Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2013, 19:41 #2223326   #81
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
і чим в минулому житті ви було? чим будете на наступний раз?
Я була людиною і буду Людиною. До тих пір поки не зрозумію суті і не очищусь від темних енергій.
Мені здається, що найкрвщим доказом реінкарнації є те, наскільки духовно по-різному влаштовані люди.
І це майже не залежить від виховання. Для одних вбити, образити, познущатися речі неймовірні. І він не може поснити чому так. Просто знає що так не можна. А для іншого вбити, познущатися речі зрозумілі і прийнятні.
І те що людство поступово стає кращим, моральнішим, також доказ.
Якби я пару сторіч тому написала, таке про Біблію, з мене живцем би шкіру зняли, а тепер навіть ніхто не фукнув.)))
Ми позбулися рабства, придумали демократію, почали рахувати жінок людьми, охороняти природу і т.д.
От народитесь слідуючий раз і відчуєте, що не можна їсти тварин. І навіть не зможете пояснити чому, просто будете знати.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 20:24 #2223351   #82
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
---- звідки таке переконання ? з власного досвіду чи так теорія?

не зовсім зрозумів. я того не писав, на що ви зробили копіпаст
-----так то моя помилка відносно адресата - то допис пантери ,
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 20:45 #2223368   #83
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Тоді вам ті ж питання що й для Танок.
1. Чи памятаєте ви своє попереднє життя, чим ви грішили, як і чому ви померли?
2. Які документи у вас є для підтвердження реінкарнації?
3. Чи ви в це просто повірили на основі вченні східних релігій?
4. поясніть яка є логіка в реінкарнації?
5. Чим ви підтвердите справедливість існування реінкарнації?
1. Не памятаю. В цьому і суть.
Будеш сміятися, але колись снився дуже реальний сон, в якому я була мужчиною, йшла по березі і співала пісню, на чужій мові, яку я прекрасно розуміла. Пару секунд після того як я проснулася я навіть памятала пісню і мову. То точно була Я)))
2. Знущаєшся? Ти списав 100500 сторінок про християнство, без будь яких документальних підтверджень.
І ми про ВІРУ говорим.
3. Я не вивчала східні релігії.
4. Логіку прекрасно розписала Танок. Якщо примітивно, то для того щоб людина мала змогу позбутися темних енергій, очиститися, стати досконалішою, виправити помилки.
Якщо все це робиться зі страху чи за майбутню нагороду (як в християнстві) то це нічого не дає, а от дойти до цього самому, зрозуміти і відчути -це вже величезний крок вперед.
5. О, спарведливість величезна.
За все потрібно розплачуватися і не допоможуть молитви. А те, що ти навіть не знаєш за що тобі покарання, ще більше має очистити твою душу.
Скільки раз в житті кожен з нас запитував Бога "За що?". За те, що в минулому житті ви комусь зробили дуже боляче. І з цим треба змиритися і постаратися змінитися. Читати, думати, порівнювати, робити добро...
Деколи коли людина залишає гроші, майно, друзів і йде жити в тайгу, чи просто відрікається від всього матеріального, то я думаю, що це якраз і прорив в свідомості.
Все сумбурно, бо мало часу.
Не кричіть зразу на мене, подумайте.))))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 22:40 #2223444   #84
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
І це ви вважаєте відповіддю по суті?
если Вы считаете ответом по сути свои слова "Реінкарнації не існує", то почему не принимаете мой ответ "Реинкарнация существует"?
у Вас какое-то раздвоение понятий.


Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
прошу навести докази реінкарнації. Наприклад:
1. Чи памятаєте ви своє попереднє життя, чим ви грішили, як і чому ви померли?
есть три уровня:
- влияние прошлых жизней (опытов) без осознавания этого
- обрывки воспоминаний, которые всплывают, в том числе под гипнозом
- полная сознательная память прошлых жизней (свобода сознания)
я не Будда.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
2. Які документи у вас є для підтвердження реінкарнації?
"Джатак" 547 рассказов о прошлых воплощениях Будды.
но Будда выбрал неправильную цель.

