Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.07.2014, 21:53 #2418291   #4441
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот сиди і очікуй далі, якого фіга тему засираєш? Забанся вже нарешті.

Вот піздец, ти бігай по судах, взнавай, збирайся, розбирайся в ситуації, а тут вспливає якесь непонятне створіння, через 3 роки, і починає поносити і задавати дурні питання.
свої дебільні поради і бикуваті селянські мати залиш для себе чи родини....

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Але ок, відповім, "Скринькою милосердя" оскаржене, яка взяля на баланс збудовану споруду. Тобі тепер легше?
звичайно легше, незаконну будівлю знести, кошти затрачені на знесення в судовому порядку стягнути з балансоутримувача. яким чином "Скринька милосердя" взяла на баланс незаконно збудовану і не здану в експлуатацію споруду?
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 21:55 #2418292   #4442
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата було ж рішення про визнання будівлі безхазяйною, а для того щоб прибрати в парку рішення суду не потрібно.
можна вживати дії на території парку навіть і без такого рішення
але проблема в тому, що десятки сумасшедших фізично блокували доступ будь-кого
для забезпечення демонтажу - потрібно було застосування сили
а це вже прерогатива міліції
міліція без "наказу зверху" або рішення суду відмовлялась прислухатись до міської ради щодо фізичної допомоги

Додано через 1 хвилину
Цитата чомусь так в нас прийнято не очікувати, що посадовець виконає свій обовязок
міська рада не має обовязку і повноважень фізично ізольовувати сумасшедших
або ми в різних країнах живемо...

Востаннє редагував FortYear: 11.07.2014 о 21:55. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:00 #2418298   #4443
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
свої дебільні поради і бикуваті селянські мати залиш для себе чи родини....



звичайно легше, незаконну будівлю знести, кошти затрачені на знесення в судовому порядку стягнути з балансоутримувача. яким чином "Скринька милосердя" взяла на баланс незаконно збудовану і не здану в експлуатацію споруду?
Вот ти кажеш шо мер херовий, а шо ти зробив як громадянин України і мешканець тернополя шоб той галімий мер пролетів і прилетів нормальний мер, який всьо робить вчасно і по закону (крім срачу на форумі)?

Бо якщо здріти в корінь, то мера вибирав в тому числі і ти, відповідно і ти несеш відповідальність за його бездіяльність!!!!! бґґґґ

на рахунок "бикуватих селянських матів", я розмовляю з людьми мовою яку вони розуміють, а ти свій вступ в дискусію почав з образ про язик в дупі і сморід з рота, відповідно я так зрозумів шо з тобою тре співлуватись так як ти звик.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:07 #2418300   #4444
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
От тут можеш навіть рішення почитати http://zabudova.livejournal.com/900.html
почитав, тре було йти іншим шляхом і проблем з апеляційним б не було.
- визнавати право власності на споруду за власником земельної ділянки "Обєднанням парків......" а дальше розпоряджатись на свій розсуд (зносити чи використовувати для інтересів громади міста)

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вот ти кажеш шо мер херовий, а шо ти зробив як громадянин України і мешканець тернополя шоб той галімий мер пролетів і прилетів нормальний мер, який всьо робить вчасно і по закону (крім срачу на форумі)?

Бо якщо здріти в корінь, то мера вибирав в тому числі і ти, відповідно і ти несеш відповідальність за його бездіяльність!!!!!

між тим, що мер херовий, і тим, що мер не зробив нічого особливого в даній ситуаціє троха є різниця.... постарайся її вловити
те що я зробив, чи не зробив, чи зроблю це не тема для обговорення з тобою на форумі

Востаннє редагував Sergyjko: 11.07.2014 о 22:09. Причина: Пізніше додано
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:09 #2418302   #4445
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
почитав, тре було йти іншим шляхом і проблем з апеляційним б не було.
- визнавати право власності на споруду за власником земельної ділянки "Обєднанням парків......" а дальше розпоряджатись на свій розсуд (зносити чи використовувати для інтересів громади міста)






Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
те що я зробив, чи не зробив, чи зроблю це не тема для обговорення з тобою на форумі
Це дуже цікава позиція, те що зробили чи не зробили інші, і навіть свої сексуальні фантазії про жопу надала і язик ти обговорювати мастак, а як тільки дойшло про те що ти робив чи не робив - то чогось табу, ти шо якийсь особливий?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:10 #2418303   #4446
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

давайте миритись!
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:12 #2418304   #4447
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
в мерії нема юриста який міг передбачити таке рішення апеляційного після такого позову до Госп суду терн обл?
там вроді цілий юр відділ, хай складають правильний позов і не прийдеться меру геройствувати там де цього не треба )
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:15 #2418307   #4448
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
давайте миритись!
Лєопольд ?

не впізнав у гримі )))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:16 #2418309   #4449
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
в мерії нема юриста який міг передбачити таке рішення апеляційного після такого позову до Госп суду терн обл?
там вроді цілий юр відділ, хай складають правильний позов і не прийдеться меру геройствувати там де цього не треба )
Отут тяжко не погодитись. З начальником юрвідділу мерії я тоді пробував і зустрітись і додзвонитись - на жаль безрезультатно. Були тоді підозри що то вони спеціально подали той позов криво шоб таким чином частково легалізувати ту будову, вірніше заблокувати її знищення.

До речі, якщо ти глянеш на дати рішення суду - то побачиш шо надала тоді ше в мерії не було, це я не кажу шо він не мудак, то я до того шо наїзди по темі на надала не дуже справедливі.

І ще варто додати, що саме після того рішення сектанти "втратили страх" і відчуття реальності, і почали серйозну забудову того паркану з фундаментом і тими дзвінницями і погребами.

