Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.10.2009, 12:29 #1051656   #81
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Я особисто рекомендую особливо звернутиувагу на другий пункт. Як знайти дівчину по типу: соціонічні типи можна (і треба) визначати по зовнішності людини, поведінці.. Вчіть соціоніку і будете в шоці наскільки зміниться ваше уявлення про людей. Соціоніка це взагалі найважливіше чого я дізнався в цьому житті)).
Тепер питання Ну що там, ще не перехотів дівчину заводити))? Чого ти насправді хочеш в цьому житті?
Знаю, що соціоніка орієнтована на виробничу сферу більше, а щодо сім'ї не чув.
А можна якісь лінки на такі праці, де соціоніка в аспекті спілкування чоловіка і жінки, сімейного співжиття?
Книгу І.Каганця, яку можна розглядати як вступну читав і маю.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 12:36 #1051669   #82
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
Знаю, що соціоніка орієнтована на виробничу сферу більше, а щодо сім'ї не чув.
А можна якісь лінки на такі праці, де соціоніка в аспекті спілкування чоловіка і жінки, сімейного співжиття?
Книгу І.Каганця, яку можна розглядати як вступну читав і маю.
http://www.sociotypes.ru/otnosheniya...ka-aushra.html

Тут матеріал автора науки соціоніка Аушри Аугустинавичюте. Матеріалу досить багато в тирнеті, треба шукати.
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (05.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 18:07 #1052072   #83
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
http://www.sociotypes.ru/otnosheniya...ka-aushra.html

Тут матеріал автора науки соціоніка Аушри Аугустинавичюте. Матеріалу досить багато в тирнеті, треба шукати.
А маєте особистий успішний досвід влаштування особистого життя завдяки соціоніці? Або досвід близьких?
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 18:37 #1052094   #84
Powergood
Активний учасник
Lightbulb Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
А маєте особистий успішний досвід влаштування особистого життя завдяки соціоніці? Або досвід близьких?
Я з соціонікою знайомий десь пів року, дуальних стосунків ще не маю... З опису інших людей - на соціонічних форумах можна багато начитатися історій. Но в мене є багато прикладів жоских невдач через невідповідність типу.. Наприклад в мене була дівчина інтуїтивно-етичний інтроверт (я ще тоді не знав соціоніки) а між нами автоматичні стосунки "заказу" - відповідали цьому типу повністю. Ми з нею сварилися по абсолютно непонятним причинам тобто взаєморозуміння було достатньо погане і це тривало десь рік часу, потім -розійшлися. Дальше в мене з мамою теж заказні стосунки і це таки дуже серйозна річ, непорозумінь буває достатньо. Напишу так: всі люди яких я знаю і стосунки які виникають між ними -повністю автоматичні і типові. Коли це знаєш і використовуєш виникає трошки негативне враження - які люди всетаки механізми прямо роботи.. але тут нічого не зробиш така природа людей.

Востаннє редагував Powergood: 05.10.2009 о 18:47.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2009, 21:19 #1052378   #85
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Як на мене досить складним є визначити свій соціонічний тип, принаймі мені.

Але все ж питання сумісності подружньої пари є дуже актуальним.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2009, 01:07 #1054847   #86
ambicioso
 
Аватар для ambicioso
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Твої дописи виглядають досить таки примітивно та інфантильно. Якщо логічно-коректно спопробувати відповісти на твоє питання це буде звучати приблизно так: корінь твоєї проблеми знаходиться у відсутнсті енергії, енергічності. Здорова людина, яка правильно живе, має почувати себе енергічно сильною. Весь смисл заводити собі дівчину якраз в тому щоб вона давала енергію. Ну думаю бачив у фільмах як чоловіки "літають" без парашута коли замутять з гарненькою дівчиною=). Проблема відсутності енергії дуже актуальна зараз тому що люди соціалізовані, особистості мають в собі величезну кількість різних правил-конвенцій що правильно, а що ні як правильно поводитись ітд тобто це жорсткий самоконтроль який забирає величезну кількість енергії. Зверніть увагу що ці всі правила придумані людьми і не завжди обєктивні. Тому ситуація така зараз що особистості людей достатньо розвинуті а сутність(психо-емоційно сфера) людей відстала в розвитку. Тому потрібно розвивати свою сутність тобто душу інакше просто неможливо бути щасливим. Тепер повернемось до дівчат. На що тут варто звернути увагу: ну по перше не кожна дівчина одинаково корисна. Говорять краще бути самому ніж будь з ким - і це так, дуже часто непідходяща людина це набагато гірше ніж її відсутність взагалі. Тобто потрібно вміти вибирати дівчину, яка дійсно підійде(а це дуже не просто). Сумісність людей в основному залежить від наступних речей:
1 Енергетична
2 Типова(соціоніка)
3 Соціально психологічний світ в якому виросла людина
Я особисто рекомендую особливо звернутиувагу на другий пункт. Як знайти дівчину по типу: соціонічні типи можна (і треба) визначати по зовнішності людини, поведінці.. Вчіть соціоніку і будете в шоці наскільки зміниться ваше уявлення про людей. Соціоніка це взагалі найважливіше чого я дізнався в цьому житті)).
Тепер питання Ну що там, ще не перехотів дівчину заводити))? Чого ти насправді хочеш в цьому житті?

