Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Інші "вічні" теми


Енергетичні вампіри

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.04.2008, 11:17 #602410   #1
SATANAblack
Типово Енергетичні вампіри

Ви коли небуть зустрічалися з енергетичними вампірами? Чи може зустрічалися, але не знаєте цього? Як з ними боротися? А головне, як боротися якщо живеш з енергетичним вампіром?

Я переконаний, що моя мама енергетичний вампір. З дивною регулярністю вона спричиняє скандали і істерики з будь-якої причини і зразу після сварки, коли я викину массу енергії, вона стає дуже добра і радісна. Ігнорувати її, щоб захиститися важко, оскільки вона вже давно протоптала собі стежку мені в душу. А ще, моє ігнорування скандалів привело до іншого ставлення її до мене. Тепер вона "заводиться" абсолютно без моєї участі і коли я чую її голос, в мені щось наче накопичується негативне і цим вона мабуть "заряджається".
SATANAblack зараз поза форумом  
Старий 24.04.2008, 13:10 #602492   #2
castor
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

якщо ти в анкеті правильно вказав свій вік, то вампір не вона, а ти....
але не енергетичний, а грошовий

мораль - дорослі діти повинні жити окремо... рідко бачиш - сильно любиш
і скандалів не буде
castor зараз поза форумом  
Старий 24.04.2008, 22:48 #602994   #3
SATANAblack
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
якщо ти в анкеті правильно вказав свій вік, то вампір не вона, а ти....
але не енергетичний, а грошовий

мораль - дорослі діти повинні жити окремо... рідко бачиш - сильно любиш
і скандалів не буде
Мораль - підтримую!
Грошовий вампір...? - років 4, я в неї не вампірив гроші, а раніше якщо і вампірив, то не багато і не часто. Я вампірю батька, (він окремо живе, бо не витримав постоянного вімпіризму від матері)+степендія.
[В мого батька, коли він з нами жив, постоянно боліла голова, проблеми з серцем і взагалі він виглядав дуже худим і втомленим. Мати вирішила повезти його до якоїсь бабці(провидиці чи як воно там). Бабця попросила маму вийти і сказала татові, якщо він ще рік, від сили - півтора проживе на світі, то буде добре. І основна проблема заключається в його дружині, тобто моїй мамі. Тато, хоть і коштувало йому багато здоровя, розлучився і почав жити сам. Зараз йому 53 роки і він виглядає краще ніж 10-15 років тому. Про бабцю він мені розказав.]
SATANAblack зараз поза форумом  
Старий 24.04.2008, 22:56 #603001   #4
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Якщо ти такий добрий... а мати погана...
І нік в тебе такий класний... Аж хочеться сказати просто золота дитина...
Спершу подумай чому вона робить скандал... Ти її син і я не думаю що вона це робить просто так... Можливо тобі потрібно в чомусь змінити себе... Якщо не хочеш йди на роботу знімай кватриру, і ніяких проблем...
Socio зараз поза форумом  
Старий 25.04.2008, 19:08 #603542   #5
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

А я вірю, що є енергетичні вампіри)) сама стикалася з такими...такі люди навіть не здогадуються, що вони такими є...
я читала, що енергетичні вампіри можуть спокійно жити щасливо, якщо поряд з ними люди, в яких багато енергії, якій нема куди діватись...і таке знач буває)))

є психологічні прийоми, як захиститись...найважливіше захиститись під час зорового контакту...тут потрібно "робити" уявний щит між собою і людиною...не знаю, як кому, мені помагало

а ще було б непогано, якби ви з мамою спокійно тихо поговорили про це))
мама завжди все зрозуміє рано чи пізно
Sha зараз поза форумом  
Старий 25.04.2008, 23:37 #603876   #6
Б_адмін_ТОНІСТ
 
Аватар для Б_адмін_ТОНІСТ
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Цитата
Допис від SATANAblack Переглянути допис
Ви коли небуть зустрічалися з енергетичними вампірами? Чи може зустрічалися, але не знаєте цього? Як з ними боротися? А головне, як боротися якщо живеш з енергетичним вампіром?

Я переконаний, що моя мама енергетичний вампір. З дивною регулярністю вона спричиняє скандали і істерики з будь-якої причини і зразу після сварки, коли я викину массу енергії, вона стає дуже добра і радісна. Ігнорувати її, щоб захиститися важко, оскільки вона вже давно протоптала собі стежку мені в душу. А ще, моє ігнорування скандалів привело до іншого ставлення її до мене. Тепер вона "заводиться" абсолютно без моєї участі і коли я чую її голос, в мені щось наче накопичується негативне і цим вона мабуть "заряджається".

в мене, аналогічна фуйня....... хотя я старший за всіх хто в цій темі відписувався але поки не одружився - живу з батьками........пробував "клін кліном вишибати", тобто закатувати скандали сам, без всяких причин і то такі шоб вимотували фізично і енергетично, думав шо поможе.......не помогло...тим більше сам став енергетичним вампіром..........вищого рівня розряжаюсь на близьких, друзях, колегах і т.д. ..........і без цього більше не можу!!!
саме тому реєструюсь на форумах, шоб розряжатись на вас, дорогі форумчани........як на форумі так і в житті
Б_адмін_ТОНІСТ зараз поза форумом  
Старий 27.04.2008, 11:52 #604549   #7
SATANAblack
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Якщо ти такий добрий... а мати погана...
І нік в тебе такий класний... Аж хочеться сказати просто золота дитина...
Спершу подумай чому вона робить скандал... Ти її син і я не думаю що вона це робить просто так... Можливо тобі потрібно в чомусь змінити себе... Якщо не хочеш йди на роботу знімай кватриру, і ніяких проблем...
Друже, я завжди думаю чому вона робить скандал і в 9/10 - без причини. Мене підтримують і випадкові учасники(друзі, родичі), а також батько.
SATANAblack зараз поза форумом  
Старий 03.05.2008, 20:54 #608356   #8
Карна
Guest
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Хм, знаю я що такі є, але вважаю, що якщо людина має навколо себе енергетичний (створений нею самою) бар‘єр, то всякі там вампіри - фігня!...
 
Старий 06.06.2008, 18:04 #632244   #9
Olichka
Guest
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Коли я читала про енергетичних вампірів,то думала що просто казочка,і що таке в реальності неможливо.Але недавно відчула це на собі,коли певний час спілкувалася з однією дівчиною.дівчина як дівчина і спілкуватись приємно,та після цього спілкування я була ніяка.Небуло настрою,боліла голова,кудись дівалась моя енергія і сили,а вона натомість цвіла і раділа.Розуміючи шо справи кепські я вирішила звести д мінімуму наше спілкування.І все ок.
 
Старий 28.03.2009, 22:42 #880036   #10
Tycho
 
Аватар для Tycho
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

терпіти не можу енергітичних вампірів. з мене постійно смокче енергію мій колишній хлопець. я вже звела до мінімуму наше спілкування, проте якщо трапляється нагода та він мене зустріне, то обов'язково псує настрій
Tycho зараз поза форумом  
Старий 28.03.2009, 22:46 #880040   #11
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Цитата:
Допис від Tycho Переглянути допис
з мене постійно смокче енергію мій колишній хлопець.
А ти попробуй йому смоктати, от і енергія вернеться.
Don Kihot зараз поза форумом  
Старий 04.04.2009, 02:49 #886971   #12
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Енергетичні вампіри

Викладач в мене на першому курсі був... Гамно таке рідкісне. То після пари постійно голова починала боліти, загальна слабкість і взагалі.
MALINA зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:43.