Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


греко-римніки оголошують анафему вольнікам!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.04.2011, 15:26 #1622346   #61
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Та отож. Це те саме, що зараз дякувати комуністам, що показали нам світле і щасливе майбутнє.


Ніякої ролі не відіграла, або швидше ганебну роль відіграла. Поляки розуміли, що якщо українця ломати через коліно буде досить важко. Пидумали страшилку, типу - чуваки, ми хороші і пухнасті окупанти, плюньте на свою церкву і ми вам збережемо мову і традиції. Поляки були далекоглядними і стратегічними, на відміну від москалів. При всьому бажанні поляків, вони би не викорінили мову, але трюк вийшов отлічнєнький, люди в покорі і поляки собі панують.
Раз греко-католицизм такий крутий, чому ніхто його більше не сповідує? Раз Ватикан такий крутий, може краще перехреститись в римокатоликів? Пів європи римокатолики і мову з культурою зберегли, а розумні українці раптом повірили що їх реально заставити все забути. Блін, тут довго можна писати...


хай обурюється, хай відкриває книжу і читає, хай розпитує родичів про хороших поляків і тд.


Та отож, треба популяризувати цю ганьбу, щоб таких людей не допускали до святих речей.

Мені для віри не потрібні парафії і посередники, я спілкуюсь з Богом навіть в туалеті, адже він всюдисущий. А щодо духовних традицій, то я йду в ту церкву, де священнослужителі притримуються слова Божого і людської моралі, і табличка тут не має значення (лише окупанських і штучних релігій не визнаю).
Та це все я читав, МП помогла своїми брошурками Історія кожного народу кривава. Все це ясно, але блін не розумію як після цих всіх фактів можна ще ходити спокійно до церкви? А як же наша стара віра чи до того ще не дочитали? Я так чесно кажучи і не зрозумів до якої парафії ви відноситесь? Де хрещені були? Ну якщо вже висвітлювати то висвітлюйте і по тим селам де є КП і МП. Ваша точка зору мені зрозуміла. Така собі ненависть до греко католиків яких розвели поляки, тому то й теми такі однобічні виходять Журналіст не повинен притримуватись однієї точки зору він просто повинен подавати об'єктивну інформацію, без власних висновків. Висновок повинен робити читач. Та й інформація не є підтверджена. От якби це було відео інтерв'ю, чи вказувалось прізвище людини чи священика.
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 15:37 #1622349   #62
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Та це все я читав, МП помогла своїми брошурками Історія кожного народу кривава. Все це ясно, але блін не розумію як після цих всіх фактів можна ще ходити спокійно до церкви? А як же наша стара віра чи до того ще не дочитали? Я так чесно кажучи і не зрозумів до якої парафії ви відноситесь? Де хрещені були? Ну якщо вже висвітлювати то висвітлюйте і по тим селам де є КП і МП. Ваша точка зору мені зрозуміла. Така собі ненависть до греко католиків яких розвели поляки, тому то й теми такі однобічні виходять Журналіст не повинен притримуватись однієї точки зору він просто повинен подавати об'єктивну інформацію, без власних висновків. Висновок повинен робити читач. Та й інформація не є підтверджена. От якби це було відео інтерв'ю, чи вказувалось прізвище людини чи священика.
Журналіст який написав статтю, дав дві точки зору - прихожанина і попа, в чию сторону вірити, питання особисте.
Щодо мене, то варто відкривати нову тему, а не загаджувати цю, бо я не маю нічого спільного ні з греко-католиками, ні з священниками-баригами
Моя точка зору проста - так, я не визнаю грекокатолицизм, а якщо ще дають інформаційні приводи, то чого не потішитись з них ?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 17:22 #1622417   #63
Kelly
 
