Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2009, 12:46 #1102652   #201
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

**Арістон**
Досить непоганий варіант ціна/якість. Модель "UNO" була дуже популярною до 2008 р. (далі її замінили на "Class"). Зара в мене і багатьох наших працівників працює УНО і особливих притензій до нього немає. Основні поломки:
- Протікає втулка біля привода 3-х ходовго клапана. Якщо непощастило - то затоплює клапан і вартість З.Ч = 600 грн.
Якщо незатопило клапан = 150 грн + варість роботи по заміні.
Це проявляється в котлах років 2007-2008 р.в. Можна застерігтись від цього і поміняти шток на 3-х ходовому що дорівнює 440 грн. В більшості випадків достатньо не піднімати тиск в системі опалення більше 1,2 атмосфери. По моїх спостереженнях це проявлається не більше 5% котлів.
- Іноді виходить з ладу електронна плата через "хороші" електромережі. Абсолютно все ремонтується і шей недорого і швидко. По наргіву води отримує від мене 5 .
Зара УНО найти важко але котел коштував своїх грошей.
Клас напічканий капец електронікою і зара немає такого великого попиту як УНО (ну і його трошки потиснуло "SIME"), але поціновуваці Арістона немають великих нарікань на Класа і успішно його експлуатують - а далі час покаже шо воно таке.
всіх секретів розкривати не буду тому по цьому все
---
Ше трошке про Сіньйор Дюваль
Вартість котлика наближена до вартості Vaillanta (по тій причині що минулого року вайллант купив цей завод і сам ставить на нього ціни ) Кращим варіантом є конденсаційний котел цієї марки. Його вартість набагато нижча від аналогів інших виробників а якість залишається стабільною для цієї марки. Єдине - тра уточняти його наявність бо фІрма у нас гуртова і їх розберають як семічки
---
Далі буде про SIME

Востаннє редагував pomka: 12.11.2009 о 13:01. Причина: про дюваля добавляв а якось там мало трошки про нього :)
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hurricane (12.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2009, 15:18 #1104483   #202
may204
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Pomka, а ты сам монтажником работал? И сколько имеешь практического опыта? Мне твои "секреты" смешно читать...Народ,реально ответить на все ваши вопросы может только тот, кто каждый день на практике выполняет данные виды работ,как по монтажу,так и по оформлению документации. Pomka без обид )))))
may204 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2009, 16:02 #1104548   #203
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

мay204, не ображайся, але... почни читати тему не з кінця, а з початку. Рomka працює в сервісному центрі, тому думаю більше, ніж інші, знає і про процент відмов, і про їх причини... Якщо маєш іншу інформацію, будь-ласка, викладай, аргументуй, думаю теж буде цікаво і корисно, і буде що обговорити, для цього і існує форум. А я, як потенційний споживач, виберу собі, чиї аргументи вагоміші, і який котел вибрати.

pomka, продовжуй.
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (13.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2009, 23:35 #1105217   #204
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від may204 Переглянути допис
Pomka, а ты сам монтажником работал? И сколько имеешь практического опыта? Мне твои "секреты" смешно читать...Народ,реально ответить на все ваши вопросы может только тот, кто каждый день на практике выполняет данные виды работ,как по монтажу,так и по оформлению документации. Pomka без обид )))))
Без обід.
Якщо ти монтажник велике прохання не пхай руки в середину котла - не твоє то! До нас в середьому по 10 "монтажників-сервісантів" приходять і говорять - "Там шось з котлом, прийдіть будь-ласка подивіться". А якщо дуже добрі знаомі то ше довго по телефону просять підказати шо їм там робити і іняти шоб вони могли самі зремонтувати цей котел. І монтажниками вони працюють вже більше 5 років (ну я їх стільки знаю) а кількість дзвінків від цих людей не поменшало. Навчитись паяти поліпропілен і додавати тиску не так сильно важко - а от скільки монтажників мають сертифікати сервісанта? Потім ше приносять плати і говорять "шось тут з нею не то бо ставлю з іншого котла і тоді працює" Дивлюсь - а там вже кривими руками попаяно і складність ремонту цієї в рази збільшується до неможливості ремонту. У нас жоден сервісант сам собі ще не робив опалення а завжди просив хлопців які цим займаються давно і роблять це професійно.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2009, 23:45 #1105230   #205
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від may204 Переглянути допис
Pomka, а ты сам монтажником работал? И сколько имеешь практического опыта? Мне твои "секреты" смешно читать...Народ,реально ответить на все ваши вопросы может только тот, кто каждый день на практике выполняет данные виды работ,как по монтажу,так и по оформлению документации. Pomka без обид )))))
О, я бачу ти великий спеціаліст по монтажу і ремонту опалювальної техніки. Ану порадь якого мені котла взяти на 2 - кімнатну квартиру і аргументуй чого саме його брати
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2009, 16:12 #1112224   #206
Віктор
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Робив на крушельницької "Вода і тепло" швидко, зробили вже 3 роки проблем нема, кожен рік приїзжають на прочистку. я задоволений. Удачі в пошуках.
Віктор зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2009, 16:59 #1112270   #207
Frend
 
