Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Чим рятуватися від простудних вірусів?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.03.2013, 12:28 #2161407   #1
Zabuzhanka
Учасник
 
Аватар для Zabuzhanka
Типово Чим рятуватися від простудних вірусів?

Ну,власне: маю великий ризик вхопити вірусяку, бо моя коліжанка й колега, з якою ділю один кабінет, вчора злягла з якоюсь вірусною хворобою. Ходила-ходила, носом шморгала, кашляла в кулачок, фервекси якійсь пила, а вчора припекло до того, що мусила швидку викликати, бо вже й температура була, і запаморочення
Порадьте, чим рятуватися, якщо заразився? Я підозрюю, що профілактикою вже займатися пізно, але бачу, що самим зніманням симптомів теж не зарадиш.
Zabuzhanka зараз поза форумом  
Старий 15.03.2013, 12:40 #2161433   #2
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Анаферон. НЕГАЙНО!
вітамін С.
Можна баню...
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 15.03.2013, 21:35 #2161911   #3
marisa
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Афлубін.
marisa зараз поза форумом  
Старий 15.03.2013, 21:51 #2161923   #4
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

таблетки це добре, але візьми запар великий термос - засип туди шипшина+порізаний корінь імбирю і все це протягом дня пий. Мені допомагає завжди і без всіх цих афлубінів, амізонів.
hunter07 зараз поза форумом  
Подякували 3:
lapochka dochka (18.03.2013), petroff (16.03.2013), Zabuzhanka (17.03.2013)
Старий 15.03.2013, 22:11 #2161935   #5
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Панове, хімія про котру написано нижче є лише хімією з певними шкідливими наслідками для печінки й нирок.
Я багато років використовую спиртову настоянку прополісу розведену горілкою 1 до 4 . На 20 гр пополісу розчиненого у 100 грамах 96 градусного спирту додаю 400гр горілки ( краще домашньої). Чудовий засіб, діє на 100% і до того ж у 20 разів дешевше не завжди дієвої хімії з гучними назвами.
orest5 зараз поза форумом  
Подякували 2:
lapochka dochka (18.03.2013), Zabuzhanka (17.03.2013)
Старий 16.03.2013, 11:07 #2162158   #6
Гнусмас
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
Панове, хімія про котру написано нижче є лише хімією з певними шкідливими наслідками для печінки й нирок.
Я багато років використовую спиртову настоянку прополісу розведену горілкою 1 до 4 . На 20 гр пополісу розчиненого у 100 грамах 96 градусного спирту додаю 400гр горілки ( краще домашньої). Чудовий засіб, діє на 100% і до того ж у 20 разів дешевше не завжди дієвої хімії з гучними назвами.
Як його приймати?
Гнусмас зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 14:36 #2162275   #7
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Якщо це вірус, а не застуда і імунітет у вас ніякий то все вище написано може не допомогти...

Краще вживати в їжу побільше вітамінів для профілактики (лимон, імбир, часник, цибуля, хрін чи васабі і т.д.)
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 16.03.2013, 19:47 #2162474   #8
Hurma
Учасник
 
Аватар для Hurma
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

в плані профілактики, то нічого шикарнішого за часник ще не придумали і якщо ніс закладений, то чудово пробиває
а щодо ліків, то інгавірин досить добре допомагає - і з вірусами бореться, і імунітету допомагає інтерферончик виробляти. я ним недавно лікувалася, то хвороба без особливих страждань минула і досить швидко

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
ізьми запар великий термос - засип туди шипшина+порізаний корінь імбирю і все це протягом дня пий
ніколи такого не пила й не чула, але рецепт мені подобається, по ідеї, має бути хороша штука, зігріваюча й на нирки благотворна (завдяки шипшині). Запишу собі

Востаннє редагував Hurma: 16.03.2013 о 19:47. Причина: Пізніше додано
Hurma зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aser77 (16.03.2013)
Старий 16.03.2013, 20:38 #2162539   #9
aser77
Активний учасник
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Потрібно поцілувати титултний смолоскил ,переданий з Канади товаришам .))) всі віруси гинуть ,особливо москальські.))))
aser77 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2013, 09:48 #2162982   #10
Zabuzhanka
Учасник
 
Аватар для Zabuzhanka
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Цитата:
Допис від Hurma Переглянути допис
хвороба без особливих страждань минула і досить швидко
це наскільки швидко? і як багато таблеток доводиться приймати?
мене от насторожують таблетки,які через кожні три-чотири години пити треба - це ж такий вкид хімії в організм!
Я поки імбирний чай п'ю, наче ще тримаюся, так, голова трохи ватяна, але температури нема. Може, таки не розбере?
Zabuzhanka зараз поза форумом  
Старий 18.03.2013, 08:52 #2163742   #11
Hurma
Учасник
 
Аватар для Hurma
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Цитата:
Допис від Zabuzhanka Переглянути допис
це наскільки швидко? і як багато таблеток доводиться приймати?
На третій день фактично почувалася здоровою. Але це дуже залежить ще й від того, коли почали лікуватися - чим більше затягнути, тим довше хвороба може не відпускати.
А пити треба всього-навсього одну пігулку в день.
Hurma зараз поза форумом  
Старий 18.03.2013, 19:00 #2164152   #12
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Від застуди прополіс приймати так; - коли ви відчули наближення грипу ( чи щось подібне , з'явився нежить, піднялась температура) на ніч ( перед тим як лягти у ліжко ) випийте столову ложку настоянки (про яку я писав нижче) затримайте повітря і видихайте його через ніс ( це важливо ). Зранку всі симптоми застуди зникнуть, перевірено. Будьте здорові !

