Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.04.2008, 21:20 #583945   #61
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Скачав собі КлокГен 1,0,5,3, але блін не впевнений шо він нормально підтримує мою мамку. Глянув на платі то там є мікросхема Clock Generator RTM 360-7xx, а в списку проги знайшов тільки RTM 360-408, тому не впевнений. Пробував погнати, то всеодно показує АГП 66,67, і ПСІ 33,3, але чи правду показує, хз.
А є альтернативи цій прозі?
Якщо клок ген нормально паше (тобто дозволяє міняти частоти, множники напрги і тп) значить він все нормально моніторить! принаймні в мене так було завжди. можешь попробувати поюзати сісофт сандра, може там десь в закладках є така опція або еверест ультімейт спробуй.
но переконанний на 99,9% шо клокген не бреше. якщо так то можешь пробувати піднімати частоту проца і далі. при нормально охолодженні і визінні можна розраховувати на 2,2 -2,5 ггц частоти на проці ! а це вже значно цікавіше ніж 1,8
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 10:20 #587659   #62
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

2ColdMineR: Неповірю що твій бартон не взяв 200 шину. А якщо дати йому 200 шину то й з остальними девайсами проблем небуде. То навщо ускладнювати собі життя. Ставиш 200 шину і забиваєш на все болт.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 10:27 #587661   #63
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

