Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.07.2019, 15:15 #2763167   #1
OICHKA
Учасник
Типово Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Друзі, хто відпочивав у Хорватії? Порадьте, які ціни на проживання? Як краще їхати: самостійно все планувати, чи тур замовляти?
OICHKA зараз поза форумом  
Старий 16.07.2019, 21:22 #2763179   #2
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Порівнюйте ціни і на тур і самостійно. Як правило в Хорватію буде дешевше самим...
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.08.2019, 22:26 #2764657   #3
Seagull
Активний учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Цитата
Допис від OICHKA Переглянути допис
Друзі, хто відпочивав у Хорватії? Порадьте, які ціни на проживання? Як краще їхати: самостійно все планувати, чи тур замовляти?
Вибачте, а я так скажу - а воно вам точно тре?

Справа в тім, що ціни взвинчені тим, що основний турист - пафосний нимець.... і хорвати у свою чергу то туристів якось зверхньо відносяться.... мандрував років 5 тому транзитом через Хорватію (два тижні).... так от порівняно з Чорногорією сусіднью - як небо і земля по доброзичливості та по цінах.
Seagull зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OICHKA (23.08.2019)
Старий 12.08.2019, 07:01 #2764675   #4
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Минулого літа був в Хорватії, біля Спліта. Море - дуже ОК, дорога - ідеальна (правда більшість платні автобани), ціни на продукти, дод послуги - ОК (як для Європи взагалі дешево), ставлення до туристів - дуже ОК
Кордон (особливо наша сторона) - просто жах, купа часу і нервів
hunter07 зараз поза форумом  
Подякували 2:
OICHKA (23.08.2019), zigorz (12.08.2019)
Старий 21.08.2019, 21:44 #2765488   #5
Randon
Учасник
 
Аватар для Randon
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Бывал пару раз. Ездил по путевке. Осталось море положительных эмоций.
Randon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OICHKA (23.08.2019)
Старий 07.09.2020, 10:07 #2781762   #6
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Був 22-29 серпня в хорватії

дорога Краків-Будапешт-Загреб-Дуче (20км біля Спліту) зайняла 13.40 год, з трьома зупинками на 20-30хв на заправку\перекус, при тому шо завжди з"їжжав з автобанів в села на заправки, бо так на багато дешевше, наприклад в Угорщині на автобані перед Балатоном ціна шось 425 тих їхніх тугриків, а 5 км збоку в якомусь місті, на Ашані (найдешевше і при цьому якісне паливо як в Польші так бачу і в інших країнах) 352, а на MOL - 375, кароче різниця досить велика, і 5 км і 10хв часу ролі не грають особисто для мене, ну це такий аля лайфхак
кордону ПОльша - Словакія - нема
СЛовакія - Угорщина - нема
Угорщина - Хорватія - є , пройшов за 20хв

Автобан словаччини - об"їхав по безплатці, там кусок 20км, і часу втрачається пару хвилин, а 10є в кишені залишається
Автобани Угорщини - треба вінєтку, купив онлайн шось за 13 євро на 10 днів
Автобани Хорватії - платиться на брамках, ціни залежно від проїханого, в мене вийшло від кордону до СПліту 225 Кун (32.5 євро)

про саму хорватію
ну так як я і думав, така собі Албанія, тільки дорожча, і це при тому шо цього року хорватія в рази дешевша ніж минулі роки, дякуючи короні
за такі гроші як тут лупили без корони, я б сюди не їхав, чесно, краще проїхати лишні 1000км, в Албанію, де море краще, голубіше і чистіше, і все на багато дешевше, ну в Албанії ми на 3-х дорослих з рибою і мідіями і винішком, за раз, більше ніж на 100зл просто фізично не могли наїсти, в Хорватії велика піца на 2-х, 65зл... не говорячи вже про якісь морепродукти і т.д... дороговато, двом поїсти нормально, без бухла навіть то 100зл+ так на легке... паста з такими міні криветками шо в одесі на пляжі більші носять, найдешевше шо бачив в ТЦ на фудкорті - 40зл, а в кафешках\ресторанах по 50-60, 2 щупальця восминога - 65зл, ну такоє собі, в польщі дешевше)))) в албанії тим більше)

на пляжі місця багато, дистанція 2-3-4-5 метрів між сім"ями, на легке, 30% поляків, 30% німців, 20% місцеві, решта українці, угорці, австрійці, і всякі інші країни
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Klisan (09.09.2020)
Старий 07.09.2020, 10:57 #2781765   #7
Olenushka
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

Була з чоловіком минулого року, дуже-дуже норм, як на мене.
Дуже довго стояли на кордоні, але якщо літаком - не знаю, чесно, особливо зараз.
Є трохи біда з інфраструктурою, важко знайти норм банкомати, а так дуже норм)
Olenushka зараз поза форумом  
Старий 28.04.2021, 11:05 #2791751   #8
Rabbit185
Учасник
Типово Відповідь: Відпочинок в Хорватії. Хто був? Які ціни? Як доїхати?

ціни там дешевші, ніж в нас
Rabbit185 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:21.