Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Під Верховною Радою кинули гранату

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.08.2015, 22:26 #2572340   #21
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Я мав на увазі, що цей чувак працював як мінімум в парі з тим, хто прикрив відхід і все це відбувалось не спонтанно. Іжаку зрозуміло, що акція сплановна заздалегідь. Чи ти хочеш сказати, що злий і хитрий Тягнибок з друзями планував темними ночами при світлі свічки, як зручніше кинути гранату в мєнтів?
До Тягнибока відношусь негативно, навіть дуже, єслі чьо. Свободівець це чи ні - не знаю, але вірити першим-ліпшим словам Какакова та іже з ним - верхівка дурості.
Ти у попередньому своєму пості написав, що це не свободівець. У цьому ти вже пишеш, що не знаєш - свободівець це чи ні. Може, варто визначитись зі своєю думкою?)
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:28 #2572342   #22
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Чи ти хочеш сказати, що злий і хитрий Тягнибок з друзями планував темними ночами при світлі свічки, як зручніше кинути гранату в мєнтів?
А я хочу сказати що тягнибок з компанією як мінімум створили ситуацію коли дана провокація змогла відбутися. Якби вони стояли з плакатами і словами доносили свою думку ніхто б навіть при сильному бажанні не міг би кинути ту гранату. А коли іхні пішаки пробують штурмувати орган державноі влади ( до речі тупо не розумію кінцевоі мети) то тут поле неораноі роботи для проаокаторів внутрішніх і зовнішніх ворогів Украіни.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 4:
filtrum (01.09.2015), Ingenue (01.09.2015), regman (01.09.2015), TheGame (31.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:29 #2572345   #23
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

[Romanio] зараз поза форумом  
Подякували 2:
vanco2 (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:36 #2572350   #24
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата А я хочу сказати що тягнибок з компанією як мінімум створили ситуацію коли дана провокація змогла відбутися. Якби вони стояли з плакатами і словами доносили свою думку ніхто б навіть при сильному бажанні не міг би кинути ту гранату. А коли іхні пішаки пробують штурмувати орган державноі влади ( до речі тупо не розумію кінцевоі мети) то тут поле неораноі роботи для проаокаторів внутрішніх і зовнішніх ворогів Украіни.
Для тих, хто по пояс дерев"яний і для тих хто на пронепоїзді повторюю: я мав на увазі, що це не "злетівший з котушок" свободівець, як намагається представити його влада. Акція була спланована і в ній брало участь як мінімум 2 людини.
Якщо вміст Вашої черепної коробки не в змозі усвідомити написане мною, то ви кажіть - особисто для вас намалюю крейдою на асфальті або вугликом на скелі. Можу навіть виліпити з пластиліну, але боюсь, що це Вас ще більше заплутає.
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:41 #2572352   #25
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від ternopil1 Переглянути допис
Для тих, хто по пояс дерев"яний і для тих хто на пронепоїзді повторюю: я мав на увазі, що це не "злетівший з котушок" свободівець, як намагається представити його влада. Акція була спланована і в ній брало участь як мінімум 2 людини.
Подивись два попередні відео з цієі теми, людина що кидає, і людина речі якоі оглядають експерти - це одна і та ж людина це видно навіть без особливого аналізу.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:42 #2572353   #26
Phantom
 
Аватар для Phantom
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А я хочу сказати що тягнибок з компанією як мінімум створили ситуацію коли дана провокація змогла відбутися. Якби вони стояли з плакатами і словами доносили свою думку ніхто б навіть при сильному бажанні не міг би кинути ту гранату.
Тобто, ти хочеш сказати, що кинути гранату можна тільки в натовп, коли там 100500 народу ? Всі мєнти думають однаково, але навіть якщо заборонити всім ходити по-двоє, то ще залишаються вікна, двері, заправки, мости і т.д.
Phantom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:45 #2572355   #27
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Кажуть що не так все просто,затриманих двоє.
Другий -співробітник "Сокола" і його ніби відмазують.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:45 #2572356   #28
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
Тобто, ти хочеш сказати, що кинути гранату можна тільки в натовп, коли там 100500 народу ?
Я хочу сказати що в масовій бійці ти можеш зарізати трьох чоловік і піти непоміченим, коли ж на МИРНІЙ демонстраціі ти почнеш різати тільки першого одразу попадеш у центр уваги.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (01.09.2015), TheGame (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:55 #2572361   #29
wisper
Banned
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Гранати дві,чому другу не кинув? ЧИ просто не скинув в смітник?
Нафіга було лишати собі чеку? На память?
Всьо спланував,навіть гранати десь дістав,розумний собака.
А втікти бідолаха незміг. Кудою і як не продумав. Тупий,все таки.

Помоєму це галіме шоу.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 22:58 #2572363   #30
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата Гранати дві,чому другу не кинув? ЧИ просто не скинув в смітник?
Нафіга було лишати собі чеку? На память?
Всьо спланував,навіть гранати десь дістав,розумний собака.
А втікти бідолаха незміг. Кудою і як не продумав. Тупий,все таки.

