Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Ви вже перехворіли на COVID-19?
Так 17 50.00%
Ні 17 50.00%
Голосували: 34. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Коронавірус: як передається і чим лікувати

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.02.2020, 08:45 #2775065   #61
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Спочатку ти голосуєш за клоуна в президенти, фотографа і тамаду в депутати, а потім блять такий - ой, а шо всі такі некомпетентні! Давай раз така жара то я ше зверху до того стану скотиною яка буде перекривати дорогу і не пускати на карантин людей! Ну шоб ще круче було!

Повір рівень меддопомоги в країні абсолютно ніяк не змінився в кращу сторону у цілому що при ющі що при овочі що при петі що при зелених. Його в загальному можна назвати одним словом,дупа.Політика тут на разі абсолютно ні до чого.Якщо ще в деяких обласних лікарнях більш менш щось для вигляду робиться то по районах чим далі тим страшніше. Якщо порівняти в цілому меддопомогу зараз і в часи срср то зараз все дуже сумно. Якщо боронь боже нас дістане короновірус то нічого хорошого нас не чекає.

Наведу живий приклад. Роки 1,5 тому у мене захворів тесть. Висока температура слабкість і т д. Сімейних земський дохтор(участковий) діагностували грип .Лікування ніх.я не дало дід попав до шпиталю. м Кременець. в терапію . В терапію! Зверни увагу. Бо там був знайомий завідуючий в тещі. Після кількаденних "консіліумів" на фоні погіршення стану тестя (дід вже не ходив) поставили попередній діагноз лептоспіроз. Я завіз аналізи в Тернопіль,діагноз не підтвердився. Інфекціоніст в районній (одна на район цьотка сільпуватої зовнішності) діагноз теж не підтвердила. Сказала то не він. В діда вилили десь відро антибіотиків різних. Ну реально скажу терапевт єдиний з тих кого я бачив у цій "клініці" хто не зовсім тупий.Пробував методом тику підібрати антибіотик щоб покращити стан діда,зробив всі обстеження,максимально можливі на той момент,ніфіга не виявлено,діду гірше. Я настояв везти у Тернопіль,він дав направлення у інфекцію. Швидка діда привезла в інфекцію,не приймають,ніяк,починають розбиратися а діду все гірше,росте температура. Шлю їх всіх на.. і вже через свого товариша в міськраді ложу діда в ... гематологію! В гематологію! Бо там його хороші знайомі чи родичі! В гематології лікарі в оху...ї чого до них,але знайомства і бабло свою справу роблять і діда беруть в оборот,КТ Магнітно рез. томографи на голови сраки і де тільки можна. Ніфіга,аналізи ніфіга ніц знайти не можуть. Я через свого товариша з медакадемії підключаю кафедру,починають діда дивитися суворі дядьки професори ,і фільософствувати. Ефекту нуль від того кіпішу. В діда лиють далі антибіотики.Нарешті чисто методом тика підберають припарат(антибіотик) від якого йому стає легше. Все йде на спад,епопея закінчується. В написаному вище не придумав жодного факту. Все чиста правда.

Востаннє редагував Kosyacello: 20.02.2020 о 09:04.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 08:52 #2775067   #62
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
2. Це федеральна власність і не треба знімати готель чи лікарню (до відома, одна койка (не кімната) в лікарні коштує за добу ~2500 баксів).
Ти реально думаєш, що США пожлобилось на бабло??? Вони мільярди тратять на допомогу зулусам по всьому світу, а тут на власних громадянах вирішили зекономити???? Та ладно
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 09:24 #2775068   #63
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Закрили на військовій базі тому що там найпростіше забезпечити дотримання карантину - коню ж зрозуміло.
все, видихайте - літак чекають в харкові. зараз на дозаправці в києві - не зміг сісти в харкові через туман.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 13:07 #2775077   #64
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Якщо вони 100% не заразні то для чого взагалі карантин? Чому їх просто не відпустити додому як першу партію?
тим більше, що є вже досвід, лайнер якому п"ять країн відмовили, дати припаркуватись, прийняла маленька азійська країна, де повантажили всіх на літаки і відправили по домам, поки блогери і МОЗ не роздуплились
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 14:09 #2775078   #65
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 14:46 #2775079   #66
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Хто б міг подумати, що завдяки вірусу з Китаю ми отримаємо черговий доказ того, українці - примітивні тварини. Більше того, навіть не всі тварини так би вчинили, тобто це своєрідний маркер що ми, українці, в якомусь смислі гірші за тварин.

