Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Вибір - дизель чи газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2016, 15:12 #2670124   #1
rktern
Учасник
Типово Вибір - дизель чи газ

Хочу придбати автомобіль. Головна умова - мінімум споживання пального. Прошу знаючих людей порадити яке авто краще придбати.
rktern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ROTOR (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 15:18 #2670126   #2
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

я за газ. якшо дешева апаратура(+-400) то простий атмосферник, і старша машинина. якшо вже дивитися на порівняно свіжіші машини то і апаратура там буде коштувати 800 + бакінських. все заледить від конкретної моделі.
короче хай колібрікс пояснить. газ то його парафія.
якось так.
по дизелю в нас не вміють ремонтувати старі дизеля, а за нові з електронікою і поготів
leyo зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (25.12.2016), roma22101987 (25.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 15:31 #2670130   #3
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Що скажете на ось такий екземпляр?

https://auto.ria.com/auto_vaz_2107_17664447.html
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 15:36 #2670131   #4
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Що скажете на ось такий екземпляр?

https://auto.ria.com/auto_vaz_2107_17664447.html
ну шо сказати. газ 2 покоління. відчутна втрата тяги, може смердіти в салоні, регулювати його ще те задоволення.
якщо є гараж, бажання крутити гайки, а їх прийдеться крутити полюбому. то чому б ні. їхати і дивитися. бо фото то одне, а реалія яку бачиш то друге
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rktern (25.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 15:38 #2670133   #5
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Бензиново-пропанове авто дешевше вартує та дешевше в обслуговуванні, дизель трохи краще тягне "на низах".

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Що скажете на ось такий екземпляр?
У такій ціновій категорії створювати подібну тему взагалі немає змісту.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 3:
leyo (25.12.2016), paravozz (25.12.2016), roma22101987 (25.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 16:22 #2670142   #6
olex
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Бензиново-пропанове авто дешевше вартує та дешевше в обслуговуванні, дизель трохи краще тягне "на низах".


У такій ціновій категорії створювати подібну тему взагалі немає змісту.
Цитата У такій ціновій категорії створювати подібну тему взагалі немає змісту.
Додано через 2 хвилини
це точно...дізеля за такі гроші просто не існує,тільки газ-бензин

Востаннє редагував olex: 25.12.2016 о 16:22. Причина: Пізніше додано
olex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 17:50 #2670162   #7
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

залежить тільки від того, скільки їздиш.
Minato зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
deko (25.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2016, 22:44 #2670195   #8
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

О! Накінець то ця тема не минула і нашого форума. Вангую срач. Як завжди, матюки і особисті образи вітаються.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (26.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 12:31 #2670262   #9
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Не буду вдаватись в експлуатаційні відмінності, лише опишу з точки зору зручності експлуатації. До того, як поставив на свою машину газ, завжди хотів дизельну машину. Це була своєрідна мрія з дитинства, навіяна запахом вихлопу з Камазу і рокотом дизельного мотору Мерседеса. Але.. поставив газ, і по витратах грн на 1 км моя машина нічим не поступається дизелю. Остаточно моя думку про перевагу бензини перед дизелем сформувалась, коли літом мій тесть купив дизельну машину. Перше це запах вихлопних газів. Це настільки рвотний і задушливий запах, що біля машини встояти неможливо, хоча зараз напишуть мені, якого х ти маєш стояти біля працюючої машини. Але зимою я завжди заводжу машину і тоді вже відмітаю з неї сніг. І найголовніше мінус для мене дизеля, який я помітив зимою - це нагрівання двигуна. В моїй машині за 5-10 хв мотор прогріється до оптимальної температури, щоб розмерзлись вінка і стало тепло в машині, а от з дизелем повний... Вона буде калатати на холостих довго і нудно, але тепла так і не дочекаєшся до того моменту, поки не поїдеш.
roma22101987 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kolibryks (26.12.2016)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 20:07 #2670340   #10
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

1. Так і не треба гріти вхолосту. Хвилинку поки закрив ворота покалатало, включив передачу і поїхав. Помало без напрягів. Однаково роблю стосовно і дизеля і бензину. Так, дизель грієьтся набагато довше.

