Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церковний шлюб.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2011, 20:15 #1568443   #21
Van Helsing
 
Аватар для Van Helsing
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

За біблійними нормами лише перелюб дає підставу для розлучення. Якщо таке було, вам неповинні відмовляти.
Van Helsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:24 #1568452   #22
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Для мене вінчання є,мабуть,одним із найвідповідальніших кроків у житті.Я притримуюсь старомодних традицій,перед Богом потрібно стояти з однією людиною і,під час промови слів :"...і поки смерть не розлучить нас..."вглибитись у весь їх зміст.Такого,як розрив шлюбу взагалі не сприймаю.Шлюб людина бере перед Господом і тільки він може його розірвати.
Larochka зараз поза форумом  
Подякували 7:
Бойківчанка (03.02.2011), Benjamin (20.03.2011), berry (13.06.2011), Freeboy (11.06.2011), LUNA (05.02.2011), Nobel (12.02.2011), Shpigor (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:27 #1568455   #23
contras552
Banned
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис
Не правда. У ГКЦ вінчають навіть тоді, коли один з пари - греко-католик.
Це я про розлучення без поважної причини казав.
Що не правда? А хіба я десь писав, що не можна вінчати людей які відносяться до різних конфесій? Можна, ще й як можна. Я навтіь був присутнім на шлюбі, коли наречена була грекокатоличкою, а наречений -іудей. І шлюб дали, правда там були певні умови, але то таке...

Востаннє редагував contras552: 04.02.2011 о 09:56.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:37 #1568466   #24
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Для мене вінчання є,мабуть,одним із найвідповідальніших кроків у житті.Я притримуюсь старомодних традицій,перед Богом потрібно стояти з однією людиною і,під час промови слів :"...і поки смерть не розлучить нас..."вглибитись у весь їх зміст.Такого,як розрив шлюбу взагалі не сприймаю.Шлюб людина бере перед Господом і тільки він може його розірвати.
то значить вінчання йде від моралі самої людини і священики роблять так звану "ведмежу послугу",дозволяючи розривати-поєднувати по кілька разів шлюб на небесах?
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:39 #1568468   #25
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
то значить вінчання йде від моралі самої людини і священики роблять так звану "ведмежу послугу",дозволяючи розривати-поєднувати по кілька разів шлюб на небесах?
Так,ти,все вірно,зрозуміла,людина,яка істинно вірить у клятву перед Богом,не піде на крок розірвання шлюбу.
Складається враження,що люди йдуть до церкви для "галочки"(бо так всі роблять/батьки заставили/модно)
Larochka зараз поза форумом  
Подякували 2:
Benjamin (20.03.2011), Dinara (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:41 #1568473   #26
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Вінчання як і всі інші ритуали, освячення свічок, води, розповсюдження єрусалимського вогню, Богові не потрібно.

Тому що якщо ви вірити що Він вас захистить від зла, але ще навсякий випадок запалите свічку, чи покропите водою, щоб надійніше було - це ніщо інше як сумнів у вашій вірі, і сумнів у силі Бога.

Насправді саме головне це думки і наміри, а не ритуали.
Socio зараз поза форумом  
Подякували 4:
berry (13.06.2011), Ingenue (24.11.2012), semteacher (08.02.2011), today (04.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 21:20 #1568533   #27
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Van Helsing Переглянути допис
За біблійними нормами лише перелюб дає підставу для розлучення. Якщо таке було, вам неповинні відмовляти.
В шлюбі взагалі нема поняття розлучення, навіть по причині перелюбу. Шлюб може лише не відбутись.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 21:35 #1568551   #28
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
то значить вінчання йде від моралі самої людини і священики роблять так звану "ведмежу послугу",дозволяючи розривати-поєднувати по кілька разів шлюб на небесах?
Дозволю і собі висловитись. Не хотілося б обговорювати свої релігійні вподобання, але......... Манюня - мабуть ти сама собі дала правильну відповідь, на своє ж запитання.
Людина може кожен день топтатись по г.... і кожен вечір мити ноги і тішитись, що спати лягає з чистими ногами.
Деякі вказують на приналежність до іншої конфессії, іншої віри. Так от, справа не в приналежності людини до однієї, чи іншої церкви, а в питанні: "Якщо не можна - то нікому не можна, а не через ... якщо добре попросити.."
Колись, неодноразово приходилось спілкуватись з Єпископом - дуже розумною людиною, яку я поважав навіть не за її сан, а за розум, та інтелігентність. Також приходилось спілкуватись з викладачем духовної семінарії. В мене волосся "ставало дибом" від його розповідей про "майбутніх наставників людських душ".
Що поробиш? Глобалізація впливає і на релігію.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 22:19 #1568603   #29
tarasskeptic
 
