Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Дерев’яні будинки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.05.2012, 20:58 #1932221   #1
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Дерев’яні будинки

Бачу зібралось в гілці трохи будівничих.то ж давайте обговоримо.
Може хтось щось знає конкретно.бо собі робив чи десь чув-бачив в знайомих/друзів.сам планує чи задумується.
Які переваги/недоліки.орієнтовні ціни.взагалі чи варто чи не варто?
В мене знайомі цікавились.то прикинули суму приблизно в 25 тис.$ але не знаю ні площі.ні конкретно виду матеріалу.ні термінів.ні степені завершення.Якщо ж не орієнтуєтесь.то можна і якісь власні домисли.але не типу "гугль впомащь".і т.д.
В неті інформації ніби достатньо.але многа букаф...
Пагналі...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 02:45 #1932349   #2
YURANAKO
Активний учасник
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Так, справді цікава тема. Хто детально цікавився - розказуйте!
На фото досить гарно дивиться
YURANAKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 06:15 #1932365   #3
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

знайомий будує з зруба будинок,
поїду в гості і пофотаю...
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 07:25 #1932380   #4
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

ну,правнукам в спадщину таку хату наврят передаш,але прожити своэ життя в ній можна і не думаю,що якісь сильні проблеми будуть. єдине,шо точно знаю,то це погана шумоізоляція.
гуцули вон і самі живуть і людям здають ....
правда воно так лише на фото всьо дуже гарно,насправді все трохи рахітніше.
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2012, 19:23 #1932853   #5
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
знайомий будує з зруба будинок,
поїду в гості і пофотаю...
А він будує той будинок з метою.щоб жити там постійно.чи це щось типу дачі з сауною.на яку буде їздитись раз в тиждень в зимі.щоб попаритись і раз в тиждень літом.щоб когось чи щось вжарити?
Фото обов'язково закинь
Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
ну,правнукам в спадщину таку хату наврят передаш,
А ти живеш в прадідівській хаті?
Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
погана шумоізоляція.
гуцули вон і самі живуть і людям здають
на жаль ще не був і не бачив.але дуже хотів би глянути як воно виглядає в живу.Натуральне як є.а не для виставки.
Зараз біля митниці.навпроти ІБВ-Центру такий збудували ніби.але чи там буде офіс з продажу таких хат чи щось інше не знаю.бо вже там давніше був...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 08:20 #1933131   #6
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
А він будує той будинок з метою.щоб жити там постійно.чи це щось типу дачі з сауною.на яку буде їздитись раз в тиждень в зимі.щоб попаритись і раз в тиждень літом.щоб когось чи щось вжарити?
Фото обов'язково закинь
.
будує з метою постійного проживання ,
низ(підвал,гараж,котельня і т.д.) з бетону,а зверху вже два поверха з зрубу..
якщо не помиляюсь,то йому будує фірма ,що на вул.Поліській ..

фото обовязково зроблю
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 08:57 #1933143   #7
Federico
Старожил
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
А ти живеш в прадідівській хаті?
думаю,якшо мурувати як слід і не жаліти грошей,то можна буде залишити достойну хату і ПРА правнукам!

я ні,нажаль мій дід бухав в селі,замість того,аби побудувати мені хатину в тернополі!

хотя,з другої сторони,будинок дешевий і його можна переробляти як заманеться!
Federico зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 09:20 #1933160   #8
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Зараз біля митниці.навпроти ІБВ-Центру такий збудували ніби.але чи там буде офіс з продажу таких хат чи щось інше не знаю.бо вже там давніше був...
це пацанчик один має фірму по будівництву цих будиночків...
колись знайомий в нього працював... ціле літо в Криму складали ті будиночки
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 10:49 #1933229   #9
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

В Карпатах будують з газоблоків, а потім зовні обшивають фальшбрусом. Як на мене стрьомно будувати з самого бруса - недовговічно, шумоїзоляція не ахті ну і в плані пустіть огненного пєтуха могуть...в Карпатах старі будиночки і не дуже з бруса паджігають - непоодинокі випадки, але як дача-сауна по грошах нормально - жити постійно напевне ненаважився.
sasha77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2012, 12:13 #1933287   #10
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
будує з метою постійного проживання ,
низ(підвал,гараж,котельня і т.д.) з бетону,а зверху вже два поверха з зрубу..
якщо не помиляюсь,то йому будує фірма ,що на вул.Поліській ..
фото обовязково зроблю
Якщо в неті правильна інформація.а не для реклами.то швидкість будівництва таких будинків космічна.за літо вже має бути готовий.
Цитата:
Допис від barvik777 Переглянути допис
ціле літо в Криму складали ті будиночки
А чого складали?Їх що не на місці в замовника складають до купи?
Цитата
Допис від Federico Переглянути допис
думаю,якшо мурувати як слід і не жаліти грошей,то можна буде залишити достойну хату і ПРА правнукам!
я ні,нажаль мій дід бухав в селі,замість того,аби побудувати мені хатину в тернополі!
хотя,з другої сторони,будинок дешевий і його можна переробляти як заманеться!
Ну не знаю.на правнуків я не націлений.В мене от є цегляний будинок в селі.і толку з того.що ніхто не бухав.як мені туди їхати з 1.5 год.
Цитата
Допис від sasha77 Переглянути допис
В Карпатах будують з газоблоків, а потім зовні обшивають фальшбрусом
Це ще цікавіше.але вже якщо будувати з блоків.а потім обшивати.то не буде тої економії.Брус тоді виконує роль дорогої декорації фасаду.не більше.А на рахунок того.що горить.то мабуть.то дерево треба обробляти якимись речовинами.які запобігають горінню.електрику прокладати через металорукав і т.д. і т.п
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2015, 23:15 #2533686   #11
Oferteo
Учасник
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Добрий день, якщо Ви хочете побудувати дерев'яний будинок і маєте намір купити будівельні матеріали або запитати пораду досвідчених будівельників, пропонуємо розмістити безкоштовний запит на нашому сайті. Зацікавлені компанії розглянуть Ваші потреби і самі зв'яжуться з Вами для представлення пропозицій. Тут Ви можете ознайомитись з подібними запитами: http://oferteo.com.ua/budivnytstvo-budynku?k100

