Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: МІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ -- ГЕЙ
НЕ ХОЧУ ЗНАТИ ЙОГО 86 38.74%
ЗАЛИШУСЬ ЙОГО ДРУГОМ І ЗБЕРЕЖУ ТАЄМНИЦЮ 136 61.26%
Голосували: 222. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Хлопець кохає хлопця

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.01.2006, 20:35 #99701   #41
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово

cheesy
Я ж не жінка шоб мені загрожувала відсутність мізків :P
Eineshteine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2006, 20:44 #99702   #42
Merik
Типово

Відсутність мізків залежить від багатьох факторів, але точно не від статі! Від статі залежить їх розмір, що якщо чесно рідко впливає на розумову діяльність. Бо хто хоче і вміє їх застосовувати, тому стать не стане на заваді.
Merik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2006, 04:36 #99718   #43
GAlyun
 
Аватар для GAlyun
Типово

все не перечитував, налом!
на рах теми( варіант відповіді №2): якщо він був твоїм другом поки ти ненав що він гей то він ним буде і далі!!!
це особистерішення кожного (так як і маструбація, сексуальні ігри, мінєт, пікет, ..........)!!!
ЯКЩО ЛЮДИНА Є ЛЮДИНОЮ, ТО ВОНА ТАКОЮ І ЗАЛИШИТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇЇ СЕКСУАЛЬНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ, ПОГЛЯДІВ, ПЕРЕКОНАНЬ, ЖИТЄВОЇ ФІЛОСОФІЇ ...


GAlyun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2006, 04:53 #99881   #44
VT
 
Аватар для VT
Типово

Чесно кажучи, здивувало і порадувало що на форумі дуже мало збоченців, які готові мочити всіх хто не підпадає під їх уявлення правильної людини.
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2006, 09:25 #99900   #45
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата:
Допис від Eineshteine
cheesy
Я ж не жінка шоб мені загрожувала відсутність мізків :P
Звичайно, МУДРИЙ чоловік би ніколи такого не написав!
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2006, 14:00 #99949   #46
ptenets
Типово НІ!!!

Гей - це погано !!!! ненавижу гейство!!! а до самих геїв відношусь з розумінням і в мене навіть друг гей є але я його зразу попередив шо нічого такого і бути неможе між нами крім дружби!!!
ptenets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2006, 14:07 #99952   #47
CashFlash
 
Аватар для CashFlash
Типово

ти диви скільки тих хто вважає себе геєм і боїться про це розказувати відписалось, сміливо... першим варто подарувати медалі =) хіба не видно шо тема з підйобом, прочитайте перший пост...
а я затятий гетеросексуал, всім спасибі за увагу!
CashFlash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2006, 12:39 #100110   #48
dex
Типово

Ну я щитаю що п..ораси - просто хворі на голову.
Вот якби ви знали що товариш Петров, перепрошую, ї.е овець, курей і котів, ви б сказали - ото уй.бок.
А якщо товариш Іванов ї.е свого друга Сидорова, то це нічо, нормально...
Лічити треба їх. В дурці. Регулярним переглядом натуральної німецької порнухи. Може поможе.
А то докотимся до того що й парад некрофілів буде не в дивину. Мовляв, що поробиш, проти природи не попреш.
dex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2006, 14:07 #100147   #49
RUS
 
Аватар для RUS
Типово

Хоч я і не збочинець, всеодно готовий мочити, бити, різати, стріляти, катувати і т.д.і т.п. всіх підарів на своєму шляху.Хоч якими би вони вумними, чи хорошими не були. Рівень культури нашого суспільства і так уже підходить до НУЛЯ. А ми ще гомиків розводимо. НАХ УСІХ, НАХ Краще хай із жінками живуть і примножують кількість населення України.
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 00:18 #100317   #50
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від RUS
Хоч я і не збочинець, всеодно готовий мочити, бити, різати, стріляти, катувати і т.д.і т.п. всіх підарів на своєму шляху.Хоч якими би вони вумними, чи хорошими не були. Рівень культури нашого суспільства і так уже підходить до НУЛЯ. А ми ще гомиків розводимо. НАХ УСІХ, НАХ Краще хай із жінками живуть і примножують кількість населення України.
Харашо сказав
А що ти до культури відносиш?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:20 #100329   #51
ads
Guest
Типово

Та він тільки того і хо4е ,шоб ти його слоникслоникслоник послав,то4ніше
посадив .Проти геїв ні4о проти немаю і вопше де я свою косметі4ку поставив.
Природа деколи злосно прикалується ні4о не поробиш.Такий людей не треба принижувати,вони не винуваті [/quote]при чому тут космеічка? трансвістіт або педик!(не в обіду ) де и шановний гейів накрашених бачив?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:26 #100330   #52
ads
Guest
Типово