Аватар для Kelly
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
У нашій родині п’ятеро дорослих, тобто ми маємо дати 500 гривень. Для нас це великі гроші, тому що всі без роботи, живемо на пенсію бабусі.
Мені завжди не подобались будь-які "вимагатєльства" - чи в школі, чи в лікарні, чи де-інде. Я припускаю, що залякування списками грішників - ідея жіночок, які збирають гроші, від їх великого старання. Але мене дуже дивує, що п`ятеро дорослих живуть на пенсію бабусі. А що ж вони робитимуть, коли бабуся помре? Будуть просити пенсію в зв`язку з втратою годувальника?
Kelly зараз поза форумом  
Подякували 2:
barvik777 (09.04.2011), Benjamin (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 19:57 #1622526   #64
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
п.с. Цікаво, знайдеться хоч один греко-католик, який визнає поступок попа ганебним, а не буде шукати скалок в чужих очах?
Ну та тіпа всі хто тут дописував визнають, що вчинок ганебний. Але вчинок саме конкретного попа, а не грекокатоликів вцілому.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 20:18 #1622544   #65
Freeboy
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
хай обурюється, хай відкриває книжу і читає, хай розпитує родичів про хороших поляків і тд.
Шановні, давайте не будемо звинувачувати поляків,росіян,монголо-татар та ін. у тому, що внас немає ладу ні у релігійному питанні ні в політичному. Хто винен,що нас "мають"всі кому не лінь? Хто живе за принципом "моя хата скраю, я нічо не знаю? Хто продається за кіло гречки? Якби ми були патріотами своєї батьківщини,поважали б один одного, а не заздрили,то б не було такого парадоксу, коли церква - мати є не канонічною, а православна церква МП -канонічною...
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (09.04.2011), Romko_7 (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 20:46 #1622587   #66
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Я відвідую церкви різні - грекокатолицьку, православну КП і МП. Ще ні разу не було такої служби, щоб обійшлось без викачування грошей. То купола позолочені тре, то на собор, то на нове кадило, то на ще якусь фігню.
Таке враження що тобі священник пальці дверима притискав щоб ти йому гроші віддала! Я скільки разів ходив до церкви і в мене ще жодного разу грошей не вимагав, а у тебе чогось вимагають! Був в католицькій церкві на сповіді то навіть не знайшов де можна гроші залишити. Як правило ходжу в православну церкву КП то там ходять з підносиком 3 рази по церкві хто хоче той кидає, але як не дивно і вони не вимагають нічого!
Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Виникає питання: А шо під дерев'яним дахом молитва гірше до Бога доходить, ніж під позолоченим? Якщо Бог є всюди, то чо обов'зково тре йти в церкву, щоб помолитися? Як на мене, то церква як така створювалась для тримання людей у страху і контролю над ними. Не дарма на кожній службі повторюють, що ми вівці. Сорі, але я до стада себе не відношу
Так може потрібно було піти в церкву з дерев'яним дахом? Чи в Тернополі жодної такої немає? Можеш записатися до Свідків вони до церкви не ходять, тільки в доми молитви, часто сходяться до когось додому і там моляться!
До речі приходилось жити на квартирі з одним Свідком, йому років 40, страшно побожний. Але є одне але- в нього дочка років 13, то він до неї разів зо 2 в рік приїжджає та аліментів не платить, а сам постійно накупляв шоколадок та різних делікатесів. За логікою gsv я тепер можу твердо всім казати що всі Свідки - покидьки! Треба нову тему відкрити і так її назвати!
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (09.04.2011), Romko_7 (09.04.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 20:48 #1622590   #67
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
За логікою gsv я тепер можу твердо всім казати що всі Свідки - покидьки! Треба нову тему відкрити і так її назвати!
А де в назві теми ти бачив слово всі?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (10.04.2011), Jane Doe (11.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 20:52 #1622597   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А де в назві теми ти бачив слово всі?
А ну дійсно, Свідки - покидьки! Або блондинки - тупі суки, менти - скоти і т.д. Головне без "всі".
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 20:56 #1622599   #69
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А ну дійсно, Свідки - покидьки! Або блондинки - тупі суки, менти - скоти і т.д
До вас потроху доходить! )
Тепер наступний крок: де в назві теми ви бачите обзивання?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 21:10 #1622611   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
До вас потроху доходить! )
Тепер наступний крок: де в назві теми ви бачите обзивання?
А це не обзивання це констатація фактів. gsv ще мало тут та в багатьох інших темах обзивав католиків, священників та християн в цілому?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 21:17 #1622618   #71
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А це не обзивання це констатація фактів
Ви так вважаєте?
Тобто, як я уже тут згадувала, якщо ви десь скажете, що ваші сусіди цілу ніч шуміли, то це обов'язково стосуватиметься усіх сусідів?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
gsv ще мало тут та в багатьох інших темах обзивав католиків, священників та християн в цілому?
А чим в даному випадку ви кращі?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (11.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 21:53 #1622665   #72
Freeboy
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Доречі, я греко-католичка, але свою увагу зосереджую саме на вчинку священника. а не на тому, з якї він парафії. Та хоч би з православної, це ж суті не міняє, правда?
Так,леді, не міняє.Але звідки впевненість,що інформація правдива? А якщо це правда(про білі і чорні списки), то нехай це буде на совісті священника. Тай яке ми маємо право осуджувати когось.....коли більшісь з нас- теоретичні християни,а не практичні.
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 22:19 #1622690   #73
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Коли людина щось робить, вона, я так розумію, переслідує якусь ціль?
Яку ціль переслідуєте ви, автор цієї теми?
Вона зможе якось зблизити нас, стати нам добрішими, терпимішими один до одного?
Можливо таке, що ми знаємо один одного поза форумом ( Тернопіль то велике село) і знаємо як хороших людей, а тут ми обсираємо один одного
Шо ми за народ такий? Тільки кругом чути шо то не так, це не так , всюди шукаємо негатив
Політики, церква..
Чому ми на себе взяли обовязки суддів? Ми судимо по окремих людях, всіх інших
Що МИ, конкретно зробили доброго для цієї країни чи хоч однієї людини? Не чекаючи від неї назад
П.С. хтось сказав:
яка б не була ,,погана,, Церква, це найкраще місце на Землі
Benjamin зараз поза форумом  
Подякували 2:
ecosvyat (09.04.2011), pberit (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 22:30 #1622700   #74
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Ви так вважаєте?
Тобто, як я уже тут згадувала, якщо ви десь скажете, що ваші сусіди цілу ніч шуміли, то це обов'язково стосуватиметься усіх сусідів?
Я так не вважаю я пробував навести аналогію. В даному випадку якраз навпаки дехто тут намагається доказати що католики самі гірші зі всіх, а не те що всі однаково погані.


Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А чим в даному випадку ви кращі?
Я не кажу що я кращий за когось,а хтось гірший.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 22:57 #1622730   #75
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
Коли людина щось робить, вона, я так розумію, переслідує якусь ціль?
Яку ціль переслідуєте ви, автор цієї теми?...
Так, так, в всьому винен автор. Заміть, це не він каже здавати гроші, бо йому тре ремонт зробити. Приклад, приведений топікстартером, це лише краплина в морі. Практично по всіх селах таке робиться. Бабульки, замість того, щоб купити собі ліки, жертвують на церкву, бо так піп сказав. Та що там, навіть ті, хто за кордоном жертвують по 100, 200 євро на храм, бо як же, все село буде говорити...ото грішники і нелюди, на храм не дали. Ціль теми зрозуміла, показати ницість священнослужителів, не важливо якої конфесії.
Цитата:
Допис від Benjamin Переглянути допис
П.С. хтось сказав:
яка б не була ,,погана,, Церква, це найкраще місце на Землі
Мені тебе шкода. Є купа набагато кращих і цікавіших місць на Землі, ніж церква, де можна знайти гармонію і душевну рівновагу. Я не маю нічого проти церков, віри в Бога. Але не обов"язково ходити до церкви аби бути Людиною (з великої букви) і вести себе елементарно по-людськи.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 6:
Any (11.04.2011), gsv (10.04.2011), Jane Doe (11.04.2011), kolibryks (11.04.2011), riznyk (10.04.2011), Дєцко (09.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 23:10 #1622737   #76
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Так, так, в всьому винен автор. Заміть, це не він каже здавати гроші, бо йому тре ремонт зробити. Приклад, приведений топікстартером, це лише краплина в морі. Практично по всіх селах таке робиться. Бабульки, замість того, щоб купити собі ліки, жертвують на церкву, бо так піп сказав. Та що там, навіть ті, хто за кордоном жертвують по 100, 200 євро на храм, бо як же, все село буде говорити...ото грішники і нелюди, на храм не дали. Ціль теми зрозуміла, показати ницість священнослужителів, не важливо якої конфесії.
Для чого рахувати чужі гроші? Ти краще витрачаєш свої тому повчаєш інших? Якщо людина не вкрала ті гроші вона має право витрачати їх як забажає! Ті хто пропивають гроші краще роблять?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kelly (10.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 23:15 #1622740   #77
Журналюга
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Для ГСВ, я так зрозумів, в Україні дві біди – це грекокатолики і бютівці, а грекокатоликів-бютівців напевно ненавидить найбільше)) Вибач ГСВ що ми, сліпці, відвідуємо грекокатолицьку церкву і тим самим блокуємо твій контакт з Богом. Щиро тішусь що ти так переживаєш за нашу долю і оберігаєш від польських окупантів. Але дозволь нам самим обирати до якої церкви ходити і я був би максимально вдячним якби ти утримався від образ нашого вибору. Незважаючи на те, що твій мозок володіє всіма істинами буття, ти був особистим свідком всіх процесів, що відбувались на території України в час створення Греко-католицької церкви, а також безсумнівно знаєш як, де і яким чином ПРАВИЛЬНО молитись, не цілком правильно буде звинувачувати когось у чомусь на основі цієї інтернет-замітки.

