Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.09.2008, 22:19 #696850   #41
dimont
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

тре толковий смарт щосьз серії HTC Tornado, Orange SPV C600. Зроблено в тайвані


Якщо не важко, вкажи коротку характеристику і приблизну вартість
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2008, 22:44 #696872   #42
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від dimont Переглянути допис
тре толковий смарт щосьз серії HTC Tornado, Orange SPV C600. Зроблено в тайвані


Якщо не важко, вкажи коротку характеристику і приблизну вартість
Характеристики:
Процесор: 195мгц.
64MB RAM, 64MB ROM.
Екран: 240х320.
Камера 1,3мп. (досить хороша якість фото).
Карта пам'яті MiniSD (в комплекті йде на 32мб).
GSM 900/1800/1900
WAP, GPRS, EDGE, Wi-Fi.
IR-порт, Bluetooth 1.2.
ОС: Windows Mobile 5 (можна шити шосту).
Модем.
Купа прог є до нього.

Ціна нового в районі 1500.

Востаннє редагував KIRA: 15.09.2008 о 22:50.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2008, 22:58 #696877   #43
yura
 
Аватар для yura
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від dimont Переглянути допис
тре толковий смарт щосьз серії HTC Tornado, Orange SPV C600. Зроблено в тайвані


Якщо не важко, вкажи коротку характеристику і приблизну вартість
http://forum.te.ua/showthread.php?t=39248
yura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 22:45 #766518   #44
stepanida
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
Поживем побачимо. Знайомий вже більше пів року носить -і все гуд. Характеристик мого дуже кльові. Так що.....
Вітаю тебе ти купила одноразову пласмасову коробочку)))
stepanida зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 23:03 #766540   #45
stepanida
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.
stepanida зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 16:28 #791094   #46
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від stepanida Переглянути допис
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.

Все чудово робе!! УРА!!!
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 17:54 #791156   #47
<32lose
 
Аватар для <32lose
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від stepanida Переглянути допис
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.
Живуть, живуть до пів року. Саме так. Загрозою для всього людства.
Сумніваюся, шо ви б шось комусь пред*явили, якшо б будь-який телефон якось подіяв на ваше здоров*я.
В вашій майстерні ваші майстри точно не будуть братися.
А може не в підвалах, а на горищі?
З написаного вами посту видно, що ви далекі в темі про мобільні телефони, а тим більше про китайські.
<32lose зараз поза форумом  
Подякував(ла):
... (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 18:29 #791183   #48
Punisher777
 
Аватар для Punisher777
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ніж купляти чіну я б пейджер собі купив краще ....
Punisher777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 18:44 #791186   #49
<32lose
 
Аватар для <32lose
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ніж купляти 100 китайських телефонів я б краще машину купив.
<32lose зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 22:05 #791357   #50
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

як казав один розумний економіст: "Я не настільки багатий, щоб купляти дешеві речі".
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Подякував(ла):
... (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2009, 18:04 #824479   #51
morok5
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ну, не знаю.
В мене є один телефон - підробка Нокії Н95.
Телефон комп'ютером визначається як МТ 6227.
Про нього можу сказати лиш позитив!
Великий сенсорний екран 320х240, блутуз, на 2 сім-картки, працює як модем...
І ще ОФІГЕННИЙ звук! Так що якщо дивитись фільми і слухати музику - саме воно!
А те що не смартфон - це точно
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 00:32 #824910   #52
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від DAVIS Переглянути допис
Бачив сьогодні в одному магазині досить солідний телефончик, з величезним сенсорном екраном, підтримує 2sim карти одночасно, тєлік по ньому можна дивитись.ловить канали, стоять два потужних динаміка, дві камери, перша на 2мп, друга на 3.2, виглядає класно, ціна: 1800грн. варто брати чи ні???, продавці кажуть, що телефончик нормальний, дають гарантії 6міс.
ФУФ"ЛО - повір мені! Я бачив що в них в середині - зернозбиральний комбайн з підручних матеріалів. Ніби їде, ніби молотить, ніби і зерно є, але машина все одно нідочого. Повір мені на слові. Жаліти будеш! За 1800 можна і N95-ту, чи N82-гу прибарахолити в непоганому стані,за k800 я вже не говорю.Там фарш трохи "не той"! По перше - величезний і сенсорний , і дві сім карти - це правда, далі трохи дійсності не відповідає - камера 2.0 - насправді 0,3 (це можна перевірити на компі, скинувши фотографію з телефона (якщо вдастся))) в "розділі" властивості фотографії, там точно показує скільки Мгп зробила дана камера), 3.2 може 1.3 і буде, а візуально на "величезному" екрані (Який, доречі, відображає 256 тис кольорів (якщо не помиляюсь) а не пару мільйонів як в нормальних телефонів) різниці, друже, ніякої не помітиш. Телевізор - фішка! Але в Тернополі чогось на ньому нормально і в кольорі показує тільки 5-тий канал, і то слово "нормально" я сказав з натяжкою (літом пару днів носився з тим "телевізором" заради телевізора). Вся технічна частина зроблена препогано! А програмно просто сміх! Чого вартий китайський переклад англійської на російську - "установите СИМА" - вставте sim, "неправельный Кодекс" - неверный пароль та багато іншого. Китайози "тупо шурнули" англійський варіант "прошивки" в якись безкоштовний онлайн перекладач, який "тупо" перекладає слова так як вони є, в буквальному, словниковому значенні!!! Китайці (не хочу ображати всіх а конкретно тих хто робив ці ТРУБИ) з"економили пару сотень баксів(!!!), від сили, на перекладачеві середнього рівня!!! А їх мільйонами закидають в російскомовне СНГ "всього-то" по 1800 грн в роздрібі!!!!!