2. Вихлоп в дизеля - є. Хоча бензин тоже "тхне" нехіло, особливо на холодну.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 20:34 #2670344   #11
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Дякуємо нашим рідним депутатам!

http://autotheme.info/news/14259-pod...vogo-goda.html
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 20:47 #2670348   #12
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Дякуємо нашим рідним депутатам!

http://autotheme.info/news/14259-pod...vogo-goda.html
Замануха ось в чому

Цитата Депутаты Верховной Рады Украины в первом чтении приняли законопроект №5132, предусматривающий перенос акциза с розничной реализации нефтепродуктов в основную ставку акцизного сбора с нефтепродуктов.
Согласно документу, с 1 апреля 2017 года ставка акциза на бензины должна увеличиться со 171 евро за 1000 литров до 213,5 евро.
Тобто було 2 акцизи і вони один перенесли в інший. ТОбто тепер замість двох - один. Шенетак?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 21:57 #2670353   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Головна умова - мінімум споживання пального.
якщо суто "мінімум споживання" - то точно не газ
дизельні двіжки - найекономніші наразі.
а якщо мінімальні витрати на пальне - то треба вірно ставити питання

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Так і не треба гріти вхолосту. Хвилинку поки закрив ворота покалатало, включив передачу і поїхав. Помало без напрягів.
ну якщо вікна замерзлі зсередини і двірники до лобового примерзли - то хоч не хоч доводиться чекати поки піде теплий обдув. Ну в мене принаймі обігріву лобового немає.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Перше це запах вихлопних газів.
ПС: та, після установки газу - запах вихлопу сприймається набагато "яскравіше", що дизельного, що бензинового. Я це помітив з приходом зими, коли прийшлось чистити авто, доки воно прогрівається. За літо ж звиклось - завів та поїхав, біля працюючої машини як ходиш (ну там розвантажуєш щось, чи ворота відкриваєш) - то вона вже на газі працює, вихлоп практично запаху не має. А от з приходом холоднів - просто ніс забиває від неповторних ароматів того всего, що в той бензин напхали.

Востаннє редагував switch: 26.12.2016 о 22:01. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 22:03 #2670355   #14
SliderS
 
Аватар для SliderS
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Дизель хороший поки не ламається,
одна поломка може перекрити всю економію за пару років.
Як приклад в колеги дизельний віваро, 3 роки їздив -без проблем, цього року став погано заводитись - 800 евро ремонт форсунок. Зараз починає вимахуватись турбіна, свіжий клопіт.
SliderS зараз поза форумом  
Подякували 3:
rktern (27.12.2016), roma22101987 (27.12.2016), Romko_7 (26.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 22:08 #2670356   #15
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

дизель ок,але при умові якісної солярки.а не така лотерея як в нас,хер вгадаєш шо залиєш.потім як не форсунки то ше шось.
з бенз так само,але вони хочаб не такі дорогі в ремонті.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2016, 23:13 #2670366   #16
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну якщо вікна замерзлі зсередини
Відкрию лайфхак, перед ти як залишати машину на ніч або довгий період на морозі, відкриваєш двері на 20-30 секунд(можна довше) аби з машини вийшло тепле повітря і вікна не замерзнуть(перевірено не одноразово на різних машинах).
По темі, якби купував авто в салоні, однозначно дизель, бо курочити нову машину для встановлення гбо якось не феншуй. А от б\у то бенз+газ, бо грати в лотерею з дизелем, якось нема бажання.
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (27.12.2016), Sem (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 07:30 #2670372   #17
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну якщо вікна замерзлі зсередини і двірники до лобового примерзли - то хоч не хоч доводиться чекати поки піде теплий обдув. Ну в мене принаймі обігріву лобового немає.
В деяких дизелях це передбачено і стоїть додатковий електричний тен. Тому повітря йде гаряче без прогріву двигуна.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
По темі, якби купував авто в салоні, однозначно дизель, бо курочити нову машину для встановлення гбо якось не феншуй. А от б\у то бенз+газ, бо грати в лотерею з дизелем, якось нема бажання.
Нові машини також бувають газові. Приміром ті ж логани. Там навіть клапани ставили з іншого матеріалу з меншим терморозширенням для компенсації довшого горіння газу (а може просто маркетінгова фіча ).