Це не вкладається в жодні рамки. Таке неможливо ніде в світі. Папуаси і племена берберів так би не вчинили. Та блджад щурі так себе не поводять.
Ми кончєні. Безповоротно.

Всьому йoбаному стату бидла (прошу вибачення у худоби, не хочу їх образити) з Микулинець, Шкла і Нових Санжар бажаю пошвидше здохнути в муках від раку головного мозку. Під звуки церковних гімнів, прямо на перекопаній дорозі.

Всім чинушам, які підтримали це пекло бажаю ще перед тим троха помучитися.

Українець це ганебне клеймо. Це не люди. І навіть не тварини. Це вірус. Паразити на планеті Земля.

У мене все.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ektalion (20.02.2020), kap_lun (20.02.2020)
Сказав(ла) Фууу!:
NDSI (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 15:03 #2775081   #67
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хто б міг подумати, що У мене все.
Ok
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 15:26 #2775086   #68
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Коронавірус

Куди непоглянь, всюди люди біжуть перекривати дорогу аби в їхню область не везли евакуйованих людей з Уханью.

Мені це нагадує Чорнобиль, коли чорнобильців ніхто не хотів приймати. Або коли був в грип в Тернополі і лякали всіх що будуть кропити з літаків.

Це такий страх від відсутності інформації? Тому що це все нагадує середньовіччя.
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 15:37 #2775088   #69
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хто б міг подумати, що завдяки вірусу з Китаю ми отримаємо черговий доказ того, українці - примітивні тварини. Більше того, навіть не всі тварини так би вчинили, тобто це своєрідний маркер що ми, українці, в якомусь смислі гірші за тварин.

Це не вкладається в жодні рамки. Таке неможливо ніде в світі. Папуаси і племена берберів так би не вчинили. Та блджад щурі так себе не поводять.
Ми кончєні. Безповоротно.

Всьому йoбаному стату бидла (прошу вибачення у худоби, не хочу їх образити) з Микулинець, Шкла і Нових Санжар бажаю пошвидше здохнути в муках від раку головного мозку. Під звуки церковних гімнів, прямо на перекопаній дорозі.

Всім чинушам, які підтримали це пекло бажаю ще перед тим троха помучитися.

Українець це ганебне клеймо. Це не люди. І навіть не тварини. Це вірус. Паразити на планеті Земля.

У мене все.
Відколи це толпа мала стати якимось осмисленим цілісним організмом?
У всіх країнах, натовп це завжди була є і буде безпощадна субстанція якою легко манупулювати, тому ще з доісторичних часів кожне стадо обирає собі вожака який уособлює в собі колективний інтелект
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 15:49 #2775090   #70
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата Ok
А во диви, тут чоловік з сортів небидла зробив простий лаконічний висновок про Українців як націю.

Але, якшо подумати, всі люди такі, будь яка нація, просто треба правильно пошкробати і пограти на страхах, тим більше, що ми і так дьоргані стали, і все, одна половина тупо падає в рефлекси інша трубить у всі дзюри про то яке ми бидло.

Кращої операції по деморалізації і не вигадаєш навіть не знаю кому то вигідно.

Додано через 4 хвилини
Цитата Українець це ганебне клеймо. Це не люди. І навіть не тварини. Це вірус. Паразити на планеті Земля.
EXTERMINATE!EXTERMINATE!

Востаннє редагував org100h: 20.02.2020 о 15:49. Причина: Пізніше додано
org100h зараз поза форумом  
Подякували 3:
beermante (20.02.2020), ion (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 15:54 #2775093   #71
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хто б міг подумати, що завдяки вірусу з Китаю ми отримаємо черговий доказ того, українці - примітивні тварини. Більше того, навіть не всі тварини так би вчинили, тобто це своєрідний маркер що ми, українці, в якомусь смислі гірші за тварин.
Мабуть все банально простіше:
Цитата Люди не вірять у здатність держави боротися з епідемією. І, зважаючи на стан сучасної української медицини, вочевидь мають для цього певні підстави.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/1088316...i-oblradi.html
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 16:00 #2775094   #72
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хто б міг подумати, що завдяки вірусу з Китаю ми отримаємо черговий доказ того, українці - примітивні тварини. Більше того, навіть не всі тварини так би вчинили, тобто це своєрідний маркер що ми, українці, в якомусь смислі гірші за тварин.

Це не вкладається в жодні рамки. Таке неможливо ніде в світі. Папуаси і племена берберів так би не вчинили. Та блджад щурі так себе не поводять.
Ми кончєні. Безповоротно.