Що ж до новини:
По-перше, до чого тут анафема?
По-друге, що за Галина 35 років? Чому немає прізвища? Обвинувачення серйозне а виглядає як анонімка…
По-третє, сказали жінки а не священник. Відповідно прямої причетності не прослідковується. Може дійсно «функціонери» перестарались? Не думаю що б хтось з бідної сім’ї вимагав би 500 гривень.

Пропоную тобі зробити власне розслідування цього інциденту. Можна взяти контакти 35-річної Галини в авторитетному інтернет виданні і з’ясувати на кого і коли Греко-католики у цьому селі накладали анафему))) Впевнений, що коли вищенаведене виявиться правдою ти отримаєш подяку від духівництва за те що викрив особу, яка дескредитує Церкву. Або ж визнаєш свою провину у необгрунтованих звинуваченнях.
Журналюга зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (09.04.2011), Romko_7 (10.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2011, 23:34 #1622754   #78
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Для чого рахувати чужі гроші? Ти краще витрачаєш свої тому повчаєш інших? Якщо людина не вкрала ті гроші вона має право витрачати їх як забажає! Ті хто пропивають гроші краще роблять?
Абсолютно не повчаю нікого. Тепер давай задіємо ці питання до першого посту теми. Люди мають право витрачати гроші так, як вони бажають. Люди не бажають/не мають можливості давати гроші на церкву. Чому в них вимагають давати гроші, лякаючи тим, що описано в пості 1? Це вимагання, а не пожертва. Для тих, хто не розуміє різниці, хай погуглить. Це по церковних канонах? Це взагалі по-людськи?
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (11.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2011, 08:01 #1622800   #79
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Абсолютно не повчаю нікого. Тепер давай задіємо ці питання до першого посту теми. Люди мають право витрачати гроші так, як вони бажають. Люди не бажають/не мають можливості давати гроші на церкву. Чому в них вимагають давати гроші, лякаючи тим, що описано в пості 1? Це вимагання, а не пожертва. Для тих, хто не розуміє різниці, хай погуглить. Це по церковних канонах? Це взагалі по-людськи?
Якщо це правда то це не по-людськи! А тепер скажи чи впевнений ти на 100% що це дійсно все так було? Чому ця пані Галина не пішла до священника та не пожалілася йому? Можливо цих жіночок що збирали ті гроші замінили б іншими! Та цієї пані Галини могло взагалі не бути! Журналістам потрібно щось писати в своїх статтях, а буває таке що якихось подій не так багато, от і видумують...
Одного разу в газеті 20 хвилин було написано статтю про жіночку, голову одного з ОСББ на Лучаківського. Стаття була написана так ніби вона найгірша людина на планеті. І от прийшлось мені працювати в підїздах її будинку, було відчуття що робота через це буде дуже складною. Прийшлося до діла - так це "золота" людина! Робота йшла в одне задоволення, чим могла нам допомагала,порядок в будинку ідеальний. Тому я вирішив запитати її чому про неї така стаття погана була написана і вона мені пояснила що цей чоловік живе в одному з її підїздів і просто був не задоволений тарифами на комунальні послуги, але згодом він визнав що не правий і попросив пробачення.
Тому я впевнений що без інтересів самого автора статті тут не обійшлось!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2011, 08:55 #1622825   #80
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: греко-католики оголошують анафему неплатоспроможним!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо це правда то це не по-людськи! А тепер скажи чи впевнений ти на 100% що це дійсно все так було? Чому ця пані Галина не пішла до священника та не пожалілася йому? Можливо цих жіночок що збирали ті гроші замінили б іншими! Та цієї пані Галини могло взагалі не бути! Журналістам потрібно щось писати в своїх статтях, а буває таке що якихось подій не так багато, от і видумують...
добавлю до того, що священник в церуві не все вирішує
громада церкви, у більшості випадків, дликтує умови перебування священника і може навіть їх міняти
для прикладу в герко-католицькому храмі мого рідного міста, всі церковні справи вирішуються 20-ткою старших людей
звичайно, все погоджувалося в тій чи іншій мірі із священником, проте до фінансових питань священник не мав доступу
більше того, через те, що старше покоління тої церкви все життя (до ~1990) слухало богослужіння старослов'янською, священник змущений був одну з недільних служб вести саме нею, тоді як інші - українською

я поважаю прагнення GSV відкрити всім очі..., проте, для цього необхідно підключати логіку, а не тільки емоційний тролізм
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:52.