Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.03.2009, 15:57 #876302   #101
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Пояснюю: по постам можна скласти враження про людину в плані розуму. Тому що розумна людина ніколи ось таке не напише "а в тебе нік напевно від прокладок "ультра"?лягаю під всьо і вся?"
Але по чому ж bucefal визначив, що Алєхандро " дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках"? Елементарна логіка

Поняли всі? Швидко перестали дригатись і марш танцювати тектонік
gogidze ти схожий на малу дитину, в якої відібрали цукерку - не тошни
ну а ти я розумію дуже доросла !!!ми тебе не можем зрозуміти !!дааа ... а тошнить мене від ваших обсирань!! кожен сам вибирає де що і як робити... якшо ви не розумієте то я вам співчуваю)) ну ви ж всі такі розумні !!!ну шо там один обісрав та давай і я собі обісру да??
 
Старий 25.03.2009, 15:58 #876303   #102
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
дааа...видно що Тернопіль це велике село((ви говорите купа гамналєток взяли лавешку і пішли в школи танцювати!! а знаєте шо в Тернополі можна на пальцах рук перерахувати людей які дійсно класно танцюють тектонік!!!
на мою думку кожем має право на самовираження !!
наведу свій приклад, який по-маєму є найбільш доречний -

а знаєте шо в Тернополі можна на пальцах рук перерахувати людей які дійсно класно малюють графіті, а гавном зато засрано пів міста....
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 16:04 #876315   #103
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
наведу свій приклад, який по-маєму є найбільш доречний -

а знаєте шо в Тернополі можна на пальцах рук перерахувати людей які дійсно класно малюють графіті, а гавном зато засрано пів міста....
тут я з тобою згідний ,так само і з тектоніком є небагато людей які дійсно цим цікавляться і серйозно займаються а всьо решта засрало пів міста)))
 
Старий 25.03.2009, 16:04 #876317   #104
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
ну як тобі сказати)) трошки рознервувало то шо там хтось хоче нас обісрати!!!а так то я ше порівняно норм висловлююсь!!!
та чого нам вас обсирати?просто має бути якась культура танцю-не заважати одне одному.ну-якщо кажеш,що інші дригаються,то чого дивуєшся,що просто вас так відгукуються??ось в таких висловах і є випєндрьос!
nacho one зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 16:11 #876327   #105
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
та чого нам вас обсирати?просто має бути якась культура танцю-не заважати одне одному.ну-якщо кажеш,що інші дригаються,то чого дивуєшся,що просто вас так відгукуються??ось в таких висловах і є випєндрьос!
ну не знаю наприклад ми ніколи нікого не штовхаєм на тансполі!! ми спокійно танцюєм а коли народ трохи розійдеться можемо собі потанцювати!!! а в дриганні я "випєндрожі" не бачу бо тут про тектонік писали "тупо дригання руками і ногами"
а всьо шо ви тут пишете про тектонік це просто маразм!!! я вас не розумію! повторюсь в кожного різні шляхи самовираження!! а ви ,як я бачу цього не розумієте!!!
 
Старий 25.03.2009, 16:13 #876331   #106
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
та чого нам вас обсирати?просто має бути якась культура танцю-не заважати одне одному.ну-якщо кажеш,що інші дригаються,то чого дивуєшся,що просто вас так відгукуються??ось в таких висловах і є випєндрьос!
я не знаю нашо але тут половина записів тектонік атсой ,і т.д. і т.п.
 
Старий 25.03.2009, 16:19 #876342   #107
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
тут я з тобою згідний ,так само і з тектоніком є небагато людей які дійсно цим цікавляться і серйозно займаються а всьо решта засрало пів міста)))
ну вот, там хтось кльово писав про гавнярів в шатерах бухих...
але якшо подивитись то цей танець просто не є чимось таким новим та серйозним, а просто писк моди, яка вже в Європі відбула свій пік і тільки добралась до нас...
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (25.03.2009)
Старий 25.03.2009, 16:26 #876352   #108
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
я не знаю нашо але тут половина записів тектонік атсой ,і т.д. і т.п.
так для чого писати що інші дригаються???якщо людина думає,що тектонік-ацтой і більше ніц в голову не приходить,то хай собі пише))
nacho one зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 16:41 #876372   #109
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
ну а ти я розумію дуже доросла !!!ми тебе не можем зрозуміти !!дааа ... а тошнить мене від ваших обсирань!! кожен сам вибирає де що і як робити... якшо ви не розумієте то я вам співчуваю)) ну ви ж всі такі розумні !!!ну шо там один обісрав та давай і я собі обісру да??
На відміну від тебе я пишу адекватні пости в нормальному вигляді. Побільше знаків оклику і запитання в постах і все буде ок
Ultra зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 21:03 #876691   #110
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Ха кульно , можу сказати так , тут хтось подавав приклад про графіті , так вот - воно мене вапшє непре , і мене харить коли пів магазину обліплено всякими тежиками (на відміну від електродансу який нікому не заважає) , але ж я не вважаю за свою місію найти тему графіті і тупо її обсирати !!!!!!!!!!!!!!!! Тому складаєтся враження що вас на якійсь вечірці просо опозорили перед своєю другою половинкою або перед друзями тим що ви невмієте танцювати ! Я взагалі непойму де взялось стільки негативу ну хочу я собі танцювати от і танцюю , тай взагалі я думав що теми створюются для спілкування тих людей яким це подобаєтся !
LeFt зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 21:16 #876714   #111
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Доречі мені згадалась така фраза - " Існують моменти щастя ... і танець один із них "