розкажи з відки цю енергію качати.... як думаєш секс то та енергія про яку говориш якщо так то трахаюся що не кожен день ... але то не є щастя правда... щастя то коли маєш одну не повториму і кохання до неї є як наркотик, ні дня без неї не можеш прожити.
ambicioso зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2009, 02:34 #1054855   #87
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від ambicioso Переглянути допис
Amina добре говориш можливо й так, але пристав собі вона одна в чужій країні, мови не знає, нікого не знає, тільки я що канешно її люблю (наприклад) приїзджаю раз в місяць і все до наступного разу... щось нереальне правда?
Так, важко, але важче, коли між вами кордон і коли, навіть разу в місяць немає. Якщо ти працюєш на троках і їздиш постійно, то так, а якщо працюєш в іншому штаті, місті і т.д., то просто жити де робота, або роботу міняти... Та навіть, не знаючи мови, не обов*язково сидіти дома, йти на якусь примітивну роботу, щоб дах не поїхав. А як наші люди за кордон їдуть? Так і їдуть, ні знайомих, ні мови, та ще й на позичених грошах... Це не означає, що вони всі зраджують, вони вкалують по 10-15 годин на добу...
А як вона приїду до тебе, ти її ж познайомиш з своїми друзями, чого вона сама буде... Короче з такої ситуації є вихід, а як не знаходиться, то просто доводиться терпіти розлуку... Але, коли кохаєш, не важко вірність берегти, важко без коханої людини...
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2009, 03:07 #1054861   #88
ambicioso
 
Аватар для ambicioso
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Так, важко, але важче, коли між вами кордон і коли, навіть разу в місяць немає. Якщо ти працюєш на троках і їздиш постійно, то так, а якщо працюєш в іншому штаті, місті і т.д., то просто жити де робота, або роботу міняти... Та навіть, не знаючи мови, не обов*язково сидіти дома, йти на якусь примітивну роботу, щоб дах не поїхав. А як наші люди за кордон їдуть? Так і їдуть, ні знайомих, ні мови, та ще й на позичених грошах... Це не означає, що вони всі зраджують, вони вкалують по 10-15 годин на добу...
А як вона приїду до тебе, ти її ж познайомиш з своїми друзями, чого вона сама буде... Короче з такої ситуації є вихід, а як не знаходиться, то просто доводиться терпіти розлуку... Але, коли кохаєш, не важко вірність берегти, важко без коханої людини...
ну спасибі тобі, щось є в тому що кажеш.. це ще теж залежить від дівчини...
ambicioso зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2009, 22:48 #1055973   #89
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від ambicioso Переглянути допис

розкажи з відки цю енергію качати.... як думаєш секс то та енергія про яку говориш якщо так то трахаюся що не кожен день ... але то не є щастя правда... щастя то коли маєш одну не повториму і кохання до неї є як наркотик, ні дня без неї не можеш прожити.
нє нє секс тут ні при чому, енергія прибавляється коли є психоенергетичний резонанс між людьми типу душа с душою говорит. "як наркотик, ні дня без неї не можеш прожити" - це вже ти говориш про залежність типу закоханості -паранойю. Справа в тому що будучи закоханими один в одного люди можуть досить погано розуміти один одного, сваритися ненавидіти і думати цілими днями -шо за фігня? - от це просто закоханість.. резонанс то інше
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2009, 12:44 #1056437   #90
realdreamgirl
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

якщо дівчина дійсно тебе кохатиме, то повір знайде собі якусь роботу і вивчи мову (як буде потрібно). і буде радіти кожній зустрічі з коханою людиною.
realdreamgirl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (11.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 10:43 #1059763   #91
muron2004
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від realdreamgirl Переглянути допис
якщо дівчина дійсно тебе кохатиме, то повір знайде собі якусь роботу і вивчи мову (як буде потрібно). і буде радіти кожній зустрічі з коханою людиною.
Цілком підтримую твою думку, але не завжди получається як хотілося б
muron2004 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2009, 10:53 #1059779   #92
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата
Допис від realdreamgirl Переглянути допис
якщо дівчина дійсно тебе кохатиме, то повір знайде собі якусь роботу і вивчи мову (як буде потрібно). і буде радіти кожній зустрічі з коханою людиною.

