Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > САПР, креслення, проектування

САПР, креслення, проектування Конструкторські розробки, креслярство, проектування, САПР


Cтворення інженерного порталу України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.02.2008, 23:18 #554492   #41
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата тому якщо хтось знає нормальний та перевірений хостінг то відписуйте.
На роботі використовуємо http://www.hostpro.com.ua використовуємо не на повну потужність але там ніби є все про що ти писав і тарифи не великі(800 мб місця і 3.45 бакса/міс). Сервак в них в UA-IX. Глюків за ними не помічено на протязі 2 років.
Соціальна мережа не зовсім підійде, оскільки на майбутньому порталі можна і потрібно використовувати рекламу від різних фірм даного напрямку.
Ні в програмуванні ні в адмініструванні досвіду нема. Але адмінку зможу освоїти.
Дописувати і відписувати на форумі буду. Матеріалу і знань хватає.
До дизайну і веб-програмування нічого немаю - бо я інженер, за освітою електротехнік (наш політєх) а по роботі інженер-механік.
Маю бажання допомогти фінансово.
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 00:06 #554522   #42
@#dro#
 
Аватар для @#dro#
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата На рахунок дизайну пропоную використати готовий шаблон. Їх в неті є до грома. Бо робити свій на пхп мало хто візьметься.
Я за готовий шаблон. Робити свій думаю ніхто не візьметься. Залишається варіант пошуку в неті. Головне при їх пошуку звернути увагу на таку річ як юзабіліти (зручність), дасть нам перевагу в зацікавленні людей, які перший раз зайдуть на портал. Тобто не тільки красивий дизайн і цінність інформації але і дружній інтерфейс та інтуїтивно зрозуміла навігація, і тоді користувачі будуть повертатись знову і знову. І взагалі ніколи не потрібно забувати про зручність для користувача, на етапі розробки та наповненням інформації.
Але шоб відрізнятися необхідно вибраний нами та узгоджений шаблон дещо змінити, тобто треба дезінгера і програмера (з рімними руками ).

Цитата Наскільки я розумію ініціативна група складається з інженерів та технарів а не з програмерів і веб дизайнерів.
Я себе відношу до категорії інженер-конструктора, і технолога, а також програмера МРВ з ЧПУ.
Ну але за всіх не скажу. Можливо знайдуться зацікавлені дизайнери та програмери.

Цитата Було б добре зібратися на вихідних і під пиво вибирати на ноуті сайт, зібрати членські внески та розподілити обов"язки.
Зустріти треба буде обов’язково, думаю що ближчим часом так і зробимо. Важливо обговорити важливі питання ще на форумі, на загал всіх, можливо когось це ще зацікавить.
@#dro# зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 00:10 #554524   #43
ads
Guest
Exclamation Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Доброго часу вам!
Долучаюся до створрення порталу за запрошенням шановного Хробака Злої Брехні.
Коротко про себе. Закінчив Львівський політех. За фахом інжинер-електрик (Інформаційно-вимірювальна техніка).
Заробляю дизайном-верстуванням вже сім років (поліграфія). Маю досвід роботи в PHP, MySQL.
Остання робота у сфері веб-дизайну: http://tennisport.com.ua (розробка додаткових модулів)

Що стосується порталу. Можу знайти оптимальний хостинг та реєстрацію домена. Також встановити та сконфігурувати Джумлу (http://joomla.org.ua) також посприяти розробці темплейту та інсталяції додаткових модулів.

Як вариант пропоную цього хостера, хоча хосчуся на mirohost.ua.

То ж прошу долучити мене до вашої спільноти. Буду радий допомогти.

Ну і на останок. Щоб оптимізувати роботу над проектом потрібно ТЗ (тех. завдання) з описом структури і функціоналом ресурсу (я завідомо не кажу сайт, портал, форум і т.д.).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 00:41 #554551   #44
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Готовий внести невелику суму грошей на хостінг проекту. Невелику - бо я вже давно не "технар" але ще памятаю ті часи - хотілось би чимось допомогти.

На рахунок хостінгу - користуюсь зараз (shpryha.te.ua на джумлі, форум SMF) http://ukrhosting.com, сидимо на плані Business Card за 60 баксів на рік (за 500мб місця, 6 сайтів, 18 піддоменів, баз даних - необмежено), сервер в україні датацентр Colocall, зона UA-ix. Вважаю це оптимальний на даний час хостінгом - для старту з головою вистачає.

Щодо джумли - гарненька ЦМС, яка робить коло 30-40 запитів до бази даних лише при генеруванні однієї сторінки. Не знаю багато це чи мало, але достатньо шоб гальмувати при напливі користувачів. Обрав Джумлу тільки тому, що не вмію програмувати на ПХП . Інакше обрав би Drupal.

