Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.09.2012, 19:01 #2027621   #21
PzKpfw
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Retroman1 Переглянути допис
Мужики хватить шукати нереально круті ідеї які нікому не потрібні або їх неможливо реалізувати. .
Все в цьому світі відносне. Комусь тема нереально крута, а комусь може і в самий раз. Комусь не потрібна, а комусь дуже навіть потрібна. Комусь неможливо реалізувати, а комусь і можливо....
PzKpfw зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:17 #2027623   #22
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Retroman1 Переглянути допис
Недавно бачив по ТВ як чоловік 7 скинулось на ресторан і зараз всі в ньому працюють і нормально заробляють.
Це майже не реально щоб стільки людей ділили одну справу. Кожен рано чи пізно почне тягнути ковдру на себе. Як приймати рішення? Голосуванням? Як ділити прибутки, по рівно? Дехто почне доказувати що він більше працює тому повинен більше заробляти і т.д. Рано чи пізно вони або повбивають одне одного або просто продадуть бізнес.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (06.09.2012), eleKtrik (08.09.2012), lapochka dochka (06.09.2012), mini-me-zee (05.09.2012), Джалка (08.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:19 #2027624   #23
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Retroman1, ми тут не такі сіріослі бізнесмени як ти, і не шукаємо реальних тєм типу "скинутися і відкрити ресторан", а ділимося нереалізованими мріями. Куди писати тєми сказано в першому пості.


О! То в тебе величезний досвід.
сіріослі бізнесмени - поясниш?гугл не помагає.
нереалізовані бізнес ідеї і нереалізовані мрії, то різні речі погоджуєшся?
Я навів приклад як люди не "МРІЮТЬ" а заробляють.
Прикладів в мене багато, але я спеціально написав про приклад з ТВ бо такі як ти тільки телевізору і вірять.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:24 #2027628   #24
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Retroman1 Переглянути допис
сіріослі бізнесмени - поясниш?гугл не помагає.
нереалізовані бізнес ідеї і нереалізовані мрії, то різні речі погоджуєшся?
Я навів приклад як люди не "МРІЮТЬ" а заробляють.
Прикладів в мене багато, але я спеціально написав про приклад з ТВ бо такі як ти тільки телевізору і вірять.
Смисл теми за себе говорити а не про те що ти побачив по ТВ і вирішив тут понтанутись що ти вмієш дивитися ТВ і вчити когось на чужих прикладах.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:31 #2027629   #25
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Смисл теми за себе говорити а не про те що ти побачив по ТВ і вирішив тут понтанутись що ти вмієш дивитися ТВ і вчити когось на чужих прикладах.

ок я зрозумів.ти все правельно пишеш.маладец.


pberit
так вони там сварились і немало.а рішення помоєму голосуванням приймали.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 19:59 #2027641   #26
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В мене є прямий вихід на поролон, в любій кількості, любий колір, поріжуть на любу форму
Ти впевнений в написаному тобою? ...Знаєш власників заводу?...Не все там так просто зі збутом. Торгує пінополіуретаном якраз тернопільська фірма....за розпорядженням власників.....а завод в Хоросткові - лише випускає потрібну кількість продукції..
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 20:23 #2027655   #27
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ти впевнений в написаному тобою? ...Знаєш власників заводу?...Не все там так просто зі збутом. Торгує пінополіуретаном якраз тернопільська фірма....за розпорядженням власників.....а завод в Хоросткові - лише випускає потрібну кількість продукції..
В мене сестра директор зі збуту . Там ту мочалку навіть людям в рахунок зарплати виписують тому не думаю що якісь проблеми будуть. Собі скільки було потрібно купив, а по штучно продавати її немає сенсу...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 20:28 #2027659   #28
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
В мене сестра директор зі збуту . Там ту мочалку навіть людям в рахунок зарплати виписують тому не думаю що якісь проблеми будуть. Собі скільки було потрібно купив, а по штучно продавати її немає сенсу...
Що значить криза робить... Колись ситуація там була зовсім інакша.....Все змінюється....

