Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Інквізиція Свідків Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2016, 15:09 #2667512   #21
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
ІМХО, це є або лукавство заради наживи, або психічний розлад.
Іон, тобі просто таке в голові не вкладається)) Цьому є пояснення в Біблії, просто ти не знаєш.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--так вириває з рук організації вартової вежі, а не з руки Божої це різні речі
І що, я по-твоєму кардинально змінив свої погляди?

Востаннє редагував Lео: 08.12.2016 о 15:09. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2016, 15:14 #2667514   #22
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата в тебе хоч раз було бажання проповідувати?
-- будь-який стиль життя це проповідь пасивна - коли сам дотримується чи активна - коли спонукує до цього інших

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Іон, тобі просто таке в голові не вкладається)) Цьому є пояснення в Біблії, просто ти не знаєш.

Додано через 1 хвилину


І що, я по-твоєму кардинально змінив свої погляди?
-- я мало знаю про твої погляди
-- однак якщо якась релігійна община вилучає свого члена посилаючись на власне вчення, але яке не підтверджене Писанням, це мабуть на краще для цієї людини, оскільки ця людина позбавляється зайвого тягару як морального так фізичного

Востаннє редагував engar: 08.12.2016 о 15:14. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2016, 15:19 #2667517   #23
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- будь-який стиль життя це проповідь пасивна - коли сам дотримується чи активна - коли спонукує до цього інших
Енгар, ну то чого до мене не дойшла проповідь інших? Чому вони не стали "джерелом, котре битиме через край і даватиме вічне життя" (Івана 4:14)?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2016, 15:25 #2667518   #24
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Невже знову прославлять Єгову через нас.
- Вітяб ви перший хто Його зневажає, зневажаючи інших

Додано через 5 хвилин
Цитата Енгар, ну то чого до мене не дойшла проповідь інших? Чому вони не стали "джерелом, котре битиме через край і даватиме вічне життя"
-- можливі дві причини:

- 1. ти не зустрівся з тими людьми хто є тим джерелом.... з пустого колодязя не нап'єшся води, не тощо говорити проте щоб стати в результаті джерелом....

- 2. якщо таки зустрівся з такими то чи ти дійсно прагнув дізнатись на стільки правду щоб стати тим джерелом? Писання говорить блаженні чисті серцем - вони побачать Бога , але коли людина подібна перевернуті посудині то скільки б ти в неї не вилив води вона в середині залишиться порожньою....

- 3. Lео, мабуть основна причина в тому, що ти не зустрівся з Тим хто може відкрити у тобі це джерело, а це не підсилу жодні організації, чи людині - але можливе виключно через віру в Ім'я Ісуса Христа...

..Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його. ( Івана 7:38 )

ти просто увірував в іншого христа запропонованого організацією, однак який нічого немає спільного з Тим про якого говорить Писання ....

Востаннє редагував engar: 08.12.2016 о 15:37. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2016, 18:10 #2667697   #25
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Вазгалі, терміни "інквізиція"і "Свідки Єгови" якось так по тупому звучить.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2016, 22:31 #2667727   #26
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- 1. ти не зустрівся з тими людьми хто є тим джерелом.... з пустого колодязя не нап'єшся води, не тощо говорити проте щоб стати в результаті джерелом....
Енгар, тут не для цього тема. Я відповім в "Яка віра правдива?"

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вазгалі, терміни "інквізиція"і "Свідки Єгови" якось так по тупому звучить.
Саймон, якось конкретніше можеш написати?

Востаннє редагував Lео: 09.12.2016 о 22:31. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 11:10 #2667744   #27
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
терміни "інквізиція"і "Свідки Єгови" якось так по тупому звучить.
Саймоне, а що не так?
Дивимося в Вікі:
Цитата Свята Інквізи́ція (лат. Inquisitio Haereticae Pravitatis Sanctum Officium) — судово-слідча організація, створена католицькою церквою в XIII столітті для розслідування єресей. Дослівний переклад назви з латинської — «розслідування». Аналоги інквізиції, розслідування злочинів з точки зору релігійних законів, в тому чи іншому вигляді існували у складі суспільних і церковних структур віровчень світу глобального суспільства, зокрема у складі ісламу, іудаїзму, протестантизму, буддизму тощо. Їхнє існування засвідчене величезною кількістю письмових джерел. Католицька інквізиція XV–XVII століть стала найвідомішою через значні масштаби її діяльності.
Лео як раз і навів приклад діяльності таких комісій із розслідування та винесення вироків, які діють в організації так званих "свідків Єгови" і мають назву, якщо я не помиляюся, судом старійшин.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2016, 11:55 #2667749   #28
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата Саймоне, а що не так?
Ну інквізиція це ж тема католиків, а Свідки Єгови це ж какбе з другої опери.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 16:11 #2667885   #29
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Виганяють із Свідків Єгови тих, хто не розкаюється, тобто не визнає свою вину і не хоче виправлятись.
Ти не знаєш моєї ситуації.
Цитата І згідно цих віршів виганяють із Свідків Єгови, якраз для того, щоб не Судити, а щоб таких Судив Бог.
Звичайно. Судовий комітет тоді чим займається?

