Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2008, 18:25 #658330   #21
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Є різні поняття: китайська підробка і зроблено в Китаї. Друге не є обов'язково неякісним, а перше не завжди можна доказати.
Зараз практично у кожній хаті є інтернет, той користуйтеся ним!!, перевіряйте майбутню покупку на ознаки явного браку, довіряйте провіреним брендам, старайтесь купувати товар який хоч трохи пройшов експлуатацію в чужих руках і не спішіть брати свіжину, дочекайтесь перших відгуків.
Зараз кожна ВЕЛИКА фірма має свої заводи по випуску продукції в Китаї, дослідницькі центри (чи КБ) як правило знаходяться десь в Європі чи Америці.
Тому не потрібно лякати людей китайською продукцією. Є купа грошей - купуйте Німецьке чи Японське, хто мішає?
Маючи інтернет і вміння ним користуватися, фактор лотереї зводиться до мінімуму.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2008, 11:47 #658675   #22
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

для прикладу всым выдоми плера iPod, він то америкосовський це без питань НО зроблений в Китаї
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2008, 17:49 #658850   #23
Kulchick
 
Аватар для Kulchick
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Анекдот в тему:
http://forum.krapka.te.ua/showpost.p...postcount=4777
Kulchick зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2008, 09:47 #661197   #24
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Kulchick Переглянути допис
Анекдот в тему:
http://forum.krapka.te.ua/showpost.p...postcount=4777
жесть ))))
+1
kadeem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2008, 19:37 #671727   #25
sewerder
 
Аватар для sewerder
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

В китаї є офіційні заводи того ж Соні з Еріксоном , Нокії та багато інших відомих брендів. Різниця Китайських заводів тільки в тому що там працюють китайці.Остаткування комплектуюючі - виробника тобто оригінальне. Є і "підвальні" заводи "радиолюбителів" що мільйонами продукують NOKIA N98 якої навіть не існує в природі, 5-6 підвидів N95-х - одним словом хня хньою ПОВНА повірте - це НЕ ТЕЛЕФОНИ!!! Всіх їх тримав в руках та ремонтував (я майстер). Не варто їх купляти ще по одній причині того, що конкретно розводять по ціні якщо брати до уваги те що закупка однієї "такої" Nokia N95 500 грн а на базарі штовхають ледь не по 2000 коли на оригінальних телефонах магазин собі накручує максимум процентів 20.

Востаннє редагував sewerder: 10.08.2008 о 19:46.
sewerder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2008, 23:42 #692869   #26
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
варто-сама купувати зібралася

Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg мені.jpg (82.6 КБ, 69 переглядів)
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 07:34 #692925   #27
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ну що, засікаємо час коли в ремонт побіжить? Чи одразу на свалку?)
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 08:59 #692987   #28
Kontik
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Майже вся цифрова техніка в Україні китайского виробництва, навіть за кордоном китайського багато. Друг нещодавно повернувся зі штатів , купив там собі лептоп Тошиба і теж китайського виробництва
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 09:39 #693013   #29
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kontik Переглянути допис
Майже вся цифрова техніка в Україні китайского виробництва, навіть за кордоном китайського багато. Друг нещодавно повернувся зі штатів , купив там собі лептоп Тошиба і теж китайського виробництва
Може вже досить писато про масляне масло?
Тут йде розмова не про весь Китай!!
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 11:56 #693104   #30
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