Незаважайте людям займатись тим що їм подобаєтся !
LeFt зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 22:06 #876790   #112
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Тому складаєтся враження що вас на якійсь вечірці просо опозорили перед своєю другою половинкою або перед друзями тим що ви невмієте танцювати !
І ти хочеш сказати, що ви не вийо..? Та в цьому пості такий явний підтекст (цитую: "ви всі нам таким крутим заздрите, бо не вмієте танцювати"), що аж скрізь букви просвічується. Попустіться з небес на землю і відійдіть нарешті від розетки. Люба людина, яка любить електронну музику, відчуває ритм, має гарне тіло і добре ним володіє переплюне вас навіть тому, що вона танцює нестандартним незавченим набором рухів і в тому вона унікальна.
І хто вам скажи мені заважає? Що за брєд ти написав в останньому пості?

Востаннє редагував Ultra: 25.03.2009 о 23:43.
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nacho one (25.03.2009)
Старий 25.03.2009, 22:14 #876806   #113
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Red face Відповідь: Тектонік

Та шо там той тектонік, от реальна штука...
Dentist зараз поза форумом  
Подякували 2:
@lenk@ (22.04.2009), Бєлий руский (25.03.2009)
Старий 25.03.2009, 22:15 #876811   #114
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Ха кульно , можу сказати так , тут хтось подавав приклад про графіті , так вот - воно мене вапшє непре , і мене харить коли пів магазину обліплено всякими тежиками (на відміну від електродансу який нікому не заважає) , але ж я не вважаю за свою місію найти тему графіті і тупо її обсирати !!!!!!!!!!!!!!!! Тому складаєтся враження що вас на якійсь вечірці просо опозорили перед своєю другою половинкою або перед друзями тим що ви невмієте танцювати ! Я взагалі непойму де взялось стільки негативу ну хочу я собі танцювати от і танцюю , тай взагалі я думав що теми створюются для спілкування тих людей яким це подобаєтся !
1.Чувак, тема була створена саме для обговорення та оцінки цієї нової течії.

2.Люди висловлювали свою думку - позитивну чи негативну, в хамській чи нормальній формі....це форум.

3.Ні, ніхто нікого не позорив...просто прийшов на вечірку був і прозрів від
*дітей, які взяли в тата і мами лавешку, навчились в школі тих всіх викрутасів і лабають бухі в алігаторі казна що в вузьких штанішках і шаттерах....))))*.

4.Можеш собі танцювати скіки влізе - займатись чимось таким це взагалі ріспект - цікаво, прогресивно та й для здоровья корисно.
Але стверджувати шо цей простий писк моди є чимось мега новим, кльовим, технічно складним та багатогранним (наголошую саме на останньому слові) не варто.

5.Порівняння з брейком, графіті та футболом взагалі смішні - це шось в стілі як втирати шо йойо сама крута і суперська іграшка,
майже така ж там як монополія та інші настольні ігри - йойо кілька років відіграє своє, а в настольні ігри як грали, грають і будуть грати, придумувати нові варіанти і тд.....а до йойо вже **й шо придумаєш.....

6. Ну і на паслєт - хто в нас шпілить шось таке під шо танцюється тектонік??????!!!!!
Який діджей і в якому клубі??? - Хочу піти подивитись на ваш якісний денс!!!!
Бєлий руский зараз поза форумом  
Подякували 2:
@lenk@ (22.04.2009), nacho one (25.03.2009)
Старий 25.03.2009, 22:50 #876851   #115
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
1.Чувак, тема була створена саме для обговорення та оцінки цієї нової течії.

2.Люди висловлювали свою думку - позитивну чи негативну, в хамській чи нормальній формі....це форум.

3.Ні, ніхто нікого не позорив...просто прийшов на вечірку був і прозрів від
*дітей, які взяли в тата і мами лавешку, навчились в школі тих всіх викрутасів і лабають бухі в алігаторі казна що в вузьких штанішках і шаттерах....))))*.

4.Можеш собі танцювати скіки влізе - займатись чимось таким це взагалі ріспект - цікаво, прогресивно та й для здоровья корисно.
Але стверджувати шо цей простий писк моди є чимось мега новим, кльовим, технічно складним та багатогранним (наголошую саме на останньому слові) не варто.

