Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Проблема із спиною!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.09.2016, 08:47 #2654982   #41
Trall
Новачок
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Да плавання дуже гарно допомагає.
Trall зараз поза форумом  
Старий 17.11.2016, 11:58 #2664243   #42
FierNataS
Учасник
 
Аватар для FierNataS
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Спати на твердому. Робити зарядку зранку та ввечорі по 7 хвилин. Так постійно. Протягом дня потягуватись. Спина буде вдячна.
FierNataS зараз поза форумом  
Старий 25.11.2016, 16:37 #2665590   #43
4ivonoipw
Banned
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Хороший масаж, досвідчений масажист Галина, а ось її номер телефону: 0984783150
4ivonoipw зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
barvik777 (04.12.2016), dodge (25.11.2016), MoRZE (25.11.2016), Nobel (26.11.2016)
Старий 26.11.2016, 22:27 #2665779   #44
O_pal
 
Аватар для O_pal
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

В кого сильні болі в спині, раджу зробити МРТ. З цим МРТ піти до невпропатолога своєї поліклініки, щоб він виписав направлення в лікарню ( у відділення неврології). Там ви пройдете консервативний курс лікування, фізіотерапевтичні процедури ( басейн, електрокабінети, лфк, підводне витягування хребта і т.д.).
Не раджу йти до мануальних терапевтів, які без знімка беруться за хребет. Бо причин, чому болить спина може бути багато: протрузії, грижі міжхребцевих дисків, кіста, зміщення хребців одне відносно іншого, сколізи і т.д. І коли почалася біль, значить вже там всередині є набряк і пошкоджений нерв, тому силою щось вправляти не варто.
Не бійтеся, лягайте в лікарню. Прокапаєтеся 5-7 днів, гострі болі пройдуть. Цілий рік потрібно обмежити себе в фізичній праці. Ходити в басейн, робити вправи, які пропише вам лікар.
В самого така проблема з спиною, можу шось порекомендувати, бо начитався купа літератури і наслухався розумних людей.
Хто ходить в спортзали, то робіть вправи на тренажерах, на яких немає осьового навантаження на хребет. Штангу брати лише лежачи, мязи спини на турніках чи блочних тренажерах. Ніяких станових ( особливо, коли ви високі і худі)
І взагалі треба ходити в басейни з теплою водою. Звичайно, що воно не зробить хребет на 100 % здоровим, але ви відтягнете в часі майбутні проблеми
O_pal зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (27.11.2016)
Старий 05.12.2016, 19:37 #2667033   #45
BECHA
Учасник
 
Аватар для BECHA
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Можливо хтось знає чи приймає Долиняк на Сахарова?
BECHA зараз поза форумом  
Старий 10.12.2016, 20:40 #2667808   #46
montana
Banned
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Зі спиною не було проблем ніколи, а ось у мого чоловіка грижа міжхребцевих дисків. Долгоевремя лікували в лікарні але видимих ​​результатів особливо це не дало. Тоді нам порадили поїхати в санаторій "Березовий Гай" http://sanatory.vn.ua/ і пройти там курс лікування. Лікування допомогло і тепер чоловіка набагато менше турбує спина. Навесні знову туди поїдемо для закріплення результату

Востаннє редагував montana: 15.12.2016 о 10:02.
montana зараз поза форумом  
Старий 10.12.2016, 20:57 #2667810   #47
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата
Допис від montana Переглянути допис
Зі спиною не було проблем ніколи, а ось у мого чоловіка грижа міжхребцевих дисків. Довгий час лікували в лікарні але видимих результатів особливо це не дало. Тоді нам порадили поїхати в санаторій і пройти там курс лікування. Лікування допомогло і тепер чоловіка набагато менше турбує спина. Навесні знову туди поїдемо для закріплення результату.
що за санаторій?
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 15.12.2016, 10:03 #2668347   #48
montana
Banned
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
що за санаторій?
Оновила повідомлення, мабудь потерли.
montana зараз поза форумом  
Старий 31.01.2017, 00:40 #2675782   #49
NikaSa
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Хочу поділитися своїм досвідом. Були проблеми зі спиною і допомогли мені курс масажів і вправи на дошці евминова. Купувати дошку не стала, та й сенсу немає. Знайшла у нас в Тернополі невеликий медцентр на Медової. Там є і дошка і під наглядом масажиста робила все вправи. Десь через 5 днів відчула суттєве покращення. Якщо комусь потрібно то тел +380978506711
NikaSa зараз поза форумом  
Старий 10.10.2017, 06:44 #2708704   #50
ZIPO4KA
Учасник
 
