Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2011, 11:44 #1807352   #101
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Помірне без фанатизму. Без шарварщини і прочої зазомбованості.
--То про що мова?

Цитата Брат Дан был осужден как изменник родины. Выслушав приговор, он сказал судьям: «Я родился в Чехии, жил уже под венгерским правлением, сейчас нас оккупировал Советский Союз, а сам я по национальности — румын. Так какую родину я предал?» Конечно, этот вопрос остался без ответа. После суда брат Дан был счастлив узнать, что у него родилась дочь. Это известие помогло ему перенести все ужасы тюрем и дальневосточных лагерей. В конце 1940-х годов многие братья с Украины, из Молдавии и из Белоруссии умерли от истощения в советских лагерях. Брат Дан потерял в весе 25 килограммов.
Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Я в цьому і не сумнівалась, і мабуть Леніна любили, як єгову зараз.
--Не щоб любив поважав, бо все добре розказували, але у реальному дорослому житті, того про, що розказували доброго не виявилось.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Ха ха, але тим паче ви зараз маєте свого ідола і ваша релігія це в свому роді філософія, яка викривляє мислення людей.
--Філософія людей заводить у тупик. Тому що у філософії скільки людей стільки і може бути думок. І всі ці думки допускаються, що вони можуть бути істинними, а істина може бути лише одна.Тому це не філосовія, а віра, яка основана на Біблії. Тобто фундаментом нашої віри є те, що записано у Біблії, а не видумки не відомо чиї.

Додано через 49 хвилин
Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Це лише ваше суб"єктивне бачення, інколи варто прислухатись до людей які вас зі сторони бачать. Мені ви абсолютно байдужі.
--Думаю це вас не повинно хвилювати, тобто мій кругозір. І якщо придиратись до слів, то ви мене не бачите.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Мені ви абсолютно байдужі. Лише людські співчуття, я уже казала. Аби повністю не бути безразлічною до такого ж виду існування як я.
--Не зрозумів, що ви хотіли цим сказати?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Звичайно не відчуваєте, ваші маніпулятори навчаються у найкращих вищих закладах гАмерики, де викладається психологія, так сказать - как в лучших школах Парижа.
--Не де вони не навчаються. Їх навчає Єгова, як і мене через Біблію. То у вас стадне відчуття на якому рівні? Бо у мане на мінімальному, бо у більшості випадків я мушу притримуватись своєї точки зору, яка записана у Біблії, яка у більшості випадків протилежна більшості стеоретипів і міфів більшості людей.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Вбити щоб врятувати це зовсім інше. Ви бачили фільм - Врятувати рядового Раяна? Коли у жінки на війні вбили троє синів, і аби вртяувати останнього, бригада чоловіків пройшла пів Європи аби його знайти, одне життя варте було втрати інших, це хіба зло? Ви ніколи до такого вчинку не наважитесь, ви лише за свою сраку переживаєте, і то себе не любите, бо навіть крові собі не дасте перелити коли при смерті будете лежати. Чи правильно собі і свому тілу муки приносити і в шкоду йому чинити, в біблії так пише?
--Бачив, апе давно. Бачите, як такий фільм теж може промивати мізки.
--Суть у тому, що одним запудрили мізки всілякими казками про патріотизм і націоналізм, а інших, наприклад, теористів і бандитів робить саме суспільство або влада. То якби таких чинників не було, то і не потрібно було б комусь, когось вбивати. Бо у тих же загарбників, наприклад, котрим промили таким чином мізки, як і вам, теж можуть бути дружина та діти, тобто вбиваючи такого загарбника, чим ви ліпші того ж загарбника, коли ви робите його дітей сиротами?
--А у Біблії про кров написано.

