Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Смачні салати !

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2011, 12:37 #1620699   #1
495485107
Типово Смачні салати !

Допоможіть в приготуванні нових смачних салатів, бо вже всі рецепти поїлись ((
495485107 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2011, 10:03 #1621401   #2
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Смачні салати !

ХеХ зовсім недавно робив новенький салатик - получився досить таки смачним. Що потрібно:
500 гр. свіжих шампіньйонів
500 гр. курячого філе
200 гр. голанського твердого сиру
10 шт. грецьких горіхів
100 гр. чорносливу
+майонез, сіль, перець. (ще можна дати цибулю по-бажанню - сам особисто її не люблю зовсім).
приготування:
1. порізати гриби не дуже малики кубиками - кинути їх на підігріту пательну з олійкою, і жарити/тушити так при закритій кришці десь зо пів години на середньому вогні.
2. кинути варитись філе курки - теж за пів годинки зварилось.
3. нарізати середніми кубиками сир.
4. нарізати чорнослив (попередньо можна трохи відмочити у звичайній воді).
5. почистити горіхи.
6. все це кинути в велику миску(попередньо нарізавши ще курку коли звариться)))), додати майонезу, сіль, перець і добре перемішати!
ніби готово - смачного!)))
п.с. майонез бажано вже заливати безпосередньо перед споживанням!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2011, 18:45 #1632115   #3
kasatka
 
Аватар для kasatka
Типово Відповідь: Смачні салати !

http://www.donnahay.com.au/recipes/m...age=1&Items=12

знаєш англійську,роздупляйся)
kasatka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2011, 13:42 #1652189   #4
LeO
 
Аватар для LeO
Типово Відповідь: Смачні салати !

Салат "Весняна забаганка"


З приходом весни, око радує зелень, як надворі, так і у холодильнику
З’явились - молода капуста, зелена цибуля, петрушка, кріп, салата, зелений часник, щавель... Пропоную дуже простий салат, який добре підходить для вечері, як основне блюдо.


Інгридієнти:
  • Зелена капуста 0.5 - 1качан
  • зелена цибуля - 1пучок
  • петрушка, кріп, салата, зелений часник... і вся зелень яка тільки є
  • морква - 0.5 - 1шт
  • огірок - 1-2 шт
  • куряче філе -1шт
  • сухарики - 150гр (в мене - з бородінського хліба)
  • майонез - на смак (домашній, магазинний)
Промити куряче філе, порізати на кусочки, замаринувати (добавити улюблені приправи - без додавання олії/жиру) і поставити смажити.
До майже готового філе добавити сухарики (бородінський хліб порізаний на кубики - і висушений) і пожарити ще 1-2 хв. В принципі сухарики можна не піджарювати - так буде менш калорійно.
Нарізати - капусту, огірки, всю зелень (нажаль сьогодні в мене її було мало - залишки петрушки, кропу та щавлю), та натерти моркву.
Висипати куряче філе та сухарики в салат. Та добавивши майонез - вимішати. Зновж таки - майонез можна замінити олією (на смак)
Смачного!


LeO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LUNA (16.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2012, 13:34 #2044817   #5
toolegge
Учасник
 
Аватар для toolegge
Типово Відповідь: Смачні салати !

Легкий в приготуванні - вінегрет з фаршированого перця з картоплею

На 500г фаршированого перця:

5-6 штук вареної картоплі
1 яйце
100г зеленої цибулі

Очищені картоплю та зварене в круту яйце нарізати тонкими скибочками, покласти в миску, додати перець, нарізаний на частини, посолити, перемішати та покласти гіркою в салатник.

Гірку обложити кантами з дрібно нарізаної цибулі, прикрасити дольками яйця та посипати кропом.

Рецепт взяв з сайту - http://shef-kuhar.ru/category/holodn...akusku/salati/ - ссилка зразу на рубрику з салатами.

Бон апетіт.
toolegge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2012, 19:12 #2092411   #6
GYD
Banned
Типово Відповідь: Смачні салати !