2ШТЕУД: Аманда то був ЄДИНИЙ суперкулер який був доступний в Тернополі на той момент. Адже я т овсе діло брав не рік назад а трохи побільше. Роки етак 2 з половиною назад .Саммаєш памятати яка тоді ситуація булаю. То зараз вже купа Тайфунів і Нінзь з Залманами. А тоді на весь Тернопіль незнаюб чи було 10 двохядерників. Відповідно і кулерів під них небуло. Чисто випадково в друга в Авалоні найшов ту Аманду за 400 грн. І доречі вона жре енергію скажено, але й охолоджує так що Залмани ховаються. Просто вона вимагає притоку свіжого повітря. Якщо їй дати потік потвітря до вентиляторів то вона звіріє так що мало не покажеться. Просто це важко організувати. Але от живились ї їкулера від власного контролера. Відповідно мамка немогла регулювати їх оберти, і крутились вони на повну. Мені т онадоїло, да й побачив ТТ БТ, то рішив собі взяти його замість аманди. Правда й 3.05 Ггц проц вже не витягував під ним, але мені й 2750 Мгц хватало(250 сис. шина, що дає нормальні частоти для всіх остальних шин). А це БТ забечпечував.
Про воду я думаю, але то вже коли вода ще трохи впаде в ціні.Коли більше гравців появиться на ринку водянок.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 13:03 #587743   #64
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
2ШТЕУД: Аманда то був ЄДИНИЙ суперкулер який був доступний в Тернополі на той момент. Адже я т овсе діло брав не рік назад а трохи побільше. Роки етак 2 з половиною назад .Саммаєш памятати яка тоді ситуація булаю. То зараз вже купа Тайфунів і Нінзь з Залманами. А тоді на весь Тернопіль незнаюб чи було 10 двохядерників. Відповідно і кулерів під них небуло. Чисто випадково в друга в Авалоні найшов ту Аманду за 400 грн. І доречі вона жре енергію скажено, але й охолоджує так що Залмани ховаються. Просто вона вимагає притоку свіжого повітря. Якщо їй дати потік потвітря до вентиляторів то вона звіріє так що мало не покажеться. Просто це важко організувати. Але от живились ї їкулера від власного контролера. Відповідно мамка немогла регулювати їх оберти, і крутились вони на повну. Мені т онадоїло, да й побачив ТТ БТ, то рішив собі взяти його замість аманди. Правда й 3.05 Ггц проц вже не витягував під ним, але мені й 2750 Мгц хватало(250 сис. шина, що дає нормальні частоти для всіх остальних шин). А це БТ забечпечував.
Про воду я думаю, але то вже коли вода ще трохи впаде в ціні.Коли більше гравців появиться на ринку водянок.
та я прекрасно знаю ситуацію на тернопільському ринку, вона і зараз не дуже сильно змінилась
щодо АМАНДИ я зказав це так взагальному .. певна річ в тернополі шось знайти було важко хоча залман 7700 я собі купив ще роки 2-3 назад. а водою користуюсь мабуть роки 1,5-2 .. і взяв БК в знайомого десь за 150уё (але вода була на все проц відео чіпсет!) не буду казати що вона була краща за аманду (оскільки тоді стояв 1х120 радіатор) але то що не гірше то 100 % до речі на мою думку пелетьє річ не дуже .. по при її плюси (зниження температури нище кімнатної) вона породжує набагато більше гімора у вигляді свої прожерлевості і тепловиділення ... до речі до аманди ще Термалтейк робив серійний кулер з пелетьє, ніц доброго не вийшло...
хоча я раз зробив з водою один прікол ЗИМОЮ взяв відро снігу і закопав у сніг радіатор водяного охолодження )) мав на проці без нагрузки вроді коло 10 гр.цельсия під нагрузкою щось порядка 20 виходило .. то вдалось розігнати проц а64 3000+ до 2,8(майже 2,9) без снігу макс що брав 2,750 (нестабільно) більше ніж 2,8 не хотів брати бо мамка АСУС була без вольтмода і не давала норм напруги на атлончик ..
до речі про воду я би не сподівався на якесь пониження ціни зараз вже ітак намалювалась купа контор що робить компоненти для водяного охолодження, тому якщо хочешь нормальну воду (бюджетна це кал) тре розкошелюватися.! але думаю не пожалкуєшь .. для початку можна і бк щось підібрати !
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 13:55 #587777   #65
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Сам приглядався тоді до Залмана 7700, але поняв що вже тоді то був вчорашній день. Він програвав суперкулерам досить суттєво.
Доречі, як я вже писав, з Амандою проц був взяв 3.05 , але теж нестабільно. Враховуючи що більшість А64 гналось одинаково добре то вода:аманда - 0:1 Правда я вольтаж на проці задер з 1.3 до 1.55.
А на рахунок того що щас теж нема великого вибору , то я б несказав. Комп Всесвіт ганяє щас Термалтейка БТ, Хард вже давно Термалтейки привозить різні, від БЖ і корпусів до кулерів, а в Діавесті можна найти Скайзи і Залмани 9500 9700, Так що зараз вибір є. А от води порядної нема. Собсно і по всій Україні теж порядну воду найти важко.
Ще одне, ти вон кидав воду у сніг, я ж поступив круче. Одного літа(роки 3 назад) у мене проц перегрівався, то я поставив у системник кусок мороженого сала. Воно було з морозілки і мало температуру грдусів -20 поцельсію, ледве не получив опік поки його до компа ніс. Так зразу тепература впала. Правда воно за годину розмерзлося. Але ж прецдент. А ви азот, азот. САЛО, ось що рулить.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 14:39 #587824   #66
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Сам приглядався тоді до Залмана 7700, але поняв що вже тоді то був вчорашній день. Він програвав суперкулерам досить суттєво.
Доречі, як я вже писав, з Амандою проц був взяв 3.05 , але теж нестабільно. Враховуючи що більшість А64 гналось одинаково добре то вода:аманда - 0:1 Правда я вольтаж на проці задер з 1.3 до 1.55.
А на рахунок того що щас теж нема великого вибору , то я б несказав. Комп Всесвіт ганяє щас Термалтейка БТ, Хард вже давно Термалтейки привозить різні, від БЖ і корпусів до кулерів, а в Діавесті можна найти Скайзи і Залмани 9500 9700, Так що зараз вибір є. А от води порядної нема. Собсно і по всій Україні теж порядну воду найти важко.
Ще одне, ти вон кидав воду у сніг, я ж поступив круче. Одного літа(роки 3 назад) у мене проц перегрівався, то я поставив у системник кусок мороженого сала. Воно було з морозілки і мало температуру грдусів -20 поцельсію, ледве не получив опік поки його до компа ніс. Так зразу тепература впала. Правда воно за годину розмерзлося. Але ж прецдент. А ви азот, азот. САЛО, ось що рулить.
Цитата А ви азот, азот. САЛО, ось що рулить
гггггггггг плюс адин !!!! жесткач .. тілько ледь виліз з підстула !!!
нда я щось про таке не думав навіть ... тре подивитись в морозилку
щодо вибору я маю на увазі таке поняття пішов і купив .. а в нас всерівно тре шукати і заказувати .. таке саме було і купу років назад .. щоправда тоді ще дивились як на пів придурка якому нема куди грошей дівати
коли я брав зульман ще особливих альтернатив не було .. тай непоганий він був дуже непоганий ..
щодо води як я казав на ній в мене весіло купа всього .. тай як тобі відомо в кожного проца обмежений потенціал для розгону .. потім в мене був атлон 3700+ то він в мене спокійно пахав як 2,9 без екстріму і температура була низькою
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 15:11 #587851   #67
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Люди а ніхто немає іструкції конкретно для розгону проца через біос на материнці ASRock K7VT4A Pro?
Процессор Sempron 2500

