Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Що я буду робити далі?
Для мене нічого не зміниться 23 26.74%
Піду в тінь 35 40.70%
Піду на роботу по найму 0 0%
Приєднаюся до поросятка Петра і поїду за бугор 15 17.44%
Я найманий працівник, мене це слабо стосується 13 15.12%
Голосували: 86. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Податковий кодекс

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2010, 18:53 #1504300   #81
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

І розкажи нам всім як вона встановлює рівні правила гри для всіх учасників ринку.
а рівних правил гри й не може бути, для цього вистачає порівняти податкове навантаження єдинників та організацій на загальній системі оподаткування. Малий оборот - торгуй з підприємцями, хочеш працювати з організаціями - переводься на загальну систему. Чому організація має задовільнятися рентабельністю в 3-4%, в той час як ФОП на єдиному 7-40 %?
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 19:48 #1504331   #82
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
а рівних правил гри й не може бути, для цього вистачає порівняти податкове навантаження єдинників та організацій на загальній системі оподаткування. Малий оборот - торгуй з підприємцями, хочеш працювати з організаціями - переводься на загальну систему. Чому організація має задовільнятися рентабельністю в 3-4%, в той час як ФОП на єдиному 7-40 %?
Ок. Давай порівняєм. Підприємство на загальній системі 20% -ПДВ
25% -податок на прибуток

Підприємець на загальній системі 20%- ПДВ
33,2%- Пенсійний
15% - прибуткового

Нескладні арифметичні підрахунки показують що підприємство в "рівніших" умовах.

Далі, спосіб в який вводяться "рівні умови". За місяць до нового року вводять ПК з сюрпризом у вигляді 139.1.12.
В підприємця один вихід - реєструвати підприємство, якщо він хоче далі працювати. Якщо в нього є товарні запаси іх треба терміново, до нового року продати своєму новоствореному підприємству. Тобто штучне зобовязання по ПДВ. Так в підприємства буде податковий кредит, але на відшкодування його з бюджету розраховувати не доводиться бо підприємство ж новостворене. Тобто підприємець кредитує державу безпроцентно. В моєму випадку це сума з 4 нулями в "мертвий сезон".

Ще хочеш розказувати мені про рівність і блага нового П.К?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 19:53 #1504333   #83
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

підприємство також сплачує відрахування в пенсійний, так шо не нада

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ще хочеш розказувати мені про рівність і блага нового П.К?
вважаєш що дотеперішня ситуація була ідеальна коли більшість працювала в тіні і ні грама не платила?

а з другої сторони: подякуйте своїм батькам, бабусям і дідам за новообрану владу за 150 грн. Підтримка більшості населення дає право проводити "реформи" такого типу

Востаннє редагував scorpik: 19.11.2010 о 19:53. Причина: Пізніше додано
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
"PATRIOT" (20.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 20:07 #1504350   #84
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
підприємство також сплачує відрахування в пенсійний, так шо не нада

Додано через 3 хвилини

вважаєш що дотеперішня ситуація була ідеальна коли більшість працювала в тіні і ні грама не платила?

а з другої сторони: подякуйте своїм батькам, бабусям і дідам за новообрану владу за 150 грн. Підтримка більшості населення дає право проводити "реформи" такого типу
Уяви ситуацію. В тебе є город з капустою і коза. Ти наймаєш хлопчика пастуха, щоб пас козу, а він замість того грає з хлопцями футбол. Коза час від часу їсть капусту. Ти що заріжеш козу а хлопчику все одно будеш платити?
Так і тут. Для чого "різати" єдинників? Є податкова міліція, нехай вона і займається "тіньовиками".

Дрібний бізнес ніде в світі не наповнює бюджет. В нього інша функція - забезпечення зайнятості населення. В Україні 2.5 млн підприємців. Скільки людей працює в них - Х.З. Вважаєш краще нараз зробити таку кількість людей безробітними? А безробітні будуть навіть тому що раніше їх можна було мати 10 а тепер 4. Хоча в одному ти правий- неможливо на 500 тис обороту прожити самому і "прокормити" 10 найманих.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2010, 20:42 #1504372   #85
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Чушь с серьезными последствиями
Автор: Сергей ТЕРЕХИН (народный депутат Украины)
Цитата Я почитал проект НК, я искренне рассержен и, честное слово, хочу топнуть ногой. И вот почему.

