Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.07.2011, 17:25 #1697336   #21
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від Goyman Переглянути допис
Вітаю! Почитав цю тему і хочу запевнити Вас, "засрати" озеро недадуть. Згідно правил U.I.M., в Тернополі будуть змагатися лише такі класи, до змагань допускаються лише човни з моторами що сертифіковані міжнародним водно-моторним союзом. За ті 24 роки що минули з останніх змагань в Тернополі, U.I.M. досить сильно прижав спортсменів у питаннях екології, та й виробники двигунів досить серьйозно поставилися до питання захисту навколишнього середовища.
Приходьте самі та з друзями! Впевнений Вам сподобається!

а глядачі та відпочиваючі ................... ???
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 08:45 #1697718   #22
Goyman
Учасник
 
Аватар для Goyman
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

ОРДА, так тож можна підв’язати під будь-яку подію чи масовий захід в місті. Того року після проведення чемпіонату світу в Києві, на місці розташування табору для учасників та парку човнів, було чистіше ніж зазвичай на тому місці після вікенду.
Я так розумію що більшість глядачів та відпочивальників становитимуть мешканці Тернополя та навколишніх населених пунктів.
То що накажете робити? Ввести комендантську годину, оточити місто парканом з колючим дротом, а на під’їздах до міста виставити блокпости щоб не їздили і не «засирали»? Мені здається що то буде не вірно.
Я вважаю, коли кожен, побачивши рядом тих хто смітить, має зробити зауваження. То буде маленький крок на далекому шляху вирішення проблеми засмічення.

А по темі, хотів спитати, чи не знаєте який саме провайдер буде розгортати там Wi-Fi мережу?
Goyman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2011, 09:22 #1697743   #23
вулкан
 
Аватар для вулкан
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

кілька фото з історії




більше тут http://vkontakte.ru/album12140802_138493065
вулкан зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (13.07.2011), Prescout (28.07.2011), Romko_7 (26.07.2011), RUS (13.07.2011), Yarkop (13.07.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 02:19 #1701163   #24
cheesy
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від Goyman Переглянути допис
ОРДА, так тож можна підв’язати під будь-яку подію чи масовий захід в місті. Того року після проведення чемпіонату світу в Києві, на місці розташування табору для учасників та парку човнів, було чистіше ніж зазвичай на тому місці після вікенду.
Я так розумію що більшість глядачів та відпочивальників становитимуть мешканці Тернополя та навколишніх населених пунктів.
То що накажете робити? Ввести комендантську годину, оточити місто парканом з колючим дротом, а на під’їздах до міста виставити блокпости щоб не їздили і не «засирали»? Мені здається що то буде не вірно.
Я вважаю, коли кожен, побачивши рядом тих хто смітить, має зробити зауваження. То буде маленький крок на далекому шляху вирішення проблеми засмічення.

А по темі, хотів спитати, чи не знаєте який саме провайдер буде розгортати там Wi-Fi мережу?
а може не треба так відверто молоти дурниці і варто визнати, що єдиний ефективний спосіб забезпечити чистоту парку після змагань - це найняти людей для прибирання після кожного дня змагань?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2011, 22:57 #1701829   #25
Goyman
Учасник
 
