Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.04.2012, 20:20 #1921761   #81
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
В китайців ЗП вища ніж у нас... Якщо брати конкретно фабрики і робочих нижчого рівня то різниця буде в раза 2 мінімум... якщо брати якусь ланку повище то там штукою зелених давно нікого не налякаєш ) Нам ще рвати і рвати як говориться.
В мене знайомий туди поїхав на навчання і повертатись не палає особливо. Ще навчаюсь в інституті має пропозиції від роботодавців та й сам інститут цьому сприяє ) Там зовсім інший рівень...
але саме найобідніше ще те , що вартість життя в них нижча, практично в два рази.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Нормально, особливо якщо це посада міліцейського начальника, податківця, прокурора чи судді.
І з таким підходом ми впевнено крокуємо Вперйод до єропейських цінностей і правової держави!
а кого це хвилює ?
головне щоб пошвидше кишеню набити, а на місцевих "аборигенів" можна *** положити і на "їхні" проблеми.
Їхній слоган по житті (так би мовити життєве кредо) : "Грабуй , вбивай , е..и гусей"

Востаннє редагував eleKtrik: 17.04.2012 о 20:23. Причина: Пізніше додано
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 22:21 #1921886   #82
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Я би, наприклад, не пішов працювати за 760 евро )) На рахунок ЗП в Україні то як на мене вони і так одні з найвищих в Європі по показнику співвідношення ККД працівника до розміру його ЗП так що нічого дивного тут немає.
Ага, розкажіть про ККД касира в супермаркеті. То в Європі він більший в 10 разів? Бідаки, по 80 год/добу "отплясывают", прям біороботи.
Та не розказуйте байок. Люди там працюють по 8 годин в спокійному темпі і нормальних виробничих умовах, ще й сієсти всякі влаштовують. За понаднормову працю - відповідна оплата. "Живут как при камунизме" сказав один німець.
Наші ж біороботи, є що і по 12 год/день працюють (якщо сезон і шеф "просить"), так би мовити "на износ", без всяких сверхурочних, за пахльобку, деколи в жахливих умовах.
Те саме - офісні працівники. Знайомий - такий некомпетентний, що аж з восьмої до восьмої і сам собі сисадмін і менеджер, і завсклад, і технолог і ще бозна скільки обовязків понавішували, но зп до європейської бракує одного порядку. Інший - на меблях - поїхати до клієнта, заміряти, - виконати і узгодити 3D ескіз, зробити креслення, подати на виробництво, проконтролювати якість і комплектність та ще й забрати в клієнта доплату, а проектів набирається стільки, що і на вихідних працює. Зарплаті теж нуля бракує. Теж мабуть некомпетентний.

Мало, мало працюють наші люди, ліниві бляха муха, треба їх прикувати до робочого місця. Може якщо по 24 год будуть працювати, то дотягнуть нарешті оспіваного в піснях єврорівня продуктивності праці.
proton зараз поза форумом  
Подякували 4:
Jane Doe (18.04.2012), pberit (17.04.2012), Terror (19.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2012, 23:58 #1921971   #83
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Ага, розкажіть про ККД касира в супермаркеті. То в Європі він більший в 10 разів? Бідаки, по 80 год/добу "отплясывают", прям біороботи.
Та не розказуйте байок. Люди там працюють по 8 годин в спокійному темпі і нормальних виробничих умовах, ще й сієсти всякі влаштовують. За понаднормову працю - відповідна оплата. "Живут как при камунизме" сказав один німець.
Наші ж біороботи, є що і по 12 год/день працюють (якщо сезон і шеф "просить"), так би мовити "на износ", без всяких сверхурочних, за пахльобку, деколи в жахливих умовах.
Те саме - офісні працівники. Знайомий - такий некомпетентний, що аж з восьмої до восьмої і сам собі сисадмін і менеджер, і завсклад, і технолог і ще бозна скільки обовязків понавішували, но зп до європейської бракує одного порядку. Інший - на меблях - поїхати до клієнта, заміряти, - виконати і узгодити 3D ескіз, зробити креслення, подати на виробництво, проконтролювати якість і комплектність та ще й забрати в клієнта доплату, а проектів набирається стільки, що і на вихідних працює. Зарплаті теж нуля бракує. Теж мабуть некомпетентний.

