Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.04.2014, 17:36 #2378467   #921
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Рибохорона в Івачеві перевірила 10 рибалок, із них 1 був негром. І тільки він один
Цитата знав усі правила любительської риболовлі, а також місця, де можна ловити рибу під час нересту
а ще
Цитата Жодних претензій до іноземця не було (в садку жодної плотви недомірка), що не можна сказати про місцевих рибалок-аматорів
Отак негри вчать нас поважати українську природу.

via
 
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2014, 20:06 #2378527   #922
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата Отак негри вчать нас поважати українську природу.
І закон. Вони просто не розуміють, як можна ловити рибу, там де стоїть табличка "Заборонено". Тупі, напевно)))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2014, 13:16 #2394826   #923
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

http://forum.te.ua/showpost.php?p=2394777&postcount=725
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 09:26 #2477641   #924
satyrn
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Доброго дня в мене питання чи прохання -як можна вплинути на квартирантів негрів.Вже близько 2 років як ми живемо в цьому будинку і майже завжди жінка з нижнього поверху селить під нами негрів з інтервалом 2-3 місяці.Одразу відчуваєш що ти ніби в звіринці живеш.Знову треба тратити час на дзвінки до власниці(яка рекомендує стукати ) але це 12-1година ночі або іти самома розбиратись(хоч і я розмовляю англійською)вони хитають головами а через кілька днів все те саме повторюється.
satyrn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 09:41 #2477651   #925
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від satyrn Переглянути допис
Доброго дня в мене питання чи прохання -як можна вплинути на квартирантів негрів.Вже близько 2 років як ми живемо в цьому будинку і майже завжди жінка з нижнього поверху селить під нами негрів з інтервалом 2-3 місяці.Одразу відчуваєш що ти ніби в звіринці живеш.Знову треба тратити час на дзвінки до власниці(яка рекомендує стукати ) але це 12-1година ночі або іти самома розбиратись(хоч і я розмовляю англійською)вони хитають головами а через кілька днів все те саме повторюється.
А та жінка сплачує податки за здачу квартири?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 10:29 #2477665   #926
satyrn
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А та жінка сплачує податки за здачу квартири?
Точно незнаю, але кварнирантів для неї шукає агенція та коли мені все це надоїло і я заявила, що напишу заяву в міліцію то вона просило цього не робити.Може дійсно написати?.За словами власниці на 3 кімнатну квартиру вона може тільки знайти негрів та й вони платять в валюті.
satyrn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 10:38 #2477674   #927
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від satyrn Переглянути допис
Доброго дня в мене питання чи прохання -як можна вплинути на квартирантів негрів.Вже близько 2 років як ми живемо в цьому будинку і майже завжди жінка з нижнього поверху селить під нами негрів з інтервалом 2-3 місяці.Одразу відчуваєш що ти ніби в звіринці живеш.Знову треба тратити час на дзвінки до власниці(яка рекомендує стукати ) але це 12-1година ночі або іти самома розбиратись(хоч і я розмовляю англійською)вони хитають головами а через кілька днів все те саме повторюється.
А що повторюється ? Шумлять чи шо?
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 10:44 #2477679   #928
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від satyrn Переглянути допис
Точно незнаю, але кварнирантів для неї шукає агенція та коли мені все це надоїло і я заявила, що напишу заяву в міліцію то вона просило цього не робити.Може дійсно написати?.За словами власниці на 3 кімнатну квартиру вона може тільки знайти негрів та й вони платять в валюті.
Як по інакшому до неї не доходить,то так і роби.Пиши скарги в подадкову,в міліцію,в санстанцію,в ДНР. Якщо людині наплювати на все,лиш би зрубати бабла ,то борись за своє право на комфортне проживання.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
riznyk (25.11.2014), satyrn (25.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 12:56 #2477722   #929
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

