Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Нова Тернопільська поліція

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2015, 21:21 #2603182   #81
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Де зрада? Хто не спить? Як на мене, це доказ того, що і в колишній міліції є люди і ментально, і фізично розвинені, щоб там не говорили.
П.С. Доречі один з ДАІшників (свіжоколишніх) пройшов всі етапи. А на співбесіді сказав, що його ціллю було доказати, що цей відбір не був для нього чимось надзвичайним. Так сказав комісії і відмовився від роботи у поліції.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 11:32 #2603485   #82
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від romatereb Переглянути допис
теж в прольоті(хотя надія є,обідно ужос
Ви хоча б знаєте (чи здогадуєтесь, що не пройшли), а є й інші випадки ))) Я, особисто, переконався, що цей відбір був фарсом:
Проблеми почались ще після проходження ВЛК, яке було пройдено успішно, але запрошення на ФІЗО не прийшло. Передзвонили на гарячу лінію, зв'язались з куратором і виявилось, що сталась адмін помилка (ВКЛ було пройдено, але в списки чомусь не включили)... Тільки можна здогадуватись скільки таких адмін помилок сталось, а люди просто не вникали в деталі.
Призначили проходження ФІЗО вже тоді коли всі проходили психологічні тести - приїхали хлопці з камерою, і все ФІЗО було здане за декілька хвилин, фактично без пауз між дисциплінами. ФІЗО жінка здала на відмінно: 32 раза віджалась (п'ятірка 25), 1 км пробігла за 4.21 (п'ятірка 4.50) і т.д (вік жінки 33 роки). Потім були психологічні тести і співбесіда, але після ВЛК всі тести проходили без включення в список і просто прізвище дописувалось ручкою. Після кожного етапу треба було дзвонити і вникати що і коли здавати. Звичайно після співбесіди та ж тиша, але тут вже результати ніхто не каже і фіг зрозумієш ДІЙСНО НЕ ПРОЙШЛА чи знов тягнеться адмінпомилка, яка в реальності була фатальною ще з моменту її виявлення )))
Ніякої прозорості в цьому відборі не було, списків з результатами проходження теж не знайти (хоча б щоб знати кого, після якого етапу і за що відшили), так що по фіг на цей цирк )))) Результати співбесіди мали б зразу говорити, але зробили все як в нашій країні робиться - залишили можливість для потрібних маневрів )))

Востаннє редагував Winston: 28.12.2015 о 11:51.
Winston зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 17:24 #2603566   #83
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

як каже міністр:набрали найкращих,будемо надіятись.доречі багато нормальних людей там дійсно є,з двома знайомий особисто)
в мене досі присутня інтуіція,що мені позвонять і запросять на роботу,наївний)
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 17:44 #2603569   #84
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від romatereb Переглянути допис
як каже міністр:набрали найкращих,будемо надіятись.доречі багато нормальних людей там дійсно є,з двома знайомий особисто)
в мене досі присутня інтуіція,що мені позвонять і запросять на роботу,наївний)
Наврядчи. Завтра люди їдуть у Львів на навчання. Треба було подзвонити на гарячу лінію і уточники чи є Ваше прізвище в списку.

На рахунок багато нормальних: можу з впевненістю сказати що багато нормальних відшили і з них багато хто був кращим по фіз. підготовці чи по рівню інтелекта від тих кого взяли. Наприклад, інструктора дуже вили що фіз. підготовка дуже слабенька, але вшили тих хто здав на відмінно...

Шкода, що все так убого відбувається в нашій країні... Рейтингового списку з усіма результатами, ми точно ніколи не побачимо, і це сумно.

P.S. я до останнього вірив, що реформа поліції є реформою, а не бульбашкою в стилі відбору в прокуратуру ))) Там хоча би був рейтинг, хоча ніхто так і не пояснив яким чином людина з 15-м місцем в рейтингу стала прокурором, а люди з першим рейтингом стали ніким ))))
Winston зараз поза форумом  
Подякували 5:
ars13 (28.12.2015), Laver (02.01.2016), rrrmobil (28.12.2015), satyrn (03.01.2016), ternopil1 (28.12.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 18:06 #2603574   #85
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

навчання з середини січня,завтра перші 60 везуть документи на подачу.
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 18:17 #2603582   #86
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від romatereb Переглянути допис
навчання з середини січня,завтра перші 60 везуть документи на подачу.
Взнавайте тоді )))
Winston зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 18:21 #2603583   #87
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

нікого не хочу образити, але ті хто так успішно здавали влк і фізо ще можуть встигнути на 7 хвилю мобілізації. Думаю ця база здорових і розумних буде першим місцем куди воєнкоми заглянуть. Є всі дані, анкетки заповнені тай мед огляд підтверджує "Придатні"
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 18:37 #2603586   #88
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
нікого не хочу образити, але ті хто так успішно здавали влк і фізо ще можуть встигнути на 7 хвилю мобілізації. Думаю ця база здорових і розумних буде першим місцем куди воєнкоми заглянуть. Є всі дані, анкетки заповнені тай мед огляд підтверджує "Придатні"
Я про жінок писав, яких відібрали немало... Як здавали потенційні АТОшники не в курсі )))
Winston зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 18:45 #2603588   #89
romatereb
Активний учасник
 
Аватар для romatereb
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

на 5,пробіг другий з забігу)
romatereb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2015, 19:17 #2603598   #90
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від romatereb Переглянути допис
на 5,пробіг другий з забігу)
Забігів було дуже багато, простіше сказати який був норматив на 5 і який час показав + який бал в першому тесті )))

Але мені хотілось би побачити результати тих хто пройшли, я впевнений, що Ви здивуєтесь скільки там людей з гіршими показниками, наприклад, за Ваші...