Деяния 15:
19 Посему я полагаю не затруднять обращающихся к Богу из язычников,
20 а написать им, чтобы они воздерживались от оскверненного идолами, от блуда, удавленины и крови, и чтобы не делали другим того, чего не хотят себе.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Та вам "хоч кіл на голові теши". Я все прекрасно знаю, що біблія вчить не вбивати, але я не буду стояти мовчи щоб вбивали в мене на очах іншу людину, а я була пасивна, бо та ж біблія вчить, не бути байдужою, і я не складу руки коли потрібна мому тілу буде медична допомога. Бо я хочу жити земним життям, тому що я невпевнена у існуванні загробного, воно може і є, але про це ніхто не знає, і ніхто і ніякі книжки написані такими ж людьми я. Це лише здогадки і "релігійний туман". Поки не помрете не взнаєте, і напевне вам тоді взагалі уже як пофіг буде, вірте і далі у казки шо колись настане рай на Землі, я більше схиляюсь до тої думки що швидше Сонце згасне, бо все до того іде, і все живе на третій планеті від Сонця просто помре, як наслідок фізичного процесу.
--Правильно. Я у своїй позиції упевнений, а ви у своїй упевнені?
Про байдужість дивіться вище вже відповів. А ще я просив вас не видумувати. Прочитайте ще й цю статтю.

Прихований текст: Повний текст інтервю із лікарем 

Востаннє редагував Vityab: 19.11.2011 о 11:49. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2011, 23:01 #1808024   #102
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Не щоб любив поважав, бо все добре розказували, але у реальному дорослому житті, того про, що розказували доброго не виявилось.
Та тут все очевидно, на розказні про Леніна велись, то зрозуміло що і в свідки було вас легко затягнути. Доросла людина з тверезим мисленням в реальному житті, ніколи в свідки не подасться, якби сутужно в житті не було на моральному, фізичному рівні.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Філософія людей заводить у тупик. Тому що у філософії скільки людей стільки і може бути думок. І всі ці думки допускаються, що вони можуть бути істинними, а істина може бути лише одна.Тому це не філосовія, а віра, яка основана на Біблії. Тобто фундаментом нашої віри є те, що записано у Біблії, а не видумки не відомо чиї.
Будь-яка віра - це філософія. І ще скажіть, що біблія книга без філософії.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не де вони не навчаються. Їх навчає Єгова, як і мене через Біблію. То у вас стадне відчуття на якому рівні? Бо у мане на мінімальному, бо у більшості випадків я мушу притримуватись своєї точки зору, яка записана у Біблії, яка у більшості випадків протилежна більшості стеоретипів і міфів більшості людей.
Абсурдне словосполучення - я мушу притримуватись своєї точки зору, яка записана у Біблії.
Як ВАША ТОЧКА ЗОРУ може бути записана у біблії?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бачив, апе давно. Бачите, як такий фільм теж може промивати мізки.
Яке промивання мізків? Про що ви говорите? Окей, що ви дивитись, які фільми, які книги читаєте, крім біблійних розповідей, що ще вчить вас розрізняти - добро і зло? Відірвіться від біблії, на хвилиночку хоч, приведіть приклади, чи ви справді без біблії не можете мислити як жива істота?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Суть у тому, що одним запудрили мізки всілякими казками про патріотизм і націоналізм, а інших, наприклад, теористів і бандитів робить саме суспільство або влада. То якби таких чинників не було, то і не потрібно було б комусь, когось вбивати. Бо у тих же загарбників, наприклад, котрим промили таким чином мізки, як і вам, теж можуть бути дружина та діти, тобто вбиваючи такого загарбника, чим ви ліпші того ж загарбника, коли ви робите його дітей сиротами?
Ці чинники існують, нажаль, і ви не можете змінити цей світ. Повторюсь - ви не можете примусити усіх людей жити так як вчить ваша біблія і як тумачите її ви, не вбиваючи і тд і тп, у кожного своя ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ. А як же відоме - око за око?