Цитата 1 Коринтянам 5:
9 Я писав вам у листі не єднатися з перелюбниками,
10 але не взагалі з цьогосвітніми перелюбниками, чи з користолюбцями, чи з хижаками, чи з ідолянами, бо ви мусіли були б відійти від світу.
11 А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!
[B][SIZE="3"]12 Бо що ж мені судити й чужих? Чи ви не судите своїх?
13 А чужих судить Бог. Тож вилучіть лукавого з-поміж себе самих!
Очікуваний уривок. А ти почитай трохи більше уважно. Тому чолові докорила більшість, але не всі. В випадку СЄ - цілковитий байкот.
Про його гріх знали подробиці, В СЄ все по оголошенню.І всі "вівці" ігнорять))) Хотя написано, щоб зізнавалися в гріхах.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2016, 17:33 #2667904   #30
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
В СЄ все по оголошенню.І всі "вівці" ігнорять)))
Лео, ти ж знаєш організацію зсередини. Поводяться так, бо бояться, залякали самі себе і не хочуть потрапити під осуд інших "овець" та старійшин, наглядачів над "вівцями".
Це система характерна для подібних сект і культів, на цю тему є багато інформації та прикладів.
Ті люди, твої друзі, може і хотіли б спілкуватися з тобою, але бояться. І їх шкода. Ти в набагато кращій ситуації, бо не дозволив себе, свою особисту волю, згвалтувати до такої міри, як вони дозволили.
Тому: радій і шукай Бога, а Він недалеко від кожного із нас.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 13:02 #2667970   #31
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Додано через 17 хвилин
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Цитата
Цитата Допис від Ychen
Для мене ти мертвий- це єдине тобі повідомлення. Іншого не буде, доки не оживеш
.СПС і на тому, бро. Внеси мене в ігнор.
Кудись пропали дописи Учня, мабуть повидаляв.
Я якраз зотів наголосити на оцьому моменті, який харакрений не тільки для так званих "свідків Єгови", але і для багатьох інших гріп і організації, які мають в собі тоталітарні правила і норми.
Поки ти відповаідаєш цим нормам і правилам, які встановлені керівництвом, то рядові члени цієї організації любо посміхаються тобі, говорять "любов", "брате мій" і т.п. слова, але... але варто тобі вийти за межі, встановлені керівництвом і ставлення "братів" різко міняється, аж до "ти для мене мертвий".
Подібне було і в комуністичних організаціях (комсомолі, компартії), в багатьох тоталітарних культах і сектах.
І це вказує на одну із вад людини. Бо що то за ставлення (яке ще й називає себе словом любов), якщо сьогодні ти такий, а назавтра змінюєш ставлення на протилежне і причиною для цього є рішення судового комітету невідомих тобі старійшин (невідомих у випадку із Учнем).
Що значить "ти для мене мертвий тепер" і який зміст вкладає оцей вчорашній любвеобільний брат в ці слова?
Шкода, що він втік з теми і ніяк не коментує свої слова.
Зрештою, добре, що просто вилучають і ігнорують. Не висилають в Сибір як було за комуністів.
Хоча, якщо цей обов"язковий ігнор за командою суду старійшин розділяє сім"ї, то це вже біда.
Я викладав тут свідчення одного із таких вилучених СЄ, якого вилучили за те, що він одружився на невіруючій дівчині, всупереч вимогам організації і його матері, яка була дуже активним членом організації. І як його вразило те, що колі він прийшав до мами із вагітною дружиною, то та не пустила їх до хати, а сказала, що винесе їсти їм надвір, бо не збирається сидіти з ними за одним столом. ЇЇ син теж став тепер для неї мертвим.
Невже дійсно її ставлення до сина так змінилося?
Чи то просто страх перед організацією рухає людиною в таких випадках?
Не знаю...
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 14:34 #2667986   #32
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, ти ж знаєш організацію зсередини. Поводяться так, бо бояться, залякали самі себе і не хочуть потрапити під осуд інших "овець" та старійшин, наглядачів над "вівцями".
Це система характерна для подібних сект і культів, на цю тему є багато інформації та прикладів.
Ті люди, твої друзі, може і хотіли б спілкуватися з тобою, але бояться. І їх шкода. Ти в набагато кращій ситуації, бо не дозволив себе, свою особисту волю, згвалтувати до такої міри, як вони дозволили.
Тому: радій і шукай Бога, а Він недалеко від кожного із нас.
Новак, ну на рахунок "гвалтування" це вже перебор)))
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2016, 14:58 #2667997   #33
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, ну на рахунок "гвалтування" це вже перебор)))
насильницьке подавлення волі іншої людини, що позбавляє її сил чинити опір - так підійде?