Мало, мало працюють наші люди, ліниві бляха муха, треба їх прикувати до робочого місця. Може якщо по 24 год будуть працювати, то дотягнуть нарешті оспіваного в піснях єврорівня продуктивності праці.

А тим часом концетрація дорогих каєнів і лексусів на дорогах не зменшується .
Платити бульше не будуть , тому що є велика пропозиція дешевої робочої сили.
Великих промислових роботодавців немає ( зі штатом від 10 тис. працівників), пропозиції робочих місць нікому створювати.
Хоча знаєте я дивуюсь з наших людей.
В мене наприклад сусід зварщик ( на пару років старший від мене ) горбатився понад 2 роки на молокозаводі за 1500-2000 грн , потім коли "дозрів" послав це все подальше товариство "Молокія" ( хоча не повірите, але після того як подав заяву , с..ки зарухались , просили його не звільнятись з роботи , пропонували підвищити запрплату).
Зараз він в Польщі працює ( зварює метело-кострукції) і має мінім. від 1000 енотів. Єдиний мінус робота не кругло-річна , а сезонна ( весна , літо і частково осінь там) а на зиму сюди приїзджає.
Так от висновок можна зробити один, навіщо вкалувати тут за 1500 грн в місяць , а не поїхати туди на сезон і заробити більше ніж тут за рік , а на вільний час відпочити , тай взагалі навчитись чогось нового ( чи підвищити кваліфікацію по свой основній спеціальності , щоб отримувати більше там), чи допомогти близьким і насолодитись спокійним і нормованим життям ?
eleKtrik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (19.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 00:37 #1921985   #84
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Ага, розкажіть про ККД касира в супермаркеті. То в Європі він більший в 10 разів? Бідаки, по 80 год/добу "отплясывают", прям біороботи.
Та не розказуйте байок. Люди там працюють по 8 годин в спокійному темпі і нормальних виробничих умовах, ще й сієсти всякі влаштовують. За понаднормову працю - відповідна оплата. "Живут как при камунизме" сказав один німець.
Наші ж біороботи, є що і по 12 год/день працюють (якщо сезон і шеф "просить"), так би мовити "на износ", без всяких сверхурочних, за пахльобку, деколи в жахливих умовах.
Те саме - офісні працівники. Знайомий - такий некомпетентний, що аж з восьмої до восьмої і сам собі сисадмін і менеджер, і завсклад, і технолог і ще бозна скільки обовязків понавішували, но зп до європейської бракує одного порядку. Інший - на меблях - поїхати до клієнта, заміряти, - виконати і узгодити 3D ескіз, зробити креслення, подати на виробництво, проконтролювати якість і комплектність та ще й забрати в клієнта доплату, а проектів набирається стільки, що і на вихідних працює. Зарплаті теж нуля бракує. Теж мабуть некомпетентний.

