Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Що для вас царство Боже?
Уряд на чолі з Ісусом Христом 12 26.09%
Стан душі (подібно як нірвана в буддизмі) 11 23.91%
Благословення, які будуть після смерті 5 10.87%
Інший варіант 18 39.13%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Царство Боже. Що це таке?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2010, 17:31 #1484012   #21
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
А що по-твоєму є царством? Як на мене - це суспільний устрій. Якщо в супсільстві буде відсутній гріх, буде суцільне порозуміння - не буде бід, лиха, кривди, будь-якого протистояння протилежностей. Можна такий устрій назвати Божим царством, якщо його прихід буде спричинений сповідуванням тих цінностей, що дав Бог?
Я повністю з тобою згідний! От тільки цей устрій зможе створити не люди,які обирають різні уряди, а Ісус,який уже є Царем і його співправителі(144000),які разом з Ісусом формують уряд(ще цей уряд названо в Біблії небесним Єрусалимом),яка правитиме над Землею.
Ось як описує Апостол Іван майбутнє Землі :
"Также я увидел святой город, Новый Иерусалим(144000), сходящий с неба от Бога и приготовленный как невеста, украшенная для своего жениха. 3 И я услышал, как громкий голос от престола сказал: «Вот, шатёр Бога — с людьми, и он будет жить с ними. Они будут его народом, и сам Бог будет с ними. 4 Тогда он отрёт всякую слезу с их глаз, и смерти уже не будет, ни скорби, ни вопля, ни боли уже не будет. Прежнее прошло».
Це описано час коли збудеться прохання про ПРИХІД Царства Бога на землю! Саме у цьому і заключається суть Євангелії(Доброї новини), а саме, що на Землі встановиться воля Бога і Земля стане такою, як задумував на початку Бог Єгова. Земля під правлінням Царства Бога, стане Раєм!
П.с. У всякому разі Царство Бога не є стан серця, на чому наполягає Іра.Ти погоджуєшся?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 17:48 #1484028   #22
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Правління, співправителі... Але ж ви зациклені!

Іра все вірно сказала. Щоб прийняти таку модель поведінки, що описана в Біблії людина повинна еволюціонувати душевно - прийняти Христа не з під палки, остраху бути знищеним, а добровільно. І саме це люди це просять.

Стосовно досконалості логіка залізна: що таке біле? - протилежне до чорного...
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 17:57 #1484041   #23
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
І саме це люди це просять.
Давай порівняємо інше місце,яке також проливає світло на те, прихід якого царства очікували учні Христа.
"6 Когда они собрались, то стали спрашивать его: «Господи, не в это ли время ты восстанавливаешь царство Израилю?»"(Дії 1)
Хоча тут явно видно помилкове міркування учнів( вони думали,що Царство має прийти виключно для тілесного Ізраїлю і що воно мало прийти негайно), але ці слова вказують на те, що Царство Бога для учнів аж ніяк не зводилось до стану серця людини! Для них це було саме те царство,яке описував Пророк Даниїл2:44(приведене нижче), тобто це мав бути уряд,який мав покласти кінець політичному правлінню людей на Землі!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 18:06 #1484054   #24
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Ось тобі слова розіп'ятого розбійника:
І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!
(Лк 23:42,43)
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 18:28 #1484085   #25
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис
Для мене ситуація ясна і в Біблії ніщо не суперечить одне-одному. Чи мета цієї теми показати мою нелогічність і нав"язати свою логічну думку?
Bossyj, тебе ж ніхто насильно не прикував до цієї теми. Хто тобі що нав'язує?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 18:33 #1484091   #26
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Ось тобі слова розіп'ятого розбійника: І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю! (Лк 23:42,43)
Дуже добре! Із цих слів теж видно, що Царство Бога не є стан серця людини, а щось зовсім інше. Ти погоджуєшся?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 18:37 #1484096   #27
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Ні, не погоджуюсь. Розбійник покаявся, визнав, що жив грішним життям і заслужив на таку смерть. Він перемінився.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2010, 18:42 #1484098   #28
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Ні, не погоджуюсь. Розбійник покаявся, визнав, що жив грішним життям і заслужив на таку смерть. Він перемінився.
"І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
Те,що розбійник покаявся ніхто не заперечує. Мова йде про Царство Бога. Із слів розбійника видно, що він теж під цими словами(Царство Бога) мав на увазі устрій. а не стан серця, на чому наполягає Іра. Чи тут розбійник про стан серця говорить,який мав до Ісуса ще прийти(дивись виділене)?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 11:30 #1484898   #29
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