до речі, колись при мені старенька бабця в податковій питалась в працівниці, до кого йти, щоб написати заяву на перевірку сусідів, чи сплачують податки за здачу квартири в оренду і правильно робила
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 15:20 #2477781   #930
satyrn
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
А що повторюється ? Шумлять чи шо?
Голосно розмовляють,лаяться ,співають ,верещать і це все може відбуватись з 10 вечора і до 1,30 ночі приблизно,на протязі дня тихо.Зараз незнаю скільки там штук живе але 5 це точто.
satyrn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 22:26 #2477953   #931
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від satyrn Переглянути допис
Голосно розмовляють,лаяться ,співають ,верещать і це все може відбуватись з 10 вечора і до 1,30 ночі приблизно,на протязі дня тихо.Зараз незнаю скільки там штук живе але 5 це точто.
А якби на місці негрів були білі, то шум і лайка сприймалися б краще?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensey (30.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 22:31 #2477957   #932
oliver
Гуру І
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А якби на місці негрів були білі, то шум і лайка сприймалися б краще?
до чого ти клониш? в Тернополі з расовою ненавистю все ок)
oliver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 22:32 #2477959   #933
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А якби на місці негрів були білі, то шум і лайка сприймалися б краще?
А як би на Україну напали негри,їх би теж називали кацапами?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2014, 23:13 #2477968   #934
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
А як би на Україну напали негри,їх би теж називали кацапами?
О, і я про те!
Людині заважають буйні СУСІДИ. І як їх не назви - справу не вирішеш. І якби тема звучала: як втихомирити шумних сусідів, чи - як заставити хазяйку платити податки, то це була б зовсім інша побутова історія і не воняла б расизмом.
До речі, дійсно, хіба б могли себе так вести наші студенти, якби вирвались від батьків в інше місто і зняли квартиру? Звичайно, ні. Вони б пили тільки колу ілягали спати в 21.00.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (26.11.2014), Ingenue (25.11.2014), Учаснег (27.11.2014), Sensey (30.11.2014), Дєцко (26.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 07:24 #2477986   #935
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Пантер, так то воно так ніби, але менталітет дещо інший. От тому вони й шумлять до глибокої ночі. Бо наші дещо більш спокійніші, та й окрім явних гопників і неадекватів міліції бояться .
Хоча от мало віриться що отак от всі без винятку негри квартиранти були галасливі і шумні. Все таки негр це не національність, всього навсього відтінок шкіри, це ж добіса різних національностей з різними звичаями і світоглядами.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wenux (26.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 10:20 #2478044   #936
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
О, і я про те!
Людині заважають буйні СУСІДИ. І як їх не назви - справу не вирішеш. І якби тема звучала: як втихомирити шумних сусідів, чи - як заставити хазяйку платити податки, то це була б зовсім інша побутова історія і не воняла б расизмом.
До речі, дійсно, хіба б могли себе так вести наші студенти, якби вирвались від батьків в інше місто і зняли квартиру? Звичайно, ні. Вони б пили тільки колу ілягали спати в 21.00.
тут какбе статистична різниця:
50% українських сусідів шумлять. 95% негритянських сусідів - негри.
тому негри - негри.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 14:53 #2478121   #937
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

При здаванні квартири іноземцям інша ситуація, ніж з податковою (хоча і оподаткування оренди теж).
Всі студенти-іноземці в Україні повинні бути тимчасово прописані (як правило в гуртожитках). Відповідно, якщо вони живуть на квартирі - ЖЕК чи ОСББ повинні бути вкурсі.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 15:51 #2478154   #938
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата А якби на місці негрів були білі, то шум і лайка сприймалися б краще?
наші "тернопільські" негри ведуть себе вкрай некультурно- від простих криків-обмінів жестами типу середній палець, до пропозиції нашим дівчатам "взяти в рот" за гроші серед білого дня. Веду до того, що вони невиховані і некультурні.
Повірте, жив у гуртожитку з неграми по сусідству-вони значно гірше нашого "бидла".
Я не расист, але на місце їх ставити потрібно.
wenux зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (27.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 16:05 #2478160   #939
LaskovichtVas
Учасник
 
Аватар для LaskovichtVas
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
наші "тернопільські" негри ведуть себе вкрай некультурно- від простих криків-обмінів жестами типу середній палець, до пропозиції нашим дівчатам "взяти в рот" за гроші серед білого дня. Веду до того, що вони невиховані і некультурні.
Повірте, жив у гуртожитку з неграми по сусідству-вони значно гірше нашого "бидла".
Я не расист, але на місце їх ставити потрібно.
не всі. поверталась з зупинки зимою, було слизько, назустріч ішов чорний, я його не помітила, штовхнула, він послизнувся, впав, нехило впав, побився, я а ногах втрималась, подаю йому руку, щоб встав, вибачилась, а він мені "Ні, ні, це ви сорі" і очима такими на мене дивиться, ніби я його побити погрожувала)))
може через те, що була ненакрашена)))) але цей не з нахальних був
добре, коли людина лишається людиною, колір шкіри - не визначник людяності чи моральності, ізгої і тварі є всюди
LaskovichtVas зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (26.11.2014), Jane Doe (30.11.2014), TTaJIa4 (28.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 18:31 #2478207   #940
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
О, і я про те!
Людині заважають буйні СУСІДИ. І як їх не назви - справу не вирішеш. І якби тема звучала: як втихомирити шумних сусідів, чи - як заставити хазяйку платити податки, то це була б зовсім інша побутова історія і не воняла б расизмом.
До речі, дійсно, хіба б могли себе так вести наші студенти, якби вирвались від батьків в інше місто і зняли квартиру? Звичайно, ні. Вони б пили тільки колу ілягали спати в 21.00.
Коли ми кажемо "хитрий як жид","шумні як циганський табір"," пезд балакучий як польське радіо",то маємо перед собою певні асоціації,основані не на пустому місці..
У африканців свій менталітет.Своя манера поведінки.І їхня шумність не в порівняння з шумністю нашою.Чит. в рази шумніші.Поведінка як в мавп,різкі періодичні вигуки.Що нам,українцям ще більше ріже вуха і створює дисонанс) Ну такий в них менталітет,чудово,але кому від того легше.
Чогось українця мама вчить приказки " в чужий монастир зі своїм уставом не ходять"
А африканця певно вчать "живи як звик,а як буде хтось проти,кричи расист і показуй на нього пальцем"
Яскравий приклад наслідків маразматичної толерантності,показує гучний скандал в США.Де білий полісмен злочинець вже тому,що бач застрелив чорного злочинця.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 4:
ОРДА (27.11.2014), riznyk (27.11.2014), sasha51047 (27.11.2014), zumnuj (27.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:20.