Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


"Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.12.2011, 02:01 #1819371   #121
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата
Допис від deukbr Переглянути допис
Найкраща коротка констатація факту.

Є таке поняття як ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ і БАЖАННЯ....
Жінка чудово готує? А чоловік може чистити ,нарізати,мити посуд,просто допомагати і НАВПАКИ...
ГОЛОВНЕ РАЗОМ )))
Я думаю якщо КОХАЄШ,ПОВАЖАЄШ,ТУРБУЄШСЯ-то незважаючи на втому і все інше будеш намагатись ДОПОМОГТИ. І в душі хочеш такого для СЕБЕ.....
цій людині пояснювали про чисто людські якості 1879 разів такщо марно щось говорити чи насаджати свою точку зору .. забий хай живе , як хоче потім подивиться чи далеко вона з такими пріколами приплеве в житті )

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
а проблема в тому, що багато хлопців так десь в розмовах кажуть: "мити посуд?!готувати їсти, прибирати - та ніколи в житті! я шо ....тут в кожного свої епітети"
тобто, получається, що мити посуд, готувати, прибирати і т.д. - то "чорна" робота, якої їхні білі ручки торкатись не повинні, хай її роблять жінки
і тоді принципово нічого робити не хочеться, ібо це получається якесь приниження
а якщо чолвік нормальний - може все зробити і не цурається цього і жінка теж, то тут все робиться за принципом "хто сьогодні хоче і може"
потрібна повага і любов, без них - тупік
от власне повага . чого яка то чорна робота? так говорять тупі рагулі , або розбещені мажори які привикли , що за них хтось зробить все .. багато хто , але ж не всі так говорять , роблять і живуть ) Дінара аджигай )))

Востаннє редагував Distemper: 03.12.2011 о 02:01. Причина: Пізніше додано
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 10:20 #1819484   #122
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
цій людині пояснювали про чисто людські якості 1879 разів такщо марно щось говорити чи насаджати свою точку зору .. забий хай живе , як хоче потім подивиться чи далеко вона з такими пріколами приплеве в житті )
имела жаба зуб на крокодила, но крокодилу это не вредило.


бачу тобі не байдуже моє негідне особисте життя
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 01:18 #1820043   #123
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

— на ноль ділити неможна
— неможна?
— ага, нізя
— а в мене комплексне число
...
Какбе, пишуться всім понятні речі, но весело, як після тої останньої статтєйки вз"їлися дівки — от-от всьо правильно, но чому Я маю це робити ?
Кухонний фімінізм такий кухонний
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 04.12.2011, 02:22 #1820054   #124
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
имела жаба зуб на крокодила, но крокодилу это не вредило.


бачу тобі не байдуже моє негідне особисте життя
твоє життя байдуже , не байдуже то що є такі люди які мислять , як роботи ... накшталт - "це не передбачувано програмою і я буду діяти лише згідно неї і все "
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2011, 14:05 #1826891   #125
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Попробуйте предъявить к ним элементарные требования как к своим партнерам и посмотрите на их реакцию. Скажите как-нибудь вскользь, мимоходом исподволь, что, по вашему мнению, женщина:
1. Должна быть отличной и безотказной любовницей.
2. Должна иметь отличное тело, ибо плохие внешние данные — неуважение к партнеру.
3. Должна уметь отлично готовить вкусную и здоровую пищу.
4. Должна быть покладистой, приветливой и позитивной.
5. Должна быть достаточно эрудирована, чтобы поддерживать беседу на интересную мужчине тему.
6. Должна быть трудолюбива, бодра и энергична.
7. Должна быть верной, честной, искренней.
8. Не должна в отношениях опускаться до манипуляций.
9. Должна любить детей и уметь их воспитывать.
10. Должна любить мужчину.
11. Должна экономно и эффективно построить семейный бюджет.
12. Должна зарабатывать деньги самостоятельно, быть отличным профессионалом. Либо быть правой рукой в бизнесе своего мужчины. Пока детей меньше трех.

