Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.08.2020, 18:17 #2781358   #1
UNDERGROUND
Учасник
 
Аватар для UNDERGROUND
Arrow Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Мені потрібен велосипед. Не надто дорогий, до 10.000 грн. Мене цікавить Хардтейл дискові механічні або гідравлічні тормоза і рама алюміній. Підкажіть, де краще можна зараз його купити в якому магазині і який обрати велосипед від якого виробника? Потрібна хороша якість на свої гроші, розгляну усі пропозиції.
UNDERGROUND зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2020, 20:12 #2781359   #2
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

До 10т з такими хотелками, тільки вторинка.
Наприклад
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/vel...tml#8b592a1b83
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...d=1#8b592a1b83

Після покупки варто відвідати майстерню, або взяти з собою того хто тямить в велосипедах.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2020, 21:13 #2781361   #3
UNDERGROUND
Учасник
 
Аватар для UNDERGROUND
Wink Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
До 10т з такими хотелками, тільки вторинка.
Наприклад
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/vel...tml#8b592a1b83
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/pro...d=1#8b592a1b83

Після покупки варто відвідати майстерню, або взяти з собою того хто тямить в велосипедах.
я хочу новий велосипед можна і українського бренда. б.у за 300 євро не дуже хочу брати так як я дивився новий трек 500 євро або новий cube 500 євро для початкового рівня.
UNDERGROUND зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2020, 02:32 #2781363   #4
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від UNDERGROUND Переглянути допис
я хочу новий велосипед можна і українського бренда. б.у за 300 євро не дуже хочу брати так як я дивився новий трек 500 євро або новий cube 500 євро для початкового рівня.
хатєть нє врєдна, врєдна нє хатєть - часом не переплутав велосипед з потягом метрополітена?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2020, 20:54 #2781376   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від UNDERGROUND Переглянути допис
я хочу новий велосипед можна і українського бренда. б.у за 300 євро не дуже хочу брати так як я дивився новий трек 500 євро або новий cube 500 євро для початкового рівня.
Не візмеш ти за 10 штук нічого толкового.
Шукав колись знайомому - щось людське якраз від 10-12 і старту. І там і близько не пахне гідравлікою.
Подивись каталог того ж прайда - оціниш на що тягне.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2020, 10:13 #2781391   #6
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата я хочу новий велосипед можна і українського бренда. б.у за 300 євро не дуже хочу брати так як я дивився новий трек 500 євро або новий cube 500 євро для початкового рівня.
Тоді на ринок, по ашан.
Що ще можна порадити
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2020, 23:42 #2781446   #7
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від UNDERGROUND Переглянути допис
Мені потрібен велосипед. Не надто дорогий, до 10.000 грн. Мене цікавить Хардтейл дискові механічні або гідравлічні тормоза
Ціна на гідравлічні стартує від 12500 грн.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 11:16 #2781901   #8
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від UNDERGROUND Переглянути допис
Мені потрібен велосипед. Не надто дорогий, до 10.000 грн. Мене цікавить Хардтейл дискові механічні або гідравлічні тормоза і рама алюміній. Підкажіть, де краще можна зараз його купити в якому магазині і який обрати велосипед від якого виробника? Потрібна хороша якість на свої гроші, розгляну усі пропозиції.
Можна купити в інтернеті. Я купляв дружині велик Haro Double Peak sport 2020 року модель. 10 000 грн. Гідравліка, алюмінієва рама, перекидки шімано алтуси 2х9, колеса на видір 27,5 або 29. Обоода двійні, внутрішня проводка гідроліній і тросиків, вилка з блокіровкою і регуліровкою жосткості. Ринкова ціна його 16500 грн, але маю знижки бо брав в людини вже 7 великів. Є
ще велик за 8 тис грн. без гідравліки.
[/url]

https://200velo.com/product/velosipe...275-black-2020
ось такий, тут можете подивитися характеристики.

Додано через 7 хвилин
Не слухай даунів орг і світч. це тупоголові місцеві невігласи, все вони знають і завжди дають поради, хоча насправді це креттини рідчайші.
в магазині що нижче барбареско в підвалах, (там є два магаза з великамми) є каннондейли по десять штук на гідравліці, принаймі місяць назад були, особисто цікавився.
бу не купуй, бери новий вел. той шо я вище порадив дуже крутий велик, накатистий пздц. в мене також велик харо
якшо зацікавить пиши, замовлю тобі. наложкою чи як хочеш. вел буде новий в коробці. маю відеообзор нанього якшо шо..

