Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.11.2013, 15:41 #2303876   #61
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Може ТС піарщик НП?
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 15:41 #2303877   #62
peGas
Учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від Ektalion Переглянути допис
Одного разу мені розтрощили коробку нового Blu-ray дикса. Гроші віддали аж через 10 днів. Невірю в таку швидку компенсацію через 2-3 дні.
прочитайте перший топік там пише дати де ви бачите 2-3 дні я не знаю претензія була написана 14 числа сьогодні 21
справу розглядають поки не знайдуть винну особу

ви напевно просто написали претензію їм
а в мене була заява в міліцію і дзвінкі на гарчі лінії, поширення інформації в соц мережах і форумах

Востаннє редагував peGas: 21.11.2013 о 15:55.
peGas зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bambyk29 (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 16:34 #2303908   #63
samvexler
 
Аватар для samvexler
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Я знаю автора теми давно. Про який Ви піар говорите?))) Не смішіть мої тапки...Тут я бачу хто новенький про щось напише - одразу йде обвинувачення, що хтось зразу щось рекламує))) нагадаує параною якусь
samvexler зараз поза форумом  
Подякував(ла):
peGas (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 17:09 #2303922   #64
Sago
 
Аватар для Sago
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Pegas - ще раз вітаю.

Скоріш за все гроші їм дала, та людина яка вкрала телефон і не хоче сидіти.
Тому так швидко і повернули. З вас взяли розписку про ті гроші?
Якщо ви ніде не розписалися, то 100 процентів, що це гроші не НП.
Чудак просто не хоче в тюрму, хоче щоби ви забрали заяву. Сидить і плаче десь в кабінеті директора НП.
Та то пофіг - головне вам повернули.

На рахунок "вигаданної історії" - знаєте, а цей світ теж не справжній. Коли ми засинаємо декорації розбирають, все миють, чистять, сонце знімають протирають. В осени розкидають листя, зимою - сніг накидують. І коли ми просинаємось - ми навідь і не здогадуємось - що цей світ нереальний.
http://brb.to/video/films/i93jo4iNyI...u-trumana.html
Sago зараз поза форумом  
Подякували 9:
AHgpyxa (22.11.2013), Phantom (21.11.2013), riznyk (21.11.2013), Romko_7 (21.11.2013), Sirco (22.11.2013), su (22.11.2013), volpast (22.11.2013), Ікебан (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 17:55 #2303949   #65
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від peGas Переглянути допис

ви напевно просто написали претензію їм
Саме так.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 19:09 #2303977   #66
Telefonchik
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Для всіх, хто НЕ ВІРИТЬ в те, що описано - ви помиляєтесь. Я особисто для Дениса зняв відео як вскрити пакет НП для відстоювання правди з Новою Поштою. Після крадіжки він звернувся до мене, чи нікого не знаю на НП, бо вкрали телефон. Так що допомагав порадами і радий що гроші повернули.
Я вважаю, що всі себе рахують порядними, а от робити висновки про чесність людини, керуючись лише власними здогадками - це порядно?
Пацан вбив час, щоб ВИ не попали в таку ситуацію, вказав на ті помилки, які сам зробив при відправці і все для інформування ВАС, хотів як краще, вийшло як завжди. Будьте толерантними і коли немає чого сказати по темі - краще промовчіть.
Telefonchik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
peGas (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 19:29 #2303989   #67
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Telefonchik Переглянути допис
Будьте толерантними і коли немає чого сказати по темі - краще промовчіть.
Слух, мудрагель. Ми почули загальні фрази. Конкретики практично нуль. Мене от цікавить, які докази він надав?

Телефон спакував дома - я так само роблю, коли відправляю. Як він довів, що то був айфон 5с? Міг сказати, що то був смарагд чи рубідій чи пачка баксів. Яким чином? Були фотки? Я в сусіда також можу сфотати казна що, а відправити "Білу панду"/Кохавинку тощо. Нєфіг бути адвокатом, хочу почути адекватну розповідь про те, як все було. Або якщо є можливість розводити Нову пошту заробляти, то хай не жлобиться і поділится паролями, явками...