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ще я просив вас не видумувати. Прочитайте ще й цю статтю
Що я видумувала?
Ще, прохання, не кидати ніяких зайвих статей, з текстом а-ля - МНОГА БУКАФ НЕ АСІЛІЛА - я їх не читаю. Тому що ви нічого нового, з вашим поглядом на життя, для мене не відкриєте, і ні в чому не переконаєте мене, я доросла сформована особистість, з своїм поглядом на життя, філософії, релігію etc.
Спілкуйтесь зі мною звичаною зрозумілою мовою, на рівні спілкування людей, без ось цих заумних статей, я з вами спілкуюсь саме такою - звичайним, простим стилем.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ви вже в котре нам закидаєте речі, про які ми не навчаємо,як ось про "загробне" життя.
Тут малось на увазі не лише те чого ви наваєте, а в загальному. Не акцентуйте увагу лише на собі, планета не лише навколо вас крутиться. До слів придиратись непотрібно, бо я зара як почну до слів придиратись...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Це говорить як ви слухали те,що вам розповідали ваші однокласники Свідки. Точніше ви їх взагалі не слухали,бо якби ви хоч трішки вникнули б ,то не закидади б нам речі.до яких ми НІЯК не відносимось. Це до речі, показує наскільки поверхнево ви відноситесь до того,що вам каже інша людина! І потім ще нам закидаєте,що ми не вміємо мислити!
Мій рівень сприйняття - це мій рівень сприйняття, у вас є свій теж покритикувати?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ще одна "перлина" з вашого боку. Ми приходимо до людей ЗАВЖДИ,а не тільки на ці свята. До речі, що ви знаєте про походження цих свят? Чи ви їх просто святкуєте,навіть не вникаючи що вони означають і що про це говориться в біблії? Головне атмосфера,стіл,гості і усе! Якщо ви щира людина,то задайте собі запитання,що я знаю про ці свята?Щому їх святкують саме в ці дні? Чи говориться в Біблії про святкування цих свят? і т.д. Чи знайти відповіді на ці запитання для вас є лише марна трата часу,бо відповіді шукають лише люди,які не вміють думати своєю головою???
НІ! ВИ якраз приходите саме у такі дні, можна в календарі навіть галочки відмічати вони зійдуться саме з тими згаданими мною датами . Це не я одна помітила, люди які ще у темі є, можуть підтвердити.
Стіл, гості, молитва - це погано?
Я щира людина - і можу сказати правду, що не про всі свята я все знаю, ви довольні ?
Створювати зараз нову дискусію - про те як трактується те чи інше свято у біблії (за вашим баченням) - вважаю за непотрібне, бо нічим новим вона не закінчиться, все одне і теж саме - передивання з пустого в порожнє.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Саме так! І якщо батьки не знають Слова Бога,то і діти його не знатимуть! Скажіть,ви прочитали хоча б Євангелію?
Якщо батьки твердолобі то і діти такими будуть .
Ні не читала повністю .

Востаннє редагував Wild Orchid: 19.11.2011 о 23:01. Причина: Пізніше додано
Wild Orchid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2011, 23:40 #1808111   #103
Figaro
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Абсурдне словосполучення - я мушу притримуватись своєї точки зору, яка записана у Біблії.
Як ВАША ТОЧКА ЗОРУ може бути записана у біблії?
Тут в їхньому твердженні є дві неправди.
Перша. Що вони вивчають Біблію. Брехня. Вони вивчають, що "вартова башта" каже про Біблію і як вона наказує розуміти біблійні істини. Памятаю, в мед інституті ми вивчали філософію. Гегеля, Канта, Феєрбаха...
Точніше, не самих цих філософів, а як класики марксизму-ленінізму трактували цих філософів. І першоджерела нас примушували писати не Гегеля, а Маркса і Леніна про Гегеля. Вловлюєте різницю?
Брехня два. Вони не мають точки зору. Їх точка зору є точка зору Брукліна. В іншій гілці мова йде про переливання крові. Ось коли наказ з Брукліна буде спущений переливати кров, їхня "точка зору" поміняється негайно на протилежно. І відразу башта знайде аргументи на користь цього. І вони будуть цитувати тут ці аргументи. Так що, як я казав, вести з ними якусь полеміку немає ані найменшого сенсу.
Figaro зараз поза форумом  
Подякували 2:
CitizenUA (20.11.2011), Wild Orchid (20.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2011, 14:43 #1808481   #104
Vityab
Типово Відповідь: Коли з"явились в Світі Свідки Єґови?