Востаннє редагував Ano12345: 06.04.2008 о 16:08.
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2008, 22:55 #588253   #68
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
Люди а ніхто немає іструкції конкретно для розгону проца через біос на материнці ASRock K7VT4A Pro?
Процессор Sempron 2500
ГГГГ таких інструкції не існує .. є хіба що загальні рекомендації .. шукаї в неті іх валом ..
офф
цікаво було б побачит і почути того екстремала що проголосував за екстрім ! ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 22:54 #607092   #69
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

І я попробую викласти перші результати розгону своєї відяхи. Виділено стандартні частоти і розгон. Нажаль при стоковому охолодженні при подальшому розгоні інколи проявдяються артефакти, але я впевнений, що після дня танців з бубном результат покращу
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2008, 23:24 #607121   #70
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
І я попробую викласти перші результати розгону своєї відяхи. Виділено стандартні частоти і розгон. Нажаль при стоковому охолодженні при подальшому розгоні інколи проявдяються артефакти, але я впевнений, що після дня танців з бубном результат покращу
та не тре ніяких особливих шаманств... підніми рівоютюнер оберти турбіни (можешь це зробити тільки на час бенчів).. .все має піти нормально .. піднімаї поки вуха закладувати не стане (100 % для тестів саме то) ... цілком можешь взяти частоту 750/2100 ...
якщо всерівно будуть артефакти.. то можливо фігово охолодж. стоїть.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2008, 10:37 #607333   #71
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Взяв 820/2200 але шум невиносимий і артефакти знову є. Покишо вишу на тих шо на скріні, є ше ідейка одна, але мабуть тільки для 3Дмарка До вечора постараюся похвалитися
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2008, 10:56 #607346   #72
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Взяв 820/2200 але шум невиносимий і артефакти знову є. Покишо вишу на тих шо на скріні, є ше ідейка одна, але мабуть тільки для 3Дмарка До вечора постараюся похвалитися
ну давай вже хвалися .. а то розгін без резалтів нецікавий
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 16:36 #610467   #73
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Нажаль, довший час не мав можливості нормально побавитися з компом. Трошки погнав проц і відео додав трошки... Загалом вийшло шось таке:
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 17:45 #610497   #74
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Ого, 820 по чіпу то вже ДОСЯГНЕННЯ. З тебе фура пива.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 18:34 #610528   #75
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Якшо я проц стабільно на 3,8 не заставлю працювати все, впите мною пиво, до сраки
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 18:35 #610531   #76
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

До речі, який безпечний вольтаж мона виставляти на к2д Е6600 (Conroe) ?
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 20:04 #610612   #77
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
До речі, який безпечний вольтаж мона виставляти на к2д Е6600 (Conroe) ?
залежить від охолодження мах безпечне 1,5-1,6в.
на твому стоковому думаю мах 1,4 варто ставити.
але краще за все вентіль норм. поставити

Цитата го, 820 по чіпу то вже ДОСЯГНЕННЯ. З тебе фура пива.
казав народ що з софт модом і норм. охолдж. 8800 гт. бере 800 мгц по чіпу
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 21:50 #610725   #78
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Після довгих роздумів і теорій, я ( з допомогою ШТЕУДа) дойшов висновку що розгон процесора стримує в основному пам"ять (ну і стоковий куллер, який в скорому часі буде замінено). На відео, мабуть також доведеться шось покруче поставити, хотя не факт, що буде особлива потреба, хіба при збільшені вольтажів на памя"ть.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 22:06 #610739   #79
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Після довгих роздумів і теорій, я ( з допомогою ШТЕУДа) дойшов висновку що розгон процесора стримує в основному пам"ять (ну і стоковий куллер, який в скорому часі буде замінено). На відео, мабуть також доведеться шось покруче поставити, хотя не факт, що буде особлива потреба, хіба при збільшені вольтажів на памя"ть.
кулер тобі міняти полюбому... сток лажа шум і гаряче.
память .. це цікавіше .. вона може стати проблемою ... може поміняй її на кращу ..
і ще який корпус може варто поставити додаткові кулера на 5в.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.05.2008, 22:09 #610743   #80
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

На вдув один 120 , прямо над відео, обдуває сокет і частково зацепає озу і проц
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:41.