Мало, мало працюють наші люди, ліниві бляха муха, треба їх прикувати до робочого місця. Може якщо по 24 год будуть працювати, то дотягнуть нарешті оспіваного в піснях єврорівня продуктивності праці.
Ну поперше щоб бути касиром не потрібно бути спеціалістом особливо вірно ? ПТУ і погнали... мова впринципі йшла про те що платити немає кому відносно великі гроші і впринципі касири, офісні працівники і т.д. ніколи не потраплять в категорію високо оплачуваних скільки б вони там не сиділи...
Тепер по сисадмінам... що заважає адміну отримувати європейську ЗП ? мій знайомий поїхав в Київ працює на міжнародну контору і отримає далеко за тисячу зелених... хто в себе не вірить або грубо кажучи просто рахує себе сисадміном і максимум може переставити віндовс і настроїти однорангову мережу то це впринципі не є сисадмін. Я памятаю ще часи коли шукали сисадміна з банальними базовими навиками в комп. клуб так серед 10 кандидадтів НІОДИН тольком не міг розібратись що до чого і тримати всі машини в робочому стані, налаштувати якийсь примітивний захист не те щоб від вірусів, а від тих же клієнтів...
Тепер по меблях ? покажи мені хоч одні меблі достойні уваги ? все дешевий хлам з незрозумілих матеріалів і примітивним заїзженим дизайном... І відкрий більш меньш нормальний Європейський каталог - це як говориться земля і небо, за що їм платити питається ? Це типу як порівнювати Таврію і БМВ... Я вже не говорю про кустарників які якійсь столи роблять чи кухні... банально глянь на меблі фабрики НОВА чи з Білої... таке в хлів стидно ставити, не говорячи що розвалиться це все супер якісне через рік, а якщо не дай бог Ти розбирав їх щоб перевезти кудись то після повторного скручування вони вже хитаються як живі )
І живий приклад... Вибирав якийсь нормальний стіл в кухню, обійшов купу магазинів і в результаті вибрав витративши на це декілька днів.... зразу кажу не вибирав китайський і т.д. хотів вітчизняного виробника.... Замовив, прочекав в результаті місяць часу поки ще зі Львова довезуть стільці... Заплатив за це все діло не одну сотню долларів і буквально через декілька днів кришка стола здулась від того що потрапила вода у шов між пластиковим покриттям і ДСП пластиною... тобто стіл який коштував далеко не дешево прослужив ДЕКІЛЬКА днів хоча всім відомо що на кухонному столі рано чи пізно з'явиться вода ))) Треба працівникам цієї фабрики платити Європейську ЗП ?
Я не розумію, що Ти конкретно хочеш довести, але я не те що думаю, а просто знаю і маю купу прикладів коли люди живучи в Україні не тримаючи ніякого бізнесу і т.д. просто працюють і отримують достойні ЗП. Та й вакансії вискооплачувані я нерідко бачу.

P.S. А тепер просто спитаю за спеціаліста якому не особливо треба головою думати і в нас таких тисячі, а платять їм чомусь копійки... Затіяв ремонт трохи - шукаю спеціаліста який банально поставить якісно плитку і вона не відвалиться через рік + зробить все рівненько і швидко, а в іделаі ще й гарантію якусь дасть може порекомендуєш а ? Чи банально буду міняти кухню, не підкажеш де ? щоб матеріали екологічно чисті і дизайн не під копірку як у наших всіх магазинах... + щоб людині пояснював я не хочу ДСП, порекомендуй щось незалежно від ціни, а людина тобі не казала "да навіщо гроші витрачати якщо всі ДСП ставлять" і т.д. Тобто прийшов - йому пояснили що треба і він без своїх ідей які мене не цікавляь швидко щось запропонував і підбив миттєво ціну, а не чухався тиждень в роздумах...