Востаннє редагував velogon333: 10.09.2020 о 11:16. Причина: Пізніше додано
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 12:16 #2781903   #9
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата Не слухай даунів орг і світч. це тупоголові місцеві невігласи, все вони знають і завжди дають поради, хоча насправді це креттини рідчайші.
Ого, аргументуй .

Додано через 1 хвилину
Цитата в магазині що нижче барбареско в підвалах, (там є два магаза з великамми) є каннондейли по десять штук на гідравліці, принаймі місяць назад були, особисто цікавився.
Нема вже там тих конандейлів, тай не нові вони були.

Додано через 1 хвилину
Цитата якшо зацікавить пиши, замовлю тобі. наложкою чи як хочеш. вел буде новий в коробці. маю відеообзор нанього якшо шо..
Красіво впарив,
а документи на той новий ровер є?

Востаннє редагував org100h: 10.09.2020 о 12:16. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 13:34 #2781907   #10
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Ого, аргументуй .

Додано через 1 хвилину

Нема вже там тих конандейлів, тай не нові вони були.

Додано через 1 хвилину

Красіво впарив,
а документи на той новий ровер є?
Документи є. Рідна книжка Харо і чек з печаткою продавця.
А твій бу шо ти радиш має документи?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Ого, аргументуй .

Додано через 1 хвилину

Нема вже там тих конандейлів, тай не нові вони були.

Додано через 1 хвилину

Красіво впарив,
а документи на той новий ровер є?
Як це не нові? модель 2020 року була,

Додано через 2 хвилини
в чеку вказана модель, серійний номер веліка, розмір рами, коліс і дата продажу.
веліки офіційні, зі складу офіційного представника харо в україні.

Востаннє редагував velogon333: 10.09.2020 о 13:34. Причина: Пізніше додано
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 13:35 #2781910   #11
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата Рідна книжка Харо і чек з печаткою продавця.
Як велик за 620$ на оф.сайті може коштувати в нас 10к грн?
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (10.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 13:49 #2781911   #12
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Як велик за 620$ на оф.сайті може коштувати в нас 10к грн?
Є таке і не лише з великами, з айфонами, кросівками і усім іншим таке буває)
Закупочна ціна.

Додано через 4 хвилини
Вєліки офіціали, а не якийсь лівак з-за бугра привезений бусом.
Їх привозять офіційному представнику Харо в Україні у місто Дніпро velox.dp.ua
Ось офсайт харо в укр http://harobikes.com.ua/
Але вони тобі продадуть цей велік за 16500 грн)
А мені за 10 000 грн.

Востаннє редагував velogon333: 10.09.2020 о 13:49. Причина: Пізніше додано
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2020, 15:13 #2781913   #13
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Чоловіче, ти небачено крутий, якшо тобі так дешево велосипеди продати можуть.
Но ми люди прості і купуємо велосипеди в магазинах, а як не маєм більше грошей то шукаєм бу.

І це означає, що ми як ти кажеш, дауни та тупоголові місцеві невігласи? Можеш пояснити своє хамство?
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2020, 07:43 #2781970   #14
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Прикро що доводиться питати в "даунів", але інших спеціалістів нема.

Шукаю дітискам електровелосипеди, в школу добиратись. Порадьте куди з таким? Вимоги: кілометрів 20 на електротязі щоб їхав, і під рюкзак багажник, вага до 30кг максимум бо не піднімуть. Найшов якісь нові на 16-20 колесах (не знаю як на таких малих буде) за 8-10тис, як варіант розглядаю. Ваше почитав, думаю може користоване що мудріше є?

Востаннє редагував shypuch: 13.09.2020 о 07:46. Причина: Дописав про модних нині даунів
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2020, 09:45 #2781971   #15
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
Прикро що доводиться питати в "даунів", але інших спеціалістів нема.