Ключевое слово здесь «должна». Вы выясняете, способна ли эта женщина брать на себя обязательства в принципе. Женщина, ориентированная на любовь и партнерские отношения, не считает эти требования запредельными и согласится. Это для нее естественно. Женщина же, ориентированная на доминирование и паразитирование, выдаст в эфир отмазку или переведет стрелки, что-нибудь вроде:
«женщина никому ничего не должна»

Додано через 12 секунд
якось так)

Востаннє редагував сім самураїв: 12.12.2011 о 14:05. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
Distemper (26.12.2011), NEO[VENOM] (13.12.2011)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 06:39 #1835488   #126
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Найчесніші відносини і почуття - це коли просто так, нізащо. Так, наприклад, вміють любити собаки...
"Есть три вещи, которые вам никогда не изменят, это - пончики, собаки и деньги... Только деньги лучше, потому что от них не толстеют и они не гадят на ковер в гостинной". Вибачте, не втрималась, цитата сама випригнула з останньої книжки, яку прочитала.
Не осилила я всього тексту, тому напишу просто свій погляд на ідеальні відносини і таких самих чоловіків і жінок (якщо взагалі слово "ідеал" має право на існування в понятті - відносин і суб*єктів). Напишу не про стосунки чоловіка і дружини, а просто про відносини двох людей, які вже напевно знають, чтого хочуть від життя. Буду виходити зі своїх теперішніх відносин, їх я вважаю не ідеальними (оскільки не вірю в таке поняття, але близькими до цього). Так вот, Він - досить забезпечена людина, в якої є справа, на якій він зосереджений, шукає відраду і відпочинок з жінкою, шукає жінку, яка б його розуміла, підтримувала і не "пресувала". Вона - занята людина, з певним життєвим досвідом, якій приситились "мусі-пусі", які ні до чого практично не приводять. Зустрічі досить рідкі, тому що кожен занятий своєю справою і в кожного на першому місті стоїть власна справа і матеріальне забезпечення себе, своєї родини. Зустрічі не кількісні, а якісні, при яких Він може реалізувати себе, відпочити душею і тілом, отримати свою порцію ніжності і ласки (яка потрібна абсолютно всім чоловікам, навіть з вигляду самим жорстким), не боячись отримати "звіздюлєй", що не позвонив, написав, приїхав (потрібне підкреслити). Вона з ним може відчути себе жінкою, отримавши свою порцію уваги, компліментів, подарунків, підтримки... Стосунки базуються на взаємоповазі і розумінні один одного, без дорікань і докорів.
Чому я вважаю їх ідеальними? Тому що при такому "розкладі", при шаленому ритмі життя (принаймі тут) люди не встигають надоїдати один одному, не має тем і, головне часу, для сварок, з*являється бажання вислухати один одного і, в проміжок між зустрічами є багато часу проаналізувати слова другої людини (при вмінні уважно слухати). З*являється повага і бажання допомогти в будь-якій ситуації, слова набувають іншого змісту, коли вони сказані рідко, ніж "любзання" кожного дня без підтвердження слів у вчинках.

Передбачаючи, що зараз на мене налетять зі всіх сторін з критикою і негативами, наголошу - це лише моє бачення і це все залежить від людей. Аdieu
Amina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (24.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 07:52 #1835504   #127
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис

Чому я вважаю їх ідеальними? Тому що при такому "розкладі", при шаленому ритмі життя (принаймі тут) люди не встигають надоїдати один одному, не має тем і, головне часу, для сварок,
ідеальні пара не знайомі між собою, ага))))
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 08:14 #1835511   #128
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
ідеальні пара не знайомі між собою, ага))))
Хххаахаа)) Знайомі, але Вона робить вигляд, що вірить у всі його казки, а Він щиро вірить у те, що Вона щиро вірить у його казки (вибачте за тафтологію). Йому важливо, що його ніхто не "ловить" на кожному слові, а їй, що Він - намагається підняти свій імідж в її очах (хоча своїм статусом він це і так довів). Весь секрет в умінні слухати і думати. Чоловіки дуже бояться сварливих жінок, і тих, хто хоче їх просто використати, а жінки, що їх використають "фізично" і того, що чоловік не реалізується в житті, а відповідно і не реалізує її бажань. Коли одна половина розуміє потреби іншої і намагається надати "всю сферу послуг" один одному, тоді і виникає пара, яка підтримує один одного і не зациклюється на дрібницях. Тоді і виникає "союз", чого ми всі і стараємся досягти. Простіше кажучи, чоловіку потрібні комфорт і розуміння, а жінці (розумній) - спосіб жити нормально і ростити своїх дітей в хороших умовах. А вірність, кава в ліжко - все міфи, це не доказ кохання. Доказ, в першу чергу - повага!
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 08:21 #1835516   #129
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

