Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2011, 22:15 #1554136   #21
maybe
Guest
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Допоможіть визначитись між goodnet.com.ua і primaryhost.com.ua ! я більше схильний до останнього бо в першого підозріло низькі ціни...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2011, 08:36 #1556106   #22
*Pasha*
 
Аватар для *Pasha*
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Доброго дня.
У вашому випадку добре підійшов би донецьких хостинг hostlife.net
*Pasha* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2011, 10:07 #1556181   #23
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата
Допис від maybe Переглянути допис
Допоможіть визначитись між goodnet.com.ua і primaryhost.com.ua ! я більше схильний до останнього бо в першого підозріло низькі ціни...
Можемо Вам надати тестовий доступ у нас, на будь-який розумний термін. В залежності від тарифу, який замовите, - подаруємо безкоштовно домен.
Odium зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 01:08 #1573005   #24
saymon
Guest
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Порадьте, будь ласка, VDS за кордоном, бажано в Європі.
ОЗУ не менше 4 Гб, вінти не менше 200 Гб, добовий трафік +/- 3 Гб.
Ціна не дорожче 600-700 баксів в рік (дорожчі знаю).
Дуже бажано з власної практики, або з хтось зі знайомих юзає.
Вимоги канєшно ше ті, та ще й за таку ціну, але може і пощастить знайти
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 08:09 #1573051   #25
necromant
Banned
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порадьте, будь ласка, VDS за кордоном, бажано в Європі.
ОЗУ не менше 4 Гб, вінти не менше 200 Гб, добовий трафік +/- 3 Гб.
Ціна не дорожче 600-700 баксів в рік (дорожчі знаю).
Дуже бажано з власної практики, або з хтось зі знайомих юзає.
Вимоги канєшно ше ті, та ще й за таку ціну, але може і пощастить знайти
http://myhosting.com/virtual-server-...ustom-vps.aspx

під твої вимоги в плані ціни/конфігурації акурат підходить
+гнучка конфігурація свого віртуального сервера
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2011, 08:36 #1573069   #26
Odium
 
Аватар для Odium
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порадьте, будь ласка, VDS за кордоном, бажано в Європі.
ОЗУ не менше 4 Гб, вінти не менше 200 Гб, добовий трафік +/- 3 Гб.
Ціна не дорожче 600-700 баксів в рік (дорожчі знаю).
Дуже бажано з власної практики, або з хтось зі знайомих юзає.
Вимоги канєшно ше ті, та ще й за таку ціну, але може і пощастить знайти
Вам потрібний не VDS, а виділений сервер (якщо параметри настільки великі - то значить потрібно багато ресурсів, віртуальний сервер не завжди буде продуктивно працювати). Віртуальні сервери з такими параметрами зустрічаються рідко, та і за таку ціну.

Можу запропонувати сервер - http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/x4
або можливо буде достатньо і http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/x3

Якщо будете брати в нас - то отримаєте укр. техпідтримку і можливість оплати через вебмані і .т.д. (як домовимось), ціни при цьому залишаться такими ж, як і на сайті датацентру.

Або як варіант шукайте кількох знайомих, яким потрібно також віртуальний сервер, і можна замовити - http://www.hetzner.de/en/hosting/pro...rootserver/eq8 сервер з 24 Гб ОЗУ, на 5-тьох в самий раз.

Цікавлять деталі - пишіть в ПП, або ще оперативніше в support@dreamhost.com.ua
Odium зараз поза форумом  
Подякували 3:
Galyna (16.10.2011), orka13 (21.04.2011), saymon (09.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2011, 19:13 #1702543   #27
nick1984
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Доброго всім, як варіант vgthosting.com, знаю відзови в них не дуже, проте сам використовую VPS і цілковито задоволений, дешево і сердито.
Вибачайте не догледів що саме в Україні, а дозвольте поцікавитись чому така радикальність ?)
nick1984 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2011, 14:14 #1769460   #28
Pasashok
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Найкращі,якісніші і дешеві хостинги в Німеченні.Тобто там найкащі дата-центри,саме там винаймають сервера більшість провідних хостинг компаній...
Pasashok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2011, 09:06 #1818768   #29
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

http://bitte.com.ua, http://hosting-service.com.ua/, http://it-host.ws хтось юзав??

І ще одне. Може хтось в курсі чи десь надаються одночасно послуги по розміщенню TeamSpeak3 сервера при користуванні послугами хостингу?? Чи це реально виключно через оренду сервера?? Розміщення ТС3 сервера на домашньому ПК при постійній ІР не розглядається.

Востаннє редагував regman: 02.12.2011 о 09:15.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2013, 20:24 #2198905   #30
OS_A
 