Аватар для Frend
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

В мене в 2-х кімнатній квартирі - арістон уно (турбо).
Вже четвертий опалювальний сезон, нарікань ніяких не маю.
Прибдав в районі стадіону (назви фірми не памятаю, спеціалізується на опаленні та фільтрах для води).
Frend зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 10:14 #1118666   #208
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

pomka, ти куди пропав? Обіцяв ще про Sime розповісти!
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 10:19 #1118676   #209
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
pomka, ти куди пропав? Обіцяв ще про Sime розповісти!
Зайди краще до Помки в гості на роботу, він тобі все покаже і розкаже
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 10:32 #1118696   #210
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Вот, ще я втулюсь в цю тему, я в опаленні розбираюсь так само як звєзда балєту в зброї, але тим не менше в мене є котел і він часом вночі як правило не працює, все включено, а він не працює, це може бути звязано що тиск газу слабший вночі??? чи це проблеми з котлом?
котел Biasi
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 11:01 #1118729   #211
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Cesar, реле напруги на котел стоїть?
Можливо воно відключає із-за перевищення напруги.
А взагалі бажано більш детальніше описати.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 19:04 #1119302   #212
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Cesar, реле напруги на котел стоїть?
Можливо воно відключає із-за перевищення напруги.
А взагалі бажано більш детальніше описати.
кажись що ні, вилка з котла і в розетку....
хіба варінт поміряти напругу, коли виключиться котел.....
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2009, 20:59 #1119426   #213
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Сорі хлопаки, ппц роботи - ніколи тут навіть написать. про Sime обязатяльно буде - правда чуток пізніше ...
Про котел Бязі. НЕБУВАЄ такого шо котел отак собі працює в день а в ночі не працює! ЦЕ НЕ МОЖЕ БУТИ по причині нижчого тиску газу вночі - котел якщо не запалиться по відсутності газу може бути розблокований лише вручну - тому якшо він сам по собі працює вдень значить причина не в тому. По перенапрузі це також мало віриться - повинен бути неймовірний збіг. Якщо це котел димохідного типу "Атмо" - то вчорашня ніч пояснює його нероботоспособність . І одне запитання - такої штучки як програматор у вас випадково немає? - (це така штуковна якою ви регулююте температуру в квартирі). Просто програматори мають таку функцію пониження температури наніч за для економії газу що може цілком унеможливлювати включення котла. Якщо ніщо не вспівпало - тоді хочу побачити більш детальні описи нероботоспособності котла вночі.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2009, 09:48 #1128621   #214
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Я памятаю що обіцяв опис. Він буде обовязково - ше капучку почекайте. А зара маленьке оголошення:
Котел Saunier Duval ThemaCondens по акції мождем віддавати по 900 євро разом з трубою. Кількість обмежена (зара є 4-5 шт.)
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 10:34 #1154526   #215
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Ну як там справи з описом інших котлів?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 16:57 #1155186   #216
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

