Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Володимир Зеленський - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.04.2019, 09:15 #2755838   #81
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від MoRZE Переглянути допис
Переділ сфер впливу може закінчитись переділом України.


Нема ніяких поділів,Україна єдина,крім Львова)))) Свинарчуки з тріском пролетіли навіть на західній) Що приємно навіть у Тернополі)
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Безымянныйв.jpg (48.6 КБ, 3 переглядів)
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:20 #2755839   #82
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
от прикол буде, якщо Зеленський таки підніме Україну, нє?
беня вже один раз вас здивував, хто зна, на що він ще здатний.
Приват то був найбільш прогресивний банк - а це означає що в цього жида мізки працюють гарно і команду зібрати він вміє
ну це я стебусь, але хто зна, хто зна.
якщо твої апокаліптичні прогнози не справдяться - ми тобі до кінця життя це твоє виття будем нагадувати
Такий великий, а в казки....
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:21 #2755840   #83
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

Додано через 2 хвилини


Сказав, про всяк випадок, щоб якщо щось...

Петро я давно вийшов з того віку шоб гратися в дитячі ігри))) Ні я ні моя дружина за Зе не голосували,це другий раз відколи я голосую я не пішов на вибори. Ніколи не роблю того що потребує переступити через свої переконання.

ПС те що я категорично проти Порошенка зовсім не значить що за Зе. Для мене Зе просто проміжний період по переходу від свинарчуків до нормальних лідерів,не більше.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:22 #2755841   #84
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Нема ніяких поділів,Україна єдина,крім Львова)))) Свинарчуки з тріском пролетіли навіть на західній) Що приємно навіть у Тернополі)
Мені вперше соромно за те як проголосував Ткрнопіль. Мені чисто поржати, а як ти думаєш, якою програмною тезою Зе об'єднав Україну? "Ні обіцянок... "чи "я вам ничего не должен"?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:26 #2755842   #85
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Такий великий, а в казки....
ну то давай сядемо і будем плакати....
аааа..... Петро Олексійовиииииииич!!!! на кого ви нас покинулииииииии!!!!!

Додано через 57 секунд
Петро Олексійович вже всьо.
мені він не подобався, тому оплакувати я його не буду. а оплакувати Україну рано ще.

Востаннє редагував switch: 22.04.2019 о 09:26. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:26 #2755844   #86
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Мені вперше соромно за те як проголосував Ткрнопіль. Мені чисто поржати, а як ти думаєш, якою програмною тезою Зе об'єднав Україну? "Ні обіцянок... "чи "я вам ничего не должен"?
Я не думаю,я знаю точно,і ти знаєш просто не хочеш цього усвідомити. )))) Він об"єднав країну пообіцявши скинути пороха. Настільки Порох всіх дістав,навіть в Тернополі можеш глянути на карту виборів. Причини чому Порох дістав українців сам знаєш чи підказати?)))
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:31 #2755845   #87
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Я не думаю,я знаю точно,і ти знаєш просто не хочеш цього усвідомити. )))) Він об"єднав країну пообіцявши скинути пороха. Настільки Порох всіх дістав,навіть в Тернополі можеш глянути на карту виборів. Причини чому Порох дістав українців сам знаєш чи підказати?)))
"Телевізор вам природу подменил"(с)

А тим часом

Цитата Засуджений за державну зраду біглий екс-президент Віктор Янукович, який ховається на території Росії, передав свої привітання Володимиру Зеленському в зв'язку з його перемогою у другому турі виборів президента України.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/22/7213171/
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:36 #2755846   #88
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
"Телевізор вам природу подменил"(с)
ну а тобі фейсбук.
і що?
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:43 #2755847   #89
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Музиканти знову і знову вітають дорогих гостей

Цитата Лідер Чечні Рамзан Кадиров побажав переможцю українських президентських виборів Володимиру Зеленському "удачі в єднанні народів України і Росії",
Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну а тобі фейсбук.
і що?
Я кому про Подоляни і про корки на дорогах Тернополя розказував? Ти думаєш я про це в фейсбуці прочитав???