Востаннє редагував vanco2: 11.07.2014 о 22:27.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (11.07.2014), Romko_7 (11.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2014, 22:43 #2418320   #4450
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Отут тяжко не погодитись. З начальником юрвідділу мерії я тоді пробував і зустрітись і додзвонитись - на жаль безрезультатно. Були тоді підозри що то вони спеціально подали той позов криво шоб таким чином частково легалізувати ту будову, вірніше заблокувати її знищення.

До речі, якщо ти глянеш на дати рішення суду - то побачиш шо надала тоді ше в мерії не було, це я не кажу шо він не мудак, то я до того шо наїзди по темі на надала не дуже справедливі.

І ще варто додати, що саме після того рішення сектанти "втратили страх" і відчуття реальності, і почали серйозну забудову того паркану з фундаментом і тими дзвінницями і погребами.
влада попередньої каденції вставила наступникам палку в колеса, наступники палку вирвали, хоча могли цивілізовано витягнути, ви вважаєте це досягненням, я так не вважаю і думаю думку по даній ситації ми не поміняєм, в нас вже ніч і я йду спати.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2014, 19:08 #2418646   #4451
saymon
Guest
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Ви прикалуєтеся чи шо? 5 сторінок нових постів у темі про те що там десь колись було, за царя гороха.
Апніть тему ше про помаранчеву революцію. Поговоримо
 
Подякували 2:
timka.org (13.07.2014), vanco2 (12.07.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 15:12 #2434652   #4452
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Йду сьогодні по ринку (Рівн. обл.), як завжди багато людей, попрошайок, азіки, торгаші. Чую хтось заікнувся про Тернопіль, прислухаюся. Йде попереду жіночка і збирає гроші. Те, що в Тернополі церков більше ніж прихожан знаю добре, думав на церкву збирає. Каже, що вона з Тернополя, їм побачилась матка боска, подайте хто шо може. Текст приблизно такий.
Думаю, реально з тернополя, чи прикидається. Підхожу, питаю, а звідки ви саме? І тут чую тупий набір слів, а в кінці фразу "ота капличка на співочому полі, що зруйнували".
Ех як мене понесло, пів базару почуло на яку капличку вона збирає і яка матка боска їм побачилась. Аж дружина за руку відтягувала.
Коротше кажучи, справа джерела не померла під завалинами, а джерелісти й надалі ведуть свої чорні справи.
RUS зараз поза форумом  
Подякували 10:
datir (19.08.2014), erazel (18.08.2014), FortYear (17.08.2014), Frenky (17.08.2014), ion (19.08.2014), pberit (17.08.2014), Samyel_Fox (17.08.2014), saymon (18.08.2014), Tinochka (18.08.2014), vanco2 (20.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 10:32 #2434965   #4453
v_demyak
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Я бачив вечорами бабок біля 10 штук на алеї біля новуса, вечорами після 19.00 або пізніше, сидять і моляться собі там біля статуї. Можливо там буде нова будова?

Востаннє редагував v_demyak: 18.08.2014 о 10:50.
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2014, 12:55 #2435017   #4454
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Я бачив вечорами бабок біля 10 штук на алеї біля новуса, вечорами після 19.00 або пізніше, сидять і моляться собі там біля статуї. Можливо там буде нова будова?
Там якраз дану статую поставили недавно, але не побачив шо то за статуя. Мабуть знову якась секта))
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 11:10 #2435365   #4455
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Я бачив вечорами бабок біля 10 штук на алеї біля новуса, вечорами після 19.00 або пізніше, сидять і моляться собі там біля статуї. Можливо там буде нова будова?
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 11:42 #2435377   #4456
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
[YOUTUBE]
Б*дь..
"треба обгородити бо діти тут ходять..", "святе місце" придумали, а діти де мають ходити, бігати, гратися, - на ринку, на дорозі??? ппц
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякували 4:
RUS (19.08.2014), Skady (19.08.2014), timka.org (19.08.2014), vanco2 (20.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 12:10 #2435389   #4457
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
Б*дь..
"треба обгородити бо діти тут ходять..", "святе місце" придумали, а діти де мають ходити, бігати, гратися, - на ринку, на дорозі??? ппц
В нас матір Божа це як оберіг від чорта - забудов і деребаипу, поставили пам'ятник, все, ніхто там ніколи нічого не будуватиме. Хоч це той самий получається дерибан - земля не твоя, а ти там ставиш пам'ятник.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 12:35 #2435397   #4458
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В нас матір Божа це як оберіг від чорта - забудов і деребаипу, поставили пам'ятник, все, ніхто там ніколи нічого не будуватиме. Хоч це той самий получається дерибан - земля не твоя, а ти там ставиш пам'ятник.
то для чого обгороджувати???
а то починається з "фігурки", потім обгородять, потім "капличка" і пішло поїхало..
З.І. краще б за ті гроші дитячий майданчик там зробили
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 13:38 #2435433   #4459
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
то для чого обгороджувати???
а то починається з "фігурки", потім обгородять, потім "капличка" і пішло поїхало..
З.І. краще б за ті гроші дитячий майданчик там зробили
дитячі майданчики в нас вправно забудовують, а тут 99%, що рука не підніметься
як на мене - краще статуя, ніж дорога - там дійсно хороший скверик
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 14:07 #2435442   #4460
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудова джерела в Парку Національного Відродження!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
дитячі майданчики в нас вправно забудовують, а тут 99%, що рука не підніметься
як на мене - краще статуя, ніж дорога - там дійсно хороший скверик
Кому краще? Тим 200 сім'ям які там живуть? А решті тернополян приходиться по 20-30 хвилин кавалок дороги від Орнави до Новуса проїжати через те що Надал в свій час пішов на поводу спочатку власників Новуса, а потім мешканців тієї вулиці.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
забудова, сектанти, джерело



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:18.