Востаннє редагував GosuProtoss: 18.04.2012 о 00:55.
GosuProtoss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 00:52 #1921995   #85
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Та є різні ситуації! Так можна в нас якщо бути дуууже гарним спеціалістом заробляти біля тисячі вічнозелених, але таких робочих місць на пальцях руки можна порахувати! Та й з США чи Європою ну ніяк не порівняєш! Дійсно знаю сварщика який має більше тисячі доларів і вкалує він менше ніж на заробітках, ще й сука халявить постійно і тирить кожен кусочок заліза який може. Є відповідно проблеми і в кадрах як бачимо... Багато хто і не хоче більше 1000грн. бо для цього потрібно більше працювати!
Нівкого немає знайомих, хороших сварщиків без роботи? Знайомому потрібно...
Я наприклад як і автор теми міг би платити, нехай не 760 євро, але яких 500 але немає кого взяти, все приходиться самому робити...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 01:00 #1921997   #86
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я наприклад як і автор теми міг би платити, нехай не 760 євро, але яких 500 але немає кого взяти, все приходиться самому робити...
ну ось і логічне завершення теми )))) Знайди нормального і саме головне чесного який не буде тирити... А сварщиків кожен рік випускається пачками з різних училищ, але куди вони потім всі діваються хз... і так по кожній спеціальності... Вроді кричимо скільки спеціалістів, а знайти важко...
GosuProtoss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 01:19 #1921998   #87
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
ну ось і логічне завершення теми )))) Знайди нормального і саме головне чесного який не буде тирити... А сварщиків кожен рік випускається пачками з різних училищ, але куди вони потім всі діваються хз... і так по кожній спеціальності... Вроді кричимо скільки спеціалістів, а знайти важко...
Так воно для нас виглядає багато штука баксів працюючи сварщиком але закордоном він би заробив зо 5! Більшість закордон і їде. Хоча згідний з тим що потрібно спочатку нормально працювати, а вже тоді з часом нормально заробляти! Бо у нас починається навпаки, платять мало і я одразу берусь відновлювати справедливість ніц не роблю і краду все що можна, в такому випадку зарплата ніколи не буде нормальною! Навіть ті самі китайці про яких ми згадуємо- зараз мають нормальні зарплати але скільки років вони працювали майже задурно і нічого не крали...
Все взаємозв'язане - ніхто робити не хоче бо мала зарплата, а зарпала мала бо вони нічого робити не хочуть. І ніхто першим це коло не хоче розірвати...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 01:30 #1921999   #88
GosuProtoss
Banned
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так воно для нас виглядає багато штука баксів працюючи сварщиком але закордоном він би заробив зо 5! Більшість закордон і їде. Хоча згідний з тим що потрібно спочатку нормально працювати, а вже тоді з часом нормально заробляти! Бо у нас починається навпаки, платять мало і я одразу берусь відновлювати справедливість ніц не роблю і краду все що можна, в такому випадку зарплата ніколи не буде нормальною! Навіть ті самі китайці про яких ми згадуємо- зараз мають нормальні зарплати але скільки років вони працювали майже задурно і нічого не крали...
Ну не знаю чи зо 5 ) Але не все зразу і закордоном би цих 5 йому ніхто не дав... своїм громадянам так, чужому ніколи і автоматом ЗП в рази нижча. Нічого ж не заважає їхати сварщикам в ту ж Росію і отримувати там явно не 5... можна все робити і тут і не особливо на ЗП нарікати, але чомусь не особливо хочуть чи просто не можуть піти на певні вимоги зі сторони роботодавця, нехай ЗП трохи буде нижча, але не витрачаєш на переїзд в іншу країну, не орендуєш там житло і т.д.
А на рахунок красти то тут ніяка ЗП не допоможе я впевнений! Наглядний приклад - наші держслужбовці. Офіційні ЗП в деяких тисячі долларів, але всерівно рвуть все що можуть і де можуть, а потім мільйони декларують на якихось псевдокнижках чи ще на чомусь
GosuProtoss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 02:38 #1922000   #89
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
головне щоб пошвидше кишеню набити, а на місцевих "аборигенів" можна *** положити і на "їхні" проблеми.
Їхній слоган по житті (так би мовити життєве кредо) : "Грабуй , вбивай , е..и гусей"
Все вірно, але слоган по житті (так би мовити життєве кредо) яке в нас виходить на перший план і стає основним я би сформулював трошки по іншому: "Намахай ближнього свого (державу, податкову, найманого працівника, власника - роботодавця) бо завтра він намахає тебе і возрадується від цього"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 03:33 #1922004   #90
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Все вірно, але слоган по житті (так би мовити життєве кредо) яке в нас виходить на перший план і стає основним я би сформулював трошки по іншому: "Намахай ближнього свого (державу, податкову, найманого працівника, власника - роботодавця) бо завтра він намахає тебе і возрадується від цього"
О, це дійсно правда!!! І саме це найстрашніше...
YURANAKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 11:38 #1922177   #91
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Ги цікава теза, раніше люди трішки працювали, щоб було за що погулять, відпочить мандрувать і т.д.

