Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2014, 20:31 #2349986   #121
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

В нас таке присутнє в класі.
Двійнята (хлопець і дівчина), які не мають де діти фізичну силу.При чому дівчинка жорстокіша.
Від початку року в однієї однокласниці зламаний палець на руці .В другої-указкою пошкоджена щока, пару см коло ока.В обох випадках-їхні дії.Батьки на збори з'являються вкрай рідко, після цих випадків-ні разу.Дзвонили батьківським комітетом і з класною до них, відмовляються спілкуватись.Не розумію, чому бутьки постраждалих не прийняли мір через міліцію, суд.
На днях, на уроці, встала сестра з двійнят при обговоренні подій в Україні зі словами- "Я за беркут".Тато в них з міліцейських.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 20:46 #2350000   #122
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
В нас таке присутнє в класі.
Двійнята (хлопець і дівчина), які не мають де діти фізичну силу.При чому дівчинка жорстокіша.
Від початку року в однієї однокласниці зламаний палець на руці .В другої-указкою пошкоджена щока, пару см коло ока.В обох випадках-їхні дії.Батьки на збори з'являються вкрай рідко, після цих випадків-ні разу.Дзвонили батьківським комітетом і з класною до них, відмовляються спілкуватись.Не розумію, чому бутьки постраждалих не прийняли мір через міліцію, суд.
.
я б в такому випадку сама " відловила " ту козу паршиву малу і так би настрашила ( з стусанами включно ), шо надовго відбила б охоту чіпати мою дитину. Бо такі розуміють тільки силу, слова не доходять. Ну або чоловіка б послала, він розважливіший, бо в мене в таких ситуаціях реально б штори впали.
А нарахунок форми - в нас в формі ходять з 1 по 4 клас, і то це не повна форма, а один елемент - джинси з піджаком, чи шкільні штанці з светром стриманих тонів. Всі хто старший - хто в чому, ніяких перекосів не видно, всі в джинсах і светриках чи футболках на довгий рукав. Ну, хіба шо джинси в тих старшокласниць так вже ті дупці обтягують, шо не раз думала " Бідні хлопці...")) Нарахунок хизування модним одягом...ну хз, зараз старшокласники мають змогу вдягатися недорого і модно, тому що і китайці і недорогі бренди слідкують за трендами ( пардон за матюки ) і з ходу важко відрізнити, чи це джинси за 200 грн, чи за 800. Та й не заморочуються діти одягом аж так. От нарахунок гаджетів - згідна, реально можуть страждати, шо в них нема того, що є майже у всіх, і то проблема.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (21.02.2014), Jane Doe (22.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 20:59 #2350006   #123
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата А бідні діти з 10-ти років вже на каблуках шпіндиляють.
Не видумуй ,ти ніколи не ходила малою в маминих туфлях на каблуках ?
Мої діти вже гуляли по хаті на шпильках ,навіть хлопці)
А мама колись всі свої віддала мені ,бо перейшла на взуття на низькому ходу . То ми з подружкою взували їх і грались ,що пригаємо через річку ,якою були паркетні смуги в квартирі .
Так от ,10-ти річні дівчатка переважно самі просять туфельки на каблучках.
Моя зовні принцеса ,красуня з довгим волоссям ,але моднічати не любить і нічого дівчачого не клянчить, їй більше подобається все просте і тваринки ,собаки, леви та коні замість ляльок.
А в подруги ,навпаки, доці найбільше вгодили друзі ,які подарували на ДН справжні бальні туфельки на каблучках .При тому ,що подруга на свій смак ,таке б їй не купила.

І ще про комплекси )
В моїх дітей дуже багато одягу ,я могла би все це тратити і натягувати на себе ,щоб "не комплексувати" ) ,але мене більше пре на них .

Додано через 3 хвилини
Ще згадала,мені брат десь в 6-7 років подарував мильниці на каблучку ,такі ,як в дорослих модниць ,я про таке навіть не мріяла.

Востаннє редагував Ingenue: 21.02.2014 о 22:39. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (21.02.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 21:04 #2350010   #124
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

так-так. Я в дитинстві теж любив дідів одяг приміряти (він в мя війсковим був) - в нього озк був, і пара військових плащів
Пра - в школу я в такому вигляді не ходив Хоча, зара думаю - це був би цікавий досвід.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 21:08 #2350014   #125
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

А ще згадала ,як мені в 5-ому класі вчителька зробила зауваження за розпущене волосся і одна з однокласниць швиденько долучилась із критикою ,що нема чого ходити в куртці-варенці щодня в школу ,як на дискотеку)
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (21.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 21:11 #2350015   #126
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ще згадала
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А ще згадала
Во в тебе память!))
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
одна з однокласниць швиденько долучилась із критикою ,що нема чого ходити в куртці-варенці щодня в школу ,як на дискотеку)
Завідувала чи була забагато свідомою (піонерка комсомолка)???
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 21:17 #2350018   #127
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Думаю перше ,тоді вже якраз відмінили.

