Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone > Кібер-спорт в "Крапці": чемпіонати, ліги, результати, обговорення


Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2011, 23:00 #1694829   #221
h1gh
 
Аватар для h1gh
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

всім GL
h1gh зараз поза форумом  
Старий 09.07.2011, 22:34 #1695397   #222
sabotiq
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

Чемп відбувся і нормально ) 6 команд, групи ) це добре, але казати шо кампи настроені на 101% до чемпа, це як мінімум обман.
Відносно організації, все було оперативно, призові, мягко кажучи мізерні, треба над цим попрацювати )
Та й команд малувато було )
sabotiq зараз поза форумом  
Старий 09.07.2011, 23:15 #1695418   #223
h1gh
 
Аватар для h1gh
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

реклами ніякої
h1gh зараз поза форумом  
Старий 10.07.2011, 16:00 #1695705   #224
sabotiq
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

фотки будуть ?
sabotiq зараз поза форумом  
Старий 13.07.2011, 09:23 #1697745   #225
fcnthooligan
 
Аватар для fcnthooligan
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

ДА підвело нас багато команд і 2 компа...
Ранком все провірили, як тіки чемп почався,почалися перші трабли...
На 2гому ряді один комп під чемпом не заходив...Ше на одному в відео карту не заходило...Тс блін, з одної айпішки ітки пускав(тобіш 1 комп зі всього клубу міг зайти) Да і багато команд підвело...Тому мілкі призові...
Компи то були готові на 101%...але є Закон Підлості
Дякую всім за участь, таке питання Дємки комусь треба?заливати?
fcnthooligan зараз поза форумом  
Старий 13.07.2011, 23:10 #1698346   #226
h1gh
 
Аватар для h1gh
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

да демки нада!
h1gh зараз поза форумом  
Старий 19.07.2011, 08:24 #1701960   #227
hines
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

де демки!?!?!?
hines зараз поза форумом  
Старий 20.07.2011, 21:39 #1703411   #228
hines
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

я так поняв демок не буде як і з минулого чемпа?
hines зараз поза форумом  
Старий 05.08.2011, 23:37 #1715359   #229
h1gh
 
Аватар для h1gh
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

демки з лану хтось має?
h1gh зараз поза форумом  
Старий 15.08.2011, 21:56 #1721915   #230
sabotiq
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

чемпи случайно не намічаються ?
sabotiq зараз поза форумом  
Старий 08.09.2011, 09:45 #1739565   #231
fcnthooligan
 
Аватар для fcnthooligan
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

Демок з лану не буде і не будуть ніколи напевно, так як там скидувати з компа їх незя, тіпа заблокіровано пользавателем...проблему можна рішити але всім впадло зайнятися...тай 6 команд не особливо багато...
Нарахунок чи шось намічається, після останього лану не маю великого бажання робити якийто лан, компи були готові на 100%, але як зажди чемп починатися мав на 9 в 8 годині вже 2 компа не включалося...Ше на 1 в Відеокарту зайти було не можливо, і ше на одному на пользуватель ЧЕМПА , що ограничило доступ до мишки і взагалі всіх настройок, потім з Тсом трабл оказався...З одного ІП можна тіки 1 тс запускати...Пєчально кароче все стало за 1 годину до чемпа ну впринципі як всігда, але шо саме обідно шо ми мусили трабли самі рішати, так як Йогурт, адмін по техніці і тд був занятий в той день, думаю це було повязано з чемпом по доті...Це теж я рахую не обєктивно робити 2 чемпа одночасно в 1 день...Що тут ше додати можна, а ну да, неочікавоно не явилсоя 2 команди, які я думав будуть 100%, із-за цього призові мені аж стидно було вручати, особливо пацикам які приїхал з Хмеля...Тому за організацію турніра більше братися не дуже горю бажанням, мені ці притензії вислуховувати було якось...так брєдово...Ви самі знали в який клуб ішли і шо могло статися...Нажаль кращих клубів в Тернополі немає, ну а якщо вдруг є то порадьте...я би договорився з Адміністрацією думаю, а якщо немає то чемпи і дальше треба просити в крапки, но хто їх буде організовувати я не знаю...
fcnthooligan зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Mo$ (08.09.2011)
Старий 08.09.2011, 17:19 #1739944   #232
Mo$
 
Аватар для Mo$
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

А тепер для всіх охочих.
чем буду робитись тільки по умовах які є в менеджерів.
і блін міняти всьо і вся в останій день, тобто в останню ніч мені надоїло.
в настройки їм не можна було зайти. да неможна бо з 23 компів котрі заніч настроювались багато протестувати не можна було, бо вирішили трошки змінити умови організатори.
два для тих хтьо не знає цей чем організовувався за дякую для мене і ще одне з температурою і при запаленні легеней.
якщо за дри дні до чемпу не будуть осточні умови чем буде відмовлено або проведено за тими умовами котрі є!!!
демки вам не буде так само як з попереднього чемпу, з цього в мене ніхто не просив, а з попереднього. мені організатор торчить. всі любим ЗІПЕРА!!!
віддасть борг і тоді віддам демки, їх ще ніхто не витирав.
всі інші притензії буду вислуховувати в лице і відповідати теж.
моя присутність на чемпі буде платна, всі компи і настройки будуть вирішуватись на місці, ні то умови і все решта узгоджуйте до того як ви придумаєте і зберете команди, а не в останій день -ми міняєм то всьо.
всім привет і будласка.
Mo$ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (08.09.2011)
Старий 09.09.2011, 21:57 #1740997   #233
fcnthooligan
 
Аватар для fcnthooligan
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

А тепер будь-ласка уважно почитай дати, коли вас попереджали про турнір і шо від нього мало вимагатися, це не організаторів вина що деякі люди найшли час з 1-2 тижнів аш в останній чи перед останній день!
Принйамні тих, що організовував я не зіпер...З вашими менеджарами узгоджувалося взагалі за 2 тижня, а зустріч була з ними за тиждень, де ми остатчно узгоджували...
Нарахунок того, що ми шось міняти хотіли?це тіки поставити тс3 і стім(на відмінну від попередніх чемпів, в Сітмі нам було відказанно, а тс3 поставили, дякую, але не рпацював, бо ми якось не догадалися шо він запускається тіки 1 прога з 1 іп, але тоді покан е розумію як мутять на інших чемпах...з Тс3 це вже наша помилка скоріше...) Про остальне я буду мовчати...
минулого чемпа було 6 команд, це жах звичайно, ну всякому випадку каса мала, шось 900грн...650 віддати крапці, ше Теху дати 200 і призовий 50?не вигідно так робити, ше комусь платити, за те щоб срахували компи під час чемпу їх поломки...що тут ше сказати, ну да як правило то тоді так 6 команд, взагалі 8-10 приходять...але всеодно тих остатків розділити на 3 призових місця...Хлопці з Хмеля даже назад бензин не відібють

Востаннє редагував fcnthooligan: 09.09.2011 о 22:06.
fcnthooligan зараз поза форумом  
Старий 25.11.2011, 18:14 #1813548   #234
h1gh
 
Аватар для h1gh
Типово Відповідь: Чемпіонат по Counter-Strike в Крапці-3

нада було робити на 1крапці ...

можливо будуть демки з останього лану!

Востаннє редагував h1gh: 04.12.2011 о 00:01.
h1gh зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
RUS (28.11.2011)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:21.