Потім придумали кар"єрний рост, буржуазний розподіл праці, пенсії..
І більшість людей з роботи йде зразу в могилу, так іне встигнувши почати "жити", тобто дойти до того міфічного стану, до якого ми готуємось, вчимось, накопичуємо досвід, статки...
Не треба мучатись/страждать на роботі заради тих копійок і басні про світле майбутнє, просто поміняйте реальність, яка вас не влаштовує.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 12:33 #1922216   #92
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Рейтинг пожирателей рабочего времени украинцев: результаты опроса

Только 10,5% украинцев не отвлекаются на работе на посторонние занятия. Остальные, с той или иной периодичностью, расслабляются кто во что гаразд
Хоть изредка, да расходуют рабочее время на всевозможные отнюдь не рабочие моменты 89,5% украинцев. Об этом, по результатам проведенного опроса, сообщили ЛІГАБізнесІнформ аналитики международного кадрового портала hh.ua.
1. Самым распространенным пожирателем рабочего времени оказалась… Нет, не популярная соцсеть, а личная переписка. Именно изучению личной почты в рабочее время уделяют внимание 51,76% украинских тружеников. Далее места в рейтинге расположились следующим образом:
2. Чтение новостей - 43,95%
3. Общение в ICQ, QIP, Skipe и т.п. месенджерах - 34,11%
4. Социальные сети - 31,24%
5. Сайты по интересам - 17,98%
6. Сайты по поиску работы - 15,55%
7. Онлайн-покупки - 12,13%
8. Чтение и написание блогов - 7,52%
9. Компьютерные игры - 5,45%
10. Туристические сайты - 4,9%
11. Сайты знакомств - 3,31%
12. Твиттер - 2,4%
При этом реже одного раза в день отдаются на растерзание пожирателям рабочего времени только 11,84% наших соотечественников.
Напомним, попрать моральные устои ради карьерного роста не согласились бы ни при каких обстоятельствах только 45% респондентов, опрошенных на территории Украины.