Не думаю, що природа винна у їх вподобаннях, мабуть певний "надлом" психіки у дитинстві,. Хоча я не психіатр.
Цитата а надлом психіки це не природа? і дурні слова; або віяння нової моди про яку мову ти говориш гомосексуалізм появився ще за довго до різдва христового!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:30 #100331   #53
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від cheesy
все таки близько 50%винності в орієнтації дає природа, 15%-мода, 25%-нахил, хоббі, література, ку читаєш, 10%-генетика і все решта...десь приблизно так колись в журналі вичитала.
про статистику! кожна 2 людина на землі не залежно від віри чи країни є гетеросексуалом ! але не показує цього по тій чи іншій причині!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:36 #100332   #54
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Касперчук
Це просто жах. З усіх, хто висловив свою думку, один user007 відкрито проти підарів.
Як деградує суспільство. Кілька десятиліть тому за таке збочення шили статтю, кілька років назад- били морду, а зараз кажуть: ну-у-у ок, нехай живуть. Що ж буде далі? Почнемо створювати комітети захисту, дозволимо парад по Центру, узаконимо одностатеві шлюби??? В такому суспільстві ви хочете виховувати своїх дітей?
А чого би ні кожна людина має право жити так як вона хоче! Колись не було казлів.скінів.гопніків.РЄАЛЬНИХ ПАЦАНІВ(кончених даунів) яких зараз 80%Тернополя
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:48 #100333   #55
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від Merik
А відкіля СНІД взявся? Незнаю. А хто найбільше розносив на початках? Геї і наркомани. Для мене - це майже однакові категорії людей.
СНІД якшо тебе не вчили в школі передається лише статевим шляхом або через кров такшо якшо ніхто тебе в попу не шпільне топереживати нема чого не А наркомани да їх нада відсрілювати! тому шо бидло знає шоякі наслідки і всеодно лізе куда не надо!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 02:54 #100334   #56
ads
Guest
Типово

Думаєте назвались красивим словом гей і можете трахатись в жопу.
Мужик, який сунув статевий орган в зад іншого мужика, в усі часи називався- підар.
Цитата Скажи це якомута дяді який на зоні паханом був так з тебе не то шо підара з тебе прастітутку зроблять
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 03:22 #100340   #57
Касперчук
 
Аватар для Касперчук
Типово

Цитата
Допис від Cеntrix
Думаєте назвались красивим словом гей і можете трахатись в жопу.
Мужик, який сунув статевий орган в зад іншого мужика, в усі часи називався- підар.
Цитата Скажи це якомута дяді який на зоні паханом був так з тебе не то шо підара з тебе прастітутку зроблять
Сам то поняв шо сказав?
Касперчук зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 04:12 #100344   #58
ads
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Касперчук
Цитата
Допис від Cеntrix
Думаєте назвались красивим словом гей і можете трахатись в жопу.
Мужик, який сунув статевий орган в зад іншого мужика, в усі часи називався- підар.
Цитата Скажи це якомута дяді який на зоні паханом був так з тебе не то шо підара з тебе прастітутку зроблять
Сам то поняв шо сказав?
А шо тут не зрозумілого?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 10:28 #100400   #59
Admini
Типово

Цитата
Допис від Cеntrix
Цитата:
Допис від Касперчук
Цитата
Допис від Cеntrix
Думаєте назвались красивим словом гей і можете трахатись в жопу.
Мужик, який сунув статевий орган в зад іншого мужика, в усі часи називався- підар.
Цитата Скажи це якомута дяді який на зоні паханом був так з тебе не то шо підара з тебе прастітутку зроблять
Сам то поняв шо сказав?
А шо тут не зрозумілого?
=========================================
ОТ ОТРИМАВ КОНСУЛЬТАЦІЮ В ОДНОГО БУВШОГО ЗЕКА.
НА ЗОНІ Є ПІДАРАСИ, МУЖИКИ, БЛАТНЯК.
ТАК ОТ МУЖИКИ І БЛАТНЯК ЇБУТЬ В ЖОПУ ПІДАРАСІВ.
ЦЕ ВОНИ ВИМУШЕНІ РОБИТИ ТАК ЯК ТАМ НЕМА ЖІНОК.
А ПІДАРАСИ ТАМ - ЦЕ КРАСИВІ МОЛОДІ ХЛОПЦІ.
І ВСІ ВОНИ ТУТ АВТОРИТЕТИ, ЇЗДЯТЬ НА КРУТИХ ІНОМАРКАХ, Є ВЛАСНИКАМИ КРУТИХ ФІРМ. ОТ І КУДИ СВІТ КОТИТСЯ.
Admini зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2006, 11:00 #100421   #60
ads
Guest
Типово

Касперчук
ну ми до такого щастя як узаконення одностатевого шлюбу недоживем. дякуючи таким паршивим гомофобам. яке кому діло, хто кого і як любить. тіпа натурали не займаються зі своїми дівулями аналом.
і чого відразу як гей, то обовязково анал. а таке почуття як кохання, почуття до уваги не берете? один тільки секс. це збочення, товарищі. а ще це зветься гомофобією, а це подвійне збочення.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:46.