Будемо раді співпраці,
команда Oferteo.
Oferteo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.04.2015, 17:27 #2534222   #12
v.igor
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

брат збудував такий будинок. приблизно 6,5 на 7 на 1.5 поверхи., плюс веранда 2 на 5 сам зруб замовляв на житомирщині , ціна за зруб орієнтовно була 60 тис грн. кінець 2013 початок 2014 року без доставки, товщина вроді 22, на дах, електрику, всякі замазки, інші роботи . пішло грн. набагато більше.

виглядає все дуже добре, мені сподобалось особливо після тих євро ремонтів , шпаклівок, штукатурок натяжних стель ,.і.т. д,

недоліки не подобається що 2 поверх на бальках., а не моноліт як на панелях, шумоізоляція не замітив , щоб була різниця між цеглою, але то тре вночі відчути,
прийдеться прикласти прикласти руки (як до всього) щоб було добре.

в зальному якщо зруб подобається то більше плюсів.
v.igor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2015, 13:56 #2538752   #13
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Дерев_яні будинки подобаються, але сам би не жив - страшно. Легко горить, комахи, мох, шумно, холодно. Якщо ж якоюсь термоядерною хімією проти того усього обробити, то про яку екологічність може бути мова? Та й щоб там не рекламували, а металева машина згорає за 3 хвилини, то скільки горітиме дерев_яниий будинок? У Сибіру, де дерево дешеве, дерев_янні будинки тільки для бідних, хто більш-менш себе почуває будує кам_яний. Собі б шукав щось із новіших технологій.

Востаннє редагував kolibryks: 07.05.2015 о 15:22.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2015, 17:23 #2538825   #14
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата Собі б шукав щось із новіших технологій.
Наааааааааааприклад?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2015, 22:10 #2538923   #15
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
Наааааааааааприклад?
Скажу чесно - не знаю, тому й не раджу конкретно. Зараз того добра вистачає, потрібно сидіти розбиратись, мені це зараз не потрібно.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 09:15 #2717678   #16
sprinterOK
Учасник
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Апну тему, хто хоче прорахувати вартість будинку з брусу - то вам сюди http://derevodim.com.ua (Як на Подоляни їхати, то їх офіс у вигляді такого будиночку гарного зі зрубу )
sprinterOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
anna.ua (10.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2018, 03:39 #2719396   #17
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

не рекомендую. хіба для кафе, бані, гостьового доміка, понтів.
при зміні вологості дерево "веде", в результаті зимою можна получити щилини. з часом є шанс що будинок почне "кривити". підходить для місць де є багато недорогого і якісного дерева, і вміють з нього будувати будинки. в нас для будівель бачу сенс хіба-що перекриття і дах робити з дерева.
louis50 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (04.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2018, 16:58 #2724957   #18
Dallas
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Дуже суперечливі відгуки читаю про будиночки з дерева.

Але щоб ми зараз не розглядали – все-таки це епічно, напрочуд красиво і затишно.

А от на рахунок ціни, то вона може бути і відносно доступна (про неї згодом), але часто забувають про догляд за таким «красенем». Наскільки мені розповідали знайомі (правда вони лазню замовляли), то там треба брати до уваги ще догляд зовнішніх поверхонь після введення в експлуатацію.

Якщо зводять цей будинок пряморукі майстри з нормальних матеріалів, то залишається покривати його різного роду речовинами, в крайньому разі, виконувати шліфування.

Ось за це варто питатися теж. Інколи певні профілактичні роботи (раз на 5 років) вже можуть бути включені в контракт.

Щодо ціни – підтримую sprinterOK, зайдіть в дероводім, або ще краще, на їхньому сайті крім прикольного калькулятора є кошторис ( http://derevodim.com.ua/price/build ) де ну вже дуже детально розписані роботи які входять у вартість кв. метра. Там зверху пише ціна, за різними комплектаціями.

До речі, знайомий друзів там таки замовив дім:

http://prntscr.com/iu80r7 (це біля Монако, за ТНЕУ) – можна в гуглі позумити собі.

Тому, щодо заявлених 25 к в шапці теми, то цілком реально зробити і дешевше, навіть з тими додатковими роботами. Якщо все робити адекватно – то буде і круто (читайте – оригінально, екологічно, з теплоізоляцією і пафосом)), довговічно і набагато крутіше, ніж безформні сірі коробки з привітом із комунізму))
Dallas зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2018, 07:22 #2725355   #19
anna.ua
 
Аватар для anna.ua
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Дуже для нас актуальна зараз ця тема. Хто користувався послугами фірми ДеревоДім? Що можете сказати? Дякую
anna.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2018, 12:31 #2727299   #20
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Дерев’яні будинки

Що мається на увазі під "дерев'яним будинком"? Брус оциліндрований,брус клеєений, брус дикий? Чи дерев'яний каркас? Та є теж різні типи. Є каркас із заповннням мінватою/целюлозою. Є СІП-панелі (хоча це з натажкою деревом можна назвати). Є особливо екзотичні випадки, типу всяких солом'яних блоків, глинобитних і тому подібних.

Кожен тип має свої особливості.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:04.