Аватар для tarasskeptic
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Якщо вагітним жінкам перестануть вділяти шлюб, 50% весіль не відбудуться
tarasskeptic зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 10:04 #1568851   #30
contras552
Banned
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Бойківчанка Переглянути допис

На рахунок сповіді. Священник ніби немає права НЕ давати сповідь. Сповідають навіть вбивць. Для того і є сповідь, щоб очистити душу.
Священник дає сповідь лише в тому випадку, коли людина приходить, свідомо визнати свої помилки, покаятись, і обіцяє перед Богом більше так не робити. Але якщо людина на сповіді починає рогами впиратись, доказує, що вона права, бо так роблять всі (наприклад, 2-3-й раз одружений і живе без шлюбу), не вбачає у своїх діях гріху, не має наміру каятись, і каже, що надалі так само буде робити, то тоді для чого взагалі йти до тієї сповіді? Цілком логічно, що священник не дасть сповідь, а просто скаже: для чого ти прийшов\прийшла?
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 11:17 #1568932   #31
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Священник дає сповідь лише в тому випадку, коли людина приходить, свідомо визнати свої помилки, покаятись, і обіцяє перед Богом більше так не робити. Але якщо людина на сповіді починає рогами впиратись, доказує, що вона права, бо так роблять всі (наприклад, 2-3-й раз одружений і живе без шлюбу), не вбачає у своїх діях гріху, не має наміру каятись, і каже, що надалі так само буде робити, то тоді для чого взагалі йти до тієї сповіді? Цілком логічно, що священник не дасть сповідь, а просто скаже: для чого ти прийшов\прийшла?
По такій логіці усіх потрібно гнати від сповіді сраною мітлою.І цілком нелогічно чому попи не ставлять запитання -Чому прийшли,адже ж роками сюди ходите,і далі грішите анцихристи,вже на виході з церкви.Усвідомлено причому
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 12:21 #1568986   #32
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Вінчання як і всі інші ритуали, освячення свічок, води, розповсюдження єрусалимського вогню, Богові не потрібно.
Є люди, які думають інакше? Навіть віруючі фанатики знають, шо богові нічого не потрібно. Всі ці прибамбаси порібні людям - інакше вони б їх не робили і не шанували.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 16:33 #1569150   #33
today
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Вот що цікавить...Спробую максимально доступно висловити те,що не дає спокою моїй голові.
Від першого шлюбу в мене підростає дочка.З екс-чоловіком ми обвінчались в церкві,коли я була вагітною.
Тепер історія з моєю знайомою.Теж обвінчана з екс-чоловіком.Пару дітей.Вийшла заміж вдруге.Відразу по повній програмі сама все організувала,мається на увазі і розрив церковного шлюбу і вінчання відразу ж з другим чоловіком.Я не питалась подробиць,чи це складно,чи ні,тому що на такому роздоріжжі:
1.шлюб з"єднаний на небесах від якого є діти(по суті,як вона розірвала такий шлюб і взяла його з іншим,де навіть не прожиті роки і не плануються спільні діти)
2.мало прожито часу,щоб дійсно обдумано і з багажом спільних років піти на цей крок
3.саме важливе!чоловік мій ходить в церкву,але священик не дає йому відпущення гріхів,так як він живе зі мною в гріху,так як ми не обвінчені.
Чому?Чому я зараз маю взяти церковне розлучення і чому воно так просто дається,якщо в цьому церковному шлюбі народжена дитина і це(розлучення) не вважається гріхом,а сповідь людині не дозволена.А з другого боку,ми плануємо народити ще одну дитину і тоді получається що?що друга дитина буде народжена в гріху?Я не знаю...
Чому церква має право давати розлучення(невже так просто),але не має права дати сповідь людині?
По моєму ти дуже тим переймаєшся
today зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 18:19 #1569203   #34
contras552
Banned
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
По такій логіці усіх потрібно гнати від сповіді сраною мітлою.І цілком нелогічно чому попи не ставлять запитання -Чому прийшли,адже ж роками сюди ходите,і далі грішите анцихристи,вже на виході з церкви.Усвідомлено причому
Не мети всіх однією мітлою. Хто йде до сповіді не для галочки, а за власним переконанням, той робить під час сповіді відповідні висновки, і заставляє себе дотримуватись обіцянки, даної перед Богом. А щиро покаятись ніколи не пізно.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 19:23 #1569242   #35
yukhymster
 
