пропустив, але якось так.

P.S. Зайшов на http://rada.te.ua/ в питання-відповіді, ну там і понаписували, молодці.

P.P.S. Xому проїзний в Тернополі 127 грн. - щоб їздили маршрутками 127/2,5=50,8
Все що дорожче 50 поїздок це загороджувальна ціна.

Востаннє редагував Учаснег: 16.05.2014 о 18:26.
Учаснег зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.05.2014, 18:49 #2393510   #226
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата Ікаруси мені попадалися особливо часто, і вони ні разу не низькопідлогові. І ще я там не бачив жодної маршрутки
Більше рухомого складу: https://en.wikipedia.org/wiki/BKV

Що я пропоную:
1 Вигнати Мединського і Мастюха
2 Ціна разового квитка в тролейбусі 3 грн. проїзного 75 грн. (а не 127 грн. як це є зараз!!!)
3 Введення Е-квитка з терміном дії 45 хв. - 1 год. це дозволить людям з Золотогірської пересісти з комунального автобуса на тролейбус на майдані Перемоги (хоча я не впевнений - мабуть краще проїзний)
4 Оптимізація тролейбусних маршрутів, випилювання маршруток які їздять виключно під контактною мережею (1,15,16,19,20,22).
Я тобі як людина яка досить часто користується громадським транспортом, як міжміським так і приміським так і міським, скажу що нашим Еталонам і Богданам по комфорту до Ікаруса ще як до неба рачки
Якщо стан тих ікарусів такий як в тих вживаних троликів, які закупив тернопіль - то це цілком пристойний транспорт.
стосовно 3 грн вартості проїзду - для тернополя за тролейбус можливо і забагато - проте якщо би навтіь таку ціну виставили - то при виборі "тролейбус проти маршрутки" я би все рівно вибирав тролейбус в багатьох випадках.
А з іншим - в принципі згідний.

Додано через 18 хвилин
Скажу ще чим мені реально імпонують тролики:
я от часто буває їзжу в теребовлю вечірнім приміським дизелем. І от якраз мені під розклад іде кілька 11 троликів в той час. І скільки їздив - ніколи такого не було, щоб не приїхав тролейбус. Причому якщо приїхав - то ти вже впевнений що встигнеш (я люблю вийти впритик). Чого не скажеш про маршрутки. Не раз стикався що або кажуть що їдуть там до Універсама... Або стоять по 10 хв на Київській і Злуки... Словом з маршрутками стабільна нервотрьопка Але на жаль на даний час тролики програють в гнучкості маршрутів і інтервалі руху.

Востаннє редагував switch: 16.05.2014 о 18:49. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Buran (17.05.2014), ColdMineR (16.05.2014), Учаснег (16.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 00:08 #2393669   #227
dwd
 
Аватар для dwd
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Всім добре, тільки в нас бідося…

Прихований текст: 16.05.2014Суспільство 
dwd зараз поза форумом  
Подякували 9:
Alexsandrsan (17.05.2014), axEAne (18.05.2014), Buran (17.05.2014), Jane Doe (17.05.2014), newkos (17.05.2014), pberit (17.05.2014), satyrn (17.05.2014), sl@yes (17.05.2014), switch (17.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 13:05 #2393850   #228
Buran
 
Аватар для Buran
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Хто вже чув, хто ні - у Контактах і Фейсбуці створені спільноти "Бойкот маршруток в Тернополі".

* * *
Ось такі автобуси ще років 5 тому їздили по 20 і 22 маршруту. Колись велике державне автобусне підприємство ВАТ "АТП 16127" впродовж останніх років скотилося до рівня звичайних приватників з дрібними "Богданами" та "Іванами".

Buran зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 13:21 #2393864   #229
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

де ці ікаруси? порізали? гармошки б зараз виручили....
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Buran (17.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 13:44 #2393876   #230
Buran
 
Аватар для Buran
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата де ці ікаруси? порізали? гармошки б зараз виручили....
Порізали. Сам бачив, як Камазами порізані кузови возили кудись на брухт...

Орієнтовно восени до Тернополя з Чехії привезуть чергову партію тролейбусів-гармошок, мінімум 4 штуки.