http://chp.com.ua/all-news/item/1669...ultatyi-oprosa
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2012, 21:33 #1922687   #93
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Ну поперше щоб бути касиром не потрібно бути спеціалістом особливо вірно ? ПТУ і погнали... мова впринципі йшла про те що платити немає кому відносно великі гроші і впринципі касири, офісні працівники і т.д. ніколи не потраплять в категорію високо оплачуваних скільки б вони там не сиділи...
Тут і не про високооплачуваних, а взагалі про рівень оплати мова, про продуктивність праці і ККД. Чи по вашому низькокваліфіковані не виготовляють доданої вартості, чи може то не люди і можуть ходить в лахмотьях та памої жрать?
Відносно офісних - ну не скажіть. Є що за 1,5-2к працюють, а є і за 5-6-8к і більше в сезон, не кажучи вже про їх керівників, які також більшість часу офісні. І робота чи не з 8 до 20-ї. В європах ніхто так не працює, бо як штрафануть власника - мало не покажеться.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Тепер по сисадмінам... що заважає адміну отримувати європейську ЗП ? мій знайомий поїхав в Київ працює на міжнародну контору і отримає далеко за тисячу зелених... хто в себе не вірить або грубо кажучи просто рахує себе сисадміном і максимум може переставити віндовс і настроїти однорангову мережу то це впринципі не є сисадмін.
Думаєте в європах значно розумніші сисадміни. Такі ж довбні, як і в нас.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Я памятаю ще часи коли шукали сисадміна з банальними базовими навиками в комп. клуб так серед 10 кандидадтів НІОДИН тольком не міг розібратись що до чого і тримати всі машини в робочому стані, налаштувати якийсь примітивний захист не те щоб від вірусів, а від тих же клієнтів...
Погано шукали. Сумніваюсь, що ви шукали спеціаліста з профільною освітою. Скоріш усього студєнтіка, що за пахльобку працював би. Ні?, то що ж ви продешивили, траба було ойропейця брать, в них же такий високий ККД.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Тепер по меблях ? покажи мені хоч одні меблі достойні уваги ? все дешевий хлам з незрозумілих матеріалів і примітивним заїзженим дизайном... І відкрий більш меньш нормальний Європейський каталог - це як говориться земля і небо, за що їм платити питається ? Це типу як порівнювати Таврію і БМВ... Я вже не говорю про кустарників які якійсь столи роблять чи кухні... банально глянь на меблі фабрики НОВА чи з Білої... таке в хлів стидно ставити, не говорячи що розвалиться це все супер якісне через рік, а якщо не дай бог Ти розбирав їх щоб перевезти кудись то після повторного скручування вони вже хитаються як живі )
І живий приклад... Вибирав якийсь нормальний стіл в кухню, обійшов купу магазинів і в результаті вибрав витративши на це декілька днів.... зразу кажу не вибирав китайський і т.д. хотів вітчизняного виробника.... Замовив, прочекав в результаті місяць часу поки ще зі Львова довезуть стільці... Заплатив за це все діло не одну сотню долларів і буквально через декілька днів кришка стола здулась від того що потрапила вода у шов між пластиковим покриттям і ДСП пластиною... тобто стіл який коштував далеко не дешево прослужив ДЕКІЛЬКА днів хоча всім відомо що на кухонному столі рано чи пізно з'явиться вода ))) Треба працівникам цієї фабрики платити Європейську ЗП ?
А до чого тут професійний рівень спеціаліста до якості використовуваних матеріалів? Які матеріали йому подають, з таких він і спроектує, з такого і фабрика виготовляє. Решта - питання до керівництва фабрики, які матеріали замовляє, на якому обладнанні виготовляє. Керівництво ж фабрики задовільняє попит зубожілого населення, яке не може собі дозволити вироби з якісніших матеріалів. "Вот и всё".

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
Я не розумію, що Ти конкретно хочеш довести, але я не те що думаю, а просто знаю і маю купу прикладів коли люди живучи в Україні не тримаючи ніякого бізнесу і т.д. просто працюють і отримують достойні ЗП. Та й вакансії вискооплачувані я нерідко бачу.
Я щось не зрозумів, ви за ККД говорили, що у європах він в стократ вищий і всі там "невйибённые" спеціалісти, тому і зарплати там вищі. А я вам кажу, що це байка, яку розказують ті, що в європах ніколи не були або були проїздом на відпочинку. Працюють люди там так же, як і в нас, а то і менше.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
P.S. А тепер просто спитаю за спеціаліста якому не особливо треба головою думати і в нас таких тисячі, а платять їм чомусь копійки... Затіяв ремонт трохи - шукаю спеціаліста який банально поставить якісно плитку і вона не відвалиться через рік + зробить все рівненько і швидко, а в іделаі ще й гарантію якусь дасть може порекомендуєш а ? Чи банально буду міняти кухню, не підкажеш де ? щоб матеріали екологічно чисті і дизайн не під копірку як у наших всіх магазинах... + щоб людині пояснював я не хочу ДСП, порекомендуй щось незалежно від ціни, а людина тобі не казала "да навіщо гроші витрачати якщо всі ДСП ставлять" і т.д. Тобто прийшов - йому пояснили що треба і він без своїх ідей які мене не цікавляь швидко щось запропонував і підбив миттєво ціну, а не чухався тиждень в роздумах...
Повторюю, ринок заточений під зубожілого споживача, а одиничні грошовиті клієнти не роблять погоди. Тому на ринку маса дешевих і неякісних матеріалів. Наприклад якісно поставити дешеву плитку значно важче, ніж дорогу (значний різнобой в розмірах).
То де ж тут непрофесійність і непродуктивність спеціалістів? Та дайте європейцям наші матеріали і обладнання - покалічаться, повбиваються, всруться і взагалі нічого не виготовлять. Ще й в суд подадуть за моральні знущання.