п.с. Ти часом по батькові не Любомирович??? ..бо знаю одного Любомира ...з Хоросткова.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 20:29 #2027660   #29
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

СМС-щоденник.
Думаю багато батьків готові сплачувати за те, щоб знати чи їхні діти не прогулюють уроки, а також їхню реальну успішність в школі.
При ціні питання в 30 грн./учень, і 20 бажаючих з класу, ми отримуємо 600 грн./міс. на самі смс потрібно 24*20*0,3=144 грн. це при використанні телефону, бо реалізовуючи відправку через інтернет можна обійтися і 50 грн. оплати інтернету. 350 грн. доплати класному керівнику за щоденне 5-хв перенесення даних з класного журналу у комп'ютер. Нам залишається 100 грн./клас. Якщо в класі більше бажаючих відповідно кожен з них ще близько 25 грн. чистого прибутку, просто працювати з класом варто починати лише з 20.
Всі в виграші батьки бо за незначні гроші знають реальний стан справ у школі, класний керівник оскільки має додаткове джерело доходу.
Причина нереалізації: відсутність знайомих в управлінні освіти, оскільки зрозуміло, що займатися подібним є зміст хоча б в масштабі декількох шкіл, а без їх вказівки керівництво шкіл не дуже готове співпрацювати.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 21:00 #2027683   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
СМС-щоденник.
Думаю багато батьків готові сплачувати за те, щоб знати чи їхні діти не прогулюють уроки, а також їхню реальну успішність в школі.
При ціні питання в 30 грн./учень, і 20 бажаючих з класу, ми отримуємо 600 грн./міс. на самі смс потрібно 24*20*0,3=144 грн. це при використанні телефону, бо реалізовуючи відправку через інтернет можна обійтися і 50 грн. оплати інтернету. 350 грн. доплати класному керівнику за щоденне 5-хв перенесення даних з класного журналу у комп'ютер. Нам залишається 100 грн./клас. Якщо в класі більше бажаючих відповідно кожен з них ще близько 25 грн. чистого прибутку, просто працювати з класом варто починати лише з 20.
Всі в виграші батьки бо за незначні гроші знають реальний стан справ у школі, класний керівник оскільки має додаткове джерело доходу.
Причина нереалізації: відсутність знайомих в управлінні освіти, оскільки зрозуміло, що займатися подібним є зміст хоча б в масштабі декількох шкіл, а без їх вказівки керівництво шкіл не дуже готове співпрацювати.
Досить цікава ідея, колись сам цікавився цим. Правда в цьому може бути не зацікавлена дирекція, а щоб її зацікавити може піти багато грошей. Я б взагалі в школах відеоспостереження встановлював щоб батьки могли глянути що роблять їхні чада на уроках і чи ходять на них взагалі. Це б позбавило геморою директорів що хтось превзято ставиться до їх чад, та й самих дітей трохи б дисциплінувало... Колись до мене вже телефонував директор однієї школи з таким бажанням але щось не довів справу до кінця...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 21:25 #2027706   #31
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Правда в цьому може бути не зацікавлена дирекція, а щоб її зацікавити може піти багато грошей.
В тому то і проблема, що зацікавити кожного конкретного директора надто дорого, тому в даному випадку для реалізації як повітря потрібна вказівка зверху. Хоча як варіант можна і з одним директором працювати, але тоді щоб для нього був дійсно серйозний інтерес потрібно підключати до програми не окремі класи, а всю школу, що є вже проблемним, оскільки тут без згоди батьків не обійтися, оскільки саме вони оплачуватимуть дану послугу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 22:03 #2027740   #32
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Думаю багато батьків готові сплачувати за те, щоб знати чи їхні діти не прогулюють уроки, а також їхню реальну успішність в школі.
хочеш сказати, що 80-90 % батьків не довіряють своїм дітям і хочуть за це платити? В тебе є діти в школі? А класний журнал для чого чи ті ж батьківські збори? А щоденник, зошити з класними роботами?
А комп'ютер і інтернет хто вестиме і хто надсилатиме смс? А якщо з цього ІР вже відправлено смс (в випадку надсилання смс через сайт мобільного)? А люба скарга батьків і проблеми як в того вчителя так і в директора за отримання додаткових коштів (школа то ж неприбуткова організація)?
Сьогодні на зборах жінка розказувала, що батьки за парку копійок скандали устраювали а ти хочеш, шоб практично всі по 30 грн. платили зе те, що вони самі можуть взнати...

