Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Український гурт - Rizups

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.07.2013, 08:30 #2248205   #1
Convallaria
Учасник
Post Український гурт - Rizups

Привіт всім! ну, звісно, всім, хто зайшов сюди почитати)
Хочу з вами поділитися! Недавно, десь з минулої осені, захопилася одним українським, а саме львівським гуртом – RIZUPS. Для мене це було відкриттям, так як раніше репом ніколи не захоплювалася. Хоча стиль групи більш правильно називати «елегантним репом» – за визначенням самих виконавців, бо ні матів, ні «гоніння на когось» у них не почуєте. Тексти на українській мові, досить багаті та різноманітні, як і теми, що зачіпаються в композиціях. Творчий шлях розпочавши ще у 7-му класі, вже у 2008-му (у 17-18 років) учасники гурту - Назар Хассан (Хас) та Мар'ян Сакалюк (Марік), остаточно сформували гурт RIZUPS і визначились зі своєю «Дорогою в рай» (« Коли тримаю мікрофон – я в раю»(с). За цей час у їхньому доробку – 3 альбоми. І пісні кожного з них зачіпають за живе, змушують задуматися, не лише молодь, але й старше покоління, а також принаймі декілька пісень, які найбільш торкнулися вашого серця, закачати собі у плеєр. Що дивно – більшість статей, які останнім часом вийшли про RIZUPS - на російській мові попри те, що і Назар і Мар'ян розмовляють виключно українською. В заслугу цим хлопцям можна поставити й те, що вивченням українької мови зайнялась досить значна частина російськомовних прихильників RIZUPS, які є не лише в Україні, а й в Росії, Білорусії, Австралії. Ось одна із таких статей:
http://korizza.com.ua/news/845-kolle...perevorot.html

У рамках туру – презентації нового альбому «Не бійся» RIZUPS побували і у Тернополі – як і у других містах, після завершення концерту всі глядачі були у захопленні (мені на жаль не пощастило потрапити на цей захід). Наступний приїзд виконавців очікується десь у листопаді. Проте зіткнулась серед своїх знайомих із такою позицією: « Ааа, реп... Ні я таке не слухаю і не збираюсь!» «Український реп?? Це що за...» При цьому люди абсолютно не знайомі із творчістю гурту... Тому хочу звернути вашу увагу на декілька композицій (з нового альбому) цих справді талановитих виконавців! Хотілося б почути і вашу думку.



Буду вдячна, якщо допоможете розібратись, як саме на форум можна завантажувати мп3 (через "Долучення" - не виходить), а поки що - композиції з Ютуб


Convallaria зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2013, 21:37 #2263603   #2
Convallaria
Учасник
Типово Відповідь: Український гурт - Rizups

Додам свіженьке відео) До речі - гурт готує до свого 6-річчя великий концерт у Львові (27 жовтня). Якщо є бажаючі на нього потрапити вся інформація в офіційній групі гурту в ВК, або ж можу тут відповсти на запитання, які в кого виникнуть (в межах своєї проінформованності щодо гурту )
А 7 вересня в Києві відбудеться презентація нового спільного альбому "RIZUPS & В'ячеслав Єфремов".

Востаннє редагував Convallaria: 01.09.2013 о 22:19.
Convallaria зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:28.