PS. Люди наші себе не поважають, ось в чому проблема.

Востаннє редагував proton: 18.04.2012 о 21:47.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2012, 01:20 #1922869   #94
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Рейтинг пожирателей рабочего времени украинцев: результаты опроса

Только 10,5% украинцев не отвлекаются на работе на посторонние занятия. Остальные, с той или иной периодичностью, расслабляются кто во что гаразд
Хоть изредка, да расходуют рабочее время на всевозможные отнюдь не рабочие моменты 89,5% украинцев. Об этом, по результатам проведенного опроса, сообщили ЛІГАБізнесІнформ аналитики международного кадрового портала hh.ua.
1. Самым распространенным пожирателем рабочего времени оказалась… Нет, не популярная соцсеть, а личная переписка. Именно изучению личной почты в рабочее время уделяют внимание 51,76% украинских тружеников. Далее места в рейтинге расположились следующим образом:
2. Чтение новостей - 43,95%
3. Общение в ICQ, QIP, Skipe и т.п. месенджерах - 34,11%
4. Социальные сети - 31,24%
5. Сайты по интересам - 17,98%
6. Сайты по поиску работы - 15,55%
7. Онлайн-покупки - 12,13%
8. Чтение и написание блогов - 7,52%
9. Компьютерные игры - 5,45%
10. Туристические сайты - 4,9%
11. Сайты знакомств - 3,31%
12. Твиттер - 2,4%
При этом реже одного раза в день отдаются на растерзание пожирателям рабочего времени только 11,84% наших соотечественников.
Напомним, попрать моральные устои ради карьерного роста не согласились бы ни при каких обстоятельствах только 45% респондентов, опрошенных на территории Украины.


http://chp.com.ua/all-news/item/1669...ultatyi-oprosa
а де ффм?
ascii зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2012, 18:03 #1923438   #95
saymon
Guest
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата
Допис від GosuProtoss Переглянути допис
СПЕЦІАЛІСТ НЕ ПРОПАДЕ І ЖИВУЧИ ТУТ
СМИСЛ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА НЕ НЕ ПРОПАДАТИ, а заробляти на достойне життя. В нашій країні це можливо лише у двох випадках - красти/брати хабарі, або бути членом великої партії, і відповідно мати шматок кормушку (що по суті рівнозначно).

Довго і законно у нас працювати нереально.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2012, 12:17 #1924094   #96
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
СМИСЛ РОБОТИ СПЕЦІАЛІСТА НЕ НЕ ПРОПАДАТИ, а заробляти на достойне життя. В нашій країні це можливо лише у двох випадках - красти/брати хабарі, або бути членом великої партії, і відповідно мати шматок кормушку (що по суті рівнозначно).

Довго і законно у нас працювати нереально.
Працювати реально, а от заробити - нереально.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякували 3:
mini-me-zee (20.04.2012), saymon (20.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2012, 12:48 #1924118   #97
saymon
Guest
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Такі да, це формулювання більш правильне.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.04.2012, 12:59 #1924126   #98
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Я міг би взяти на роботу 12 чоловік із зарплатою €760 на руки, але не буду. Пояснюю, чому.

Це можна змінити! Стаємо мегакрутими бізнесменами і даємо людям нормальні зарплати! Чому хтось вам має хорошу зарплату платити? Самі платіть!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:04.