П.С. Вибір ЦМС - це питання релігії і наявних розробників у команді, тому ні на чому не наполягаю (тим більше, що немаю на це права )

Востаннє редагував Bhagavan: 29.02.2008 о 00:48.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 08:35 #554631   #45
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Отже визріла наступна стадія проекту - залучення капіталу. Модератор додай голосування за готовність учасників обговорення викласти грошики на запуск проекту.
Я не можу цього зробити. Права має тільки автор теми.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 08:45 #554637   #46
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Рим також не за один день будувався. Нам потрібен портал з форумом.
Згоден вже що портал з форумом, але щоб не було дуже багато накопиченої інформації (це все зробиться з часом).
Мені сподобався варіант прикладу від Саймона http://www.znannya.org/ - легко читається, ненагружає, зручно шукати інфу.

П.С. Про себе: зроблю перші вснески для старту. Маю вище технічну освіту (Політех), працюю нач. конструкторсько-технологічного відділу і сам інженер-конструктор (маю досвід). Можу як модерувати так і адмініструвати даний проект в компанії (є модером на декількох форумах і на полутєхівському теж). Буду долучати свіжою інформацією. Маю теж деякий матеріал по темах в яких я компетентний в електронній версії.
Програмування і дизайн - на жаль не мій профіль.
Тому бачу в нас брак людей з такими знаннями.

П.С. Закинув інфу на залучення мозгового потенціалу в своєму розділі на політєхівському форумі.

Востаннє редагував Yarkop: 29.02.2008 о 08:50.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2008, 14:08 #557165   #47
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

І що, все?

Говорили, балакали - сіли і заплакали!!!!!

П.С. То може якось збиремся, ГА?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2008, 19:00 #557227   #48
Хробак Злої Брехні
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Збирайтесь поки що без мене, я в Чернівцях
Краще давайте пропозиції, хто яку тематику може вести. І які тематичні розділи хоче бачити на форумі.
Я б щось написав/прокоментував на тему Схемотехніка. Практична електроніка.
Також хочу бачити (перше, що стрілило в голову):
Будівництво
Енергетика. Електротехніка. Альтернативні джерела енергії.
Опалення. Теплотехніка.
Металообробка. Верстати і технології.
Конструювання штампів і пресформ.
Переробка пластмас.
Вакуумна техніка і технології.
САПР.
(далі буде)
Про останній пунктик ще варто подумати -- виносити його окремо чи включати підпунктом в тематичні розділи.
І наостанок найважливіше -- ВСІ ДРУЖНО ВІТАЄМО Jorassic'а З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Востаннє редагував Хробак Злої Брехні: 03.03.2008 о 19:10.
Хробак Злої Брехні зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 00:20 #557496   #49
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Можу вести розділ
Цитата Енергетика. Електротехніка. Альтернативні джерела енергії.
Також помагати в розділі:
Цитата Схемотехніка. Практична електроніка.
На рахунок САПР думаю краще його включати в розділи так, як САПР присутній у всіх цих розділах.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 01:03 #557502   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Переходимо від слів до діла.

Проект під кодовою назвою "Інженерний портал": http://politeh.hmarka.net
На даний момент це лише Pre-beta, тому реєстрація тільки по запрошеннях.

Порядок реєстрації:
1. Відіслати мені в ПП (Приватні Повідомлення) адресу своєї електронної пошти, на яку я вишлю запрошення.
2. Після отримання запрошення зареєструватись на сайті, та дочекатись одобрення адміністратора (прийде ще одни лист).
3. Перейти на сайт, та ввести свій логін та пароль.
Кожен зареєстрований учасник може запросити ще 10 людей.

Така складна процедура реєстрації зроблена спеціально для того, аби відсіяти випадкових людей, і визначити дійсно зацікавлених.

У випадку, якщо зареєструватись по запрошенню неполучається, відписуйте мені в ПП.

Було б непогано трохи поспішити, оскільки сайт порушує правило хостінгу (заборонено створювати закриті сайти), тому його можуть прикрити, і почнеться нудна переписка із службою підтримки.

Решту інформації знаходиться безпосередньо на сайті, у розділі "Адміністративний".

P.S. Вибачте якщо відповім не відразу, я також деколи сплю
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 07:56 #557533   #51
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Можу вести такі розділи:

1. Проектування, виготовлення пресформ та штампів (так правильніше).
2. Переробка пластмас.
3. Автоматизація конструюровання та моделювання:
— підфоруми: SolidWorks, SolidEdge, Inventor, Компас 3D, T-FLEX CAD, AutoCAD.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 08:57 #557568   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Відіслав запрошення для:
Yarkop
sarat
Vadimko

Не звертайте уваги, на дивний заголовок листа із запрошенням, це глюк системи інвайтів, поки що не знайшов, до його виправити. Лист прийде від імені користувача "Astra support".