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
ХеХ зовсім недавно робив новенький салатик - получився досить таки смачним. Що потрібно:
500 гр. свіжих шампіньйонів
500 гр. курячого філе
200 гр. голанського твердого сиру
10 шт. грецьких горіхів
100 гр. чорносливу
+майонез, сіль, перець. (ще можна дати цибулю по-бажанню - сам особисто її не люблю зовсім).
приготування:
1. порізати гриби не дуже малики кубиками - кинути їх на підігріту пательну з олійкою, і жарити/тушити так при закритій кришці десь зо пів години на середньому вогні.
2. кинути варитись філе курки - теж за пів годинки зварилось.
3. нарізати середніми кубиками сир.
4. нарізати чорнослив (попередньо можна трохи відмочити у звичайній воді).
5. почистити горіхи.
6. все це кинути в велику миску(попередньо нарізавши ще курку коли звариться)))), додати майонезу, сіль, перець і добре перемішати!
ніби готово - смачного!)))
п.с. майонез бажано вже заливати безпосередньо перед споживанням!
Я сьогодні зробила. Смачно і просто. Дякую за рецепт
GYD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 13:06 #2235014   #7
TanichkaT
Учасник
 
Аватар для TanichkaT
Типово Відповідь: Смачні салати !

Зелений салат з креветками та сирним омлетом
зелений салат (у мене латук) - 150 гр.
креветки неочищені 200 - гр.
огірки - 200 гр.
сіль при потребі
твердий сир (в мене пармезан) - 3 ст. л. натертого сиру
яйця - 2 шт.
молоко - 1 ст. л.
часник - 1 зубчик
домашній майонез
Замість домашнього майонезу можна використати натуральний йогурт без домішок, додавши до нього, крім часника, трохи лимонного соку.
Сир натерти на дрібній терці. В посудині злегка збити яйця, додати тертий сир і молоко, все перемішати. На сковорідці розтопити трошки вершкового масла, вилити туди збиті яйця з сиром і на невеликому вогні приготувати омлет (в кінці приготування омлет можна накрити кришкою). Охолоджений омлет порізати на квадратики. Креветки опустити у злегка підсолену киплячу воду на 1 хв., відкинути їх на друшляк, сполоснути холодною водою і почистити. Огірки помити, очистити від шкірки і нарізати кружальцями. Зелений салат також помити, обсушити і порвати руками. В майонез вичавити часник, розмішати. До зеленого салату додати огірки і майонез з часником, все ретельно перемішати. Потім додати креветки і нарізаний сирний омлет. Ще раз злегка перемішати і при необхідності посолити.
TanichkaT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2013, 20:19 #2237898   #8
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Смачні салати !

дуже цікаво, дякую, мені подобається свіжий перець начинка сир, часник, майонез, порізать скибками, прикрасити зеленим салатом
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2013, 12:14 #2238774   #9
Natalochka
Учасник
 
Аватар для Natalochka
Типово Відповідь: Смачні салати !

Пропоную вашій увазі рецепт салату "Цезарь", трошки інший ніж зазвичай зустрічається.
листя салапу - 1 пучок
оливкова олія - 100 мл
часник - 2 невеличких зубця
батон - 4-5 скибок
пармезан - 100г
сік лимона - 2-3ст.ложки
Отож, хороший пучок листя салату (я буру і айсберг), рвемо на кусочки.
До оливкової олії додаємо витиснений часник, ставимо на газ, виключаємо, коли доходить до кипіння (часник піднімається і навколонього утворюються бульбашки), вистуджуємо.
Батон нарізаємо квадратиками, ставимо на сковорідку або у духовку, підсушуємо, робимо сухарики.
Натираємо пармезан на дрібній терці.
До листя салату додаємо заправку з оливкової олії, сік лимона, пармезан, перед подачею сухарики (щоб не розмокли), перемішуємо. При бажанні проекспериментувати можна додати помідорчики.
Спробуйте, серед моїх гостей цей салат завоював пошану.
Смачного!!!
Natalochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2016, 08:13 #2655935   #10
Vand
Banned
Типово Відповідь: Смачні салати !