У вас назойливо течет унитаз. Спозаранку разбитым вы приходите на работу. Альтернатива — позвать сантехника. По новому Налоговому кодексу, сантехник должен прийти с кассовым аппаратом под мышкой и выписать вам чек. Нет чека — нет унитаза.

Не дай Бог у вас заболел ребенок — высокая температура. По новому Налоговому кодексу, врач должен прийти к вам с кассовым аппаратом. До того как спасти ребенка, врач должен выписать чек. Нет чека — нет здорового ребенка.

Вы полюбили. А потом не сложилось. Хотите по-доброму разъехаться. Новый кодекс требует заплатить 20% налога от размена квартиры, которую вы вместе нажили.

Вас уволили. Поэтому вы решили затеять собственное дело — выживать как-то надо. По новому Налоговому кодексу, условием вашей регистрации как предпринимателя является продажа товаров или услуг на 500 тыс. грн. за прошлый год. Альтернатива — регистрация безработным.

Ваше дите пошло в школу. «Мама, — радостно сообщил ребенок. — Мне сказали, что я прекрасно пою (рисую, танцую и т.д.). Запиши меня в школу». Стоимость такого обучения облагается по новому Налоговому кодексу. Раньше такого не было.


Вам повезло, и вы накопили денег. У вас есть альтернатива — держать деньги дома, вложить в депозит или сделать инвестицию. По правилам нового Налогового кодекса, наилучшим вложением денег является депозит или инвестиция в офшорную компанию. Но позволить себе создать свою офшорную компанию могут только богатые люди, правда? Я уж не говорю о том, на кого будут работать ваши деньги.

Вы не хотите заболеть. В этом случае стоимость вакцинации вас и ваших детей по новому Налоговому кодексу облагается налогом. Раньше такого не было. Кстати, иногда вакцинация является обязательным условием принятия ребенка в садик или школу.

Вы заболели. Вам повезло, если вы заболели СПИДом или туберкулезом. Если вам не повезло, попытайтесь стать инвалидом. В иных случаях вам придется платить налог на лекарства. В общем, чем тяжелее вы заболели, тем дешевле вам будет умереть по новому Налоговому кодексу.
Вы умерли. Вам частично повезло. Если вас будут хоронить традиционно, то, по нормам нового Налогового кодекса, придется заплатить налог за гроб и венки. Но вы можете сэкономить на своих похоронах, если ваш прах будет развеян после кремации. Такое действие новым кодексом не облагается НДС
http://www.zn.ua/2000/2040/70796/
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
"PATRIOT" (20.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 07:04 #1505281   #86
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