Востаннє редагував Petro Ford: 22.04.2019 о 09:43. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:51 #2755849   #90
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

[quote=Petro Ford;2755845]"Телевізор вам природу подменил"(с)

А тим часом


Телевізор? А може реальність покращень? Яку народ відчув на своїй шкурі? Бо по ходу основна маса прихильників Пороха сконцентрувалась у Львові в районі Личаківського кладовища)) Може там і живе основна маса тих хто відчув покращення)?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

Додано через 2 хвилини

Ну і? Це на разі ні про що,в противагу кадирову Зе перші привітали Генсек Нато ,Посол США і ЄС. А і ше навіть лідер опозиції Венесуели. )))

Востаннє редагував Kosyacello: 22.04.2019 о 09:51. Причина: Пізніше додано
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 09:56 #2755851   #91
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я кому про Подоляни і про корки на дорогах Тернополя розказував? Ти думаєш я про це в фейсбуці прочитав???
Блін...ну як можна так примітивно мислити. Корки на дорогах - це невідворотній прогрес у сучасному світі. Корки у нас були як 10 років тому назад так і зараз. Я навіть більше скажу звідки машини. Левова доля тих машин куплена за гроші заробітчан так само як нерухомість через що тримаються на неї великі ціни. Щодо Подолян - це свого роду культурний прогрес. Раніше люди сиділи на лавочках і пили пивко, а зараз сидять в пабах, раніше людям не було куди піти, а зараз є Подоляни де можна нормально провести час від шопінгу до катка. В Києві, Львові такі ТРЦ були вже давно. До нашого села Подоляни добиралися дуже довго. Не треба людей в Подолянах з корками на дорогах приплітати до перемог Порошенка.

Востаннє редагував BadBoy: 22.04.2019 о 10:02.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), Kosyacello (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:07 #2755852   #92
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Блін...ну як можна так примітивно мислити. Корки на дорогах - це невідворотній прогрес у сучасному світі. Корки у нас були як 10 років тому назад так і зараз. Я навіть більше скажу звідки машини. Левова доля тих машин куплена за гроші заробітчан так само як нерухомість через що тримаються на неї великі ціни. Щодо Подолян - це свого роду культурний прогрес. Раніше люди сиділи на лавочках і пили пивко, а зараз сидять в пабах, раніше людям не було куди піти, а зараз є Подоляни де можна нормально провести час від шопінгу до катка. В Києві, Львові такі ТРЦ були вже давно. До нашого села Подоляни добралися дуже довго. Не треба людей в Подолянах з корками на дорогах приплітати до перемог Порошенка.

З таким самим успіхом можна приписати до перемог і покращень Петра Макдональдс у Тернополі)) А невдячний нарід не оцінив))

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Музиканти знову і знову вітають дорогих гостей


Петро підкидаю тобі жирний козир)) Як ти таке пропустив)))
Глава Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду президента України і заявив, що він може розраховувати на підтримку УПЦ МП.

Про це повідомляє прес-служба церкви.

За його словами, впевнена перемога Зеленського на виборах є ознакою того, що заявлені ним пріоритети розвитку країни співпадають з надіями та прагненнями українців, які прагнуть єдності, миру і процвітання, а також "викорінення всього того, що вносить розбрат та ворожнечу всередину Української держави".

"Впевнений, що Ваше служіння на посаді президента України буде виступати гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного основним законом принципу невтручання держави у справи церкви, а також прав та свобод віруючих усіх конфесій", - сказав Онуфрій.

"Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Української православної церкви в усіх питаннях, які сприятимуть утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства", - додав він.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/22/7213172/

Лизати зад новому "царю" буде купа промосковської вати) Інше питання чи до того "заду" її хтось допустить. Набираємось терпіння і чекаємою)

Востаннє редагував Kosyacello: 22.04.2019 о 10:07. Причина: Пізніше додано
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:10 #2755854   #93
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Блін...ну як можна так примітивно мислити. Корки на дорогах - це невідворотній прогрес у сучасному світі. Корки у нас були як 10 років тому назад так і зараз. Я навіть більше скажу звідки машини. Левова доля тих машин куплена за гроші заробітчан так само як нерухомість через що тримаються на неї великі ціни. Щодо Подолян - це свого роду культурний прогрес. Раніше люди сиділи на лавочках і пили пивко, а зараз сидять в пабах, раніше людям не було куди піти, а зараз є Подоляни де можна нормально провести час від шопінгу до катка. В Києві, Львові такі ТРЦ були вже давно. До нашого села Подоляни добиралися дуже довго. Не треба людей в Подолянах з корками на дорогах приплітати до перемог Порошенка.
Корки на дорогах э свідченням того, що добробут громадян зріс. Тепер пересічний може собі дозволити їздити машиною, не зважаючи на ціни на пальне, не лише на Великдень до церкви, але і щодня. Невже так важко??? І на Подоляни грошей вистачає. А як же зубАжіння і пів вареника?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис

Петро підкидаю тобі жирний козир)) Як ти таке пропустив)))
Глава Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду президента України і заявив, що він може розраховувати на підтримку УПЦ МП.

