Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2018, 15:26 #2730540   #3281
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Взято з стіни Назаренка


Сьогодні на розгляд податкового Комітету ВР було направлено проект Постанови ВР «Про вжиття невідкладних заходів для розв’язання проблеми неконтрольованого ввезення на територію України вживаних автомобілів».
30 травня 2018 року під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Уряд готовий вирішити зазначену проблему протягом одного місяця за умови надання такої можливості Парламентом.
Саме цією Постановою і пропонується надати Уряду та Прем’єр-міністру України таку можливість з метою розв’язання наявної проблеми, врегулювання ринку вживаних імпортованих автомобілів та підвищення безпеки на українських дорогах.
Згідно пояснювальній записці до проекту "Неконтрольований потік нерозмитнених автомобілів на іноземних номерах не лише спричиняє втрати Державного бюджету від несплати митних платежів та зборів, а й створює небезпеку на українських дорогах, пов’язану з безвідповідальним використанням джерела підвищеної небезпеки та відсутністю можливості притягнення правопорушників до відповідальності та відшкодування шкоди, у разі її завдання життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб.
Проблема автомобілів на іноземних номерах вже тривалий час є предметом дискусій на різних рівнях, під час яких висловлюються різні, у тому числі діаметрально протилежні точки зору. Однак, на даний час питання залишається невирішеним, а з часом проблема все більше посилюється."
Прем'єр- Міністр повідомив, що готовий вирішити проблему " євроблях" за 1 місяць при умові надання йому такої можливості від ВР. Рада дасть таку можливість.
А яка Ваша думка: як буде діяти Прем'єр Міністр Украіни і за який час вирішить проблему " євроблях" ?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 16:13 #2730544   #3282
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Сьогодні гандон на пл зніс мені бокове зеркало, протерся по дверці і всьому крилу і уїбав.
Нехай той уйобок знайде слупа, під яким здохне. Головне, щоб більше нікому не нашкодив.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 16:16 #2730545   #3283
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Сьогодні гандон на пл зніс мені бокове зеркало, протерся по дверці і всьому крилу і уїбав.
Нехай той уйобок знайде слупа, під яким здохне. Головне, щоб більше нікому не нашкодив.
Скажи яка машина, колір, яущо запамятав то номер, може хтось бачив з форумчан або знає власника, як варіант до осередку аєс тернопіль написати, поможуть знайти
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 16:44 #2730548   #3284
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Вгроблений форд фієста синього кольору. Номера пл, не запам`ятав, що там було.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 17:08 #2730549   #3285
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Вгроблений форд фієста синього кольору. Номера пл, не запам`ятав, що там було.
А де то сталось? І який приблизно рік авто бо фієст є догрома
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 17:22 #2730551   #3286
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Кокорокатан, дякую, що хочеш допомогти. Але це питання вже закрито для мене особисто. Навіть поліціянти, просто поспівчували.

Я змирився, підрахував збитки і все. А той уйобок знайде свого слупа. Я впевнений.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 17:38 #2730552   #3287
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Кокорокатан, дякую, що хочеш допомогти. Але це питання вже закрито для мене особисто. Навіть поліціянти, просто поспівчували.

Я змирився, підрахував збитки і все. А той уйобок знайде свого слупа. Я впевнений.
Я написав в аєс тернопіль, але здалося б трохи більше інфи
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2018, 18:21 #2730555   #3288
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Кокорокатан, дякую, що хочеш допомогти. Але це питання вже закрито для мене особисто. Навіть поліціянти, просто поспівчували.