Слідкую від початку - одні репортажі і жодної конкретики!
Ікебан зараз поза форумом  
Подякували 3:
Adriano_Chelentano (21.11.2013), dodge (22.11.2013), erazel (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 19:59 #2304006   #68
Telefonchik
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Слух, мудрагель. Ми почули загальні фрази. Конкретики практично нуль. Мене от цікавить, які докази

Слідкую від початку - одні репортажі і жодної конкретики!
А Денис нікому і не зобовязаний довоти щось. Кому треба, той прочитав і зробив для себе висновки. Якщо вже так кортить, подивіться, коли я в ютубі розмістив відео про розкриття панкунка. На наступний день після відправки і в день виявлення крадіжки. Мені що, зайнятися нічим, чи я раніше щось писав в цій темі. Я просто як нормальна людина допоміг Денису тим, чим міг тому, що раніше мав з ним справи і купував техніку Apple. Я думаю, що ті, хто давно в темі продажу Apple знають, що ми дурницями в вигляді ВИГАДАНИХ ІСТОРІЙ не займаємось, а от тим, як хто попав і які помилки зробили ділимось, щоб інші не попали на товар, або гроші.
Я що хотів, те сказав і більше нічого коментувати не буду, так що не мучайте клавіатуру.

Зазвичай не вірийть той, хто сам не чистий на язик, а кричить злодій той, хто не чистий на руку. Народна мудрість. Чи теж не правда?

Всім успіхів в продажах-купівлях, будьте уважними та мудрими бо іноді краще не заробити, а ніж втратити.
Telefonchik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
peGas (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 20:04 #2304010   #69
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Telefonchik Переглянути допис
Якщо вже так кортить, подивіться, коли я в ютубі розмістив відео про розкриття панкунка
Покажи! В тебе три дописи ніпрощо. Посилання нема.
Мені нецікаві ваші стосунки з Новою поштою і я не прошу доказів існування Діда Мороза! Хочу конкретики! Не ясно?
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 20:21 #2304013   #70
Telefonchik
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

http://youtu.be/43UKGE-OdE4

Додано через 6 хвилин
Не втримався, для особливо обдарованого. Дописи НЕ НІ ПРО ЩО, а про те як бути вдячною так культурною людиною, але Вам я так розумію цього не зрозуміти, в міру поганого виховання та не освідченості.
Тепер точно все.

Востаннє редагував Telefonchik: 21.11.2013 о 20:21. Причина: Пізніше додано
Telefonchik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 20:28 #2304022   #71
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Telefonchik Переглянути допис
Не втримався
Приймай заспокійливе.

По-суті можна щось почути?
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 20:31 #2304026   #72
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

шо ви пpовокуєте і шо хочете почути?
було-не було! піаp-не піаp! і шо?
Lolka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Basta (21.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 21:00 #2304043   #73
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від Lolka Переглянути допис
було-не було! піаp-не піаp! і шо?
А хто слухав - молодець! Ось і казочці - кінець!
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 23:19 #2304122   #74
peGas
Учасник
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата:
Допис від Sago Переглянути допис
З вас взяли розписку про ті гроші?
Цитата
Допис від peGas Переглянути допис
на новій пошті писав розписку шо отримав кошти і не маю жодних петензій до нової пошти


Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Конкретики практично нуль
ну я не знаю, можливо вартує ше раз все перечитати?
шо я надав: фото самого телефону з імеі серійним і т д відео де я на роботі пакую і біля мене багато співробітників, тикнув пальцем на відео де я віддаю пакунок оператору в руки яка клеїть наклейки на пакет який є явно не пустим а на відділення в тернопіль приїхав пустим і на акт про присутність порізів в середині.
тільки мені от цікаво чого всі хочуть надувати нову пошту? тут одні аферисти сидять? був би я аферистом мені б кошти не повернули
Telefonchik, твоє відео я викладав на 3 стоірнці але шось не дуже вдало

я хз нашо тут тему створив, ні на одному форумі таких дописів не бачив... одні пишуть шо історія не правдива інші шо хочуть нову пошту надурити...дивний ви народ...

а взаглі тему створив для розголосу і шоб люди були уважні, висновки для себе я описав вище...