Чаще всего салаты получаются калорийными особенно если в них жирная заправка. Но есть уникальные рецепты и для похудения. Они немного необычные, но очень вкусные: http://fitfan.ru/recept/4631-salat-s...-grushejj.html
Рекомендуются, чтобы фигуру не обидеть.
Vand зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2016, 19:33 #2664956   #11
olyaa
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

Салат из кальмаров.

Ингредиенты:

● Кальмары 350 г
● Креветки 200 г
● Огурец свежий 2 шт.
● Брынза 100 г
● Яйцо перепелиное 10 шт.
● Салат листовой 0,5 пуч.

Приготовление:

1. Огурец, брынзу и вареные яйца я нарезала мелкими кубиками. Не забудьте оставить несколько яиц для украшения салата.
Почему начала с нарезки? Все просто. Такие мокрые ингредиенты я предпочитаю нарезать и дать им немного постоять) Пусть из них выйдет вся лишняя влага. Тогда салат не получится неприятно "мокрым".

2. Приступаем к самому главному - приготовлению кальмаров и креветок. Часто люди не любят кальмаров, потому что они "резиновые" на вкус. Но это не так! У кальмаров очень вкусное и нежное мясо! Просто его категорически нельзя долго варить!!! В большинстве рецептов указано, что варить кальмаров нужно около 3 минут. На мой взгляд, это какое-то тотальное заблуждение) Это ОЧЕНЬ долго! За 3 минуты кальмар уменьшится в размере почти вдвое и станет очень жестким!
Я Вам предлагаю свой способ варки кальмаров. В кипящую воду я бросаю лавровый лист, несколько горошин черного перца и соль. Опускаю кальмаров и считаю до 10 (боитесь? посчитайте до 30!). Все! Шумовкой вынимаю готовых кальмарчиков. Так же поступаю и с креветками (они у нас вообще всегда продаются варено-морожеными). При таком способе кальмары всегда получаются мягкими и вкусными! Осталось лишь нарезать их нужными кубиками. А креветки у меня были мелкие, поэтому я их не резала вообще.

3. Подать такой салат можно в нескольких вариантах. И с разной заправкой. Я намеренно не написала в ингредиентах, какая нужна заправка для салата. Салат будет вкусным и с традиционным майонезом, и с оливковым маслом (я добавила к маслу немного лимонного сока).
Во-первым, можно выложить все ингредиенты салата в большой салатник и перемешать. И в таком виде подать салат к столу.

А можно выложить салат слоями, как это сделала я. Мне показалось, так интереснее))) На дно я положила листья салата (которые предварительно порвала руками), потом слой яиц и брынзы, свежий огурчик, кальмары и, наконец, креветки. При порционной слоеной подаче салата соус лучше класть сверху, если он кремообразный. Или просто полить масличком (оно отлично проникает сквозь все слои).
olyaa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2016, 16:20 #2665073   #12
Miramir
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

Салат з куркою та чорносливом
Інгредієнти:
філе курки 1 шт
картопля 2 шт
відварена морква 2 шт
чорнослив 3 шт
яйця варені 2 шт.
майонез 1 п
часник 2 з.
цибуля 1 шт

Як приготувати
Філе курки порізати "кубіками", посолити, поперчити. Цибулю також порізати "кубіками". Разом, курку з цибулею, посмажити на олії. Курку порізати дрібними шматочками. Викласти на велику плоску тарілку "гіркою".
Картоплю потерти на "корейскій" терці, посмажити на олії до золотистого. Посолити. Викласти на тарілку.
Відварену моркву та яйця потерти на грубій терці. Чорнослив помити, подрібнити. Все викласти на тарілку, як на фото. По центру викласти майонез, перемішаний з часником.
Перед споживанням все ретельно перемішати. Смачного!
Miramir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.02.2017, 18:52 #2676987   #13
Sersa
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

а в цезарі ніякого мяса?
Sersa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2017, 19:57 #2677314   #14
Valeri333
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

Добрый день,Sersa! В Цезаре обычно всегда идет куриная грудка, может быть и другое мясо.Увлекаюсь салатами, люблю экспериментировать,вот еще один салатик с куриным филе, называется "Обжорка", брала с этого сайт http://gcook.ru/salaty/salat-obzhorka.html Советую
Valeri333 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2017, 09:28 #2678042   #15
ZhannaRomanova
Учасник
 
Аватар для ZhannaRomanova
Типово Відповідь: Смачні салати !