А чого вас ,взагалі, турбує питання Царства Божого? Вас воно ніяким чином не зачіпає, вам його , судячи з усього й не побачити, адже сказано,що побачить його той ,хто родится свыше от Духа (Ин 3:1-. Так як ви наполягаєте, що роджені від Духа - це бувша і нинішня керівна корпорація в складі 144 000 , а рядові свідки туди не входять, то ви лишаєтесь за межами цього Царства. Зацитувати ще раз хто залишається ззовні? Зацитую, бо пам"ять у вас коротка : А вне — псы и чародеи, и любодеи, и убийцы, и идолослужители, и всякий любящий и делающий неправду.
Ви можете,як завгодно трактувати поняття Царства Божого, як уряд до якого ви все одно не входите, як територію на яку ви все одно не потрапляєте, тому вам доведеться вибрати категорію в якій ви перебуватимете за межами Царства. Як вам - ідолослужителі?
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 12:18 #1484933   #30
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
А чого вас ,взагалі, турбує питання Царства Божого? Вас воно ніяким чином не зачіпає,
Спершу розберемось(дамо визначення) що таке Царство Бога, а потім поговоримо кого воно зачіпає. Ок?
Ще один цікавий вірш,який проливає світло на питання . Що таке царство Бога?
"20 Тогда к нему подошла мать сыновей Зеведе́я со своими двумя сыновьями и, кланяясь, стала о чём-то его просить. 21 Он спросил её: «Чего ты хочешь?» Она ответила: «Пообещай, что один из двух моих сыновей сядет по правую руку от тебя, а другой по левую в твоём царстве». 22 Иисус сказал в ответ: «Не знаете, чего просите. Можете ли пить чашу, которую я буду пить?» Они сказали: «Можем». 23 Он сказал им: «Да, пить мою чашу вы будете, но, кому сесть по правую руку от меня и кому по левую, решаю не я. Эти места принадлежат тем, для кого их приготовил мой Отец»."(Мат.20)
Тут теж чітко видно, що Царство Бога аж ніяк не є стан серця, а це є правління на чолі із Царем (Ісусом),який отримав цю владу від свого Отця (Бога Єгови),який і "дає місця тим ,для кого приготував"! Ти,Іра, з цим погоджуєшся, чи настоюватимеш далі,що Царство Бога це стан серця людини?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 12:30 #1484945   #31
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

странно але тут я погоджуюсь з свідками! ну ясне діло шо уряд буде не такий як ми собі уявляєм взагалі уряди,але шось на то подібне! царство боже і в серцях людини коли вона перебуває в спокої і мирі,в любові... і після смерті,вічне життя в ідеальному світі,де будуть лише ті в кому цей стан перебуватимке... цей стан,помоєму є перебування духа святого! і взагалі помоєму це не настільки важливо,для тих хто на землі! як там буде і хто там буде,важливо одне,це буде найкраще що лише можна уявити! тому щоб це не було,я туда хочу)))
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 12:35 #1484955   #32
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

У серафіма (і не тільки) уявлення про загробне життя таке ж точне, як і про духів. Думка кожного визначається його фантазією і схильністю до того, що більше подобається.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 12:54 #1484974   #33
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
царство боже і в серцях людини коли вона перебуває в спокої і мирі,в любові..
В переносному смислі можна сказати і так, але ж ти думаю погодишся, шо фарисеїв аж ніяк не можна назвати ,що вони перебувають "в спокої і мирі і любові? Тому Ісусові слова логічніше перекладаються так:
"Царство Бога ПОМІЖ вас"
а не "В вас"
Чи не так?
Коли ми визначимось що таке Царство Бога(звісно що посилаючись на Біблію, а не що це є у нашій уяві),тоді перейдемо до питання де воно є, чи буде це царство і що для потрібно зробити , щоб туди потрапити.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
і взагалі помоєму це не настільки важливо,для тих хто на землі!
"Нехай прийде твоє Царство"
Пам"ятаєш про що навчав молитись Ісус? Прихід Царства Бога Ісус поставив відразу після прославляння Божого Імені! Як ти думаєш, чому? Якби це було б не важливо(що кажеш ти) ,то і не потрібно було б просити в молитві про "не важливі" речі, чи не так?Але,якщо це є дуже і дуже важливо, тоді і зрозуміло,чому Ісус навчав молитись усіх своїх послідовників про ПРИХІД цтого Царства,тобі так не здається?