Аватар для Goyman
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

cheesy, Ваша критика цілком зрозуміла, адже давати поради значно легше ніж щось зробити. Скажіть відверто, так чи ні, особисто Вам, буде дуже важко зробити зауваження людині, що смітить в громадському місці під час масових заходів?..
Чи може грець з ним з тим чемпіонатом та будь якими ініціативами, нехай все залишається як є?.. Трохи не можу зрозуміти позиції дописувачів, ніхто нічого не робить – погано, хтось спромігся щось зробити - теж погано, то коли ж буде - добре?.. Та чи буде добре коли-небудь взагалі?
Може трохи різко висловлюсь, але на превеликий жаль, за моїми спостереженнями, в нашій країні єдине одне – прагнення критикуючи виплескувати свій негатив в суспільство, тим самим загострюючи та в якійсь мірі перебільшуючи вигляд проблем та перешкод. А як результат, «дивлячись на склянку, аудиторія починає сприймати її як напівпорожню, а не як напівповну».
P.S. Шановне товариство, якщо хтось вбачає в моїх дописах різкі нотки, прошу поставитися до того з розумінням, адже нічого поганого на думці не мав.
Goyman зараз поза форумом  
Подякували 2:
Бабангіда (29.07.2011), riznyk (01.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2011, 00:29 #1701894   #26
cheesy
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від Goyman Переглянути допис
cheesy, Ваша критика цілком зрозуміла, адже давати поради значно легше ніж щось зробити. Скажіть відверто, так чи ні, особисто Вам, буде дуже важко зробити зауваження людині, що смітить в громадському місці під час масових заходів?..
Чи може грець з ним з тим чемпіонатом та будь якими ініціативами, нехай все залишається як є?.. Трохи не можу зрозуміти позиції дописувачів, ніхто нічого не робить – погано, хтось спромігся щось зробити - теж погано, то коли ж буде - добре?.. Та чи буде добре коли-небудь взагалі?
Може трохи різко висловлюсь, але на превеликий жаль, за моїми спостереженнями, в нашій країні єдине одне – прагнення критикуючи виплескувати свій негатив в суспільство, тим самим загострюючи та в якійсь мірі перебільшуючи вигляд проблем та перешкод. А як результат, «дивлячись на склянку, аудиторія починає сприймати її як напівпорожню, а не як напівповну».
P.S. Шановне товариство, якщо хтось вбачає в моїх дописах різкі нотки, прошу поставитися до того з розумінням, адже нічого поганого на думці не мав.
бла-бла-бла, знайшов собі козу відпущення (жертовне ягня).
1. Я не буду відвідувати даний захід, він мені нецікавий і ходити туди, щоб сказати людям не смітити спеціально теж не буду.
2. Зауваження щодо будь-якої діяльності іншої (незнайомої мені) людини ставлять мене під загрозу розсуду цієї людини зі мною і.е. п"яний чувак починає мене ображати і погрожувати.
3. Якщо вже щось робити, то робити це правильно, а не подавати власні фантазії як запоруку успішності вашої ініціативи. Те, що ти думаєш, що в цей прекрасний день настане самоврядування не означає, що це самоврядування настане і будь-яка твоя критика мене (особливо при прочитанні двох перших пунктів) щось в цю сторону змінить.

А будь-якому разі, я вважаю що твій пост нечесний і написаний до якоїсь абстрактної групи людей, в яких ти включив мене і які тобі давно насолили. Це нормальна поведінка, але це ніколи не може слугувати ні аргументом, ні моральною тезою. Сподіваюсь питань нема, успіхів вам у проведені заходу - це відповідальний процес і справді складний.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2011, 09:04 #1701993   #27
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від Goyman Переглянути допис
cheesy, Ваша критика цілком зрозуміла, адже давати поради значно легше ніж щось зробити. Скажіть відверто, так чи ні, особисто Вам, буде дуже важко зробити зауваження людині, що смітить в громадському місці під час масових заходів?..
Жоден з масових заходів не може відбутися без того щоб не насмітили, навіть тільки через те що обємів сміттєвих контейнерів не хватає у вихідні дні не кажучи вже про святкові...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (19.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 14:52 #1707547   #28
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту



Вчора вже почали викачувати озерце в парку Шевченка. Напевне чистити будуть. Але я більше схиляюсь до думки що то просто Надал утопив нечайно свою мобілку, от і дістають її.

Додано через 5 годин 9 хвилин
Сьогодні наші доблесні пожежні подвоїли, ні потроїли, та взагалі удесятирили зусилля


І їх навіть не зупиняє те що бідні качечки скоро залишаться без улюбленого озерця

Ото у них запал бойовий. Або так серйозно готуються до чистки або просто Надал таки дійсно втопив свій телефон і телефон звався Vertu

Востаннє редагував erazel: 26.07.2011 о 14:52. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякували 8:
BBV (26.07.2011), cheesy (26.07.2011), Narcissus (27.07.2011), Nobel (26.07.2011), Romko_7 (26.07.2011), Sem (26.07.2011), ternolex (26.07.2011), The Bluest Eye (26.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 15:17 #1707784   #29
cheesy
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

а буде круто там поритися в тому болоті мабуть шо тільки не знайдеш
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (26.07.2011), Narcissus (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 15:23 #1707787   #30
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
а буде круто там поритися в тому болоті мабуть шо тільки не знайдеш
я завжди мріяла побачити спущене озеро - отам повно цікавого..........
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
ascii (29.07.2011), Narcissus (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 15:59 #1707811   #31
Neisa
 
Аватар для Neisa
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

а то я думала кужа після роботи піду, тепер знаю, дивитись на дно таємного)
Neisa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 16:03 #1707813   #32
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я завжди мріяла побачити спущене озеро - отам повно цікавого..........
Трупів тобі мало чи що
Напевне саме озеро спускати небудуть, бо то геморно.
Хоча ІМХО варто це зробити(без врахування вартості робіт, бо якщо приймати в розрахунок вартість то є кращі примінення фінансам). Як мінімум і канал закласти мішками з піском та опустити трохи заслон дамби. І тракторами проїхатись по береговій лінії повигрібати мусор. Але це все вимагає часу та грошей. І чи доцільно пускати гроші на це я невпевнений

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
я завжди мріяла побачити спущене озеро - отам повно цікавого..........
А от що буде на дні того озерця в парку самому цікаво. Наприклад чи не даремно там сидять рибалки щодня

Додано через 55 секунд
Цитата:
Допис від Neisa Переглянути допис
а то я думала кужа після роботи піду, тепер знаю, дивитись на дно таємного)
Та ІМХО рано ще. Від вчора тільки сантиметрів 20-30 викачали, на око.