P.S. Розкажу як приготувати настоянку. Перед тим як розчинити прополіс, його слід приблизно на годину покласти у холодильник ( не в морозилку) для того щоб він затвердів.( інакше при кімнатній температурі ,коли ви будете його тримати в пальцях він розм'якне як пластилін і буде погано дрібнитись). Далі - витягаємо з холодильника, беремось за прополіс пальцями через вощений папір чи фольгу ( так він швидко не нагріється від тепла рук і не забруднить пальці) На дошчечці стругаємо дрібно прополіс ножем. Висипаємо у Пляшечку з темного скла ,заливаємо аптечним спиртом і чекаємо два дні ( раз на день струшуємо розчин ). Розчин має бути червоного кольору.Потім проціджуємо розчин через три шари марлі ( щоб фус не потрапив у пляшку) і додаємо добру самогонку . Така настоянка може зберігатись 10років не втрачаючи своїх лікувальних властивостей. Коли будете купувати прополіс - вибирайте його кричневого ,зеленкуватого, бурого, кольору але не чорного.

Востаннє редагував orest5: 18.03.2013 о 19:20.
orest5 зараз поза форумом  
Старий 27.03.2013, 09:45 #2171163   #13
Гнусмас
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Цитата:
Допис від orest5 Переглянути допис
випийте столову ложку настоянки (про яку я писав нижче) затримайте повітря і видихайте його через ніс ( це важливо )
Тут не зовсім зрозумів. Столову ложку одразу ковтати, чи тримати в роті і дихати носом? Чи так - вдихаю, затримую повітря, ковтаю ст. ложку настоянки, видихаю носом? Правильно?
Гнусмас зараз поза форумом  
Старий 27.03.2013, 10:32 #2171203   #14
ZhiganLimon
Активний учасник
 
Аватар для ZhiganLimon
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

Цитата Чим рятуватися від простудних вірусів?
Мороша / Зелена марка / Калганов
ZhiganLimon зараз поза форумом  
Старий 27.03.2013, 12:39 #2171273   #15
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чим рятуватися від простудних вірусів?

задумайтесь , за офіційною статистикою на грип хворіє кожен рік лише 2-6 % , на ГРЗ 10 - 30 % , і як правило це люди з одних і тих самих сімей ... що їх об"єднує ? ... чому сироїди на грип не хворіють ?... мій рецепт : профілактика - склянка чистої джерельної води кімнатної температури на день , фрукти , деколи часник , цибуля , побільше бувати на свіжому повітрі , деколи імуностимулюючі чаї ... колись у мене була робота , кожен день на вулиці 8 годин , один день на тиждень вихідний , то я помітив , за 10 років і я і з тих хто працював поряд жоден не захворів і не пропустив роботи .

Додано через 1 годину 3 хвилини
Феномен львівського села: за 100 років жодного хворого

Феноменом Салашківської сільської школи у Львівській області, де за сто років її існування ніхто не хворів на грип або застудами, жодного разу не було карантину, зацікавилися українські епідеміологи.

Дізналися про цю школу випадково через протест директора Галини Андрушко, яка виступила проти рішення Кабміну про введення всезагального карантину в середніх і вищих навчальних заклади через грип. Тоді, в середині листопада країну охопив страх через невідомий смертельний вірус, що розповсюджувався у західних областях України. Спорожніли вулиці міст, жителі одягли марлеві пов`язки, штурмували аптеки. У райцентрі Яворів, що в 3 кілометрах від села Салашки з надзвичайною школою, захворіло майже 10 тисяч жителів, а тут біля україно-польського кордону тиша і спокій - жодного хворого.

"Усі сто учнів першого-дев`ятих класів здорові, а тут приходить вказівка закрити школу, надіти маски і сидіти вдома. Ну як тут не обуритися, - розповідає директор Галина Андрушко. - Тому і звернулася вперше до Києва, сказала, що карантин треба вводити там, де вирує епідемія, проте мені коротко відповіли - виконуй накази ".

"Село Салашки невелике - 200 дворів, але ніхто тут не скаржиться на здоров`я. У фельдшерсько-акушерський пункт звертаються лише жінки, коли збираються народжувати, або хтось травмується", - сказав місцевий лікар Володимир Вітвіцький.

Він і сам не може пояснити епідеміологам джерела здоров`я селян.

А епідеміолог Христина Гарапка вважає, що "це село практично в центрі Європи варте того, щоб внести у національну Книгу рекордів. Адже сто років тут ніхто не хворіє. Вивчивши і науково обгрунтувавши його досвід, можна перемогти смертоносні епідемії більш простими та ефективними методами.

Додано через 1 хвилину

Востаннє редагував qazwsx321: 27.03.2013 о 15:17. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:56.