Шукаю дітискам електровелосипеди, в школу добиратись. Порадьте куди з таким? Вимоги: кілометрів 20 на електротязі щоб їхав, і під рюкзак багажник, вага до 30кг максимум бо не піднімуть. Найшов якісь нові на 16-20 колесах (не знаю як на таких малих буде) за 8-10тис, як варіант розглядаю. Ваше почитав, думаю може користоване що мудріше є?
перепрошую, деталей не знаю, але для загального відома
ринок Західний, той що на об"їзній на Дружбі
першій ряд, ПРАВОРУЧ
самий правий і самий дальній магазинчик - вони і займаються електровелами
як шо неясно - пп
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2020, 10:36 #2781973   #16
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Тепер вони називаються елик. З вигляду не вбиваємі вєліки роблять. Дуже захопився. Поїхав, поміряли, 12 ти річна дитина з найменшим їх вєліком вправляється як я з мотоциклом. Їхати то все ідеально. Але от пішки проволокти по пішохідному, а ще якщо бардюри, то проблемно буде. Не кажу що не реально, але шукаю щось легше.
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2020, 17:16 #2781986   #17
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

30 кіло не важить навіть мій переобладнаний Трек 4900 з мотором в пів кіловата і в рамі Л-ці + батарея на 500 Вт-год.
щось компактніше і з мотором ват на 250 (для малишні - з головою) і пробігом 20 км мав би важити не багато.
Як варіант - вибрати вел, який подобається, і переобладнати під електро. або пошукати велики типу Ксяомі того ж.
По вазі зорієнтувтаи можу:
- двіжок під мотор-колесо на 250 Вт потягне десь до 3 кіло.
- акум на 350-400 Вт-год до 4 кіло. ну і контролер, проводи, корпуси під це все хай ще кілограма 2. в принипі мали би вкластись в +8-10 кіло до ваги базового вела. Великк на алюмінієвій рамі важить кілограм 12-13 - виходить чуть більше 20 кіло.
ПС: по ємкості батареї можна орієнтуватись десь так - людина при педалюванні розвиває Вт 100-150 в середньому темпі, треновані велосипедисти видають ват 250. відповідно батарея 450 Вт-год це умовно 3 години їзди в середньому темпі. Тобто зі швидкістю умовно 15 км-год це буде десь 40-50 км. В реалі виходить трохи менше, або більше якщо підкручувтаи педалі.

Додано через 7 хвилин
по вартості переобладнання вийде мотор-колесо (тобто мотор заспицьваний в обод) десь біля 3 тис грн, батарея від 6 до 10-15 тис в залежності від корпуса і параметрів, контролер і проводка - ще десь 500-1000 грн. мій варіант 2 роки тому мені обійшовся в 10 тис приблизно, але батарея в мене без футляра, так званий бетері-пак, катається в підрамній велосумці. це такий економ-варіант. Думав потім перероблю і забив.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від velogon333 Переглянути допис
Є таке і не лише з великами, з айфонами, кросівками і усім іншим таке буває)
Закупочна ціна.
а виклади спеки того харо, який ти можеш продати за 10 штук - цікаво подивитись.
а то я дивлюсь вони там піхають на недорогі моделі і Сантури примітивні, і Торней на трансмісію. Таке гавно можна і в Водана харківського купити

Востаннє редагував switch: 13.09.2020 о 17:16. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shypuch (13.09.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 09:58 #2782036   #18
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
30 кіло не важить навіть мій переобладнаний Трек 4900 з мотором в пів кіловата і в рамі Л-ці + батарея на 500 Вт-год.
щось компактніше і з мотором ват на 250 (для малишні - з головою) і пробігом 20 км мав би важити не багато.
Як варіант - вибрати вел, який подобається, і переобладнати під електро. або пошукати велики типу Ксяомі того ж.
По вазі зорієнтувтаи можу:
- двіжок під мотор-колесо на 250 Вт потягне десь до 3 кіло.
- акум на 350-400 Вт-год до 4 кіло. ну і контролер, проводи, корпуси під це все хай ще кілограма 2. в принипі мали би вкластись в +8-10 кіло до ваги базового вела. Великк на алюмінієвій рамі важить кілограм 12-13 - виходить чуть більше 20 кіло.
ПС: по ємкості батареї можна орієнтуватись десь так - людина при педалюванні розвиває Вт 100-150 в середньому темпі, треновані велосипедисти видають ват 250. відповідно батарея 450 Вт-год це умовно 3 години їзди в середньому темпі. Тобто зі швидкістю умовно 15 км-год це буде десь 40-50 км. В реалі виходить трохи менше, або більше якщо підкручувтаи педалі.