помоєму при такому розкладі,вона одного разу задовбеться чекати його дзвінка.....а потім буде думати,толі замала порція уваги була виділена,толі я просто старію...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 08:33 #1835520   #130
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
помоєму при такому розкладі,вона одного разу задовбеться чекати його дзвінка.....а потім буде думати,толі замала порція уваги була виділена,толі я просто старію...
Дуже помиляєшся! Тому що того, що може дати йому Вона, насправді можуть дати одиниці, а саме - спокій, розуміння і увагу до Нього, як до особистості, а не до його гаманця чи машини. Чому чоловіки йдут від жінок до коханок? Навіть, якщо коханка в сотні раз програє по красі і фігурі? Тому що коханки - вміють слухати і цікавитись саме Ним, а не звалювати свої проблеми на плечі. Я не права?
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 08:49 #1835528   #131
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Спостерігаючи останнім часом за певними знайомими, можу сказати лиш одне: в першому пості йдеться не про сучасні стосунки, а про так звану гру "Хто кого?", яка завжди існувала з давніх часів. Тут вималювано образ такої собі принцеси, яку не любиш, а просто з запалом мисливця цікаво добиватись, мол інші не можуть, а я зможу її уламати. І в певні моменти саморозчарованості і самоколупання з'являються такі статті. Але ж думати, що вона буде твоєю тільки через саме твоє існування - тупо... Гірко стає від того, що часто люди, які знаходяться в таких стосунках, не можуть відрізнити гру від реальності, а особливо захватившись можуть і одружитись: він думає, що все ж уламав, вона - бо знайшла собі непогану собачку і можливо не скоро чи зовсім не знайде нічого кращого. Та вже через рік-два вони розбігаються.

Говорити, що все одно, хоч не всі, але більшість жінок такі також помилково. Знаю багато прикладів, коли так само дівчата бігають за такими "принцами" і не можу зрозуміти чому: вроді самодостатня дівчина, красуня, немов з обложки Плейбой, а бігає мов зайченя за гламурним ідіотом. Можливо це гормони, можливо те ж саме бажання щось довести собі та оточуючим, можливо просто навіяний медіа стереотип ідеального хлопця, можливо навіть в деякій мірі прояв мазохізму...

Карочє, хоч зірку з неба - будь готовий летіти до неї через увесь всесвіт, а ні - то нема чого нити, бо Анджеліна Джолі не трахається з тобою, хоч ти присвятив їй тисячу пісень.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 08:57 #1835530   #132
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Дуже помиляєшся! Тому що того, що може дати йому Вона, насправді можуть дати одиниці, а саме - спокій, розуміння і увагу до Нього, як до особистості, а не до його гаманця чи машини. Чому чоловіки йдут від жінок до коханок? Навіть, якщо коханка в сотні раз програє по красі і фігурі? Тому що коханки - вміють слухати і цікавитись саме Ним, а не звалювати свої проблеми на плечі. Я не права?
я тобі зараз як мужик розказує,то шо знаю про себе. а ти мені як жінка про те,на що надієшся!
мужик йде до коханки тоді,коли жінка достала! а точніше надоїла!
скажу тобі по секрету,якшо чсолвік лишив одну,то лише і 10.
але на рахунок того,шо мужика нервує присідання на вухо,то так. почнеш напрчгати свалить зразу,но не почнеш напрягати... тоже може свалити,все ж таки багатий,а він у нас багатий і 50 буде мужиком. а баба поза 35...кому вона треба? ну буває,шо збереглася і виглядає на 25-30 но це одиниці і то при дуже хороштх кліматичних умовах)))

так шо не привяжеш мужика,на старість будеш сама 100%
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nataka (29.12.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 09:07 #1835531   #133
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