5.Порівняння з брейком, графіті та футболом взагалі смішні - це шось в стілі як втирати шо йойо сама крута і суперська іграшка,
майже така ж там як монополія та інші настольні ігри - йойо кілька років відіграє своє, а в настольні ігри як грали, грають і будуть грати, придумувати нові варіанти і тд.....а до йойо вже **й шо придумаєш.....

6. Ну і на паслєт - хто в нас шпілить шось таке під шо танцюється тектонік??????!!!!!
Який діджей і в якому клубі??? - Хочу піти подивитись на ваш якісний денс!!!!
ну в нас в Терноплі таких на разі немає((( а якшо і буде якесь паті то я напишу на форумі)) прийдеш і подивишся як ти кажеш"на наш якісний денс"
 
Старий 25.03.2009, 22:56 #876855   #116
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
ну вот, там хтось кльово писав про гавнярів в шатерах бухих...
але якшо подивитись то цей танець просто не є чимось таким новим та серйозним, а просто писк моди, яка вже в Європі відбула свій пік і тільки добралась до нас...
ну не скажи!!! в Європі на разі багато змагань з електроденсу які проводяться досить часто!!!! і добре що цей писк моди добрався до нас!!! багатьом танець сподобався і багато людей захоплюються ним!!! звичайно завжди є група людей яка обсирає щось бо вони на мою думку не можуть самовиразитись!!от і беруться критикувати інших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Старий 25.03.2009, 23:23 #876876   #117
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
звичайно завжди є група людей яка обсирає щось бо вони на мою думку не можуть самовиразитись!!от і беруться критикувати інших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мало знаків оклику, давай ще більше. Люди, які це обсирають вже давно самовиразились і не тим, що танцюють тектонік, а чимось посерйознішим. І зараз просто гонять з тієї всієї пурги, що ви тут написали
Ultra зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 00:00 #876897   #118
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Мало знаків оклику, давай ще більше. Люди, які це обсирають вже давно самовиразились і не тим, що танцюють тектонік, а чимось посерйознішим. І зараз просто гонять з тієї всієї пурги, що ви тут написали
ого ти найшла до чого придертись як не до тектоніку то до знаків оклику!!! ну і чим серйознішим ти самовиразилась??
 
Старий 26.03.2009, 00:01 #876898   #119
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Тектонік

якісь ви всі нервові

треба зробити батл: тектонік vs. дригання

я переможу в обох номінаціях!!!11
Zavgosp зараз поза форумом  
Старий 26.03.2009, 00:03 #876900   #120
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
ну не скажи!!! в Європі на разі багато змагань з електроденсу які проводяться досить часто!!!! і добре що цей писк моди добрався до нас!!! багатьом танець сподобався і багато людей захоплюються ним!!! звичайно завжди є група людей яка обсирає щось бо вони на мою думку не можуть самовиразитись!!от і беруться критикувати інших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
як на мене,Бєлий Руский все чітко тобі пояснив. ти жодного аргументу крім :"не можуть самовиразитись"(хоча це явно не аргумент) не навів. при чому тут самовираження?так,є люди,котрі все обсирають,є люди,котрим все пофіг,а є ще люди,котрі бачуть щось нове і одразу лізуть то робити,бо думають,що від того стають фест модними. надіюся,що висловлю загальну думку Бєлого Руского,
Ultra, TheGame і свою(якщо щось не так скажу,то хай виправлять):нам пофіг на ваш електроданс-танцюйте-хоч обісріться-нас це не тисне.просто не будьте Цімаці-поменше безпідставного пафосу-будеш кимось-випендрюйся скільки влізе,а так-не заважайте іншим і до вас будуть ставитись нормально.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитата Ха кульно , можу сказати так , тут хтось подавав приклад про графіті , так вот - воно мене вапшє непре , і мене харить коли пів магазину обліплено всякими тежиками (на відміну від електродансу який нікому не заважає) , але ж я не вважаю за свою місію найти тему графіті і тупо її обсирати !!!!!!!!!!!!!!!! Тому складаєтся враження що вас на якійсь вечірці просо опозорили перед своєю другою половинкою або перед друзями тим що ви невмієте танцювати ! Я взагалі непойму де взялось стільки негативу ну хочу я собі танцювати от і танцюю , тай взагалі я думав що теми створюются для спілкування тих людей яким це подобаєтся !!
ви всі,хто танцюють електроденс якісь тугуваті. це що-обовязкова умова,щоб вчитися танцювати тектонік?теми створюються,щоб поговорити і почути суспільні настрої. може давайте взагалі не говорити про те,що не подобається.прям як про мертвих-або добре,або нічого.хоча в цьому щось є спільного
nacho one зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:39.