Прихований текст: Стивенсон 


Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
3. Чи ви в це просто повірили на основі вченні східних релігій?
восточные учения это не религия, и даже не вера. они не предлагают во что-то верить и ничего не доказывают. это колоссальный пласт культуры и тысячелетних традиции практического, а не метафизического познания реальности.

к тому же понятие реинкарнации было не только в восточных учениях, а у многих народов, и встречается у древнегреческих и римских мыслителей.

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
4. поясніть яка є логіка в реінкарнації?
эволюция сознания для изменения человеческой сущности и жизни на земле в целом.
уже писала http://forum.te.ua/showpost.php?p=2222819&postcount=55

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
5. Чим ви підтвердите справедливість існування реінкарнації?
если реальность на Ваш взгляд несправедлива, она перестанет быть реальностью?
справедливость значительной разницы в развитии людей, живущих в примерно одинаковых условиях,
справедливость того, что один родился в семье миллионера, а другой в семье пьяницы (это разный опыт)
объясняет смерть новорождённых (христианство не может дать никакого справедливого объяснения)
дополняет генетическую память и расширяет возможности человека (при его желании и стремлении к этому)
то, что было непреодолено, возвращается. нет смысла убегать от проблемы, надо её решать.
а главное, реинкарнация придаёт жизни смысл, который в христианстве просто отсутствует.
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (11.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 22:49 #2223447   #85
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо примітивно, то для того щоб людина мала змогу позбутися темних енергій, очиститися, стати досконалішою, виправити помилки
як можна виправляте те,чого сам не знаєш.
якби люди памятали минуле життя,то і знали б що мають виправляти.
В нашому ж випадку кожне народження,то є початок шляху!
А на сни,взагалі,не варто звертати уваги,бо можна заблукати. Ну хіба вже сеяться відверто пророчі сни,тоді так.


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А те, що ти навіть не знаєш за що тобі покарання, ще більше має очистити твою душу
Нема в цьому вислові логіки!
Жодної!

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
эволюция сознания для изменения человеческой сущности и жизни на земле в целом
і як це працює?

Востаннє редагував wisper: 11.06.2013 о 22:49. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (11.06.2013), Іра (11.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 22:56 #2223456   #86
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
як можна виправляте те,чого сам не знаєш.
якби люди памятали минуле життя,то і знали б що мають виправляти.
В нашому ж випадку кожне народження,то є початок шляху!
А на сни,взагалі,не варто звертати уваги,бо можна заблукати. Ну хіба вже сеяться відверто пророчі сни,тоді так.



А те, що ти навіть не знаєш за що тобі покарання, ще більше має очистити твою душу
Нема в цьому вислові логіки!
Жодної!
Як це не знаєш? Знаєш, я тобі сказала.)))
Болить щось, сталося щось в житті погане - знай нагрішив в минулому житті. Значить не ходимо, не проклинаємо життя, а приймаємо все як покарання за минулі гріхи і стараємося все виправити: не ображаєм нікого, не вбиваєм нікого, випромінюємо позитив і всім бажаємо добра!
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:04 #2223459   #87
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
не ображаєм нікого, не вбиваєм нікого, випромінюємо позитив і всім бажаємо добра!
А якшо завагітніємо від чоловіка ,який не називає дружиною ,з яким не створено сімю,що будемо робити?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:09 #2223464   #88
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як це не знаєш? Знаєш, я тобі сказала.)))
а якшо я не повірив тобі?