Всьому йoбаному стату бидла (прошу вибачення у худоби, не хочу їх образити) з Микулинець, Шкла і Нових Санжар бажаю пошвидше здохнути в муках від раку головного мозку. Під звуки церковних гімнів, прямо на перекопаній дорозі.

Всім чинушам, які підтримали це пекло бажаю ще перед тим троха помучитися.

Українець це ганебне клеймо. Це не люди. І навіть не тварини. Це вірус. Паразити на планеті Земля.

У мене все.
Хм. А я собі думав, що якийсь чиновник від медицини мав би вийти до протестуючих і сказати:
-Люди, ходіт троє альбо п'єтеро зі мнов я вам всьо зара покажу. Отуво в нас зона охорони, жеби ніякі лайдаки не швендяли гейби навіжені взад-вперед. Отуво в нас зона санітарного контролю і знезараження жеби ніякий лайдак не виніс на мештах якої бацили. А туйка в нас бокс- ізолятор, в який ми запрем того бідаку, який борони боже зачне пчихати.

Люди зобачут як то всьо слічно зворганізовано і сі розійдут.

А ніяка падлюка екскурсій не робит, бо ніхто ніц не зворганізував. Всьо. Дякую за увагу
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (20.02.2020), poisonous (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 16:03 #2775097   #73
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата Відколи це толпа мала стати якимось осмисленим цілісним організмом?
У всіх країнах, натовп це завжди була є і буде безпощадна субстанція якою легко манупулювати, тому ще з доісторичних часів кожне стадо обирає собі вожака який уособлює в собі колективний інтелект
Цитата обирає
Вот відколи.

Жоден із обраних не зміг сказати що:
1. Літак СкайАп летить по рейсу Бориспіль - Ухань - Бориспіль.
2. Ніякі медобори ніколи не розглядалися як карантинна зона
3. Ніяких 300 нацгвардійців не будуть "розквартировані" в Тернополі
4. Всі кому дано дозвіл покинути зону ураження - здорові. Інакше їх би не випустили.
5. Половина пасажирів - українці, і ми ніяк неможемо їх ігнорувати, бо це наші співвітчизники, і це саме головне.

Натомість ми маємо:
1. В Микулинцях народне віче на чолі із... правильно, всенародно обраним вожаком.
2. Блокпости і перекривання доріг
3. Сотня жителів села на сесії облради
4. Офіційні заяви від Надала, Сопеля, начальника Микуленць і начальника Медоборів про категоричну відму прийняти на карантин громадян України.
5. Фейки про нацгвардійців, кількість пасажирів літака, його маршрут і пункт призначення, які всі журнашлюшки радісно поширюють.

І на тлі всього цього, цілу ніч стоять бабульки, які співають церковні гімни.
Якби хотів таке придумати, то ніколи б не зміг.


Дві адекватні людини в цій ситуації, це чомусь виявилися премєр-мініст, який коротко описав що і як буде, та президент, який ще досі не втратив надії що до стада бидла можна достукатися словами.

Особисто я, на його місці (де я ніколи небуду і славабогу) влаштував би цій конопківці йобaній такий коронавірус шо вони би цю легенду через покоління передавали.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ektalion (20.02.2020), vanco2 (20.02.2020), vuyiko (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 16:35 #2775101   #74
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Той момент коли я згоден з Саймоном на 100% - це курва йобаний встид.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
А во диви, тут чоловік з сортів небидла зробив простий лаконічний висновок про Українців як націю.

Але, якшо подумати, всі люди такі, будь яка нація, просто треба правильно пошкробати і пограти на страхах, тим більше, що ми і так дьоргані стали, і все, одна половина тупо падає в рефлекси інша трубить у всі дзюри про то яке ми бидло.

Кращої операції по деморалізації і не вигадаєш навіть не знаю кому то вигідно.

Додано через 4 хвилини

EXTERMINATE!EXTERMINATE!
Знаєш, краще з розумним загубити ніж з дурним знайти, ця приказка вичерпно описує данну ситуацію, тут не треба шукати "проісків" москалів чи хитрих планів розєднання нації! Це просто йобане стадо, йобане тупе стадо, от і все, от і вся причина, а оця ситуація просто спрацювала як лакмусовий папірець.

Востаннє редагував vanco2: 20.02.2020 о 16:35. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
BIMMER (20.02.2020), Ektalion (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 16:47 #2775108   #75
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Йване, заспокійся. Не кіпіши. Знаєш чому в США нема протестів з цього приводу, а в нас є? Бо в нас народ не довіряє владі.
Я не розбираюся в короновірусах. Я не знаю, заразне гівно в хворого чи ні, але якщо цілий МОЗ каже, що відходи життєдіяльності будуть знезаражуватись, значить їх певно треба знезаражувати, думаю я. А жителі Санжар в курсі що санаторій під'єднаний до загальної каналізації яка стікає за селом.