ЗАДУМАЙСЯ!!!
sewerder зараз поза форумом  
Подякував(ла):
... (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 00:45 #824917   #53
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від sewerder Переглянути допис
ФУФ"ЛО - повір мені! Я бачив що в них в середині - зернозбиральний комбайн з підручних матеріалів. Ніби їде, ніби молотить, ніби і зерно є, але машина все одно нідочого. Повір мені на слові. Жаліти будеш! За 1800 можна і N95-ту, чи N82-гу прибарахолити в непоганому стані,за k800 я вже не говорю.Там фарш трохи "не той"! По перше - величезний і сенсорний , і дві сім карти - це правда, далі трохи дійсності не відповідає - камера 2.0 - насправді 0,3 (це можна перевірити на компі, скинувши фотографію з телефона (якщо вдастся))) в "розділі" властивості фотографії, там точно показує скільки Мгп зробила дана камера), 3.2 може 1.3 і буде, а візуально на "величезному" екрані (Який, доречі, відображає 256 тис кольорів (якщо не помиляюсь) а не пару мільйонів як в нормальних телефонів) різниці, друже, ніякої не помітиш. Телевізор - фішка! Але в Тернополі чогось на ньому нормально і в кольорі показує тільки 5-тий канал, і то слово "нормально" я сказав з натяжкою (літом пару днів носився з тим "телевізором" заради телевізора). Вся технічна частина зроблена препогано! А програмно просто сміх! Чого вартий китайський переклад англійської на російську - "установите СИМА" - вставте sim, "неправельный Кодекс" - неверный пароль та багато іншого. Китайози "тупо шурнули" англійський варіант "прошивки" в якись безкоштовний онлайн перекладач, який "тупо" перекладає слова так як вони є, в буквальному, словниковому значенні!!! Китайці (не хочу ображати всіх а конкретно тих хто робив ці ТРУБИ) з"економили пару сотень баксів(!!!), від сили, на перекладачеві середнього рівня!!! А їх мільйонами закидають в російскомовне СНГ "всього-то" по 1800 грн в роздрібі!!!!!

ЗАДУМАЙСЯ!!!
Перепрошую. Не побачив дату допису, але відповідь, думаю, актуальна і буде такою довго, бо ще багато таких, які готові віддавати гроші нізащо і ще хвалити це г"но.

Будьмо розумними
sewerder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 01:39 #824930   #54
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від sewerder Переглянути допис
А програмно просто сміх! Чого вартий китайський переклад англійської на російську - "установите СИМА" - вставте sim, "неправельный Кодекс" - неверный пароль та багато іншого. Китайози "тупо шурнули" англійський варіант "прошивки" в якись безкоштовний онлайн перекладач, який "тупо" перекладає слова так як вони є, в буквальному, словниковому значенні!!!
О. Я згадав шо колись я був включив китайського телефона, і коли воно попросило ввести пін, я просто вимер. Там писало на екрані великими буквами ВВЕДИТЕ БУЛАВКУ!!!11
KIRA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Torres (12.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 09:28 #825078   #55
Dr_Wolodya
 
Аватар для Dr_Wolodya
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Запчастин під них майже немає, ремонту майже не підлягають - якість плати дуже погана (виробники економлять на всьому)
Dr_Wolodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2009, 00:28 #826140   #56
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від AndriX Переглянути допис
О. Я згадав шо колись я був включив китайського телефона, і коли воно попросило ввести пін, я просто вимер. Там писало на екрані великими буквами ВВЕДИТЕ БУЛАВКУ!!!11
Тоже згадав. Один раз і такий варіант бачив
sewerder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2009, 07:50 #826183   #57
Володимир
 
Аватар для Володимир
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

кому подобається, кому ні. як то кажуть всі ми різні,і подабається тоже різне. але все одно моя власна думка : ліпше дати трохи дороще і взяти дійсно якісне,і яке послужить довше,тобі нарадість. "скупий в два рази тратить" - це дійсно правда, сам пару раз переконався,і після цього всякого дешевого гамна нехочу брати.
Володимир зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2009, 10:30 #826382   #58
Dr_Wolodya
 
Аватар для Dr_Wolodya
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від AndriX Переглянути допис
О. Я згадав шо колись я був включив китайського телефона, і коли воно попросило ввести пін, я просто вимер. Там писало на екрані великими буквами ВВЕДИТЕ БУЛАВКУ!!!
Китайці перекладають меню телефона за допомогою якогось тупого перекладача шось тіпа гугла. А по англійськи пін - це і є булавка/шпилька/голка.
Доречі, ставлю в ті збочення нормальну російську мову.
Dr_Wolodya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2009, 01:18 #835334   #59
heap
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

та китайці як і автомобілі так і телефони, та і загалом всю техніку випускають паршиво! та і не тільки техніку! ВСЕ абсолютноо! вже карще купи собі добрий перевірени телефончик!
heap зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2009, 08:35 #836459   #60
taras0243
 
Аватар для taras0243
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від heap Переглянути допис
та китайці як і автомобілі так і телефони, та і загалом всю техніку випускають паршиво! та і не тільки техніку! ВСЕ абсолютноо! вже карще купи собі добрий перевірени телефончик!
Соні Еріксон тежкитайський, і що хочеш сказати шо це поганий телефон?
taras0243 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:38.