Аватар для OS_A
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Користуюся цим хостингом. В загальному співвідношенням ціна\якість задоволений. Великий ПЛЮС за он-лайн чат.
https://www.ukraine.com.ua/
OS_A зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2013, 20:50 #2198917   #31
castor
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від OS_A Переглянути допис
Користуюся цим хостингом. В загальному співвідношенням ціна\якість задоволений. Великий ПЛЮС за он-лайн чат.
https://www.ukraine.com.ua/
о так!
може, як хостінг, вони і не погані, але ніколи не реєструйте в них домени - як тільки вам потрібно буде їх забрати до іншого реєстратора, вас втягнуть в дурну, тягомотну і непотрібну процедуру
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.05.2013, 18:40 #2199421   #32
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Користуюсь багатьма різними хостінгами, в тому числі і www.ukraine.com.ua. Хостінг правда трохи дорогий, ніби стабільний, служба підтримки адекватна. Домен також заказував в них але ще не пробував переносити.
cityhost.com.ua - щось страшне! Купив я сайт з хостінгом у них, завтикав одразу зробити бекап. Получилось що сайт не працює, доступ до хостінгу я не мав, лише до фтп. Телефонів у них безліч, і всі страшно глючать через автовідповідачі. Надати рахунок для поповнення хостінгу відмовились. Декілька днів я до них дзвонив і просив або включити фтп на пару годин щоб я бекап зробив або дати рахунок для оплати, ну що в тому кримінального? Ну якщо хостінг дійсно чужий то що людина буде проти щоб я його оплатив? Піпець! В кінці таки передзвонили до власника хостінгу і запитали чи він не проти! Дибілізм! А я контактів власника немав...
Вкрай поганим є http://uahosting.com.ua верніше служба підтримки, добитись до них вкрай важко, інколи декілька днів не відписують! Правда дешевий...
Рекомендую також iphoster.ru швидка та адекватна служба підтримки, відповідають на всі листи навіть ті що не стосуються їхнього хостінгу, наприклад - може знаєте чому мій сайт не працює, а як те зробити, а як те... Крім цього він найдешевший. Ще одним аргументом було те що на хостінгу uahosting.com.ua перестали працювати декілька моїх сайтів, як вияснилось через порушення авторських прав. Я тримав у них 3 сайти з онлайн фільмами але самі фільми звісно на хостінгу не зберігались. Тривалі спори з адміном нічого не дали, тому я почав шукати інший хостінг і всі крім iphoster.ru відмовились розміщати мої сайти...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Masquerade (07.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.06.2014, 13:13 #2411035   #33
uzumaxy
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Орендую VPS у unixhost.com.ua. Задоволений цілком та повністю, особливо помірними цінами.
uzumaxy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2014, 06:26 #2432721   #34
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Користуюсь http://ho.ua (Київ).
Наразі задоволений.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2014, 08:52 #2436751   #35
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Користуюсь багатьма різними хостінгами, в тому числі і www.ukraine.com.ua. Хостінг правда трохи дорогий, ніби стабільний, служба підтримки адекватна. Домен також заказував в них але ще не пробував переносити.
cityhost.com.ua - щось страшне! Купив я сайт з хостінгом у них, завтикав одразу зробити бекап. Получилось що сайт не працює, доступ до хостінгу я не мав, лише до фтп. Телефонів у них безліч, і всі страшно глючать через автовідповідачі. Надати рахунок для поповнення хостінгу відмовились. Декілька днів я до них дзвонив і просив або включити фтп на пару годин щоб я бекап зробив або дати рахунок для оплати, ну що в тому кримінального? Ну якщо хостінг дійсно чужий то що людина буде проти щоб я його оплатив? Піпець! В кінці таки передзвонили до власника хостінгу і запитали чи він не проти! Дибілізм! А я контактів власника немав...
Вкрай поганим є http://uahosting.com.ua верніше служба підтримки, добитись до них вкрай важко, інколи декілька днів не відписують! Правда дешевий...
Рекомендую також iphoster.ru швидка та адекватна служба підтримки, відповідають на всі листи навіть ті що не стосуються їхнього хостінгу, наприклад - може знаєте чому мій сайт не працює, а як те зробити, а як те... Крім цього він найдешевший. Ще одним аргументом було те що на хостінгу uahosting.com.ua перестали працювати декілька моїх сайтів, як вияснилось через порушення авторських прав. Я тримав у них 3 сайти з онлайн фільмами але самі фільми звісно на хостінгу не зберігались. Тривалі спори з адміном нічого не дали, тому я почав шукати інший хостінг і всі крім iphoster.ru відмовились розміщати мої сайти...
Цитата Рекомендую також iphoster.ru швидка та адекватна служба підтримки, відповідають на всі листи навіть ті що не стосуються їхнього хостінгу, наприклад - може знаєте чому мій сайт не працює, а як те зробити, а як те... Крім цього він найдешевший.
найдешевший dreamhost.com.ua користуюсь ним ціни і тех.підтримка на висоті
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2014, 22:26 #2437079   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
найдешевший dreamhost.com.ua користуюсь ним ціни і тех.підтримка на висоті
Дрімхост трохи опустив ціни бо був дуже дорогий, якщо звернеш увагу на тарифи то на 5,10 сайтів у них така ж ціна як і в iphoster.net я їм скинув ці тарифи і вони опустили до такого ж рівня. Дешевше у них тариф на 3 сайти якого на iphoster чомусь більше не наблюдаю. Але на 20,30 і більше сайтів дешевше чомусь досі на iphoster. Зате в дрімхосту домени регіональні дешеві.
При таких тарифах як буде потрібно то звичайну буду в знак солідарності та підтримки на дрімхості.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2014, 17:25 #2440267   #37
Gorgan
 
Аватар для Gorgan
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Цитата www.ukraine.com.ua.
користуюсь більше 5-ти років - особливих проблем ніколи не виникало. Більше трьох десятків сайтів нормально працюють. Лише один раз були проблеми з їх боку, хост тимчасово впав, але служба підтримки одразу з зв'язалась і тримали руку на пульсі до остаточного вирішення проблеми
Gorgan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2014, 16:57 #2447063   #38
saymon
Guest
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Тактікал!
Порадьте хостінг або файлообмінник для заливання MP3 з хотлінками.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 17:43 #2578530   #39
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

На основі google-drive?
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 18:01 #2578536   #40
saymon
Guest
Типово Відповідь: Порадьте будь-ласка хостінг (хостінг в Україні)

Недарма я цілий рік чекав
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
mysql, php, ~100mb



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:21.