Востаннє редагував Winston: 28.12.2015 о 19:39.
Winston зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2015, 12:33 #2604022   #91
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Серед майбутніх працівників нової патрульної поліції в Тернополі 10% є діючими співробітниками органів внутрішніх справ.
...
Загалом конкурсний відбір пройшли 215 молодих людей.
via

Востаннє редагував saymon: 30.12.2015 о 12:38. Причина: Пізніше додано
 
Подякував(ла):
rrrmobil (30.12.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2015, 18:31 #2604281   #92
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Дружина тернопільського міліціонера поверталася із закупів на службовій машині із ввімкненою сиреною?

http://poglyad.te.ua/podii/druzhyna-...yrenamy/#title
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2016, 22:14 #2604595   #93
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата На Тернопільщині – ріст злочинності, але лякатися не варто
...
Ріст злочинності на Тернопільщині – на 30%. Про це повідомив т.в.о. начальника головного управління національної поліції в області Олександр Богомол, пише “20 хвилин“.

– Не варта цієї цифри лякатись, – переконаний Олександр Богомол. – Це, передусім, підхід до реєстрації злочинів – ми реєструємо всі події.
via

Іншими словами раніше ми реєстрували не всі події, і тому в нас показники були норм, а тепер, із тою клятою реформою, реєструємо всі події і получається неок.

Не знаю які професійні якості в цього Богомола, але то шо він балакає то це ні в які ворота.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 08:59 #2604670   #94
vitaminka5
Учасник
 
Аватар для vitaminka5
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Хочу служити в поліції!
vitaminka5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 09:08 #2604675   #95
rrrmobil
Активний учасник
 
Аватар для rrrmobil
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Іншими словами раніше ми реєстрували не всі події, і тому в нас показники були норм, а тепер, із тою клятою реформою, реєструємо всі події і получається неок.

Не знаю які професійні якості в цього Богомола, але то шо він балакає то це ні в які ворота.
А ти як думав? В міліції головна фішка була - щоб людина ні в якому разі не написала заяву, а якщо напише - то щоб її забрала. Сам з таким стикнувся так що "нєпонаслишкє" знаю про їх роботу...
rrrmobil зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (04.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 14:37 #2604764   #96
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата Тернопільські поліцейські покладаються лише на совість водіїв

Через реформування у правоохоронних органах, на автошляхах області поменшало контролю. Поліцейські не встигають охопити увагою важливі ділянки доріг. Відтак покладаються на совість водіїв.
via

Ото кляте реформування. Одні проблеми з ним...

P.S. Мусора говорять про совість. В мене шаблон порвало.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 18:44 #2604829   #97
AVANAR
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Ще одина перлина словоблуддя: "предприятие находится под охраной Управления охраны полиции Департамента полиции охраны Национальной полиции. "
Це на рахунок подій навколо підприємства "Житомирські ласощі".
http://censor.net.ua/news/367826/ter...e_natspolitsii

про слово "охорона" 3 рази я промовчу
AVANAR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2016, 13:49 #2605397   #98
saymon
Guest
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція



Цитата Згідно результатів розслідування, працівники поліції на службовому авто марки Toyota Prius в період з 9-00 до 21-00 несли службу в складі групи швидкого реагування. О 14-20, згідно вказівки чергового, правоохоронці виїхали на виклик до м’ясного павільйону на центральному ринку, де виник конфлікт між продавцем та покупцем. Після документування події екіпаж ГШР направився до Тернопільського відділу поліції в сторону перехрестя вулиць Живова та Острозького з увімкненими проблисковими маячками та без застосування спецсигналів. До ТЦ «Новус» як пояснили працівники поліції, вони не заїжджали та ніхто з сторонніх осіб до службового авто не сідав.
via



З одного боку ні в Богдана Яремка ні в поліції немає ніяких фото-відео доказів, принаймні вони їх не надали.
З іншого боку, така ситуація, коли бравий пролюстрований і переатестований ПОЛІСМЕН може підвезти свою дружину на закупи на службовому автомобілі, подиву чи сумнівів не викликає.

Звідси я роблю висновок: допоки не буде оприлюднено відео із реєстратора поліцейської машини, і в ньому не виявлять вирізок, доти мусора не мають права робити якихось висновків, а займаються чистої води покриванням злочинця зі своєї зграї.
Хоч це і не конституційно, так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2016, 16:52 #2605432   #99
vitaminka5
Учасник
 
Аватар для vitaminka5
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Вчора дивлюсь іде хлопець в чорній формі з написом "Міліція". То вона ще працює чи ні?
vitaminka5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:29 #2606167   #100
Inn@Lapo4k@
 
Аватар для Inn@Lapo4k@
Типово Відповідь: Нова Тернопільська поліція

Цитата:
Допис від vitaminka5 Переглянути допис
Вчора дивлюсь іде хлопець в чорній формі з написом "Міліція". То вона ще працює чи ні?
Ще працює до березня, поки поліція не пройде курси в Львові, де вони зараз вчаться.
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:17.