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Та тут все очевидно, на розказні про Леніна велись, то зрозуміло що і в свідки було вас легко затягнути. Доросла людина з тверезим мисленням в реальному житті, ніколи в свідки не подасться, якби сутужно в житті не було на моральному, фізичному рівні.
--А вам не приходило на думку, що є люди котрим, просто, подобається добро. От і у ідіології комунізма теж було добро, щоб люди жили в однакових умовах, щоб не було не бідних і не багатих. То зараз так жартують, щоб не було багатих, тобто щоб були всі бідними. Але те як про це розказували, то то було добро, тому і багато людей вірило у те добро, але людям збудувати комунізм не підсилу. Тому якщо коротко, то я за добро. А ви?
А хто тверезіший, думаю, не вам вирішувати.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Будь-яка віра - це філософія. І ще скажіть, що біблія книга без філософії.
--Філософія починається там, де не можуть пояснити, або обгрунтувати те у що вірять по Біблії.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Абсурдне словосполучення - я мушу притримуватись своєї точки зору, яка записана у Біблії.
Як ВАША ТОЧКА ЗОРУ може бути записана у біблії?
--Для вас може це і абсурд, а для мене - хочу щоб моя точка зору відповідала, тому що записано у Біблії. Як кажуть, сміється той, хто сміється останній.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Яке промивання мізків? Про що ви говорите? Окей, що ви дивитись, які фільми, які книги читаєте, крім біблійних розповідей, що ще вчить вас розрізняти - добро і зло? Відірвіться від біблії, на хвилиночку хоч, приведіть приклади, чи ви справді без біблії не можете мислити як жива істота?
--Яке, яке. Звичайне.
Це, думаю, не ваша турбота, що читаю чи дивлюсь. Колись читав Карнеги. Прочитав тритину і подумав, а навіщо я цю книгу читаю, якщо те все про що він писав я знаю, бо взнав все те про, що він писав із Біблії.

Екклесиаст 12:
11 Слова мудрых - как иглы и как вбитые гвозди, и составители их - от единого пастыря.
12 А что сверх всего этого, сын мой, того берегись: составлять много книг - конца не будет, и много читать - утомительно для тела.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Ці чинники існують, нажаль, і ви не можете змінити цей світ. Повторюсь - ви не можете примусити усіх людей жити так як вчить ваша біблія і як тумачите її ви, не вбиваючи і тд і тп, у кожного своя ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ. А як же відоме - око за око?
--Правильно, що не можемо, але Бог може все змінити і змінить у свій час.
--Око за око, то було по Мойсеєвому Закону, а зарас ми повинні триматись Нового Заповіту. Ісус вчив такому.

Матфея 5:
43 Вы слышали, что сказано: люби ближнего твоего и ненавидь врага твоего.
44 А Я говорю вам: любите врагов ваших, благословляйте проклинающих вас, благотворите ненавидящим вас и молитесь за обижающих вас и гонящих вас,
45 да будете сынами Отца вашего Небесного, ибо Он повелевает солнцу Своему восходить над злыми и добрыми и посылает дождь на праведных и неправедных.
46 Ибо если вы будете любить любящих вас, какая вам награда? Не то же ли делают и мытари?
47 И если вы приветствуете только братьев ваших, что особенного делаете? Не так же ли поступают и язычники?
48 Итак будьте совершенны, как совершен Отец ваш Небесный.

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
Що я видумувала?
Ще, прохання, не кидати ніяких зайвих статей, з текстом а-ля - МНОГА БУКАФ НЕ АСІЛІЛА - я їх не читаю. Тому що ви нічого нового, з вашим поглядом на життя, для мене не відкриєте, і ні в чому не переконаєте мене, я доросла сформована особистість, з своїм поглядом на життя, філософії, релігію etc.
Спілкуйтесь зі мною звичаною зрозумілою мовою, на рівні спілкування людей, без ось цих заумних статей, я з вами спілкуюсь саме такою - звичайним, простим стилем.
--Якщо не читаєте, то і не пишить і нічого не питайте. Добре?
--Ось тут про переливання крові видумуєте.

Цитата Допис від Wild Orchid
Та вам "хоч кіл на голові теши". Я все прекрасно знаю, що біблія вчить не вбивати, але я не буду стояти мовчи щоб вбивали в мене на очах іншу людину, а я була пасивна, бо та ж біблія вчить, не бути байдужою, і я не складу руки коли потрібна мому тілу буде медична допомога. Бо я хочу жити земним життям, тому що я невпевнена у існуванні загробного, воно може і є, але про це ніхто не знає, і ніхто і ніякі книжки написані такими ж людьми я. Це лише здогадки і "релігійний туман". Поки не помрете не взнаєте, і напевне вам тоді взагалі уже як пофіг буде, вірте і далі у казки шо колись настане рай на Землі, я більше схиляюсь до тої думки що швидше Сонце згасне, бо все до того іде, і все живе на третій планеті від Сонця просто помре, як наслідок фізичного процесу.
--До побачення.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:20.