Додано через 7 хвилин
по вартості переобладнання вийде мотор-колесо (тобто мотор заспицьваний в обод) десь біля 3 тис грн, батарея від 6 до 10-15 тис в залежності від корпуса і параметрів, контролер і проводка - ще десь 500-1000 грн. мій варіант 2 роки тому мені обійшовся в 10 тис приблизно, але батарея в мене без футляра, так званий бетері-пак, катається в підрамній велосумці. це такий економ-варіант. Думав потім перероблю і забив.

Додано через 9 хвилин

а виклади спеки того харо, який ти можеш продати за 10 штук - цікаво подивитись.
а то я дивлюсь вони там піхають на недорогі моделі і Сантури примітивні, і Торней на трансмісію. Таке гавно можна і в Водана харківського купити
я ж вище виклав і фото і зсилку на велик, саме такий коштує 10 000 грн.
https://200velo.com/product/velosipe...275-black-2020

Додано через 5 хвилин
[quote=switch;2781986]30 кіло не важить навіть мій переобладнаний Трек 4900 з мотором в пів кіловата і в рамі Л-ці + батарея на 500 Вт-год.
щось компактніше і з мотором ват на 250 (для малишні - з головою) і пробігом 20 км мав би важити не багато.
Як варіант - вибрати вел, який подобається, і переобладнати під електро. або пошукати велики типу Ксяомі того ж.
По вазі зорієнтувтаи можу:
- двіжок під мотор-колесо на 250 Вт потягне десь до 3 кіло.
- акум на 350-400 Вт-год до 4 кіло. ну і контролер, проводи, корпуси під це все хай ще кілограма 2. в принипі мали би вкластись в +8-10 кіло до ваги базового вела. Великк на алюмінієвій рамі важить кілограм 12-13 - виходить чуть більше 20 кіло.
ПС: по ємкості батареї можна орієнтуватись десь так - людина при педалюванні розвиває Вт 100-150 в середньому темпі, треновані велосипедисти видають ват 250. відповідно батарея 450 Вт-год це умовно 3 години їзди в середньому темпі. Тобто зі швидкістю умовно 15 км-год це буде десь 40-50 км. В реалі виходить трохи менше, або більше якщо підкручувтаи педалі.

Додано через 7 хвилин
по вартості переобладнання вийде мотор-колесо (тобто мотор заспицьваний в обод) десь біля 3 тис грн, батарея від 6 до 10-15 тис в залежності від корпуса і параметрів, контролер і проводка - ще десь 500-1000 грн. мій варіант 2 роки тому мені обійшовся в 10 тис приблизно, але батарея в мене без футляра, так званий бетері-пак, катається в підрамній велосумці. це такий економ-варіант. Думав потім перероблю і забив.

Додано через 9 хвилин




а ти шо за 10 000 грн хотів вилку рокшокс чи шо? сама вилка коштує від 200 баксів.
звісно там буде сантур або зум.

Востаннє редагував velogon333: 20.04.2023 о 10:26. Причина: Пізніше додано
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2020, 19:57 #2782054   #19
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

2 UNDERGROUND: ну купи в нього цей вел. пропозиція вигідна. буш мати все що бажаєш.
заодно нам розповісиш, відповідає він за свої слова, чи просто "посвистіти" любить.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2020, 08:54 #2782062   #20
velogon333
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть, будь ласка, де у Тернополі можна купити велосипед ?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
2 UNDERGROUND: ну купи в нього цей вел. пропозиція вигідна. буш мати все що бажаєш.
заодно нам розповісиш, відповідає він за свої слова, чи просто "посвистіти" любить.
Можу навіть дати прокататися, в моєї дружини такий. Але в неї рама еска (16) на 27,5.
В мене трішки інша модель haro double peak trail 2019 на емці (1 також 27,5
velogon333 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
вело-спорт, велокомпоненти, велосипед, велосипеди, велосипедисти



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:57.