Помоєму,цю філософію придумали,аби люди думали,ніби можна не спішити все виправляти,саме в цьому житті,та не те,що не виправляти,можна навіть грішити далі,бо,є чудова можливість все виправити в майбутньому житті
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:14 #2223465   #89
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Помоєму,цю філософію придумали,аби люди думали,ніби можна не спішити все виправляти,саме в цьому житті,та не те,що не виправляти,можна навіть грішити далі,бо,є чудова можливість все виправити в майбутньому житті
Ти не зрозумів, будеш грішити в цьму житті, в наступному житті тобі буде так хреново, що ти навіть до того стану, що був не дойдеш.
Наприклад,вбив когось, будеш інвалідом все життя прикутим до ліжка, що б мав час обдумати. Або бомжем від якого всі шарахаються. Варіантів багато. Але вони всі далеко не чудові.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:28 #2223474   #90
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти не зрозумів, будеш грішити в цьму житті, в наступному житті тобі буде так хреново, що ти навіть до того стану, що був не дойдеш.
Наприклад,вбив когось, будеш інвалідом все життя прикутим до ліжка, що б мав час обдумати. Або бомжем від якого всі шарахаються. Варіантів багато. Але вони всі далеко не чудові.
в фільмі хмарний атлас яким ти недавно так захоплювалась не пригадую жодного інваліда )
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:41 #2223478   #91
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти не зрозумів, будеш грішити в цьму житті, в наступному житті тобі буде так хреново, що ти навіть до того стану, що був не дойдеш.
Наприклад,вбив когось, будеш інвалідом все життя прикутим до ліжка, що б мав час обдумати. Або бомжем від якого всі шарахаються. Варіантів багато. Але вони всі далеко не чудові.
Украл,выпил,в тюрьму - романтика!

Послухай,для того аби шось виправляти,треба,спочатку,усвідомити,наприклад,що вбивство,це погано.
по твоєму,якшо я народжусть інвалідом,то обовязково це усвідомлю?
Ну добре,усвідомити,то може і усвідомлю,а як я вбивство виправляти буду?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 23:51 #2223479   #92
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
а як я вбивство виправляти буду?
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
стараємося все виправити: не ображаєм нікого, не вбиваєм нікого, випромінюємо позитив і всім бажаємо добра!
Додано через 6 хвилин
А якшо людина живе ,не хворіє ,в неї все кльово ,то як їй зрозуміти що потрібно :


Цитата не ображаєм нікого, не вбиваєм нікого, випромінюємо позитив і всім бажаємо добра!
?

Востаннє редагував Ingenue: 11.06.2013 о 23:51. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 00:00 #2223488   #93
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти не зрозумів, будеш грішити в цьму житті, в наступному житті тобі буде так хреново, що ти навіть до того стану, що був не дойдеш.
Наприклад,вбив когось, будеш інвалідом все життя прикутим до ліжка, що б мав час обдумати. Або бомжем від якого всі шарахаються. Варіантів багато. Але вони всі далеко не чудові.
ая. типу є люди, що не грішать? кого таке зупиняяє?
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
в фільмі хмарний атлас яким ти недавно так захоплювалась не пригадую жодного інваліда )
до чого вопше фільм тут?)

Востаннє редагував kookla: 12.06.2013 о 00:06.
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 00:04 #2223489   #94
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
4. Логіку прекрасно розписала Танок. Якщо примітивно, то для того щоб людина мала змогу позбутися темних енергій, очиститися, стати досконалішою, виправити помилки.
Якщо все це робиться зі страху чи за майбутню нагороду (як в християнстві) то це нічого не дає, а от дойти до цього самому, зрозуміти і відчути -це вже величезний крок вперед.
та хіба ж це не страх народитись в іншому житті бомжем інвалідом чи т.п.?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
будеш грішити в цьму житті, в наступному житті тобі буде так хреново, що ти навіть до того стану, що був не дойдеш.
Наприклад,вбив когось, будеш інвалідом все життя прикутим до ліжка, що б мав час обдумати. Або бомжем від якого всі шарахаються. Варіантів багато. Але вони всі далеко не чудові.
і хіба не бажання отримати нагороду народитись в наступному житті щасливим здорвим та успішним в цьому житті спонукає до того щоб не грішити та випромінювати позитив?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
до чого вопше фільм тут?)
до того шо в ньму Пантера знайшла відповіді на свої питання що до будови всесвіту )

Востаннє редагував Ingenue: 12.06.2013 о 00:04. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 00:42 #2223493   #95
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Біблія написана Богом через людей натхнених Святим Духом!

Аргументи:
1. Точно справдилась велика кількість Біблійних пророцтв!
2. Біблійна наука - логічна і гармонійна.
3. Багато мудрих речей які записані в Біблії, людина сама придумати не змогла б!
4. Біблійні моральні норми набагато вищі ніж в інших релігіях світу!
Настораживают меня люди, которые после каждого свого изречения ставят восклицательный знак.