Наведу приклад із свого ссссрівського минулого.
Я пішов до лав армії, на срокову службу, після вузу, будучи кандидатом у члени КПРС і маючи ідеалістичні, відірвані від реалій, уявлення.
В армії практично всі офіцери (за невеликим винятком) були комуністами.
В нашій частині, яка розташовувалася глибоко в лісі, царював беспредел у постачанні, особливо у харчуванні солдат. Одного разу я не витерпів і на партійній конференції полку, яка якраз проходила в нашій частині, вийшов і розказав присутнім офіцерам (які з"їхалися з усього полку, їх там було десь півтори сотні) про нашу ситуацію. Показав згіркле, аж зелене масло, яке нам давали зранку і ввечері і яке неможливо було їсти, розказав про те, що в меню на папері гречка, а тарілках смердюче рагу із синьої картоплі і капусти. (а мішки з гречкою нач. тилової служби чи не щодня вивозив на машині додому).
Офіцери слухали мене в гробовій тишині. Потім мене попросили вийти, бо вирішувалося моє питання (я перед тим посварився із начальством цієї своєї частини, говорячи про подібні речі).
Як потім я взнав, за мене заступився лише один (!) із присутніх офіцерів, той, якому було за крок до пенсії і він вже не зважав на думку начальства частини. Всі решта одностайно підтримали постанову про винесення мене на партійну комісію армії. Там мене і виключили із кандидатів в члени КПРС.
Тепер основне: чому всі офіцери мовчали? Вони ж (принаймі більшість з них) знали, що те, що я говорив - це правда. Вони ж бачили чим харчують солдат і як їх одягають. Але ніхто не пішов проти начальства, яке мало свою позицію.
Так само і в випадку судилищ, які проводять свідки: думаю, що дехто із рядових свідків співчувають тобі, Лео, чи, принаймі, не проти спілкуватися з тобою. Але бояться начальства і осуду від інших. Тому і підкорилися оцій волі, яка панує в організації... і мовчать.

До речі: а що, за спілкування із вилученим можуть вилучити і того, хто спілкується?

Востаннє редагував Новак: 12.12.2016 о 15:17.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2016, 22:11 #2669429   #34
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
насильницьке подавлення волі іншої людини, що позбавляє її сил чинити опір - так підійде?