На днях довелося побавитися з китайським Sanou Dubao. В мене такий колись був, то той працював добре, а цей мого знакомого, так він його купив за 700грн. Два динаміки (чось мені дуже здавалося шо він там один і то рипить), камера 1,3мп (0,3 і то ше хз), дві сімки (коли почати виклик з сімки №2 і одразу ж завершити, девайс тупо зависав), ЮСБ кабель (цікаво для чого? комп тела не бачив, тіко зарядка йшла ), блютус (повільний), сенсорний екран (ну екран там був хороший). Короче попрацював він в нього десь до 2х тижнів і здох. Пішов він в СЦ (гарантії не було, брав б\у). Сказали шо перепрошили і ше якусь там фігню, короч влетів в 100грн. І ше йому в сервіс центрі сказали, спихай скоріше то г**но бо воно довго не потягне. Така от історія одного китайського тела.
ІМХО. Ніколи б більше в житті не брав китайця.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 12:10 #693116   #31
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Поживем побачимо. Знайомий вже більше пів року носить -і все гуд. Характеристик мого дуже кльові. Так що.....
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 12:23 #693123   #32
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
Поживем побачимо. Знайомий вже більше пів року носить -і все гуд. Характеристик мого дуже кльові. Так що.....
Якщо не секрет, за скільки купила і які хар-ки?
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 12:51 #693138   #33
nazik24
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Мені вчора показали в магазині декілька китайських смартфонів, на вигляд круті і екран вроді солідний з великою розрешухою, звук теж класний але проблема в тому що їх характеристики на китайському і на форумах не можу знайти нігде. Може хто небеть знає про що я говорю і знає якусь інфу на них напишіть. Єдине що я знаю, це те, що він має дві картки сім і карту пам'яті мікросд. Порадьте хто знає можна таке брати чи ні і що він має в собі. Казали продавці, CDMA має а решта незнають. Коштує 1500 грн.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2008, 23:10 #693688   #34
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від nazik24 Переглянути допис
Мені вчора показали в магазині декілька китайських смартфонів, на вигляд круті і екран вроді солідний з великою розрешухою, звук теж класний але проблема в тому що їх характеристики на китайському і на форумах не можу знайти нігде. Може хто небеть знає про що я говорю і знає якусь інфу на них напишіть. Єдине що я знаю, це те, що він має дві картки сім і карту пам'яті мікросд. Порадьте хто знає можна таке брати чи ні і що він має в собі. Казали продавці, CDMA має а решта незнають. Коштує 1500 грн.
ІМХО. 1500грн за китайця дорогувато. Скіко гарантії дають?
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2008, 10:25 #693896   #35
nazik24
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Незнаю скільки гарантії бо як лише запропонвали, зразу хотів взнати характеристики, а так як характеристик ніяких ніхто незнав, то я і про гарантію не питався. Може хтось рився в таких смартах і повідомить про їх характеристики: наприклад Частота процесора, оперативка, WIFI, операціцна система.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2008, 11:51 #693964   #36
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від nazik24 Переглянути допис
Незнаю скільки гарантії бо як лише запропонвали, зразу хотів взнати характеристики, а так як характеристик ніяких ніхто незнав, то я і про гарантію не питався. Може хтось рився в таких смартах і повідомить про їх характеристики: наприклад Частота процесора, оперативка, WIFI, операціцна система.
Да які нафіг операційні системи? Майте собі спокій. ОС відрізнити може навіть повний лось. Сімбіан з Віндою не попутаєш. А те , що зазвичай стоїть у китайських дерьмофонах навіть нормальною прошивкою назвати важко.
І як тобі порадити, що в ньому є, якщо ти ні марки ні фото не виставив? Ми що, телепати?
І в решті решт, візьміть собі краще Асус 525 б/у за 1500 чи щось на кшалт Гнусмаса і710 чи Ноки н73 , а не купляйте оце убожество.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2008, 14:42 #694101   #37
nazik24
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Та я би дав марку але ніхто не знає вся інфа написана на китайскій навіть фірма на пачці ієрогліфами, а на щот фотки, то не думав що в неті немає інфи на китайські смартфони думав, що по фотці впізаю. А товар китайський я знаю що переважно підроблений, колись корейці теж робили поганий товар, але справились. Може і китайці рішили зробити щось нормальне на наш ринок.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2008, 16:53 #695523   #38
dimont
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Я собі ще рік назад взяв сенсорного китайця на 2 сімки і до цього часу хочби шо. Користуюсь постійно, його не жалію в користуванні, а він чомусь витримує, ще ні разу не підводив. Хто не ризикує, той не п"є шампанського. Тільки невпевнені в собі можуть говорити х на китайця. Раджу таким людям розібратись в своєму "Я" або якщо тормозиш, то звернутись до психолога, а з Китаєм все нормально, особливо з китаяшками. Подальших успіхів!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2008, 22:19 #695839   #39
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від dimont Переглянути допис
Я собі ще рік назад взяв сенсорного китайця на 2 сімки і до цього часу хочби шо. Користуюсь постійно, його не жалію в користуванні, а він чомусь витримує, ще ні разу не підводив. Хто не ризикує, той не п"є шампанського. Тільки невпевнені в собі можуть говорити х на китайця. Раджу таким людям розібратись в своєму "Я" або якщо тормозиш, то звернутись до психолога, а з Китаєм все нормально, особливо з китаяшками. Подальших успіхів!

Абсолютно згідна!!
Candy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2008, 12:25 #696145   #40
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Якщо тре толковий смарт, радив би щосьз серії HTC Tornado. Сам зараз юзаю Orange SPV C600. Смарт супер, прошити його - 5хв., можна ставити прошивки з Windows Mobile 5 і 6, в неті є для нього купа прог, досить нормально думає, має WI-FI. Досить хороший для нету. Зроблено в тайвані
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:56.