Додано через 4 хвилини
Цитата Во в тебе память!))
Я навіть памятаю і переказую такі факти з історії нашої сімї,на які мама говорить,що мене ще тоді не було )

Востаннє редагував Ingenue: 21.02.2014 о 21:17. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 21:46 #2350045   #128
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

А можна ше я позгадую?? Ми носили форму до 9 класу, з 10 дозволили ходити без форми, але дівчаткам- в спідничках чи платтях. А в мене в гардеробі не було ні однієї спідниці, тільки штани, бо я була як хлопчур років до 22 десь, і я шо робила - вдягала в школу штани ( безрозмірні коричневі вельвети шароварами, ужас такий ужасний ну але тоді ще не було навіть по суті де купити гарний одяг)) , а коли мав бути урок нашої класної керівнички, строгої такої тітки, яка якраз і слідкувала за формою одягу, то я поверх штанів вдягала мамину ( !! ) джинсову довгу спідницю на закльопках спереду зверху донизу, ставала схожа на бабу на чайнику, але формально я була в спідниці. А після уроку я одним різким рухом розстібала ті всі закльопки і знов ставала собою ) Ех...
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 22:44 #2350079   #129
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

А я згадала ,як йшла в школу зранку в джинсах,піднімаюсь по сходах і чую ,як шось мене тягне до низу ,якась невідома перешкода ).Опускаю очі під ноги ,а то я наступаю собі на другу пару капронок,яка лишилась в штанах від вчора .То в третьому класі було.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
Джалка (21.02.2014), Дєцко (21.02.2014)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 23:53 #2350112   #130
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Не видумуй ,ти ніколи не ходила малою в маминих туфлях на каблуках ?
Не зрозуміла, що значить "не видумуй", що я видумала?
При чому тут вся та маячня, що ти написала не по темі.
Всі любила ходити в маминих туфлях і що?
Підійди до якоїсь школи і подивися в чому ходять дівчата? Чи тобі фотофакти треба?
Я дуже рада, що в тебе розумна дівчинка і ти нормальна мама. Але, прикинь, на цій планеті, ще є інші люди крвм вашої величності.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2014, 23:56 #2350116   #131
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата Підійди до якоїсь школи і подивися в чому ходять дівчата? Чи тобі фотофакти треба?
Я щодня підхожу ,нічого поганого чи дивного не бачу.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.02.2014, 08:44 #2350182   #132
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А я згадала ,як йшла в школу зранку в джинсах,піднімаюсь по сходах і чую ,як шось мене тягне до низу ,якась невідома перешкода ).Опускаю очі під ноги ,а то я наступаю собі на другу пару капронок,яка лишилась в штанах від вчора .То в третьому класі було.
До сих пір не розумію того, для чого натягувати на себе під джинси "капрони")
В житті так не робила)
Проте часто чую від тих, що так роблять-та, подерті, але під штани підуть)

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Не зрозуміла, що значить "не видумуй", що я видумала?
При чому тут вся та маячня, що ти написала не по темі.
Всі любила ходити в маминих туфлях і що?
Підійди до якоїсь школи і подивися в чому ходять дівчата? Чи тобі фотофакти треба?
Я дуже рада, що в тебе розумна дівчинка і ти нормальна мама. Але, прикинь, на цій планеті, ще є інші люди крвм вашої величності.
Підтримую.Живу коло школи, бачу школярок на платформі, до того ж на незручній) видно при хотьбі, як ноги викривляються.

Востаннє редагував Манюня: 22.02.2014 о 08:44. Причина: Пізніше додано
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2014, 09:38 #2350215   #133
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

Цитата До сих пір не розумію того, для чого натягувати на себе під джинси "капрони")В житті так не робила)Проте часто чую від тих, що так роблять-та, подерті, але під штани підуть)
Ой, яка молодець, підїбала)
Давай сядемо в машину часу, перенесемось в 89 рік , і ти розкажеш всім , що цього робити не треба, бо ти не розумієш, як це коли нічого ніде нема і кожен натягує те, що може , в тому числі подерте і заштопане.

Додано через 3 хвилини
Ше он Джалці про моду та гігієну розкажи, вона ходила в страшних штанах і поверх в маминій спідниці.
Потім знову будеш жалітись і плакати, що нема права тут нічого написати, бо тобі згадають?

Востаннє редагував Ingenue: 22.02.2014 о 09:38. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (22.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2014, 09:43 #2350218   #134
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Школярів фотографують та вивішують на дошку ганьби

[quote=Ingenue;2350215]Ше он Джалці про моду та гігієну розкажи, вона ходила в страшних штанах і поверх в маминій спідниці.

Ніколи)
НаВіть у страшних штанах і маминій спідниці)
Джалка, шо в тебе з гігієною?)
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:29.