В мене є вирішення. Феофанія. Лікарня хороша, охороняється. Спеціалісти найкращі. Невже слугам наріду жаль лікарні для наших громадян?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 6:
Freeboy (20.02.2020), ion (20.02.2020), NDSI (21.02.2020), PrinceOfUkraine (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020), Romko_7 (28.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 17:38 #2775111   #76
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Йване, заспокійся. Не кіпіши. Знаєш чому в США нема протестів з цього приводу, а в нас є? Бо в нас народ не довіряє владі.
Я не розбираюся в короновірусах. Я не знаю, заразне гівно в хворого чи ні, але якщо цілий МОЗ каже, що відходи життєдіяльності будуть знезаражуватись, значить їх певно треба знезаражувати, думаю я. А жителі Санжар в курсі що санаторій під'єднаний до загальної каналізації яка стікає за селом.

В мене є вирішення. Феофанія. Лікарня хороша, охороняється. Спеціалісти найкращі. Невже слугам наріду жаль лікарні для наших громадян?
В нас народ не довіряє нікому, не то шо владі, а один одному. А знаєш чо? Бо найобуват один-одного це як добрий день.

Ок, не знаєш ти про коранавірус, я теж не знаю - ми не вірусологи і це нормально. Шо роблять люди які вміють думати - вони збираються, знаходять вірусолога і йдуть перевіряти умови в санаторії і інформацію яку надала влада! Якщо щось не так - приводять це до рівня задовільного і всі продовжують робити свою роботу. Ситуація покращується, довіра зростає.

Шо роблять тупі рагулі? Вони впадають в паніку, починають пеорекривати дорогі і молитись, шлють ***** людей яких колективно спромоглись забрати з китаю тільки за місяць часу, кидають їх на призволяще! І це навіть не хворі люди з вірусом - цих лишили в китаї на лікуванні! Це здорові яким просто треба пересидіти відокремлено карантин!

На рахунок твого рішення - це то саме шо "хай син порошенка робе".

До речі, можете почитати як все пройшло там де живуть люди, а не рагулі https://www.eurointegration.com.ua/a...02/20/7106611/

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ванко, зауваж, я не кажу про скафандри чи вентиляцію. Я на тому не розуміюся. А те що в санаторії нереально забезпечити повну ізоляцію - річ очевидна.
А мені не очевидна, бо в інших країнах забезпечили ізоляцію в звичайних бараках і всьо пройшло ОК.


Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Якщо вони 100% не заразні то для чого взагалі карантин? Чому їх просто не відпустити додому як першу партію?
Для того що не 100% - вони можуть бути вже заражені, а так як максимальний інкубаційний період 14 деів - то треба без контактів провести в карантині 14 днів, щоб переконатись що ти не заразився. Тобто є ймовірність що хтось заражений, але це не означає що всіх треба в лікарню селити, селити в лікарню треаб тих що таки захворіють, а решта просто пересидить карантин і розійдеся по дома, як це відбулось в 99% випадків.

Додано через 3 хвилини
Цитата та президент, який ще досі не втратив надії що до стада бидла можна достукатися словами.
Серйозно? Тобто ти вважаєш шо погроза перевезти тих людей в кончазаспо в особняки це адекватно? Це такий самий йобаний піздец як і все решта.

Востаннє редагував vanco2: 20.02.2020 о 17:38. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 17:59 #2775117   #77
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Думка
https://m.facebook.com/story.php?sto...00006981015136

Додано через 8 хвилин
Кажу ще раз як пересічний і повний профан. Якщо небезпеки немає від слова зовсім то нащо карантин. Розпустили б по домах. Люди є здорові. Якщо гівно не заразне то нащо було казати, що відходи будуть знезаражені. Про посилки ж сказали, що безпечні і ніхто укрпошту не блокує. Має місце повний провал комунікації влади з народом. Спочатку ляпають, потім розгрібають. Але якщо у випадку з водою в Крим вийшло відбрехатись то тут вийшов збій.
А людей шкода.
На цьому дякую. Веселіться без Мене в цій темі

Востаннє редагував Petro Ford: 20.02.2020 о 17:59. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 7:
aleko2007 (20.02.2020), beermante (20.02.2020), Freeboy (20.02.2020), ion (20.02.2020), poisonous (21.02.2020), PrinceOfUkraine (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 18:42 #2775127   #78
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата А во диви, тут чоловік з сортів небидла зробив простий лаконічний висновок про Українців як націю.
Га? Я не підтримую вихлоп розчарування Саймона.