В мене, курча, на димоході в ці морози намерзли сосульки від конденсату, котлу нехватає повітря. Стіна дуже товста і доступу збити сосульки немає. Прийшлось відкрутити трошки болти спереду камери горіння, щоб повітря нагнітало з хати? інакше котел відмовляється запалювати горілки.
Взагалі мені здавалося, що таку прикрість якось мали б вирішувати при монтажі, все врахувати. Чи то утеплити трубу, чи котел якось би мав відводити тепле повітря і тим самим обігрівати трубу настільки, щоб конденсат не замерзав. А як лупне -30 градусів (:плює в різні сторони: )...
Котел в мене WESTEN PULSAR 240Fі - чи можна щось хороше сказати про такий котел?
Також є проблема з температурою гарячої води в душі і в мойці на кухні. Тобто нереально виставити норм температуру і там і там. Якщо виставляти норм для купання, то в умивальнику можна руки попекти. Адже посуд миєш не під великим напором, а купаєшся під великим. А чим більший напор води, тим менша температура і навпаки.
Тому приходиться нехтувати рекомендаціями СЦ і Ромки з Югом не змішувати теплу і холодну воду змішувачем. Тай змішувач на кухні такий ричажок, а не круцьки. Його весь час забуваєш ставити в крайнє положення
Короче фігня якась

Востаннє редагував ColdMineR: 22.12.2009 о 19:13.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 18:40 #1155367   #217
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Тому приходиться нехтувати рекомендацією СЦ і Ромки не змішувати теплу і холодну воду змішувачем.
А де така рекомендація була, і чому?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 18:52 #1155390   #218
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
В мене, курча, на димоході в ці морози намерзли сосульки від конденсату, котлу нехватає повітря. Стіна дуже товста і доступу збити сосульки немає.
Взагалі мені здавалося, що таку прикрість якось мали б вирішувати при монтажі, все врахувати. Чи то утеплити трубу, чи котел якось би мав відводити тепле повітря і тим самим обігрівати трубу настільки, щоб конденсат не замерзав. А як лупне -30 градусів (:плює в різні сторони...
В менебула схожа проблема, обмерзав комин, то я утеплив його пінопластом по такому ж принципу, як утепляють стіни будинків. Проблема зникла, комин не обмерзає.
Мої сусіди, шоб не махатись, скористались послугами якоїсь коминної фірми, то ті запхали їм в комин утеплену нержавіючу трубу. У сусідів тепер також комин не обмерзає.

А ідеальним варіантом було б викинути коминний котел, і поставити турбо. Колись собі так і зроблю. Турбо-котел кращий тим, що він не викидає в комин з хати тепле обігріте повітря, яке йому потрібне для спалювання газу; і не затягує через всі щілини в дверях і вікнах холодне повітря з вулиці, взамін викинутого в комин теплого повітря. Та й проблем з комином нема.

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Також є проблема з температурою гарячої води в душі і в мойці на кухні. Тобто нереально виставити норм температуру і там і там. Якщо виставляти норм для купання, то в умивальнику можна руки попекти. Адже посуд миєш не під великим напором, а купаєшся під великим. А чим більший напор води, тим менша температура і навпаки.
В мене така ж проблема з газовою колонкою. Але я не нехтую порадами СЦ. Я, перед тим, як приймати душ, збільшую температуру на колонці, а після душу-зменшую її. Не забуваю, вже привик. Це самий оптимальний варіант. А для того, щоб не забувати зменшувати температуру на котлі, вішай на нього записку, таку на самоклеючому папері. Я колись для своїх домашніх так писав. Привчив з часом.)))
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 19:08 #1155427   #219
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис

А ідеальним варіантом було б викинути коминний котел, і поставити турбо.
Та й проблем з комином нема.
Саме цікаве, що котел в мене турбо. Я просто димоходом назвав трубу, через яку виводяться продукти згоряння.
Ось такий

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А для того, щоб не забувати зменшувати температуру на котлі, вішай на нього записку, таку на самоклеючому папері. Я колись для своїх домашніх так писав. Привчив з часом.)))
Забуваю я отаку штуку повернути в крайнє положення, щоб не змішувало

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
А де така рекомендація була, і чому?
http://forum.te.ua/showpost.php?p=987101&postcount=167
http://forum.te.ua/showpost.php?p=987154&postcount=170

Востаннє редагував ColdMineR: 22.12.2009 о 19:15.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2009, 20:29 #1155616   #220
contras552
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Саме цікаве, що котел в мене турбо. Я просто димоходом назвав трубу, через яку виводяться продукти згоряння.
А, ну тоді не знаю, як так в тебе сталося. Вперше таке чую. У сусідів, які мають турбо-котли, все нормально. В минулі роки, навіть в більші морози, такого нівкого не було.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:02.