Я змирився, підрахував збитки і все. А той уйобок знайде свого слупа. Я впевнений.
Якщо це в Тернополі то для поліції його знайти як два пальці обісцяти... було б бажання. Тернопіль просто всіяний камерами. Прослідкувати автомобіль можна просто. Незнаю хто Ви, але якби так зробили якомусь мажорчику то вже б напевно той чувак продавав би ту фієсту і проси в би в банку кредит. Але за якогось (вибачте не особисто вас маю на увазі) простолюдина - звісно то ніхто робити не буде. Бо це ж Україна.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2018, 13:39 #2730586   #3289
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

а головне, чого я думаю шо оці ваші розказні про поляків на корчах це бред - там з чекенджіном не можливо пройти ТО так само як не можливо пройти ТО з викидами більше дозволеного. А кожен другий 20річний корч має ці проблеми, а ремонт їх дорогий і коштує часто дорожче ніж сам корч! А ваші "міркування" про логіку поляків тіпа "куплю корч, поїзджу рік і продам як бляхи в Україну", скоріш за все базуються не на реальних мотивах поляків, а на ваших уявленнях і місцевих реаліях.

Тому будь-ласка, перестаньте розказувати казки діда панаса і подавати це як аргументи.
Бачив я як в Польщі проходять техогляд і які машини його проходять. Ніхто ні на який чек не дивиться, рівно як і не замірює викиди. В Польщі техогляд проходять такі машини, що навіть по украінських сільських мірках це вже металолом, але полякам пофіг, бо для роботи і таке піде.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2018, 18:24 #2730593   #3290
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Бачив я як в Польщі проходять техогляд і які машини його проходять. Ніхто ні на який чек не дивиться, рівно як і не замірює викиди. В Польщі техогляд проходять такі машини, що навіть по украінських сільських мірках це вже металолом, але полякам пофіг, бо для роботи і таке піде.
ось яка картина вимальовується. Я обіцяв собі що не буду відповідати на пости ванко, бо то без смислу. Але тут я вставлю вирізку з його посту, і цей текст характеризує більшість противників блях... так ось:
Цитата я думаю шо оці ваші розказні про поляків на корчах це бред - там з чекенджіном не можливо пройти ТО так само як не можливо пройти ТО з викидами більше дозволеного. А кожен другий 20річний корч має ці проблеми, а ремонт їх дорогий і коштує часто дорожче ніж сам корч!
... і от що получається. По словах автора, які прослідковуються в цій темі, всі машини на бляхах з Польщі то корчі які не відповідають нормам екогології і в яких жахливий технічний стан, але поряд з тим
Цитата там з чекенджіном не можливо пройти ТО так само як не можливо пройти ТО з викидами більше дозволеного
... а так як всі авто з Польщі та й з Литви зобовязані мати ТО і всі в основному те ТО мають значить... вони в чудовому технічному стані і ніхера не шкодять екології
Теорему доведенно, авто на бляхах - чудові авто за низьку ціну
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 10:27 #2730621   #3291
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А правда шо середньостатистичний поляк може за одну ЗП купити ту ж 15 річну машину в хорошому стані?
середня з/п на руки в Польщі = 3500 зл (970$)
15 річна це 2003 рік
нє, за 3500 зл ти не купиш хорошу 15 річну машину
треба хоча б 3 зарплати
але все відносно
можна ж купити корсу чи ланоса, поло якесь, чи фабію
може для когось це і класна тачка
але нормальна Ауді А4 В6, чи чи мерс очкарік 211 кузов, чи Пасат, чи вектра, буде 10-15к зл

Цитата І я завжи дивують чому при в рази більших зарплатах ніж в українців і в рази менших цінах на авто - вони їздять на тих старих корчах.
Можливо в них в головах немає того пунктику, що авто то щось святе.
ти сам собі відповів

я вже про це не раз говорив

в мене директор заводу, який має зарплату десь тисяч 20 злотих, ше рік назад їздив на мондео, універсалі, МК4 (передостаннє покоління)

а зимою пересів на А4 нову з салону
не А6, не А8, не Q7 i не SQ7

хоча всі вище перераховані машини він собі легко може дозволити

і сину свому 20 річному, купив суперба, 7 річного
не нову панамеру з салону, а суперба 7 річного