А кому потрібна та гра "Хто кого?" Це типу, чи жіноча емансіпація може "прихилити" чоловіка? Що за "гра" взагалі?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я тобі зараз як мужик розказує,то шо знаю про себе. а ти мені як жінка про те,на що надієшся!
мужик йде до коханки тоді,коли жінка достала! а точніше надоїла!
скажу тобі по секрету,якшо чсолвік лишив одну,то лише і 10.
але на рахунок того,шо мужика нервує присідання на вухо,то так. почнеш напрчгати свалить зразу,но не почнеш напрягати... тоже може свалити,все ж таки багатий,а він у нас багатий і 50 буде мужиком. а баба поза 35...кому вона треба? ну буває,шо збереглася і виглядає на 25-30 но це одиниці і то при дуже хороштх кліматичних умовах)))

так шо не привяжеш мужика,на старість будеш сама 100%
Смішно, справді смішно)))) "прив*язувати мужика", що ти маєш на увазі? Дітьми прив*язати чи штампом в паспорті? Чоловіка можна втримати тільки тоді, коли він сам цього захоче, а захоче він тоді, коли його дома, чи в стосунках буде зустрічати розуміння, ласка і тепло, а не малолітня напищена "красуня" з силіконовими вставками, надутими губами і претензіями. Можливо, в силу свого віку, ти цього не розумієш просто... покищо))

Востаннє редагував Amina: 24.12.2011 о 09:07. Причина: Пізніше додано
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 09:16 #1835540   #134
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Чому чоловіки йдут від жінок до коханок? Навіть, якщо коханка в сотні раз програє по красі і фігурі?
коли чоловік хоче свіжого мяса,повір,йому буде пофіг хто ти,шо ти....
а якшо ти шей нічо така собі,то тим більше і думати не буде!

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Смішно, справді смішно)))) "прив*язувати мужика", що ти маєш на увазі? Дітьми прив*язати чи штампом в паспорті? Чоловіка можна втримати тільки тоді, коли він сам цього захоче, а захоче він тоді, коли його дома, чи в стосунках буде зустрічати розуміння, ласка і тепло, а не малолітня напищена "красуня" з силіконовими вставками, надутими губами і претензіями. Можливо, в силу свого віку, ти цього не розумієш просто... покищо))
нє,ти всьо дуже правильно кажеш. це гарантія! однозначно!
но...чоловік любить очима і всі це знають. так шо скільки б ти йому того тепла не давала,він буде думати шо там десь в сусідки тепліше! ну,потім звичайно буде повертатись,коли зрозуміє,як сильно помилився,але з часом опять вогонь незнайомки буде манити...

Востаннє редагував ecosvyat: 24.12.2011 о 09:16. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 09:23 #1835542   #135
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Дуже помиляєшся! Тому що того, що може дати йому Вона, насправді можуть дати одиниці, а саме - спокій, розуміння і увагу до Нього, як до особистості, а не до його гаманця чи машини. Чому чоловіки йдут від жінок до коханок? Навіть, якщо коханка в сотні раз програє по красі і фігурі? Тому що коханки - вміють слухати і цікавитись саме Ним, а не звалювати свої проблеми на плечі. Я не права?
Ніколи б не хотіла бути на місці коханки. Навіть роль покинутої дружини приємніша, імхо. Коханка - це якось ницо і другосортно.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 09:28 #1835545   #136
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ніколи б не хотіла бути на місці коханки. Навіть роль покинутої дружини приємніша, імхо. Коханка - це якось ницо і другосортно.
да це трохи підло. все ж таки знаєш,що то не твоє і забираєш чуже щастя....

але з другої сторони розумієш,шо всі хочуть тпела і ніжності..
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 09:44 #1835546   #137
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Ніколи б не хотіла бути на місці коханки. Навіть роль покинутої дружини приємніша, імхо. Коханка - це якось ницо і другосортно.
Та ніхто ж не каже про роль коханки, це так, для прикладу....

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
коли чоловік хоче свіжого мяса,повір,йому буде пофіг хто ти,шо ти....
.
"свіже м*ясо", як ти кажеш, чоловіка буде манити завжди, це з тої самої історії еволюції і тваринних інстинктів, з часів війн, коли треба було "запліднити максимальну кількість самок" для продовження роду, від цього нікуди не дінешся і наївно надіятись на вірність чоловіка "до гробу", хто живе такими поняттями, той сам собі вкорочує і сімейне життя сварками і життя взагалі - нервами. Треба прийняти все як воно є. Якщо чоловік розумний, то зробить все для того, щоб жінка ніколи про це не взнала, а коли розумна жінка, то вона ніколи не буде підловлювати чоловіка методом читання смс, обнюхуванням рубашки, чи "сюрпризами" типу повернення з відрядження на день раніше (без попередження). Коли жінка захоче підловити чоловіка, вона ЗАВЖДИ його підловить тому що ні один чоловік не пройде жіночої перевірки на "вшивість".