Про це повідомляє прес-служба церкви.

За його словами, впевнена перемога Зеленського на виборах є ознакою того, що заявлені ним пріоритети розвитку країни співпадають з надіями та прагненнями українців, які прагнуть єдності, миру і процвітання, а також "викорінення всього того, що вносить розбрат та ворожнечу всередину Української держави".

"Впевнений, що Ваше служіння на посаді президента України буде виступати гарантом дотримання державною владою Конституції, визначеного основним законом принципу невтручання держави у справи церкви, а також прав та свобод віруючих усіх конфесій", - сказав Онуфрій.

"Ви можете розраховувати на безумовну підтримку Української православної церкви в усіх питаннях, які сприятимуть утвердженню та розвитку духовних і моральних цінностей українського суспільства", - додав він.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/22/7213172/

Лизати зад новому "царю" буде купа промосковської вати) Інше питання чи до того "заду" її хтось допустить. Набираємось терпіння і чекаємою)
Шановні гості з такою швидкістю прибувають на забаву, що музики не встигають вітати..

Востаннє редагував Petro Ford: 22.04.2019 о 10:11. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:16 #2755856   #94
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата Корки на дорогах э свідченням того, що добробут громадян зріс. Тепер пересічний може собі дозволити їздити машиною, не зважаючи на ціни на пальне, не лише на Великдень до церкви, але і щодня. Невже так важко???
Ти шо до Порошенка їздив на авто тільки до церкви?
Тобто навіть до кризи не міг на пальне заробити?
В мого тата авто було з 83 року і він їздив і на море і на рибалку і на роботу всі ці часи.
В мого покійного свекра авто було з 56 року.
Це так само, як зеленський влучно підколов Порошенка, що мова була і до нього, нема чого ліпити її собі у здобуток.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:30 #2755858   #95
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

В промові фактично кожного українського політика, громадського активіста і взагалі будь-якої публічної персони так чи інакше звучить теза що Україна єдина, треба обєднатися, разом ми сила і т.п. в різних варіаціях.

Звідси питання. Якщо це не є обєднанням всієї України



то що тоді є?
saymon зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (22.04.2019), Kosyacello (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:46 #2755860   #96
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти шо до Порошенка їздив на авто тільки до церкви?
Тобто навіть до кризи не міг на пальне заробити?
В мого тата авто було з 83 року і він їздив і на море і на рибалку і на роботу всі ці часи.
В мого покійного свекра авто було з 56 року.
Це так само, як зеленський влучно підколов Порошенка, що мова була і до нього, нема чого ліпити її собі у здобуток.
Я їздив по всіх потребах на авто при всіх президентах починаючи з 2005. Я поняття не маю куди яка маршрутка чи тролейбус їздить. Так ось, за останній рік корків стало суттєво більше. Так що дуже.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:49 #2755861   #97
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис



Шановні гості з такою швидкістю прибувають на забаву, що музики не встигають вітати..
Ок,давай озвуч свій сценарій що буде далі я свій) Порівняємо і глянемо хто був правий.Вже через пару місяців все буде зрозуміло.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:50 #2755862   #98
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Таке враження, наче передвиборча кампанія все ще продовжується

Цитата Янукович поздравил Зеленского с победой: "Кланяюсь мудрости украинцев, не поддавшихся лжи, обману и провокациям и сделавшим разумный выбор"
Про те, що до цього Зеленського поздоровили діючі президенти США, Франції та Польщі - мовчок.

Кстатє, Трамп був першим, хто особисто телефоном поздоровив Зеленського.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (22.04.2019), roma22101987 (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:50 #2755863   #99
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
В промові фактично кожного українського політика, громадського активіста і взагалі будь-якої публічної персони так чи інакше звучить теза що Україна єдина, треба обєднатися, разом ми сила і т.п. в різних варіаціях.

Звідси питання. Якщо це не є обєднанням всієї України



то що тоді є?
Тернопільщина розкололась рівно пополам, і що найголовніше толерантністю і не пахне.
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2019, 10:51 #2755864   #100
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Володимир Зеленський - президент України

Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sten1 (22.04.2019), stingerone (22.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:29.