Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Підкажіть класну піцерію.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2007, 13:49 #257390   #1
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово

Найкраще Фламінго, колись Венеція була хороша, зараз трохи спаскудилась... А в каштані одного разу волосся в піці було...
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 13:51 #257393   #2
Monah
 
Аватар для Monah
Типово

Цитата
Допис від niger
піца в старій піцерії - гівно.

хто протів?
Спробуй скажи їм в лице так.

я за
Monah зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 13:59 #257397   #3
imported_ХХХ
Типово

Я власне не особливо люблю піцу, але зараз обпаскуджу пару піцерій. В Болеро ми з подружкою були - їй в піці була муха, а мені попала в томатний сік. Попросили замінити, то офіціант навіть толком не скрився за рогом, виковиряв тих мух і приніс ту саму піцу, і той самий сік... В Ккаштані з волоссям я також стикалась ( в когось там сезон линьки). І ще не сподобалась піца в Піцерії - там коржі черстві, хоч до землі кидай. ( може помиляюсь, бо там була лише раз).
Найкраще дійсно готувати піцу вдома, ми завжди з коханим я к забадяжимо... Але продуктів не жаліти. І соуси нормальні купити, там чілі, наприклад, Вершково-часниковий, каррі з ананасом - це дає чудовий смак. Коржі правда теж купляємо, і печемо в духовці, роблячи тарілочки з фольги, щоб не витікало. І хоч виходить дороржче ніж в піцерії, але воно того варте.( в принципі, ціна відносна, ми робимо завжди по 4 невеликі піци, що обходиться в середноьму гривень 100)
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 14:25 #257422   #4
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Цитата ми робимо завжди по 4 невеликі піци, що обходиться в середноьму гривень 100)


це ж по 25 гр за невелику піцу в домашніх умовах.. шо ви її там, червоною ікрою криєте, чи шо???
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 14:39 #257438   #5
SpY
 
Аватар для SpY
Типово


Маразм крєпчал.. Нераціональний вклад фінансів в їжу.
Ну, якшо грошей, перепрошую, як насрать, то може і так.. але 25гр на маленьку піцу, хоч і з такою начинкою це вже перебор. імхо
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 14:44 #257441   #6
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово

Каштан, Фераррі
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 15:48 #257514   #7
Kija
Banned
Типово

Де я можу з'їсти піцу (тобто мене від неї не стошнить): Фламінго, Класік.
Де мені подобається піца: Челентано.
Де я дійсно люблю піцу - це одна з піцерій в м. Дрогобич (випадково туди попав) нажаль не пам'ятаю назви (там під стелею причепили Бумера). От там правда піца дуже смачна за пів дня які провів в цьому місті - заходив в неї поїсти три рази
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 16:38 #257557   #8
imported_ХХХ
Типово

Ви хочете сказати, що це дорого? В мене один знайомиий в Фламінго зайшов, глянув - піца 15 грн. Заказав подвійну, з грибами там, і сир подвійний, вся фігня... Принесли рахунок - 100 з лишнім грн. Виявилось, що то лише корж 15 грн.
Ну я може загнула з 100 грн, просто самі ці соуси дорогі, але ж їх вистапчає не на один раз. Потім ковбаса - а ми купуємо ковбасу, а не сосиски, сиру багато, зазвичай двох видів. І ще я завжди жарю до тої піци грибочки в сметані. То нічого, що корж маленький, виходить МЕГА- піца. Я особисто можу четвертинку втоптати, не більше. Але коханий - цілу. Виходило б може дешевше, але мій чоловік хронічно не переносить майонез...
Раджу всім попробувати таку піцу.
imported_ХХХ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 19:52 #257724   #9
Earl
 
Аватар для Earl
Типово

Піцу в старій піцерії люблю зі школи
Але ніколи там її не їм - обстановочка...
І рідко коли буваю - черга задовбує.
Подобається у Фламінго, але пару років тому там само вона була краще. Боюсь скоро спаскудиться повністю.
Класика брендів - викидають нормальний продукт, розкручують, як тільки люди починають вестись на бренд - різко знижують якість (рідше деруть ціни догори).
Earl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 20:35 #257753   #10
cheesy
Типово

О, раз вже пішла така тема народ... Може хтось зхнає нормальний рецепт коржа для домашньої піци? Бо вічно купляю вже готові, спечені коли готую. І виходить не те, що треба
Ще одна вкусняча штука, яку я хавала в США - сендвіч-піца. Береться чуть стлойоне тісто, ставиться всередину між двома квадкатними шматками тіста пепероні(можна використати в нас салямі чи шинку з "італійськими травами".)ВИходить смачна закрита міні-піца
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:34 #257786   #11
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Каштан класна, але там 3 мінуса, 1-дуже довго виконують замовлення.2-місця маловато, 3-столи трохи малуваті, особливо якщо ти ростом за 180!
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:35 #257787   #12
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово

Mr.Player
я там піцу тільки по телефону заказував
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:37 #257790   #13
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від stas2855
Mr.Player
я там піцу тільки по телефону заказував
угу хоч доставка безкоштовна+ піца фест, хоч нажераешся
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:45 #257802   #14
Юляшка
 
Аватар для Юляшка
Типово

В Родині продається піцца з Каштану,виходить дешевше але смачніше.Приблизно 14 гр за велику.Фламінго спаскудилось в порівнянні з попередніми роками,подобається Челентано,а ще піца в Тернополі вечірньому.
Юляшка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:47 #257804   #15
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово

Mr.Player
хто тобі таку байку розказав я вон тяжня 2 назад заказував то 3 рубля за доставку..
Stanislav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2007, 21:55 #257809   #16
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово

Цитата
Допис від stas2855
Mr.Player
хто тобі таку байку розказав я вон тяжня 2 назад заказував то 3 рубля за доставку..
це не байка, я там сьодні був, там карочеробиш карточку віп, для цього ложеш 200гривень на рах(вони фактично в тебе лишаються,я к на банківській картці) і по ній заказуеш, при цьому кажучи код цеї картки, і все,доставка безплатно
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2007, 22:54 #258855   #17
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово

чилинтано однозначно
быстро, вкусно ...
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2007, 11:45 #259179   #18
vkulja
Типово

старий млин фламінго ціни нормальні. а таке як буліро газда та ін...треба закривати за антисанітарію
vkulja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2007, 17:44 #259472   #19
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово

терь я скажу... сама любима - фламінго за смачну піццу і літрові бокали пива.. тим більше іти до неї 5 хвилин... ))) з тих бокалів найбільше пива випила наша компанія.. то точно... по крайній мірі з осені... потім ше прікольна піццерія в смт дружба... як їхати на теребовлю... називається анжеліка... хто буде проїжджати зазирніть... вооот... а тепер на рахунок старої піццерії... піцци там смачні.. ну і шо шо вони маленькі... а по вашому піцца має обов"язково бути великою?... а може це такий сорт.. короче хто гонить на стару най заткнеться і обходить стороною... хоч ви її так і обмсираєте але все одно клієнтів там не поменшає.. і шоб ви не казали самий кращий показник закладу - кількість клієнтів і відповідно прибуток... думаю шо венеція облизується дивлячись скіки народу заходить до них а скіки в стару...
MataDoR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2007, 17:53 #259476   #20
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово

Цитата:
Допис від MataDoR
сама любима - фламінго за смачну піццу і літрові бокали пива.. тим більше іти до неї 5 хвилин... )))
аналогічно
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:47.