Господин, Восклицатель! Вы в Библии где-нибудь видели столько восклицаний?
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DDD&bluz (12.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 07:22 #2223515   #96
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Реінкарнація існує.
----- ага за життя був свиня - у майбутньому житті став свинею , за життя був баран - у майбутньому житті став бараном ...........
----- є багато утопічних ідеологій але ця про реінкарнацію ще й безглузда
----- Крім того, поглянь, що знайшов я: що праведною вчинив Бог людину, та вигадок усяких шукають вони!... (Екл.7:29)
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 12:10 #2223692   #97
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

1.Цікаво, ви без цитування Біблії, як доказу, можете вести діалог ? Цитування веди та упанішади буде доказом та аргументом?
2. Андрій Іванович, напишіть вашу правдиву віру, навіщо ховаєте своє бачення, а інших за їх переконання, ввірування повчаєте ?
3. Ви були і в пеклі і в раю ?
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 12:39 #2223700   #98
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
эволюция сознания для изменения человеческой сущности и жизни на земле в целом. уже писала http://forum.te.ua/showpost.php?p=2222819&postcount=55
Єволюція - природній відбір хаотичних змін в живих істотах. Ваша свідомість теж змінюється випадково і хаотично?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
если реальность на Ваш взгляд несправедлива, она перестанет быть реальностью? справедливость значительной разницы в развитии людей, живущих в примерно одинаковых условиях, справедливость того, что один родился в семье миллионера, а другой в семье пьяницы (это разный опыт) объясняет смерть новорождённых (христианство не может дать никакого справедливого объяснения) дополняет генетическую память и расширяет возможности человека (при его желании и стремлении к этому) то, что было непреодолено, возвращается. нет смысла убегать от проблемы, надо её решать. а главное, реинкарнация придаёт жизни смысл, который в христианстве просто отсутствует.
В мене нема часу спростовувати ваші дурниці. Краще почитайте, що пишуть мудрі люди про реінкарнацію та карму. Ця стаття повністю спростовує цей обман.
http://azbyka.ru/religii/induizm_bud...stvo-all.shtml

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як це не знаєш? Знаєш, я тобі сказала.))) Болить щось, сталося щось в житті погане - знай нагрішив в минулому житті. Значить не ходимо, не проклинаємо життя, а приймаємо все як покарання за минулі гріхи і стараємося все виправити: не ображаєм нікого, не вбиваєм нікого, випромінюємо позитив і всім бажаємо добра!
Ви не праві - читайте тут.
http://azbyka.ru/religii/induizm_bud...stvo-all.shtml

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- ага за життя був свиня - у майбутньому житті став свинею , за життя був баран - у майбутньому житті став бараном ........... ----- є багато утопічних ідеологій але ця про реінкарнацію ще й безглузда ----- Крім того, поглянь, що знайшов я: що праведною вчинив Бог людину, та вигадок усяких шукають вони!... (Екл.7:29)
Тут гарна пісню про переселення душ.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
1.Цікаво, ви без цитування Біблії, як доказу, можете вести діалог ? Цитування веди та упанішади буде доказом та аргументом? 2. Андрій Іванович, напишіть вашу правдиву віру, навіщо ховаєте своє бачення, а інших за їх переконання, ввірування повчаєте ? 3. Ви були і в пеклі і в раю ?
1. Я переважно і веду дискусії без цитування Біблії, але коли це стосується самої Біблії, то чому я маю уникати її цитування?
2. Я ж написав про свою віру - християнство. Тільки християнство є спасаючим, як в католицизмі, так і в православії і в протестантизмі. Звичайно виключаючи тоталітарні секти.
3. Так - був, Бог дав таку ласку.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 12.06.2013 о 12:39. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Подякували 2:
engar (12.06.2013), pharaon (13.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 12:39 #2223715   #99
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
1.Цікаво, ви без цитування Біблії, як доказу, можете вести діалог ? Цитування веди та упанішади буде доказом та аргументом?
------- для мене веди та упанішади не буде доказом та аргументом
------- ні, не можу без цитування Біблії, якщо мова стосується Бога , що створив Небо і землю ........
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (12.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2013, 12:51 #2223724   #100
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
Цитування веди та упанішади буде доказом та аргументом?
Цитуйте,аж самому цікаво.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:28.