Аватар для yukhymster
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Манюня, якщо Вам цікаво, ось що Біблія говорить про розлучення (можливо допоможе під час розмов зі священиками):

Бо заміжня жінка, поки живе чоловік, прив'язана до нього Законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка. Тому то, поки живе чоловік, вона буде вважатися перелюбницею, якщо стане дружиною іншому чоловікові; коли ж чоловік помре, вона вільна від Закону, і не буде перелюбницею, якщо стане за дружину іншому чоловікові. (Рим. 7:3)

І Він їм відказав: Хто дружину відпустить свою, та й одружиться з іншою, той чинить перелюб із нею. І коли дружина покине свого чоловіка, і вийде заміж за іншого, то чинить перелюб вона. (Мар. 10:11,12)

Кожен, хто дружину свою відпускає, і бере собі іншу, той чинить перелюб. І хто побереться з тією, яку хто відпустив, той чинить перелюб. (Лук. 16:18 )

Але:

А Я вам кажу, що кожен, хто пускає дружину свою, крім провини розпусти, той доводить її до перелюбу. І хто з відпущеною побереться, той чинить перелюб. (Мат. 5:32)

А Я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб. (Мат. 19:9)

А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру. (1 Кор. 7:15)

Висновок:

Розлучення може дозволятися:

1) смерть подружжя;
2) перелюб подружжя;
3) невіруюче подружжя бажає розлучитися.

Востаннє редагував yukhymster: 04.02.2011 о 19:24. Причина: Пізніше додано
yukhymster зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Манюня (04.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2011, 19:31 #1569257   #36
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

виходить замкнуте коло.Розлучатись ні,дати сповідь також ні.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2011, 00:27 #1569453   #37
contras552
Banned
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від yukhymster Переглянути допис
Висновок:

Розлучення може дозволятися:

1) смерть подружжя;
2) перелюб подружжя;
3) невіруюче подружжя бажає розлучитися.
В грекокатолицькій церкві 2-й і 3-й пункти не канають.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
виходить замкнуте коло.Розлучатись ні,дати сповідь також ні.
Вихід з цієї ситуації є. Він вже прозвучав в цьому дописі, перший абзац.

Востаннє редагував contras552: 05.02.2011 о 00:27. Причина: Пізніше додано
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2011, 18:41 #1571666   #38
LILIA
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Почнем з того що церковний шлюб не дається вагітним жінкам, бо за церковними канонами початок життя є не народження а зачаття.
Якщо ж тобі його дали, значить і все решту мусять дозволити, бо і так вже порушено все що можна і не можа.

Взагалі, зараз церковний шлюб перетворився на цирк, і сприймати його так вже серйозно неварто. Церковні розлучення, шлюби-перешлюби із розлученими і інші подібні речі це те саме що колись були індульгенції, тобто рубання капусти з людей.
"Поки смерть не розлучить вас", чула такий вислів? Так от, він означає що брати церковний шлюб вдруге можна лише у єдиному випадку, коли хтось із партнерів помер/загинув. Все решта видумки окремих людей чи груп людей, з метою наживи.
Saymon сказав дуже правильно.


Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Вот,Саймон,молодчинка!
ви так кажете, ніби як вчителька, яка перевіряє, чи вивчив учень урок...як ніби-то то вас особисто не стосується...


Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Манюня,навіщо воно тобі треба.Церковні шлюби,як ти думаю пересвідчилась,не дають ніякої гарантії любові та міцності у сімї.Так можна через кожен рік бігати і брати вінчання-розвінчання насміх Богу.Він дав тобі кохану людину,дає дітей,значить згоден.Попи тут лишні
такого вислову:"на сміх Богу" не існує в природі, Кара Божа. НАТОМІСТЬ і снує вислів: на сміх КУРАМ.
Звідси висновок:
-виходиш заміж вагітна-гріх
-розводишся з чоловіком-гріх
-живеш з другим в перелюбі - гріх

ЧОГО ту жіночку мають мучити якісь ще питання про якусь там сповідь?
А чи знає вона, що означає сповідь?
І що вона вкладає у вислів:"не дають сповіді?"

А щодо вашого:"Він дав тобі кохану людину,дає дітей,значить згоден.Попи тут лишні" скажу своє:
БОГ дав їй ПЕРШОГО чоловіка, з яким вона брала шлюб. А брати шлюб, означає давати клятку і чоловікові і Богові:"Допоки смерть не розлучить нас".
Чи смішно у цьому випадку Богові, Кара Божа, коли ЛАМАЄТЬСЯ заповід,який людина дає Богові?

І ще є написано , що жінка лише тоді вільна виходити заміж, коли стає вдовою...а не після розлучення.
Чи не так?

Чи смішно у цьому випадку Богові, Кара Божа?
"Бог осміяний бути не може: що тільки людина посіє - те і ПОЖНЕ".

А попи - попам все одно...Одне вчать, а інше роблять.

А висновки робіть самі.


Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Хіба закони божі не для всіх одинакові?Я вот що зрозуміти не можу!!!Складається враження,що взагалі всі ці закони умовні,кому як підійде з священиків,той може одним махом вирішити твою долю?
Манюня, Закони БОжі ОДНАКОВІ для всіх! І для ВАС в тому числі!
А вирішувати твою долю дано не священникам, а вам самій, що ви і зробили!
Чи не вершили ви свою долю, коли жили з першим чоловіком до шлюбу?
Тоді ви не питали нікого про Божі закони?


Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
тоді вони і сповідають без зайвих запитань?Хоча так,сповідь там загальна...тоді як так?він тобі відпустив гріх,ти знаєш,що гріх в тебе цей є,але ти пішов по спрощеному шляху,хоча тобі від цього не легше?то,можливо,що сповідь і не потрібна перед людиною-священиком,а те,що твориться всередині тебе,є тільки твоє і ти сам перед собою можеш покаятись і зробити ті,чи інші висновки.
ПРО ЩО ВИ ГОВОРИТЕ?


Цитата:
Допис від yukhymster Переглянути допис
Розлучення може дозволятися:

1) смерть подружжя;
2) перелюб подружжя;
3) невіруюче подружжя бажає розлучитися.
Згідна з вами.
Додам ще таку річ.
ОДРУЖУВАТИСЬ ПОВТОРНО мають право лише в ПЕРШОМУ випадку.


Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
виходить замкнуте коло.Розлучатись ні,дати сповідь також ні.
Розірвати це коло можете лише ви.


Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
...А з другого боку,ми плануємо народити ще одну дитину і тоді получається що?що друга дитина буде народжена в гріху?Я не знаю...
а ваша перша дитина народжена не в гріху?
а ви живете не в гріху?
а чоловік ваш перший не в гріху?
а співмешканець ваш не в гріху?
і хто вам сказав, що ваша перша дитина не має гріху?


Ви знаєте, що таке сповідь-питаю вдруге.
Сповідь-це ПОЗБУТИСЯ гріхів. ЗАЛИШИТИ їх. І НЕ ПОВЕРТАТИСЬ до них.

Востаннє редагував LILIA: 07.02.2011 о 18:44. Причина: Пізніше додано
LILIA зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (08.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 09:24 #1572139   #39
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від LILIA Переглянути допис
Saymon сказав дуже правильно.




ви так кажете, ніби як вчителька, яка перевіряє, чи вивчив учень урок...як ніби-то то вас особисто не стосується...