Аватар для ZIPO4KA
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Особисто в мене довгий час боліла спина після сну, лікар порекомендував змінити матрас, купила ортопедичний*https://www.medtechnika.com.ua/ortho...osd_0516c.html
користуюсь тиждень, але вже є результат. Спина після сну не болить і я дійсно відчуваю, що відпочила... тепер точно можу сказати, що ортопедичні матраси - це важлива річ для гарного самопочуття
ZIPO4KA зараз поза форумом  
Старий 23.10.2017, 11:02 #2710100   #51
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Доброго дня,маю проблеми зі спиною можливо підкажите де в тернополі зробити мрт і до кого потім звернутися щоб назначити правильне лікування дякую
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 23.10.2017, 13:41 #2710124   #52
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
Доброго дня,маю проблеми зі спиною можливо підкажите де в тернополі зробити мрт і до кого потім звернутися щоб назначити правильне лікування дякую
МРТ роблять як і в 1 лікарні так і в 2 і біля мотора є клініка. Звернутися до МРТ і післ МРТ треба до Тугарова Юрія Радіоновича - 1 лікарня ортоклініка. Туди звертався з травмою зап'я́стя
Distemper зараз поза форумом  
Старий 26.10.2017, 16:35 #2710546   #53
xxxman
Учасник
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Нашёл врача или еще нет. Если нет, то ответь. Есть один профессор .
xxxman зараз поза форумом  
Старий 31.01.2018, 18:54 #2719728   #54
Eakie
Banned
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

У меня супруга работает массажистом, купила домой аппарат вакуумного массажа Vacuum Proff 01- A https://venko.com.ua/ru/apparat-vaku...sazha-e-6401-a и делает массаж всей семье. После процедуры сразу чувствуется облегчение. Аппарат имеет 6 автоматических режимов, использовать его может даже молодой массажист
Eakie зараз поза форумом  
Старий 31.01.2018, 19:07 #2719730   #55
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата У меня супруга работает массажистом

Цитата После процедуры сразу чувствуется облегчение.
Скільки років супрузі??
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 15.02.2018, 10:53 #2721417   #56
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Ще в 2012 році робив в психлікарні діангостику поперекового відділу хребта. Маю 5 гриж Шморля. Якось так. За ці всі роки що тільки не робив-на весну-осінь постійно втома в спині,іноді "защемить"так що не завяжеш шнурівки. Вже подумую стосовно якогось МРТ, але хотілось би порадитись з лікарем спеціалістом а не з масажистами. Бо балачки з ними і масажі до результатів жодних не привели...
seadog зараз поза форумом  
Старий 15.02.2018, 11:25 #2721419   #57
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Ще в 2012 році робив в психлікарні діангостику поперекового відділу хребта. Маю 5 гриж Шморля. Якось так. За ці всі роки що тільки не робив-на весну-осінь постійно втома в спині,іноді "защемить"так що не завяжеш шнурівки. Вже подумую стосовно якогось МРТ, але хотілось би порадитись з лікарем спеціалістом а не з масажистами. Бо балачки з ними і масажі до результатів жодних не привели...
маю хорошого знайомого вертебролога
не якийсь вчитель фізкультури, шо перевчився і почав бабло шинкувати, а справжній лікар з вищою мед.освітою
в нього кабінет на Куліша,6
як треба - дам № мобільного записатися на прийом
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (15.02.2018)
Старий 15.02.2018, 12:18 #2721421   #58
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

тільки не йдіть зразу до костоломів...-вертебрологів..які без жодних обстежень починають вправляти-рівняти хребет...і як завжди в нас в країні - жодної відповідальності ніхто не несе
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (15.02.2018)
Старий 15.02.2018, 17:02 #2721447   #59
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
маю хорошого знайомого вертебролога
не якийсь вчитель фізкультури, шо перевчився і почав бабло шинкувати, а справжній лікар з вищою мед.освітою
в нього кабінет на Куліша,6
як треба - дам № мобільного записатися на прийом
Буду вдячний

Додано через 33 секунды
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
тільки не йдіть зразу до костоломів...-вертебрологів..які без жодних обстежень починають вправляти-рівняти хребет...і як завжди в нас в країні - жодної відповідальності ніхто не несе
От і я про те ж саме. Поняття не мають що там всередині а зразу вправляють...

Востаннє редагував seadog: 15.02.2018 о 17:02. Причина: Пізніше додано
seadog зараз поза форумом  
Старий 16.02.2018, 08:18 #2721553   #60
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Проблема із спиною!!!

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Ще в 2012 році робив в психлікарні діангостику поперекового відділу хребта. Маю 5 гриж Шморля. Якось так. За ці всі роки що тільки не робив-на весну-осінь постійно втома в спині,іноді "защемить"так що не завяжеш шнурівки. Вже подумую стосовно якогось МРТ, але хотілось би порадитись з лікарем спеціалістом а не з масажистами. Бо балачки з ними і масажі до результатів жодних не привели...
Ну дивись , якщо тканнини мягкі (хрящі, сухожилья , м'язи чи звязки то краще МРТ воно краще показує мягкі тканини , КТ краще для кісток ( якщо по простому то КТ це сучасний точний рентгент) АЛе звісно , що тобі підійде краще скаже лікар. Особисто я б радив Тугарова Юрія Радіоновича (Ортоклініка в 1-ій лікарні) Я через 3 поліклінічних трамватологів дістав безповоротну травму яку навіть операцією не вилікувати. До нього пішов в останню чергу хоча вже було пізно , треба було йти до нього з самого початку. Теж їздив на МРТ в Львів бо в нас не роблять МРТ запястья.
Тому з власного досвіду можу рекомендувати та і багато друзів-спортсменів ходило до нього з серйозними травмами.
Навіть десь телефону був , але нагугли Ортоклініка і можна подзвонити щоб тебе записали до нього на прийом.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seadog (16.02.2018)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:48.