Додано через 1 хвилину

Востаннє редагував Богдан:-)): 28.10.2010 о 12:54. Причина: Пізніше додано
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 12:56 #1484990   #34
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
У серафіма (і не тільки) уявлення про загробне життя таке ж точне, як і про духів. Думка кожного визначається його фантазією і схильністю до того, що більше подобається.
правильно,як і в тебе... тобі більше подобається думати шо за все ти відповідаєш лише перед самим собою і ніхто тобі не указ... чим ти відрізняєшся від мене? фантазією?
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
"Царство Бога ПОМІЖ вас" а не "В вас"
згідний шо поміж нас! царство боже це як ссуспільний устрій в якому всі поводять себе по божому,то і наивається воно царство боже! але шоб поводитись по якомусьтреба шоб це було в тобі самому в сеці,чи не так? отже царство боже і в нас і посеред нас і десь там де ми ще не були...
serafim123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (28.10.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:10 #1485003   #35
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
згідний шо поміж нас!
Вислів "поміж вас" я взяв із слів Ісуса, який говорив з фарисеями,тому на той час, коли Ісус(назначений Богом Цар майбутнього Царства) був "ПОМІЖ " них, тому той вираз був актуальним на той момент. Сьогодні ці слова є правильними, але в переносному значенні. Бо сьогодні, як ніколи ведеться проповідницька діяльність про наближення(ПРИХІД) цього царства і всі ті люди, які відгукуються на ць звістку, починають змінюватись, якщо хочуть "увійти" у це Царство(щось на подобі того, коли людина хоче стати громадянином іншої країни, то вона повинна дотримуватись де-яких вимог(знати мову , історію цієї країни тощо),які дозволять їй стати громадянином цієї країни). Тому усі люди,які застосовують на практиці слово Бога, в якійсь мірі образно кажучи вже мають Царство Бога поміж собою! Але це не в прямому смислі,бо в прямому смислі цього слова, це станеться тоді, коли на Землі буде творитись воля Бога так, як вона твориться на небі, а сьогодні ми ще цього не бачимо, тому і продовжуємось молитись "нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на Землі". Подумай, якщо Земля має бути знищена, то для чого молитись, щоб на ній виконувалась воля Бога???
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:13 #1485007   #36
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Подумай, якщо Земля має бути знищена, то для чого молитись, щоб на ній виконувалась воля Бога??? __________________
я взагналі не казав що вона має бути знищена...
взагіл мене це не дуже турбує,я вже казав,для мене головне попасти в царство боже,а яке воно буде,це залишаю на волю божу,думаю нічо поганого він для нас не готує!
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:24 #1485018   #37
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
правильно,як і в тебе... тобі більше подобається думати шо за все ти відповідаєш лише перед самим собою і ніхто тобі не указ... чим ти відрізняєшся від мене? фантазією?
Фантазія у мене хороша. Але я розрізняю її прояви від реальності. І у мене все окей.
Так, я нікому нічого не винен, і помирати за мене нікого не просив. І це не заважає мені бути порядною людиною. І я не чекаю дивідендів у вигляді якогось там "царства божого".
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:27 #1485021   #38
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Фантазія у мене хороша. Але я розрізняю її прояви від реальності. І у мене все окей. Так, я нікому нічого не винен, і помирати за мене нікого не просив. І це не заважає мені бути порядною людиною. І я не чекаю дивідендів у вигляді якогось там "царства божого".
ну от і молодець,файна дитинка! головне будь чемний і не обіжай других... чмокі чмокі
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:33 #1485026   #39
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
ну от і молодець,файна дитинка! головне будь чемний і не обіжай других... чмокі чмокі
Якщо не втримаюсь і когось ображу, то перед пасхою покаюсь
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 13:40 #1485035   #40
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке? Послухайте версію Свідків Єгови

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Якщо не втримаюсь і когось ображу, то перед пасхою покаюсь
та лдіпше вже перед смертю,чо будеш лишній раз ходити... а так один раз за всі рази))) економія часу зараз дуже актуальна...
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:53.