Раджу кілька кулінарних рецептів салатів https://www.torchyn.ua/recipes/photo/salaty, що пропонує на своїй сторінці компанія Торчин - особисто мені до вподоби теплі салати з пастою та соусом Торчин. Страви легкі в приготуванні та вибухові на смак, а головне, що в якості заправки можна користуватися вже готовими соусами, як того пропонують в рецепті.
ZhannaRomanova зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (14.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2017, 21:25 #2684264   #16
Vi4ka
Учасник
 
Аватар для Vi4ka
Типово Відповідь: Смачні салати !

Гарячий салат з куркою
Завдяки дивовижному поєднанню гарячої курки, меду та імбиру цей рецепт здатен змінити уявлення про салати.
Інгредієнти:
2 курячі грудки;
100 г консервованої кукурудзи;
100 г консервованого горошку;
100 г вершків (35%);
1 морквина;
4 листки салату;
1/2 лимона;
2 ст.л. соєвого соусу;
1 ст.л. меду;
30 г кореня імбиру.
Спочатку приготуємо маринад для курки. Для цього потрібно натерти на тертці очищений від шкірки імбир, до нього додати мед, соєвий соус, видавити сік лимона.
Курячі грудки промити, розрізати кожну вздовж на дві частини. Помістити курку в маринад, натерти її з усіх боків і залишити на годину.
Тим часом відварити моркву, нарізати її соломкою або тонкими кружечками.
Консервований горошок і моркву змішати разом з вершками в невеликій каструльці, посолити і поперчити за смаком.
Поставити каструльку на невеликий вогонь. Через 10 хв зняти з вогню і накрити кришкою, щоб овочі не охололи.
Обсмажити курячі грудки на сковороді-гриль до готовності і відразу нарізати їх невеликими шматочками.
Листя салату порвати руками і розкласти на тарілки. На листя викласти горошок і моркву без соусу, шматочки курки і кукурудзу.
Залити салат соусом, що залишився від овочів, або подати його окремо.
До столу салат подавати гарячим
Vi4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2017, 16:11 #2685146   #17
Vi4ka
Учасник
 
Аватар для Vi4ka
Типово Відповідь: Смачні салати !

Цитата:
Допис від someone1 Переглянути допис
Могу рассказать рецепт интересного салата с грибами. Для его понадобится баночка маринованных шампиньонов (300-400 грамм), два болгарских разноцветных перца, один томат и 2 огурца – один свежий, другой - маринованный. Грибы нарезать на половинки, овощи кубиками, маринованный огурец соломкой. Заправить растительным маслом, посолить и поперчить по вкусу. При подаче посыпьте салат рубленой зеленью. Мой муж и син любят этот салат. Я всегда много его готовлю. А что остается беру в лоток http://comfy.ua/storage/ и в холодильник на вечер. Очень удобно.
А белые маринованные грибы туда подойдут? Назакрывала много, теперь не знаю куда девать)
Какие-то приправы вы используете еще? Что входит у вас в рубленную зелень? Какие еще салаты с грибами знаете?
Vi4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2017, 10:18 #2686572   #18
Miramir
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

Мені теж цікаво, які можна придумати цікаві заправки до салатів, не дуже важкі в приготуванні?
Miramir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2017, 17:40 #2695008   #19
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Смачні салати !

Ой, мені теж цікаво про заправки до салатів. Які пробували, які сподобались?
Lika87 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (05.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2017, 21:28 #2710496   #20
OlgaFirst
Учасник
Типово Відповідь: Смачні салати !

На этот Новый год, решила приготовить много вкусных салатов с морепродуктов, рецепты есть здесь http://www.xpert.com.ua/salatu-na-no...eptu-2017.html особенно понравился мне салат "Морской"
OlgaFirst зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (26.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:20.