Я просто вражений інтенсивністю бурління лайна в ЗМІ і інтернетах... Вчора всі волали які галичани ниці. Сьогодні вже всі українці - багно.
Блять, коли лікарі офігівають від дій так званого штабу, то я не дивуюсь діям простих людей. Смішно, правда, що блокпости ті організовували не в костюмах біозахисту, але як можуть, так себе і захищають...

ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 19:31 #2775131   #79
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Біда не в людях, а в тому, як некомпетентно, безвідповідально і просто уйобіщно організовано сам процес повернення людей з Китаю. Якби влада завчасно виділила профільну установу, набрала кваліфікований персонал і пояснила людям, які заходи і як будуть проводитись - того піздєца би не було. А люди бачать, що з карантину намагаються зробити фарс, як політики і привикли, на папері все файно, а на ділі хочуть поселити людей в непідготовані місця. І люди бояться. То чи можна їх за це винуватити? По суті це пройоб влади, який намагаються замняти зміщенням акценту на людей, які люди скотиняки. Але якби не проїбалася сама влада і якби процес був прозорим, а не напівтаємним, як в Чорнобилі, то ніякої істерики би не було.

Особливо радують так звані публічні лікарі-звьозди, які виступають із заявами, що там ніхто не хворий. Як вони можуть це казати, якщо інкубаційний період біля трьох тижнів??? Там - ніхто не хворий, а пройде час - захворіють, так як можуть бути носіями. Для цього власне карантин і потрібний! Але суки пиздять і не червоніють, зате звинуватити людей, перекласти відповідальність на плечі громадян ЗА СВОЮ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - це вони зразу!
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (21.02.2020), ion (20.02.2020), qazwsx321 (21.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2020, 19:46 #2775133   #80
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Коронавірус: як передається і чим лікувати

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Біда не в людях, а в тому, як некомпетентно, безвідповідально і просто уйобіщно організовано сам процес повернення людей з Китаю. Якби влада завчасно виділила профільну установу, набрала кваліфікований персонал і пояснила людям, які заходи і як будуть проводитись - того піздєца би не було.
Знов курва експерт! Яку наxyй профільну установу? Це просто люди які потенційно можуть бути хворими, але вони не хворі, в них нема симптомів, їм просто треба перебути ізольованими певний час, і це не має бути лікарня, і вона не має бути профільна, а в лікарню везуть тільки тих хто хворий. Нашо повторяти цей піздьож?

На рахунок комунікацій - можливо.

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
А люди бачать, що з карантину намагаються зробити фарс, як політики і привикли, на папері все файно, а на ділі хочуть поселити людей в непідготовані місця. І люди бояться. То чи можна їх за це винуватити? По суті це пройоб влади, який намагаються замняти зміщенням акценту на людей, які люди скотиняки. Але якби не проїбалася сама влада і якби процес був прозорим, а не напівтаємним, як в Чорнобилі, то ніякої істерики би не було.
Так можна винуватити, бо якщо ти тупа налякана тварюка, то знайти когось розумнішоно і кваліфікованого, і послухай його! Але як не дивно, на блокпости і молебени чомусь не запросили лікарів, чи вірусологів. Тому так, звинувачувати в тупості і скотстві можна! І навіть треба!


Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Особливо радують так звані публічні лікарі-звьозди, які виступають із заявами, що там ніхто не хворий. Як вони можуть це казати, якщо інкубаційний період біля трьох тижнів??? Там - ніхто не хворий, а пройде час - захворіють, так як можуть бути носіями. Для цього власне карантин і потрібний! Але суки пиздять і не червоніють, зате звинуватити людей, перекласти відповідальність на плечі громадян ЗА СВОЮ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ - це вони зразу!
1. Якщо вони лікарі - то вони можуть виступати, бо вони кваліфіковані це робити!
2. Не 3 тижні а 2 тижні, нахуя брехати?
3. Так, ніхто не хворий, бо ніхто не має симптомів, ті що мали лишили в Китаї лукуватись, і так, те що вони не хворі не означає що вони не захворіють і що не заражені, для того і треба карантин, простий сука понятний карантин, який у всіх решта країнах крім раша і нас (сука встид йобани) пройшов без проблем!

Продублюю ще раз лінк https://www.eurointegration.com.ua/a...02/20/7106611/ шоб подивились як поступають нормалні люди а не стидоба середньовічна.
Ше блять спаліть когось на вогні ідіоти.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (20.02.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:18.