yge0607
Хто сказав, що я піду на яку не будь роботу?? Я себе ціную і не буду просто ради грошей працювати. І ще - подивися уважно куди ідуть ті гроші, що ми відправляємо у бюджет, сплачую я справно все, іншої продукції, як контрабандної на території України 5%, чому не закривають на митниці цю лавочку? Я буду продавати сертифіковану, якісну, але дайте її. Я буду платити все до копійочки у бюджет, та дайте і мені тоді - якісне медичне обслуговування, чисту воду і цілодобово, теплу особливо, читсі двори і під'їзди, нормьалні дороги, освітлені вулиці і т.д., стабільні ціни. А тоякщо я заплачу їм все, вони собі накупують літаків, машин і ще пару людей візьмуть у ВР, а я вже не буду мати чим заплатити за поломаний ліфт у під'їзді, лікарю у лікарні. Я була за кордоном, пропоную і тобі туди поїхати, подивитися як там люди живуть, які чесно все сплачують - у нас так не є і не буде, тому потрібно починати з голови, а саме з тих хто керує, будуть вони чесні - буде і народ чесним.
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 17:33 #1505625   #87
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Для чого "різати" єдинників?
поки ніхто не ріже, просто хочуть заставити працювати прозоро
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 17:39 #1505634   #88
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
поки ніхто не ріже, просто хочуть заставити працювати прозоро
Ще один поінформований. Підняти податок з 200 грн. до 1000 це називається "змусити працювати прозоро"?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 07:30 #1506035   #89
scorpik
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Підняти податок з 200 грн. до 1000 це називається "змусити працювати прозоро"?
і не тільки
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 07:51 #1506038   #90
yge0607
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від Trader_Lena Переглянути допис
yge0607
Хто сказав, що я піду на яку не будь роботу?? Я себе ціную і не буду просто ради грошей працювати. І ще - подивися уважно куди ідуть ті гроші, що ми відправляємо у бюджет, сплачую я справно все, іншої продукції, як контрабандної на території України 5%, чому не закривають на митниці цю лавочку? Я буду продавати сертифіковану, якісну, але дайте її. Я буду платити все до копійочки у бюджет, та дайте і мені тоді - якісне медичне обслуговування, чисту воду і цілодобово, теплу особливо, читсі двори і під'їзди, нормьалні дороги, освітлені вулиці і т.д., стабільні ціни. А тоякщо я заплачу їм все, вони собі накупують літаків, машин і ще пару людей візьмуть у ВР, а я вже не буду мати чим заплатити за поломаний ліфт у під'їзді, лікарю у лікарні. Я була за кордоном, пропоную і тобі туди поїхати, подивитися як там люди живуть, які чесно все сплачують - у нас так не є і не буде, тому потрібно починати з голови, а саме з тих хто керує, будуть вони чесні - буде і народ чесним.
Віриш теж був там,ще років з десят назад , і теж саме напишу що і ти.... але забив, нехочу там бути ніким ліпши тут бути кимось..

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від gavril Переглянути допис
А ти хто такий, що вирішуєш кому що робити і де жити?
- це посередник між тим хто бере і дає хабар? В чому твоя спеціальність (якщо можна згідно класифікатору професій)?


Я хочу жити і гідно жити В ЦІЙ КРАЇНІ, а не в Італії.
Через таку ментальність - може мою хату що скраю не зачеплять (бо все підмазано) ми в такому незавидному становищі.
Це таким як ти пів світа мало, а цілий забагато. Це ти заважаєш мені жити в МОЇЙ КРАЇНІ. Це ти маєш поїхати, або почати працювати.
Спеціально для тебе пояснюю в чому полягає моя спеціальність, маючи авто, а на ньому номерні знаки, людина деколи іх губить,нищить ,крадут у неї ті знаки... Людина звертається в ДАІ, там вона платить штафи,міняє тех.паспорт і получає нові номера- це ій обходиться в круглу копійочку (скажимо десь біля 1500 грн).Другий варіант - людина приходить до мене і за 300 грн,без ніяких проблем отримує ці знаки за декілька хвилин. і це без всяких там штрафів,очередей в МРЕО і т.п. Повторюю спеціально для тебе Ми не ДАІ, МИ ПРИВАТНА СТРУКТУРА (СПД і ТОВ якщо ти знаєш ,що це таке).
Якщо я тобі заважаю жити то візьми застрілься, там наверху все ідеально вроді.....

Востаннє редагував yge0607: 22.11.2010 о 07:51. Причина: Пізніше додано
yge0607 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
gavril (22.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 09:18 #1506105   #91
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Люди добрі! Невже Ви не розумієте, що наші народні обранці тільки добра нам всім бажають.
Але щось підказує, що буде, як в одному старенькому анекдоті за часів СРСР, коли виступаючий на трибуні з"їзду промовив: "Ми стали жити краще" .... а голос з залу: "А ми?...."
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (25.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2010, 11:01 #1506195   #92
gavril
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Онлайн трансляція подій:
http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

yge0607, з корупцією потрібно боротись, а не з платниками податків. Якщо хтось зловживає - потріно покарати, а не перетворювати корупцію на конкурентну перевагу. Ось на що має бути націлений кодекс, а не дай 1000 ОФФ і ше 2000 неОФФ. Ось їх політика в ПК.
Якщо ти не зможеш домовитись, то почнуть з "припинення діяльності" на 4 доби, а потім арештувати майно, якщо не дойде до тебе, що ділитись треба. Ось в чому головна парадигма ПК. Загнати всіх під тіньові схеми, а не наповнити бюджет.