нема тут культу машини

Цитата нерухомість там не аж настільки дорожча
оце ти зря
найдешевша ціна за м.кв сирої квартири в Кракові = 6500 зл (1800 баксів)
а дивлюсь на Ріа, якийсь новий ЖК на Бандери, то м.кв від 13500 грн (520 доларів)
різниця майже в 4 рази
житло тут дуже дороге, як для покупки так і для винаєму
родичі в вінниці здають квартиру 40м.кв в новому будинку, з класним ремонтом, в класному районі (Подолье) за 5500 грн (800 зл) а я знімав таких самих 40 м.кв за 1550 зл
в 2 рази дорожче

такшо тут ти не вгадаві аж ні разу

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Євросоюз щорічно дарує Польщі десятки млрд. євро. Додати більше нічого.
тільки поляки за ці гроші будують автобани, аеропорти, і цими дорогами потім возять товари в Європу, і цим самим зацікавлюють інвесторів

а в нас все с3,14здять

до нас на СЕБН прилітали німці в Аеропорт львова, і ми їх забирали і везли в Тернопіль, ше не відремонтованою дорогою, то вже половину німців закачувало і вони з сльозами просились додому, питали чи то в нас війна йде? чи то танки так дороги понищили.....
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (11.06.2018), qazwsx321 (26.06.2018), Romko_7 (15.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 11:27 #2730625   #3292
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Суть така - в Амстердамі майже всі їздять на старих ржавих веліках, бо там є куча чорних імігрантів які за 20 євро йдуть на вело-парковку, обрізають замок і крадуть ровер
хм...
знаєш, за 100-150 баксів береться замок, який ти зможеш перерізати хіба гідравлічними ножицями. ну не знаю, може ще екзотика яка спрацює, як то заморозити рідким азотом і гамселити кувалдою. і при ціні на хороший вел в районі від 500 баксів - не такий і дорогий той замок, щоб їздити на Ашані, відмовляючи собі в задоволені керування якісним велом.
Ну це з нашої точки зору, Української. А в них очевидно велик це засіб пересування, то й старий хлам піде. тим паче не щкода що на парковці його пообдирають сусіди, та і, як ти кажеш, мігрант який спиздить.
Суть в чому: можна їздити на крутому апараті і можна його захистити. У нас місцеві "мігранти" стирять хороший, привязаний китайсим тросиком вел, повір ще швидше. Тим не менше всі, в кого є моживість катають на апаратах до пів штуки баксів ціною а то і більше. Трясуться над ними, бояться лишити на вулиці довше ніж на 10 хв, але на старих корчах їздити не хочуть
більше того - брєзгують навіть новими на низькорівневому обвісі. подавай бачте не хуже алівіо і раму Кенондейл. А такі по ціні від 12-15 штук. і нічо... беруть, не жлобляться як голандці

ПС: але то фігня - що там з ДТП нашим? хтось тут клявся, що жодної різниці, чи то бляха, чи укр. реєстрація, при бажанні все знаходиться.
Наразі бачимо ситуацію, коли менти навіть не хочуть братись за пошук, бо це бляха і хер кінці виведеш. І таких блукаючих "мін" на дорогах вже кожна третя машина певно.