Востаннє редагував Vuyko Yosyp: 27.12.2016 о 07:30. Причина: Пізніше додано
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 08:17 #2670382   #18
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

За 1 000 дизеля явно не буде і це факт, а якщо і буде то краще його обійти. Дизель за якнайменші гроші то тільки німець і тільки атмосферний, турбіна на любому двигуні це проблема, така її природа. За дизель і газ є завжди явний срач на тему що краще, скажу і своє фе, бо їздив і на тому і на тому. якщо діло тільки в економії то ВАЗ на газі це економно але, зараз я їжджу на дизелі і так він дорогий в обслуговування, так його краще брати з салону і на гарантії, в свій час теж думав міняти на бензинового атмосферника, але коли подивився скільки пє і як їде, скажемо так, в експлуатації получається на одні гроші, але задоволення від їзди різне. Економніше в тому смислі газ, але на ньому машина ще гірша. А хто буде торочити про найновіші покоління обладнання і що там немає втрати в потужності, ну вибачте, підіть в салон VW чи Scoda візьміть 2,0 - 3,0 TDI і ви зрозумієте шо таке новий дизель, який він на запах, як прогрівається, однією кнопкою розморожуєте вікна, прогріваєте сидіння і т,д, в ньому комфортно, економно і приємно їхати, тому що турбіна своє задоволення дає, а плюс тяга з низів і дуже приємна штука получається. Тому не порівнюйте нове погоління ГБО і старий дизель, тимбільше якщо це переобладнаний вантажний автомобіль, там від природи нормального обдуву салону немаж. З всіх моїх знайомих хто має дизель всі ремонтують, але ніхто не хоче міняти його на бензин. АЛЕ його потрібно обслуговувати, якщо він відкатав 300-400 тисяч в Європі, в ньому явно буде поношена турбіна, а тоді вона кидає масло, яке вигорає і ваняє, в нього потрібно лити якісний дизель, тому що ті дорогущі форсунки самі по собі не ламаються, а тільки від якості дизеля, і таке в основному тільки в нас. Але повторю ще раз, в ідеалі дизель має бути новий, якщо ні, то потрібно добре знати хто і як на ньому їздив до вас, бо як би ви його не обслуговували, якщо машина вбита до вас, ви вже її якісним маслом і дизелем не врятуєте. Так по грошах він приблизно на одне і те ж що і бензин, але відчуття кращі, а при вмілому підході справді дешевше. В Європі не дурні люди і вміють рахувати гроші і берегти екологію, но чомусь вибирають дизель, а коли він вмирає зкидають його до нас і наші люди плюються що це гавно. Тепер ще раз по темі, за 1 000 дизель не буде, треба накинути, якби я брав то якийсь Гольф 2-3, чи 124 Мерседес, але це вже трошки інші гроші, і то в тому випадку якщо плануєте багато їздити по місту чи тягати якісь прицепи, а так, якщо чисто поїздити деякий час і продати, тоді газ кращий вибір за такі гроші, це дійсно якнайдешевше. ГБО і ВАЗ це що називається дешево і сердито. Я розумію що зараз АЗС не рідкість, але на повному баку дизеля ви заїдете набагааааато дальше ніж на балоні газу, а якщо вже говорити про старші моделі то біля газу і курити часом страшно, а дизеля і сірником запалити важко.

Востаннє редагував ROTOR: 27.12.2016 о 08:54.
ROTOR зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (27.12.2016), Romko_7 (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 09:58 #2670405   #19
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата ви заїдете набагааааато дальше ніж на балоні газу
ціна повно баку дизеля і ціна повношо баку газу? прирівняли х до палця.
вартість 1 км зовсім інша.
на рахунок дальше заїхати тут ви, бітінька загнули.
на газу можна чуть не в 2 рази дальше заїхати за тіж гроші
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 10:28 #2670407   #20
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Нові машини також бувають газові. Приміром ті ж логани. Там навіть клапани ставили з іншого матеріалу з меншим терморозширенням для компенсації довшого горіння газу (а може просто маркетінгова фіча ).
Знаю але таких машин буквально 2-3 моделі, на фоні дизельних. Та й мотори там як правило зовсім тухлі.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
на газу можна чуть не в 2 рази дальше заїхати за тіж гроші
Не зовсім так, беремо як приклад мою колишню калину і 1.5 логан товариша, в нього траса 5-5,5 в мене траса 8-9, беремо по максимальному дизелю і мінімальному газу(ціни приблизні). Виходить 5,5*20=110грн/100км проти 8*11=88грн/100км, що зовсім не в 2 рази. В реальності виходить різниця в 15-20% і менше. І якщо порівнювати для прикладу їдемо в Краків я заправлю 60л дизеля, то мені вистачить 1 бака виїхати з Тернополя і вернутись, а от на газі мені треба буде заправлятись до повного 2-3 рази, і тоді вже не факт, що буде дешевше

Востаннє редагував D@nZeL: 27.12.2016 о 10:30. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
rktern (27.12.2016), ROTOR (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:42.