Цитата
Допис від yge0607
Якщо я тобі заважаю жити то візьми застрілься
Якщо я прийму такий варіант, то спробую ше забрати з собою пару таких радників як ти, що б іншим (хто залишится) дихалось легше.

Цитата
Допис від yge0607
Другий варіант - людина приходить до мене і за 300 грн,без ніяких проблем отримує ці знаки за декілька хвилин.
а ну знайди себе при більш-менш нормальній роботі ДАЇ з водіями, а не з спеціально побудованою системою перепон для "протоптування стежок" за винагороду. Ти одна з стежок, якої не повино бути.

Востаннє редагував gavril: 22.11.2010 о 13:39.
gavril зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2010, 12:22 #1507383   #93
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
поки ніхто не ріже, просто хочуть заставити працювати прозоро
А в чому прозорість. Я тобі описував свою ситуацію. В мене і так 90% реалізації - платникам ПДВ.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 07:50 #1507997   #94
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?



Востаннє редагував Mark V.: 24.11.2010 о 08:16.
Mark V. зараз поза форумом  
Подякували 2:
FortYear (24.11.2010), Trader_Lena (25.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 14:31 #1520933   #95
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

я от одного не розумію.
Я на єдиному податку, якщо я на один квартал з 1січня перейду на загальну систему (через сезонність роботи). то за цей квартал я не плачу єдиного податку і Єдиного Соціального Внеску...але вводяться якісь авансові платежі при переході зі спрощеної системи на загальну.
Як вони вичисляються і ким?
Чи в першому кварталі все по старому залишиться????
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 18:57 #1521221   #96
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Хто знає, ставка єдиного податку для айтішників залишилась в розмірі 200 грн чи таки підняли до 1000 грн?

Бути на єдиному і одночсно бути учасником ЗЕД ще можна?
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2010, 21:33 #1521371   #97
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Хто знає, ставка єдиного податку для айтішників залишилась в розмірі 200 грн чи таки підняли до 1000 грн?
Усе по-старому. Максимальна ставка єдиного податку для будь-яких видів діяльностей - 200грн.

Цитата Бути на єдиному і одночсно бути учасником ЗЕД ще можна?
Гадаю, що так. Але на 100% не впевнений.
Якщо не помиляюсь, то навіть у новому податковому кодексі виключно для айтішників був виняток і вони могли працювати на експорт (але сплачуючи вищий податок - 1000грн.). Враховуючи, що ПК не прийнятий, то і експортом, гадаю, можуть займатись усі підприємці на єдиному податку.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
advisor (10.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 18:10 #1522026   #98
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Усе по-старому.
а чи надовго...
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2010, 23:31 #1522910   #99
Taras87
 
Аватар для Taras87
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

До речі, знову почалась минулорічна епопея з отриманням свідоцтва платника єдиного податку на наступний рік. Все в кращих традиціях жанру - величезні черги, походи в податкову по декілька разів, необхідність мати копії документів на приміщення, заповнювати протоколи і т.д.
Taras87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2010, 08:24 #1523021   #100
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Що будемо робити при новому кодексі?

Відправте заяву на ЄП рекомендованим листом....і через 10 днів прийдіть за свідоцтвом.
Законом передбачено лише 2 пункти для отримання свідоцтва ЄП на наступний рік:
- заява
- здача свідоцтва за попередній рік
Все решта незаконне....
Але я розумію, що ніхто не хоче псувати відносини з податковою
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
поросятко петро, податковий кодекс, підприємництво



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:57.