Донедавна в Березовиці, неподалік АЗС, стояв Неоплан на продаж. Ціна була десь 250 тис. грн. (1998 р. в., пройшов кілька капремонтів). Стояв там більше року. Ходив я до Мединського, показував фото автобуса. Каже, що невигідно, нераціонально і т .д. Згодом цей Неоплан зник - напевно продали кудись в інше місто.
Buran зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 15:46 #2393930   #231
Mihas
 
Аватар для Mihas
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Buran Переглянути допис
Транспорт Тернополя онлайн[/URL], а також його мобільна версія.
мобільна версія несумісна з мої пристроєм?
які вимоги?, андроїд 4 і вище чи що
Mihas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 18:22 #2393978   #232
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата у нашому патріотичному Тернополі?
Нігде не міг зрозуміти, звідки взявся міф про те що Тернопіль патріотичний. Не більше ні менше ніж інші міста, але інформаційного шуму як на столицю.

По темі.
Цитата:
Допис від Buran Переглянути допис
Бойкот маршруток в Тернополі
Ай ЛОЛд.
 
Сказав(ла) Фууу!:
BaltazaR (17.05.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 18:32 #2393983   #233
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

От кажуть бариги власники маршруток, що запчастини подорожчали, потрібно частіше ремонтувтаи, бо погані дороги, але щось я ні разу не чув щоб маршруточники пікетували автодоро чи міськраду щоб поправили дороги. навіть не долучались до водіїв легковушок коли ті їхали до автодору щодо поганих доріг.
Все більше зауважуюю, що на місці водія в маршрутках сидить різний шмельц- безкультурний, обшміраний, прокурений ... Невже так зарплати врізали, що нормальні шофери пішли?
oliver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2014, 20:43 #2394065   #234
Buran
 
Аватар для Buran
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

З історії тернопільських маршруток:
Buran зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2014, 16:57 #2394411   #235
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата
Допис від oliver Переглянути допис
От кажуть бариги власники маршруток,
Чув десь слово,якоби образливе,і ліпиш його де треба і не треба. Барига - на тюремному жаргоні означає скупник краденого.
Цитата Все більше зауважуюю, що на місці водія в маршрутках сидить різний шмельц- безкультурний, обшміраний, прокурений ... Невже так зарплати врізали, що нормальні шофери пішли?
Правильно мислиш.Бо у іншому разі ти б закинув свою роботу на Wall Street і пересів на тернопільську маршрутку.
.Товариш має таксі на пілоті.Пару машин.Шукав водія.Розмовляючи з ним по телефону,почув голос прийшовшого на "співбесіду" водія.Мурчащий голос,на такому знаєте кумарі.Кажу товаришу що я хоч і не бачив того кадра,але портрет вималював точний.Небери нарків,шукай нормального! На що товариш відповів - якого нормального,тут навіть нарки не особо хочуть йти працювати.А нормальний водій то як скарб знайти.І нормальний то вже рахується такий що план приносить весь,і машину не розібє.На все решта закриваються очі.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (19.05.2014), pberit (18.05.2014), Romko_7 (19.05.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2014, 17:05 #2394414   #236
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

В нас взагалі парадоксальна ситуація - і роботи немає, і працівника не знайдеш толкового.
В мене правда їздить знайомий на 19 соціальній, то ніби нормальний мужик, на одяг я уваги не звертав бо вважаю що це саме останнє питання в маршрутках, а так то ніби не хамить людям, через те що соціальна маршрутка - возить всіх під ряд.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 07:34 #2394643   #237
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата .І нормальний то вже рахується такий що план приносить весь
то може просто спуститись з небес на землю і трішки плани поубавити? Мож і адекватні водії тоді почнуть приходити.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 09:09 #2394688   #238
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата трішки плани поубавити
Ну десь так воно і є. Знаю що водій за день має шефу здати певну суму, а все решта це його гроші. Звідси ми маємо вічні перегони маршрутчиків, відмова брати пільговиків (треба якомога швидше заробити гроші дяді і почати заробляти собі), і решту прикростей на які тут всі скаржаться. Якщо дивитися на такий підхід до роботи тверезо то виходить що перевізники в принципі не наймають водіїв на роботу, а беруть собі таких от рабів, які мають заробити грошей своєму пану, а крихти - залишити собі.
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 09:22 #2394698   #239
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата перевізники в принципі не наймають водіїв на роботу
власне перевізники здають в прокат автобус водію. І водій як може - так і заробляє.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 14:02 #2394847   #240
saymon
Guest
Типово Відповідь: "Покращені" маршрутки: скарги

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Знаю що водій за день має шефу здати певну суму, а все решта це його гроші.
Це ж на таксі така схема.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:50.