Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Карта Поляка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2011, 11:36 #1754247   #21
natalyapan
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

там не пише громадянство. Пише прізвище батьків її, Тут на печатці пише Відомство громадянського стану Варшава-Середмістя. Пише шо нпродилася тут на Тернопільщині
natalyapan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2011, 15:36 #1757645   #22
remy05
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата:
Допис від crossfire Переглянути допис
Питання про перспективи отримання карти поляка. Ситуація:
- Мій дід по національності українець, але народився коли наше місто було під Республікою Польською, є оригінальне свідоцтво про народження 1911году, і ще кілька оригінальних польських документів тих часів: про закінчення навчання в ремісничій школі, трудова книжка.
-Дід служив у Війську Польському в кавалерії, документів немає але є його фотографія у формі польської армії (я відіслав запит у центральний військовий архів у Варшаві, але поки не отримав відповіді) і потрапив у німецький полон у 1939році після чого перебував у концтаборі.
- Бабуся теж народилася в тому ж місті, але свідоцтва про народження немає (її бабуся полька, мати при літку записана українкою, хоча за тими правилами повинна була бути полькою), є її оригінальний табель зі школи з її оцінками (всі документи з орлом і написом Rzeczpospolita Polska).
- Дав запити в польські архіви (Варшава, Краків і Центральний військовий архів) але часів минуло мало відповіді поканет.

Які шанси з отримати карту з тими документами які вже є?
Звернися в центральний архів Тернополя.Дані про концтабори в Обл. архіві м.Тернополя є.Якщо твій дідо записався в концтаборі, що "поляк", тоді думаю, що того докуманта буде достатньо.
Треба, що консул чорно по білому прочитав, що дідусь, чи бабуся поляки.А всі інші докази другорядні не приймаються.
Я би вам рекомендував звернутися в суд і позиватись до Загсу, щоб вони зробили зміни в національності вашого діда з укр. на поляк.Сам таку процедуру проходив.Тим більше, що у вас є докази

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від natalyapan Переглянути допис
Доброго вечора! Скажіть буль ласка, в мене бабця народилася на Тернопильщині за часів Польщі, в неї є свідоцтво про народження польською мовою, тільке те одне вона має, українського не має, чи я зможу зробити карту поляка?

Наперд вдячна за відповідь =)
Якщо не пише що була полячка- то воно вам не допоможе.Тим більше, що на території колишньої Польщі, на тернопільщині жили як поляки, так і українці...Якщо ви дійсно впевнені, що ваша бабця була полячкою, то доведіть це в суді, і виправіть у реєстрі про народження вашої мами, чи тата (в залежності по якій лінії) з українка на поляк, якщо ви маєти інші другорядні докази(напр.свідки і т.д)

Востаннє редагував remy05: 02.10.2011 о 15:36. Причина: Пізніше додано
remy05 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2011, 14:34 #1772334   #23
de-niz
 
Аватар для de-niz
Типово Відповідь: Карта Поляка

Хто знає щось про Польське товариство в Тернополі. Як стати членом, де і коли збираються, в чому суть діяльності? Бо хочу з кимось спілкуватися польською мовою, щоб краще вивчити.
de-niz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 14:35 #1782565   #24
yana95
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Привіт! Мене цікавить таке питання: Чи маю я підстави на отримання КП якшо мій прадід служив в війську польським, є його військовий квиток
yana95 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 14:43 #1782573   #25
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата Хто знає щось про Польське товариство в Тернополі. Як стати членом, де і коли збираються, в чому суть діяльності? Бо хочу з кимось спілкуватися польською мовою, щоб краще вивчити.
Рік туди ходив. Суть діяльності в вивченні польської. Збираються щочетверга на 18.00. Заняття триває 45хв. Членами можуть стати лише ті, хто має польське коріння.
Цитата Привіт! Мене цікавить таке питання: Чи маю я підстави на отримання КП якшо мій прадід служив в війську польським, є його військовий квиток
Ні. Тільки за умови що твій прадід мав національність поляк
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
de-niz (23.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2011, 18:51 #1783576   #26
remy05
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Рік туди ходив. Суть діяльності в вивченні польської. Збираються щочетверга на 18.00. Заняття триває 45хв. Членами можуть стати лише ті, хто має польське коріння.

Ні. Тільки за умови що твій прадід мав національність поляк
так одного прадіда замало, ще треба й прабабцю
remy05 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2011, 17:45 #1809458   #27
geroi_cccr
Типово Відповідь: Карта Поляка

В моєї бабці в свідоцтві про одруження пише національність полька. А в свідоцтві про народження моєї бабці пише шо її батьки поляки (обидва).
Але ці документи на українській мові і на бланка Української РСР.