Прохання до тих, хто зареєстрований на львівському форумі, де зацікавились пропозицією створення порталу: помістіть будь-ласка мій анонс (пост #50) там, та дайте посилання на форум Крапки. Сам неможу це зробити, бо там трохи складна реєстрація, і я дотепер чекаю одобрення їх адміна на мою реєстрацію.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 13:10 #557825   #53
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Відіслав запрошення для:
Yarkop
sarat
Vadimko
Ще до сих пір не отримав
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 13:13 #557829   #54
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Висуваю пропозицію meat (він мені її скинув в приват, але думаю доречно було б на загал з його дозволу звичайно):

Цитата "Можу дати хостінг великий на сервері політехнічного, трафік. Помогти з дизайном/програмуванням. Найду вільний домен і поставлю туди.

Все що мені треба -- це нормально описана основна ідея і функціонал. Те що зробив Саймон -- то по-моєму просто форум. Толку з того небагато по-моєму. Саймон поставив ваніллу, то простий форум.

Мені здається просто форум для такої штуки -- мало
треба якусь "базу знань" прикрутити як мінімум"
П.С. Що скажите?

Востаннє редагував Yarkop: 04.03.2008 о 13:18.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:03 #557969   #55
@#dro#
 
Аватар для @#dro#
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

meat вірно стверджує. Як я вище згадував, має бути портал+форум інакше перспектив ніяких.
Для початку треба прикріпити щось із бази знань ТДТУ, а там має бути багато чого корисного.
І по великому рахунку треба технічне завдання. Як запримітив Jorassic

Цитата Ну і на останок. Щоб оптимізувати роботу над проектом потрібно ТЗ (тех. завдання) з описом структури і функціоналом ресурсу.
А для цього треба зібратись і помізгувати.
А можливо хтось висуне своє тех. завдання.

Востаннє редагував @#dro#: 04.03.2008 о 15:07.
@#dro# зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:53 #558065   #56
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Пропоную зробити зустріч ініціативної групи в неділю 9 березня о 12 годині в кафе "Не журись".
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:54 #558071   #57
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Пропоную зробити зустріч ініціативної групи в неділю 9 березня о 12 годині в кафе "Не журись".
Не проти, але краще на вечір.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 16:44 #558137   #58
saymon
Guest
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Цитата Все що мені треба -- це нормально описана основна ідея і функціонал. Те що зробив Саймон -- то по-моєму просто форум. Толку з того небагато по-моєму. Саймон поставив ваніллу, то простий форум.
Мені здається просто форум для такої штуки -- мало
треба якусь "базу знань" прикрутити як мінімум"
Якщо sattu погодиться нахаляву написати двіжок порталу, зробити для нього дизайн, і надати хостінг то я тільки за
Двіжок Vanilla це не "просто форум". Завдяки розширенням з нього можна зробити повноцінну (майже) соціальну мережу. Я вважаю, що функціоналу цього двіжка повністю вистачить для задач проекту.
Базу знань можна зробити на двіжку Вікіпедії. Модуль інтеграції MediaWiki в Vanilla є, так що це буде просто.
І дійсно, було б дуже добре, якби sattu приєднався до розробки проекту.

Цитата Як я вище згадував, має бути портал+форум інакше перспектив ніяких.
Як ти можеш аргументувати цю думку? От приклад соцмережі без форуму http://habrahabr.ru/. Скажи, що бракує цьому проекту?

Цитата А можливо хтось висуне своє тех. завдання.
Техзавдання та зустрічі/обговорення особисто в мене викликають неймовірну скуку, і як показує практика, це марна трата часу, яка не приносить відчутних результатів. Зараз є якась основа, і зареєструвавшись, та залишаючи коментарі, можна змінити її на краще.

От скріншот того, що є зараз:


P.S. Кому не приходять листи із запрошеннями, пишить в ПП ще раз, і я зареєструю вручну. На поштові скриньки gmail листи приходять точно і швидко.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 19:14 #558320   #59
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Щойно натрапив на те що нам потрібно http://chemistry.com.ua/ це сайт фірми, але структура непогана. можна взяти за зразок.
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2008, 13:56 #563942   #60
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Cтворення інженерного порталу України

Хлопці будьте серьозними !!!

Ми будемо щось робити чи ні?
Збираємось?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:15.