А директор - то вже остання інстанція. Заохотиш і все ОК. От в 23 школі вже 2ий рік всіх поголовно заставляють купувати однакові шняжні і поганої якості щоденники. Сьогодні вчитель сказала, що навіть на уроки не пускатимуть з іншими (шкода, дружина на зборах була, а то я б поцікавився багато чим по цьому питанню). Так що в даному випадку директор в курсі і хтось добре зреалізував свою ідею... Але щось противно від такої ідеї
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:34 #2027844   #33
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
хочеш сказати, що 80-90 % батьків не довіряють своїм дітям і хочуть за це платити? В тебе є діти в школі? А класний журнал для чого чи ті ж батьківські збори? А щоденник, зошити з класними роботами?
Крім шкіл є пту, технікуми і вузи де причину недовіряти "дітям" мають більшість батьків, якщо тебе не влаштовує варіант школи
Цитата А комп'ютер і інтернет хто вестиме і хто надсилатиме смс? А якщо з цього ІР вже відправлено смс (в випадку надсилання смс через сайт мобільного)? А люба скарга батьків і проблеми як в того вчителя так і в директора за отримання додаткових коштів (школа то ж неприбуткова організація)?
У випадку інтернет смс відправлятимуться не з сайту операторів , а з сайту проекту. А батьки платимуть не вчителю чи директору, а приватному підприємцю з яким в них буде укладений договір на надання даної послуги.
Цитата Сьогодні на зборах жінка розказувала, що батьки за парку копійок скандали устраювали а ти хочеш, шоб практично всі по 30 грн. платили зе те, що вони самі можуть взнати...
Взнати можна запізно, коли вже твою дитину подали на відрахування. А на те що всі батьки погодяться ніхто і не розраховує, рентабельність як ти можеш бачити вище порахована при згоді на обслуговування 20 дітей, тоді як клас/група складається переважно з 30.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:39 #2027848   #34
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Більш реальніше поставити в садіку... Багато батьків переживають за своє чадо... І більшість б не жаліла грн на щомісячну абоненську плату за видеспостереження
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:42 #2027853   #35
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
СМС-щоденник.
Тут колосальна організаційна робота потрібна.
Технічно все не дуже складно, але от все це запустити... Я б не наважився. Хоча, знову ж таки, якби була людина, яка володіє мистецтвом гарно говорити і продавати то шанси є.
Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
за видеспостереження
Можна ще GPS трекери дітям причіпити, у вигляді всяки там мішок і ромашок, тоді буде тотал контрол
 
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:50 #2027856   #36
wisper
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Взнати можна запізно, коли вже твою дитину подали на відрахування. А на те що всі батьки погодяться ніхто і не розраховує, рентабельність як ти можеш бачити вище порахована при згоді на обслуговування 20 дітей, тоді як клас/група складається переважно з 30.
Ідея класна,але реально задорого!
Легше зробити сайт з всією необхідною інфою,вчитель може заносити її раз в тиждень!

Але як було сказано,в держустановах без наказу нічо не зробиш!