Помоєму це галіме шоу.
Звісно. Тількі хто ляльководи ми навряд чи дізнаємся.
А чому нікого не дивує сьогоднішнє аномальне зниження активності терів на усьому фронті? Співпадіння?
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
selling (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:05 #2572367   #31
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А я хочу сказати що тягнибок з компанією як мінімум створили ситуацію коли дана провокація змогла відбутися. Якби вони стояли з плакатами і словами доносили свою думку ніхто б навіть при сильному бажанні не міг би кинути ту гранату. А коли іхні пішаки пробують штурмувати орган державноі влади ( до речі тупо не розумію кінцевоі мети) то тут поле неораноі роботи для проаокаторів внутрішніх і зовнішніх ворогів Украіни.
Тут якісь подвійні стандарти, виходить що люди які брали участь у революції гідності створили ту ситуацію в якій загинули більше 100 чоловік? Бо що виходить тоді люди не винні, а зараз винні? До речі тоді також штурмували органи державної влади.
Не знаю хто там винен але це просто надзвичайно вигідно теперішній владі, вони з одного боку знищили конкурентів перед місцевими виборами, а з іншого відіб'є бажання проводити якісь пікети.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:07 #2572368   #32
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Помоєму це галіме шоу.
Зате яка гарна масовка була.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:12 #2572369   #33
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Навіть при3.14зжена Фаріон прийняла посильну участь. Йшла собі на рибалку, аж тут мєнтів хєрачать. Ну як встояти старій комуністці?
http://youtu.be/nzLEcJV1bsk
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (31.08.2015), Tommygun (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:13 #2572370   #34
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тут якісь подвійні стандарти, виходить що люди які брали участь у революції гідності створили ту ситуацію в якій загинули більше 100 чоловік? Бо що виходить тоді люди не винні, а зараз винні? До речі тоді також штурмували органи державної влади.
Не знаю хто там винен але це просто надзвичайно вигідно теперішній владі, вони з одного боку знищили конкурентів перед місцевими виборами, а з іншого відіб'є бажання проводити якісь пікети.
А чому подвійні? Ти бачив щоб я десь виправдовував діі тих попередніх людей. Взагалі як на мене люди що закликали до штурму в ті часи мають нести точну таку саму відповідальність як і ті хто віддавав наказ стріляти, або тис на курок.
Мирний протест ось єдиний цивілізований засіб протесту.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:16 #2572371   #35
wisper
Banned
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата Звісно. Тількі хто ляльководи ми навряд чи дізнаємся.
Ну зато ми будем знати точно одне. На кого в кінці кінців вкаже затриманий,то будуть точно не вони)))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:36 #2572382   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
А чому подвійні? Ти бачив щоб я десь виправдовував діі тих попередніх людей. Взагалі як на мене люди що закликали до штурму в ті часи мають нести точну таку саму відповідальність як і ті хто віддавав наказ стріляти, або тис на курок.
Мирний протест ось єдиний цивілізований засіб протесту.
До нині би там стояли мирно. В усіх країнах протестують не надто мирно, навіть у дуже цивілізованих.
pberit зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ingenue (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2015, 23:46 #2572386   #37
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата Ну зато ми будем знати точно одне. На кого в кінці кінців вкаже затриманий,то будуть точно не вони)))
Дурненького Тягнибока розвели, як останнього лоха, а загинувший солдат НГ виступив у вигляді сакральної жертви, такого собі фіксатора, який ставить поза законом любі акції проти влади. А необхідний закон приймуть дуже швидко, накшталт "законну 16 січня" Хто тепер насмілиться відкрито виступии проти поправок у конституцію? Одразу мєнти поломлять ноги-руки і будуть праві в очах закону і тих дебілів, які це все гівно хавають з широко відкритими очима. Ібо прєдатєлі і моцковські запроданці.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (01.09.2015), selling (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 00:14 #2572392   #38
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Дуже показова оперативність затримання того гранатометника. Наштовхує на думку, що це спланована операція. Зрозуміло що камери допомогли, але все одно дуже швидко. За 2-3 години після інциденту одразу повилазили Авакови-Яценюки-Порошенки і їм подібні гнойні і відразу почали спекулювати на цій трагедії, і разом з тим кинули телемасі свої висновки без суду і слідства. Головний акцент у промовах усіх трьох робився на приналежності затриманого до Свободи. Цікаво просто який взагалі резон представнику Свободи перед купою камер, будучи серед мітингувальників нібито його власної партії так себе видавати і дискредитувати цю партію. Попахує черговою спецоперацією психопата Авакова по усуненні "ворогів нації", а перед виборами взагалі свята справа. Путін мабуть аплодував Авакову.
Нацгвардійців дуже шкода, постраждали даремно через ту гниду. Гидко дивитись, їх як худобу зігнали туди під ВР, в аномально великій кількості доречі, і влаштували бійню, а все заради сраних % до рейтингу провладним партіям.
Rasalhague зараз поза форумом  
Подякували 4:
Freeboy (01.09.2015), Пантера (01.09.2015), pberit (01.09.2015), ternopil1 (01.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 00:47 #2572396   #39
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2015, 00:58 #2572397   #40
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Під Верховною Радою кинули гранату

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тут якісь подвійні стандарти, виходить що люди які брали участь у революції гідності створили ту ситуацію в якій загинули більше 100 чоловік? Бо що виходить тоді люди не винні, а зараз винні? До речі тоді також штурмували органи державної влади.
.
так,і тоді теж
просто вам висвітлювали під іншим ракурсом цілодобово онлайн

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
До нині би там стояли мирно. В усіх країнах протестують не надто мирно, навіть у дуже цивілізованих.
і кому було би гірше,чого такого настояли корисного для країни?

Востаннє редагував Ingenue: 01.09.2015 о 00:58. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
політика, свобода



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:46.