Наведу приклад із свого ссссрівського минулого.
Я пішов до лав армії, на срокову службу, після вузу, будучи кандидатом у члени КПРС і маючи ідеалістичні, відірвані від реалій, уявлення.
В армії практично всі офіцери (за невеликим винятком) були комуністами.
В нашій частині, яка розташовувалася глибоко в лісі, царював беспредел у постачанні, особливо у харчуванні солдат. Одного разу я не витерпів і на партійній конференції полку, яка якраз проходила в нашій частині, вийшов і розказав присутнім офіцерам (які з"їхалися з усього полку, їх там було десь півтори сотні) про нашу ситуацію. Показав згіркле, аж зелене масло, яке нам давали зранку і ввечері і яке неможливо було їсти, розказав про те, що в меню на папері гречка, а тарілках смердюче рагу із синьої картоплі і капусти. (а мішки з гречкою нач. тилової служби чи не щодня вивозив на машині додому).
Офіцери слухали мене в гробовій тишині. Потім мене попросили вийти, бо вирішувалося моє питання (я перед тим посварився із начальством цієї своєї частини, говорячи про подібні речі).
Як потім я взнав, за мене заступився лише один (!) із присутніх офіцерів, той, якому було за крок до пенсії і він вже не зважав на думку начальства частини. Всі решта одностайно підтримали постанову про винесення мене на партійну комісію армії. Там мене і виключили із кандидатів в члени КПРС.
Тепер основне: чому всі офіцери мовчали? Вони ж (принаймі більшість з них) знали, що те, що я говорив - це правда. Вони ж бачили чим харчують солдат і як їх одягають. Але ніхто не пішов проти начальства, яке мало свою позицію.
Так само і в випадку судилищ, які проводять свідки: думаю, що дехто із рядових свідків співчувають тобі, Лео, чи, принаймі, не проти спілкуватися з тобою. Але бояться начальства і осуду від інших. Тому і підкорилися оцій волі, яка панує в організації... і мовчать.

До речі: а що, за спілкування із вилученим можуть вилучити і того, хто спілкується?
--Поважаю. Але не потрібно порівнювати грішне з праведним.
І про Бога ви правду не можете розказати. Правильно?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 19:57 #2669657   #35
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І про Бога ви правду не можете розказати. Правильно?
Яке відношення це Ваше запитання має до теми "Інквізиція свідків Єгови?"
Ви вперше на форумі?
Нічого не читали тут про Бога, в т.ч. і в моїх повідомленнях?
Можу порадити користуватися пошуком, в т.ч. і по користувачу. Там багато чого є вже розказаного.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2016, 20:59 #2669680   #36
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яке відношення це Ваше запитання має до теми "Інквізиція свідків Єгови?"
Ви вперше на форумі?
Нічого не читали тут про Бога, в т.ч. і в моїх повідомленнях?
Можу порадити користуватися пошуком, в т.ч. і по користувачу. Там багато чого є вже розказаного.
--А про що ви тут розповідаєте постійно, який ви файний?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2016, 09:00 #2669734   #37
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А про що ви тут розповідаєте постійно, який ви файний?
Ппро те, які файні білі і пухнасті тут завжди розповідають так звані "свідки Єгови", заодно очорнюючи всіх християн.
А ще ці "свідки" полюбляють хвалитися тим, як сильно вони люблять братів по вірі. Одначе, як тільки взнають, що суд старійшин вилучив брата (без різниці за що, навіть за таку звичку як куріння) то відразу їхня "любов" змінюється на "відійди від мене, я не хочу з тобою спілкуватися, бо ти для мене мертвий!"
Шило в мішку не втаїш, правда ж, Вітябе? Така вона є - "любов" у організації "свідків Єгови".
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:09 #2670496   #38
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ппро те, які файні білі і пухнасті тут завжди розповідають так звані "свідки Єгови", заодно очорнюючи всіх християн.
А ще ці "свідки" полюбляють хвалитися тим, як сильно вони люблять братів по вірі. Одначе, як тільки взнають, що суд старійшин вилучив брата (без різниці за що, навіть за таку звичку як куріння) то відразу їхня "любов" змінюється на "відійди від мене, я не хочу з тобою спілкуватися, бо ти для мене мертвий!"
Шило в мішку не втаїш, правда ж, Вітябе? Така вона є - "любов" у організації "свідків Єгови".
--Звичайно, що Свідки Єгови є файними. А ви що знаєте файніших за Свідків Єгови?

Востаннє редагував Vityab: 27.12.2016 о 22:31.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:33 #2670501   #39
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Звичайно, що Свідки Єгови є файними. А ви що знаєте файніших за Свідків Єгови?
Ні, зі слів так званих "свідків Єгови" нема нікого кращого за них.
Ви ж згодні, що нема кращих і ви є найкращими з усіх людей, правда ж?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 22:37 #2670503   #40
Vityab
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, зі слів так званих "свідків Єгови" нема нікого кращого за них.
Ви ж згодні, що нема кращих і ви є найкращими з усіх людей, правда ж?
--Такщо, Новаку, ви знаєте файніших за Свідків Єгови?
Не турбуйтесь, Новаку, ми також можемо своєю поведінкою іноді засмучувати Бога, але ж ви не знаєте, хто навчає про Бога більш правдивіше за Свідків Єгови. Правильно?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:06.