Востаннє редагував Amina: 24.12.2011 о 09:44. Причина: Пізніше додано
Amina зараз поза форумом  
Подякували 2:
Fm (05.01.2013), Jane Doe (24.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 10:02 #1835566   #138
AlterEGO
Учасник
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Хххаахаа)) Знайомі, але Вона робить вигляд, що вірить у всі його казки, а Він щиро вірить у те, що Вона щиро вірить у його казки (вибачте за тафтологію). Йому важливо, що його ніхто не "ловить" на кожному слові, а їй, що Він - намагається підняти свій імідж в її очах (хоча своїм статусом він це і так довів). Весь секрет в умінні слухати і думати. Чоловіки дуже бояться сварливих жінок, і тих, хто хоче їх просто використати, а жінки, що їх використають "фізично" і того, що чоловік не реалізується в житті, а відповідно і не реалізує її бажань. Коли одна половина розуміє потреби іншої і намагається надати "всю сферу послуг" один одному, тоді і виникає пара, яка підтримує один одного і не зациклюється на дрібницях. Тоді і виникає "союз", чого ми всі і стараємся досягти. Простіше кажучи, чоловіку потрібні комфорт і розуміння, а жінці (розумній) - спосіб жити нормально і ростити своїх дітей в хороших умовах. А вірність, кава в ліжко - все міфи, це не доказ кохання. Доказ, в першу чергу - повага!
От якраз коли вона бачить що це глупі казки поваги може не бути, якось надто по дитячому..
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Карочє, хоч зірку з неба - будь готовий летіти до неї через увесь всесвіт, а ні - то нема чого нити, бо Анджеліна Джолі не трахається з тобою, хоч ти присвятив їй тисячу пісень.
Якись дивний висновок всі і так міють довго і гарно, на задніх лапках, бігати за тими коханими недужетовзаємними але це дуже не ефективно. Коли людина не йде на контакт треба збиватися з тої теми. Потрібно шукати тих, хто шукає.
AlterEGO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 10:12 #1835570   #139
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата
Допис від AlterEGO Переглянути допис
От якраз коли вона бачить що це глупі казки поваги може не бути, якось надто по дитячому..
Надто по дитячому - щиро вірити в "казки", що розказує чоловік)))
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2011, 13:05 #1835663   #140
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: "Перевелись справжні мужики"...ну і трохи про справжніх жінок

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А кому потрібна та гра "Хто кого?" Це типу, чи жіноча емансіпація може "прихилити" чоловіка? Що за "гра" взагалі?
Ніхто й не каже, що це комусь дуже потрібно. Це на подобі придурка, що лізе руками до оголених проводів: вроді ніби й не хоче, щоб його током шандарахнуло, але здається все саме для цього і робить. Та й часто стається все автоматично і по цепочці: обідить якусь дівчину козел-принц, а вона думає, що ж не якась дура і т.д, чому це нею мають користати, хай вже краще буде навпаки і починає вий***ватися. Так і вона якогось пацана доведе, який почне думати щось на подобі автора статті з першого посту і пішло-поїхало.

Цитата
Допис від AlterEGO Переглянути допис
Якись дивний висновок всі і так міють довго і гарно, на задніх лапках, бігати за тими коханими недужетовзаємними але це дуже не ефективно. Коли людина не йде на контакт треба збиватися з тої теми. Потрібно шукати тих, хто шукає.
А ти просто зробив не дуже вірний висновок.Я також вважаю, що з таких тем тре збиватись. Просто я про те, що є люди, яких такі стосунки затягують (в душі мазохісти мабуть). І хоч вже самі розуміють, що діла не буде, ще й всі рідні та друзі в цьому переконують, вони все ж продовжують добиватись свого. І при цьому нити, які баби погані, то тре бути повним клоуном.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:30.