Чи можу я з такими документами розраховувати на карту поляка???
geroi_cccr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2011, 16:44 #1812652   #28
mhl
Типово Відповідь: Карта Поляка

можеш
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2012, 16:35 #1849838   #29
mhl
Типово Відповідь: Карта Поляка

Прошу допомоги в тих, хто вже отримував візу по карті поляка.
Моя мати недавно одержала карту поляка і зараз хоче відкрити по ній безкоштовну візу.
Відповідно мені потрібно її зареєструвати на сайті посольства і заповнити анкету.
Толкового керівництва що і до чого наразі в інеті не знайшов, тож не хотілося б наламати дров.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2012, 12:24 #1851183   #30
remy05
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Прошу допомоги в тих, хто вже отримував візу по карті поляка.
Моя мати недавно одержала карту поляка і зараз хоче відкрити по ній безкоштовну візу.
Відповідно мені потрібно її зареєструвати на сайті посольства і заповнити анкету.
Толкового керівництва що і до чого наразі в інеті не знайшов, тож не хотілося б наламати дров.

тут нічого складного не має. Заповняємо анкету, роздруковуємо, де буде вказано день і час.Приїзжаємо в посольство (анкета з фото, 2 паспорти + ксерокс, карта поляка+ксерокс)
remy05 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (19.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2012, 12:29 #1851185   #31
mhl
Типово Відповідь: Карта Поляка

а тип візи який має бути?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2012, 12:40 #1851196   #32
remy05
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
а тип візи який має бути?
wizа krajowа
remy05 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (19.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 12:20 #1851851   #33
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Питання таке.Бабця полька.Як документально завірити свій родовий звязок з бабцьою ?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 12:24 #1851853   #34
mhl
Типово Відповідь: Карта Поляка

свідоцтво про народження когось з твоїх батьків + твоє свідоцтво про народження
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (20.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 12:44 #1851862   #35
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
свідоцтво про народження когось з твоїх батьків + твоє свідоцтво про народження
Дівоча фамілія у бабці одна,після заміжжя інша,у мами (бабці дочки) після заміжжя ще інша.
Тоді виходить що потрібно: свідоцттво народж.бабці + свід.одруження бабці+свідоцтво народж.матері+свідоцтво одр.матері і тоді вже моє?
І якщо так,то їхати у посольство з оригіналами,чи вони завірятися мають у нотаріуса чи як?
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2012, 14:55 #1851995   #36
mhl
Типово Відповідь: Карта Поляка

так і є, треба ще брати свідоцтва про одруження, якщо мінялися фамілії. В посольстві обовязково треба показати оригінали, там подивляться і залишать собі копії. Завіряти в нотаріуса нічого не треба.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (20.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2012, 20:48 #1899028   #37
Nazar9
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Скільки часу потрібно щоб отримати карту Поляка.
При розмові з консулом наскільки потрібно володіти язиком щоб невиникло проблем з отримання карти.
Чи можна навчатися в полщі безкоштовно, з можливістю отримання степендії.
Nazar9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2012, 21:17 #1901586   #38
BMB
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

доброго здоровя.підкажіть будь ласка маю свідоцтво бабці без національності де її батьки(мої пра) теж без національності (прочерк) прадідо я знаю поляк прабаба ні (зроблю що буде) .осли це якось можуть провірити.
BMB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2012, 16:37 #1914351   #39
Topman
Активний учасник
 
Аватар для Topman
Типово Відповідь: Карта Поляка

Доброго Дня шановні форумчани!
Хочу запитати на рахунок карти поляка, В роду не було поляків (принаймні до діда. прадіда....в минулому могли бути), чи можу я отримати КП?. як дізнатись чи були в роді поляки?
Бо багато людей говорить шо якшо добре заплатити, то КП зроблять, і найдуть поляків в роду ))
Скільки це буде коштувати?

Хто що знає, поділіться інформацією. (де шукати документи, чи є якісь фірми які цим займаються, різні ссилки, короче все що знаєте)
Буду дуже вдячний.
Topman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2012, 19:27 #1923529   #40
Beautiful
Учасник
Типово Відповідь: Карта Поляка

Цитата:
Допис від Topman Переглянути допис
В роду не було поляків (принаймні до діда. прадіда....в минулому могли бути), чи можу я отримати КП?
Ні, не можна.

Цитата:
Допис від Topman Переглянути допис
Бо багато людей говорить шо якшо добре заплатити, то КП зроблять, і найдуть поляків в роду ))
Не знаю. Не думаю, що таке реально. Проте обовязково спробуйте.

Цитата
Допис від Nazar9 Переглянути допис
Чи можна навчатися в полщі безкоштовно, з можливістю отримання степендії.
На рахунок безкоштовного навчання - правда. На рахунок стипендії - не знаю, але люди кажуть, що також правда.
Beautiful зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:58.