якщо хлопець дійсно кохатиме, то повір знайде собі якусь роботу і вивчи мову (як буде потрібно). і буде радіти кожній зустрічі з коханою людиною.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2012, 12:19 #1868294   #93
Margoshka
 
Аватар для Margoshka
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Я просто вважаю зайвим брати вже "використане",якщо можна взяти "нове"(вибачте,за таке порівняння!) Просто часто потім виникають всякі проблеми,колишня жінка може вдаватися до різних хитрощів,аби повернути "коханого чоловіка",одумується! А якщо хлоп ще й слабохарактерний,то опше ппц! Тут навіть нема про що говорити,так само як і у випадку,коли від першого шлюбу в нього є діти.
НЕПОТРІБНО ВОНО.....ЦЕ ЗАЙВЕ
Мирон,вибач,але це так
мала діло колись з одруженим. обіцяв розвестись а так і не дотримав свого слово, тому погоджуюсь з тобою краще нове ніж використане!
Margoshka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2012, 12:28 #1868303   #94
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Margoshka Переглянути допис
мала діло колись з одруженим. обіцяв розвестись а так і не дотримав свого слово, тому погоджуюсь з тобою краще нове ніж використане!
Пройшло три роки...я змінила свою думку,беру свої слова назад...
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2012, 18:08 #1868555   #95
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Margoshka Переглянути допис
мала діло колись з одруженим. обіцяв розвестись а так і не дотримав свого слово, тому погоджуюсь з тобою краще нове ніж використане!
А тут я з тобою не погоджуся і,як ти дозволила собі висловитися,"викорисиане" в багатьох випадках краще і розумніше ніж "нове"!

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
хорошого чоловіка жінка від себе не відпустить
А від хоршої жінки чоловік і сам нехоче йти))),але часто буває навпаки - чоловік йде,бо жінка м'яко кажучи "нехорша"

Цитата:
Допис від jenjakonsul1 Переглянути допис
розлучені чоловіки - це мудрі чоловіки . які знають про життя набагато більше
Цитата
Допис від Arin Переглянути допис
Залежить,ще які розлучені.Одні розлучені через пияцтво,а інші через зраду жінки...Розлучені теж люди-треба і таких любити.
А тут погоджуюся,хоча випадки бувають різні.
Prodigy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2012, 18:16 #1868564   #96
Pyshkin
Активний учасник
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

а як можна ставитись до слабаків?
Pyshkin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2012, 20:38 #1868691   #97
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата Як ви ставитесь до розлучених чоловіків
Думаю дівчата ставляться як до розлочених телефонів. Хтось поюзав не підійшло, переробив, знов не підійшло і так далі.
Шуткую звісно.
Якшо вільний і розвеждений то один випадок.
Якщо тільки обіцяє розвестись то зовсім другий.
І в обидвох випадках може бути шо хочеш.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 01:13 #1869590   #98
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис

Якщо тільки обіцяє розвестись то зовсім другий.
обіцянки-цяцянки

нашо вам гулящий чоловік ? навіть якщо це станеться. то завтра вже з званням "дружина" буде кусати локті коли чоловік затримається після роботи, як у свій час затримувався з нею . і не зря .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 08:13 #1869622   #99
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
обіцянки-цяцянки

нашо вам гулящий чоловік ? навіть якщо це станеться. то завтра вже з званням "дружина" буде кусати локті коли чоловік затримається після роботи, як у свій час затримувався з нею . і не зря .
во во, якшо він раз позволив собі знехтувати сім'єю, жінкою, шлюбом, то наступній, яка займе звання "дружина", прийдеться лише чекати. Це все питання часу.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2012, 09:18 #1869655   #100
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Як ви ставитесь до розлучених чоловіків

Цитата:
Допис від Margoshka Переглянути допис
мала діло колись з одруженим. обіцяв розвестись а так і не дотримав свого слово, тому погоджуюсь з тобою краще нове ніж використане!
Це Ви в трохи не ту тему заглянули. Ваш допис більше стосується теми: "Як ви ставитесь до жонатих чоловіків".

Ніколи не розуміла чому часто розлучені люди звинувачують своїх екс у розлучені. Як на мене, таких випадків (де хтось один винен) дуже мало. Рішення у сім"ї приймаються разом, а отже і за розпад сім"ї відповідають обидвоє. І взагалі не поважаю жінок, які кажуть, що у розпаді попереднього шлюбу чоловіка винна жінка. Прям не повірю, що він білий пухнастий, а вона, блін, саме зло. Чо ж він таку вибрав?
До топікастера. Дивно коли людина ще розлучилася, ще, так сказати, ліжко не вистигло, а вже шукає кого б туди покласти. І за таку людину я б заміж не вийшла, бо дуже вже насторожила його фраза про те, що розлучитися хоче жінка, а він її підтримує. Що ж це за чоловік такий, який все звалює на жінку?
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (11.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:16.