П,С, ті хто хочуть обманути нову пошту. в міліції при написанні заяви ви підписуєте документ чим підтверджуєте шо пишите правду і в противному випадку будете осуджені за кримінальним кодексом України
peGas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 07:09 #2304149   #75
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від peGas Переглянути допис
ну я не знаю, можливо вартує ше раз все перечитати?
шо я надав: фото самого телефону з імеі серійним і т д відео де я на роботі пакую і біля мене багато співробітників, тикнув пальцем на відео де я віддаю пакунок оператору в руки яка клеїть наклейки на пакет який є явно не пустим а на відділення в тернопіль приїхав пустим і на акт про присутність порізів в середині.
тільки мені от цікаво чого всі хочуть надувати нову пошту? тут одні аферисти сидять? був би я аферистом мені б кошти не повернули
Telefonchik, твоє відео я викладав на 3 стоірнці але шось не дуже вдало

я хз нашо тут тему створив, ні на одному форумі таких дописів не бачив... одні пишуть шо історія не правдива інші шо хочуть нову пошту надурити...дивний ви народ...

а взаглі тему створив для розголосу і шоб люди були уважні, висновки для себе я описав вище...

П,С, ті хто хочуть обманути нову пошту. в міліції при написанні заяви ви підписуєте документ чим підтверджуєте шо пишите правду і в противному випадку будете осуджені за кримінальним кодексом України


АХАХАХАХ)))) Вибачте за тафтологію мене але це відео ДЕ ВИ ПАКУЄТЕ У СЕБЕ НА РОБОТІ ЧИ ДОМА це до самої сраки.............. відео актуальне лише в приміщенні нової почти,!!!!
dodge зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (22.11.2013), Promo (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 07:51 #2304152   #76
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Мені одне не зрозуміло.
Чому отримувач побачив пошкоджену упаковку (не пакет НП, а упаковку відправника) і невідповідність ваги (500 г і 30 г) і взявся її розпаковувати? Що він там очікував побачити при вазі 30 г?

А Нова пошта, знайшла чи не знайшла злодія, віддала гроші, бо не хоче розголосу.
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (22.11.2013), erazel (22.11.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 11:26 #2304286   #77
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Я щось не думаю ні про піари ні про розвод НП. Можливо найшли телефон по ІМЕІ серед працівників НП і вирішили все тихо зам'яти.
Можливо проконсультувались зі своїм юристом і він сказав що краще віддати гроші (підпис оператора є що вона взяла товар на 7000 грн на що і застрахувала його і т.д.) ніж мати тяганини по судах. розголосу і т.д. і вкінці всеодно заплатити гроші.
Можливо ті гроші взяли з працівників одного чи другого відділення, або і з обох (там забрали якісь премії і т.д. незнаю як в них там все працює) якщо більші ніж імовірно довести що неправа НП, а працівники не виконали правильно своїх обов'язків.

Для чого знімати відео що ви і як ви пакуєте на НП, в будь-якому випадку це відео буде недійсне в суді. бо зняте несертифікованим засобом фото-відеофіксації.
Дійсне те що на папері (чомусь в нашій країні так) підпис про прийом є, оплата по рахунках є, всі зі всім згідні.
І повірте в усі розцінки НП, закладені отакі от поодиничні витрати на відшкодування товару. Для того в чиїй власності вся НП, це "крохи".

П.С. Ніякого відношення ні до НП, ні до власника немаю. Просто не тсрадаю всезагальною параноєю.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 5:
Basta (23.11.2013), Katharina (25.11.2013), Sem (23.11.2013), Джалка (22.11.2013), Ікебан (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 15:31 #2304364   #78
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

Цитата
Допис від Adriano_Chelentano Переглянути допис
Це що, працівник перевізника ще повинен відрізняти китайський айфон від справжнього?
А як він визначить чи телефон справний, він в цьому шарить? В його обов'язки входить перевірка функцій товару?
В телефонів просто переписують ІМЕІ. Прийшов з тим імеі що вказувався? Все, НП виконала свою функцію. Не прийшов товар - проблеми нової почти, і вони шукають. Телефони завжди запаковуються в присутності представника НП і переписується ІМЕІ.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Adriano_Chelentano (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 22:01 #2304534   #79
su
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

А чого напали на людину?
Працюю з НП давно і регулярно.
Всі відправки пакуємо і друкуємо документи самі. Здача на відділенні триває 30-40 секунд на 5-10 відправок. При здачі ніхто нічого не перевіряє, суми оцінки самі різноманітні. Різне було, завжди НП повертала страхову вартість протягом 10-14 днів, чотиризначні суми в тому числі.
su зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (23.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2013, 11:41 #2304683   #80
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Історія про крадений айфон і розвод на новій пошті

я також дуже довольний співпрацею з новою поштою.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:11.