То вони не створюють загрози і все нормуль?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
скажу так
в мене в відділі
начальник - Ауді А5 - нова робоча, хундай і30 десь 5 річний - приватна
решта тіпів
я - астра 12 річна
магда - тата індіга 5 річна
кася - ауді а4 В6, 15 річна
адріан - вектра С, 16 річна
гжегож - деу нексія, 21 річна, яка вже замість порогів має будівельну піну обклеєну ізолентою, а лак вже зійшов разом з фарбою, і та машина коштує десь стільки скільки я трачу на їжу в місяць
юрек - бмв х3, 12 річна
ярек - гольф 4, 20 річний
пьотрек - новий з салону Ауріс гібрид, але чувак крім роботи має ше пару бізнесів, і так як працює по змінах то може і працювати на когось і на себе
отака вот статистика
Ну от на таких де машинаї їздять в основній масі і українці. ще б ціни назвав по цих машинах приблизні.
Астра 12 років (у нас від 4-4.5 тис буде певно), Вектра 16 років (дес так само певне), А4 15 років ( в нас біля 8 штук мабуть, не цікавився ауді). нексія то ясно що корч, про неї можна не писати. 20 рівчний 4-й гольф у нас певно на штук 5 потяне.
беха і ауріс - то вже не для простих смертних у нас. тата - це якась екзотика, в нас не бачив.
ПС: і які прибьлизно доходи в водіїв ще наведи

Востаннє редагував switch: 11.06.2018 о 11:27. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 11:52 #2730632   #3293
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
не нову панамеру з салону, а суперба 7 річного
Та бо на нову Панамеру із ЗП 20 тис злотих йому треба років зо 4 збирати )

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а в нас все с3,14здять
Частково так, але не порівнюй позику під відсотки пари мільярдів і десятки "на шарік".


Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
такшо тут ти не вгадаві аж ні разу
То так і скажи, що нема культу авто, бо поляки усі гроші на нерухомість тратять У нас теж так люблять: щоб була хата і в хаті
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 12:09 #2730633   #3294
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис

ПС: але то фігня - що там з ДТП нашим? хтось тут клявся, що жодної різниці, чи то бляха, чи укр. реєстрація, при бажанні все знаходиться.
Наразі бачимо ситуацію, коли менти навіть не хочуть братись за пошук, бо це бляха і хер кінці виведеш. І таких блукаючих "мін" на дорогах вже кожна третя машина певно.

То вони не створюють загрози і все нормуль?
От в тому і головна проблема. що просто не хочуть братись. Я впевнений на 500% що якби то притерли якогось місцевого депутата чи його синочка то вже би давно знайшли. тому, що чувак десь заправлявся полюбому і на камерах є, а ще крім заправок камери через кожні 2 мерти. І що значить нехочуть, є злочин. пишеться заява. вони зобовязані взятись за справу. Бо так виходить, що якщо відкинути бляхи. то навіть чистий іноземець не буде боятись тут створити ДТП бо й так не будуть шукати.

Востаннє редагував KSW: 11.06.2018 о 13:01.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 12:32 #2730634   #3295
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Та мені то якось....
Мене хвилює лише те, що мудака, який вїхав в чужу машину, ніхто навіть не шукає.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 13:09 #2730635   #3296
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Та мені то якось....
Мене хвилює лише те, що мудака, який вїхав в чужу машину, ніхто навіть не шукає.
Ну чомуж ніхто не шукає, я пробував, але бракує інформації, пост на фб в автоєвросили неопублікували за брауом інформації, я на вихідеих катав по Тернополі то приглядався за фієстами на бляхах но жодної не побачив, в продажі теж такої нема ніби
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 13:10 #2730636   #3297
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата Астра 12 років (у нас від 4-4.5 тис буде певно)
а я за неї дав 5200 баксів

такшо харе плакати про дорогі машини в Україні
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
kolibryks (11.06.2018), vanco2 (11.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 13:45 #2730639   #3298
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а я за неї дав 5200 баксів

такшо харе плакати про дорогі машини в Україні
Астра g ~2000х років так коштує десь 4000-4500$, астра h внас за 5200 в доброму стані не знайдеш в Україні
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 14:38 #2730642   #3299
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

згідний. тут рішає стан.
мож вона в тебе в ідеалі з малим пробігом.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2018, 15:14 #2730647   #3300
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
хм...
знаєш, за 100-150 баксів береться замок, який ти зможеш перерізати хіба гідравлічними ножицями.
розбавлю тему, ось про замок, поміг..
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.06.2018)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:03.