Востаннє редагував erazel: 26.07.2011 о 16:03. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 19:01 #1707983   #33
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Офіціоз:
Цитата У Тернополі розпочато очистку озера
У рамках підготовки до чемпіонату Європи з водно-моторного спорту, що відбудеться 26-28 серпня на Тернопільському ставі розпочато очистку озера. Роботи відбуваються довкола острівка «Чайка». Для цього водойму спеціально осушують, згодом її почистять і знову наповнять водою.
«Роботи по очистці дуже складні. Важливо, аби технікою не пошкодити асфальт та мур, який є навколо. По-друге, для цього необхідна значна сума витрат. Для цього ми залучаємо як бюджетні кошти, так і кошти меценатів. Тернопільське озеро не очищали тридцять років», - зазначив міський голова Сергій Надал
Зараз комунальники роблять все можливе, щоб встигнути закінчити роботи з очистки озера до Дня міста. Адже після відновлення водойми тут планують відкрити водні атракціони.
http://www.rada.te.ua/news/view/4906
Ха,
може замість озерця буде якийсь ВІП сектор для перегляду змагань ?

Востаннє редагував хамід: 26.07.2011 о 19:08.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 19:40 #1708001   #34
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Офіціоз:

http://www.rada.te.ua/news/view/4906
Ха,
може замість озерця буде якийсь ВІП сектор для перегляду змагань ?
Та чого ж?Пише чітко
Цитата Для цього водойму спеціально осушують, згодом її почистять і знову наповнять водою.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:46 #1708056   #35
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Та чого ж і за Живова чітко писало
Цитата з 29.06.11 р. по 25.07.11 р. з метою виконання ремонтних робіт буде перекрито рух транспорту на ділянці вул. Митрополита Шептицького від вул. Медової до вул. Живова.

На час виконання робіт буде відкрито двохсторонній рух транспорту по вул. Живова від вул. Оболоня до перехрестя з вул. Митрополита Шептицького
І шо,закрили? )))
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (03.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 20:54 #1708074   #36
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Не знаю.нині не був.та й то не до цієї теми.
Були б бажаючі.можна було б щось робити.протестувати.кудись писати...
P.S. якщо не помиляюся.то роботи ще не завершені.не встановлені всі бордюри.+ зняли знак пішоходного переходу навпроти Ельдорадо.+ нема розмітки.Так що є відмазка

Востаннє редагував NEMIROFF: 26.07.2011 о 21:19.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 22:07 #1708144   #37
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

Вже десь приблизно пів метра спустили якщо по мурах дивитися.




tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
BBV (27.07.2011), Narcissus (27.07.2011), Romko_7 (26.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2011, 22:50 #1708181   #38
Sonceg
 
Аватар для Sonceg
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

вони якщо і велике таким ковшом будуть чистити то напевно ще на рік а то й більше затянеться...
Sonceg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 08:03 #1708308   #39
yge0607
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

трохи є що чистити однако
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P7251179.JPG (417.6 КБ, 32 переглядів)
Тип файлу: jpg P7251175.JPG (383.2 КБ, 21 переглядів)
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2011, 14:53 #1708659   #40
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: У Тернополі відбудеться міжнародний Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту

В обід вештався там. Загалом станом на 15 годину маємо:
Прихований текст: Остальні фото, 23 шт 


Ось цей РенджРовер там катався. Судячи по номерах не пересічний автолюбитель. Надал шолі? Якщо ні то думаю по номеру легко вияснити хто то і будемо знати кому доручили курирувати ту "відкачку грошей"
Ну і ще трішки легкого гумору

- погано видно, але хлопці йдуть з вудочками. Так і хотілось підійти і сказати що тут не вудочки а сітки і гарпуни вже потрібні, стояти на містку і виловлювати рибу яка внизу буде пропливати. Доречі про рибу. ЩОСЬ НІХЕРА ЇЇ НЕВИДНО. Або вона зарилась ше поглибше або й майже небуло її там.

Востаннє редагував erazel: 27.07.2011 о 15:02.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 6:
BBV (27.07.2011), Dinara (27.07.2011), Narcissus (27.07.2011), Romko_7 (27.07.2011), Sten1 (29.07.2011), ternolex (27.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:00.