Додано через 6 хвилин
А відеонагляду самі вчителі не дадуть зробити,бо то ж вчити прийдеться,а те такво собі... не покричиш,крейдою не запустиш)))

Востаннє редагував wisper: 05.09.2012 о 23:50. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 08:55 #2027960   #37
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
СМС-щоденник.
Думаю багато батьків готові сплачувати за те, щоб знати чи їхні діти не прогулюють уроки, а також їхню реальну успішність в школі.
При ціні питання в 30 грн./учень, і 20 бажаючих з класу, ми отримуємо 600 грн./міс. на самі смс потрібно 24*20*0,3=144 грн. це при використанні телефону, бо реалізовуючи відправку через інтернет можна обійтися і 50 грн. оплати інтернету. 350 грн. доплати класному керівнику за щоденне 5-хв перенесення даних з класного журналу у комп'ютер. Нам залишається 100 грн./клас. Якщо в класі більше бажаючих відповідно кожен з них ще близько 25 грн. чистого прибутку, просто працювати з класом варто починати лише з 20.
Всі в виграші батьки бо за незначні гроші знають реальний стан справ у школі, класний керівник оскільки має додаткове джерело доходу.
Причина нереалізації: відсутність знайомих в управлінні освіти, оскільки зрозуміло, що займатися подібним є зміст хоча б в масштабі декількох шкіл, а без їх вказівки керівництво шкіл не дуже готове співпрацювати.
Такий проект ми (будем писати я) пробували реалізовувати років 5 тому - управління освіти, директора і класні керівники то фігня, їм побарабану і кажуть робіть а от де не чекали спротиву то батьківські комітети, вони це чомусь сприймали як примусівку і ставали в штики, а проект був би економічно обгрунтований як би булоб хочаб 20 класів, за 3 місяці пропаганди і розяснення получили згоду тільки 3 класів тому і заглохло. Саймон правильно написав - спочатку потрібен продавець який зможе продавати гамно.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 09:18 #2027978   #38
Astur
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Так я щиро вважаю що заради 500грн в тижн 500*4=1000грн
Мдя.. з такою математикою не те що бізнес відкривати.. В політику зразу треба йти
Astur зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (06.09.2012), Джалка (08.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 09:22 #2027980   #39
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Такий проект ми (будем писати я) пробували реалізовувати років 5 тому - управління освіти, директора і класні керівники то фігня, їм побарабану і кажуть робіть а от де не чекали спротиву то батьківські комітети, вони це чомусь сприймали як примусівку і ставали в штики, а проект був би економічно обгрунтований як би булоб хочаб 20 класів, за 3 місяці пропаганди і розяснення получили згоду тільки 3 класів тому і заглохло. Саймон правильно написав - спочатку потрібен продавець який зможе продавати гамно.
Рентабельність в розмірі середньої ЗП можна забезпечити навіть і 10 класами, при умові що вони розташовані в одній школі, тоді зі схеми просто виводиться класний керівник, а вводиться методист, який скажім за 1500 грн./міс. витрачає півгодини свого часу в день, щоб перенести дані з класних журналів після того як вони здані в учительську в електронний варіант. Але і як і я писав вище, і як писав саймон, в цій схемі головне це забезпечити збут.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 09:26 #2027986   #40
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

СМС щоденники вже реалізовані в багатьох містах, я десь навіть франшизу бачив. В деяких училищах та університетах батьків ні про що не повідомляють, інколи батьки довго не знають що їхні чада вже відраховані! Є багато нюансів наприклад деякі викладачі в коледжі коректором перемальовували оцінки, а інколи взагалі сторінки виривали, то вони можуть бути проти але це все нюанси. Думаю найкраще буде співпрацювати з батьками діти яких тільки поступили. Як правило такі батьки бояться від чогось відмовлятися і платять за все що їм скажуть. А батьківських комітетів принаймі в Технічному коледжі ніколи не було!
Ідеальний варіант коли даний сервіс буде частиною якогось інтернет проекту де можна буде глянути на відвідувальність студента за рік, оцінки, новини навчального закладу, розклад занять і т.д.
А відеоспостереження обов'язково колись з'явиться і в школах, хочемо ми цього чи ні і як би це комусь безглуздо не виглядало...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:09.