такого вислову:"на сміх Богу" не існує в природі, Кара Божа. НАТОМІСТЬ і снує вислів: на сміх КУРАМ.
Звідси висновок:
-виходиш заміж вагітна-гріх
-розводишся з чоловіком-гріх
-живеш з другим в перелюбі - гріх

ЧОГО ту жіночку мають мучити якісь ще питання про якусь там сповідь?
А чи знає вона, що означає сповідь?
І що вона вкладає у вислів:"не дають сповіді?"

А щодо вашого:"Він дав тобі кохану людину,дає дітей,значить згоден.Попи тут лишні" скажу своє:
БОГ дав їй ПЕРШОГО чоловіка, з яким вона брала шлюб. А брати шлюб, означає давати клятку і чоловікові і Богові:"Допоки смерть не розлучить нас".
Чи смішно у цьому випадку Богові, Кара Божа, коли ЛАМАЄТЬСЯ заповід,який людина дає Богові?

І ще є написано , що жінка лише тоді вільна виходити заміж, коли стає вдовою...а не після розлучення.
Чи не так?

Чи смішно у цьому випадку Богові, Кара Божа?
"Бог осміяний бути не може: що тільки людина посіє - те і ПОЖНЕ".

А попи - попам все одно...Одне вчать, а інше роблять.

А висновки робіть самі.




Манюня, Закони БОжі ОДНАКОВІ для всіх! І для ВАС в тому числі!
А вирішувати твою долю дано не священникам, а вам самій, що ви і зробили!
Чи не вершили ви свою долю, коли жили з першим чоловіком до шлюбу?
Тоді ви не питали нікого про Божі закони?




ПРО ЩО ВИ ГОВОРИТЕ?




Згідна з вами.
Додам ще таку річ.
ОДРУЖУВАТИСЬ ПОВТОРНО мають право лише в ПЕРШОМУ випадку.




Розірвати це коло можете лише ви.



а ваша перша дитина народжена не в гріху?
а ви живете не в гріху?
а чоловік ваш перший не в гріху?
а співмешканець ваш не в гріху?
і хто вам сказав, що ваша перша дитина не має гріху?


Ви знаєте, що таке сповідь-питаю вдруге.
Сповідь-це ПОЗБУТИСЯ гріхів. ЗАЛИШИТИ їх. І НЕ ПОВЕРТАТИСЬ до них.
взагалі-то я вже почула те,що мене цікавило.Можна,я не буду відповідати на ваші запитання?Якщо Ви були уважні,то читали,мабуть,мій пост,що я до сповіді не ходила 10 років,стараюсь аналізувати свої помилки сама,роблячи висновки не в шкоду іншим?Дааааа,а було цікаво таки щодо дій священика,якому легше розірвати шлюб,чим дати сповідь-причастя.Я рада щодо підкованості вашої в Законах Божих,що не можу сказати про себе.А вот дитину мою не чіпайте,не заходьте надто далеко.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 08.02.2011, 09:49 #1572165   #40
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Церковний шлюб.

Цитата
Допис від LILIA Переглянути допис
такого вислову:"на сміх Богу" не існує в природі, Кара Божа. НАТОМІСТЬ і снує вислів: на сміх КУРАМ.
Звідси висновок:
-виходиш заміж вагітна-гріх
-розводишся з чоловіком-гріх
-живеш з другим в перелюбі - гріх
Цікаво, як там може бути: слова поокремо є, а вислову нема в природі. Про шо ж ви тоді тільки шо робили зауваження? Про річ, якої не існує в природі?


Але найбільше мене дивує, що з цього ше і якісь висновки виходять. Завагітніти без шлюбу може і гріх, а виходити заміж - це ніяк не може бути грніхом - це шлюб, благословений богом на небі і людьми на землі. Не змогти принести себе у жертву шлюбу і втратити його через власні амбітність, шкідливі звички чи просто легковажність - це гріх (і кожен йог опотім покутує по своєму). А розлучитися - це наслідок гріха, а не гріх. Як у вас все атк в голові полуталось: причини з наслідками, люди з кіньми?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:18.