Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Дитячі щеплення

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2010, 21:38 #1413613   #1
Kija
Banned
Типово Дитячі щеплення

От недавно стикнувся з такою проблемою: питання щеплення дитини з дружиною вирішили ще до її народження, обоє вважаємо що однозначно це робити потрібно. Але вже після того як зробили перших два наштовхнувся на неоднозначну реакцію самих лікарів, типу: "Як ви робили дитині щеплення від гепатиту-В ?" Після цього став копати глибше і нарив, що в Україні оказується дане щеплення робиться якоюсь експерементальною активною вакциною. Перед самим щепленням пробував звичайно вияснити у медсестри, що за вакцина, чи є якісь альтернативні варіанти, можливо навіть на платній основі, але єдину відповідь яку отримав це хороша вакцина ми її получаємо і всім колемо ніхто ще не жалівся, інформації погодьтеся малувато.Зараж же після отриманих даних решту два щеплення що залишилися від цього захворювання вирішили не робити.
Але ж існують і інші щеплення, і від того щоб їх робити ми поки що не відмовилися, принаймі ще ніхто не навів мені належних аргументів. От і постає питання, можливо на форумі є люди що працюють в сфері імунології, або мають знайомих які там працюють і від яких щось чули поділіться інформацією щодо наступних вакцин, тобто якого виробника краще купувати, чув що існують комплекси в яких включена вакцинація від декількох хвороб одразу, на скільки вони ефективні, та чи ще є якесь щеплення схоже на гепатит-В від якого теж можливо краще відмовитись, оскільки можлива шкода більша можливої користі.
Kija зараз поза форумом  
Старий 27.07.2010, 22:22 #1413674   #2
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Зараз також хвилююсь на рахунок щеплень, переконана, що робити треба, але в нашій державі - чого хочеш можна очікувати Однак нічого не чула на рахунок гепатиту В. Лікарка переважно каже, якщо щось таке є незрозуміле. От нарила - http://salutna23.kiev.ua/vac.html - хоч то і не по Тернополю, але думаю, що і наші там же закупляють ці вакцини.
В четвер, якщо все добре, то йдемо на прививку - попитаю за той гепатит.
oliater зараз поза форумом  
Старий 05.08.2010, 16:05 #1421205   #3
Dental
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Насчет прививок. Я вот своему недавно родившемуся ребятенку никаких прививок делать не буду минимум до года. Боюсь. После всех этих историй с гибелью маленьких детей считаю прививки - злом.
А еще вчера слышал по радио, что Янукович поручил Азарову усилить контроль за вакцинированием населения. Чувствую придется побороться за ребятенка в поликлинике...
Dental зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (05.08.2010), kamyanets (25.09.2010)
Старий 05.08.2010, 17:16 #1421283   #4
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Я також боюсь робити прививки, але треба,нехай не всі а самі головні...Нам вже більше двох рочків.Ми спочатку думали до року не робити ...Лікарі - дебіли .. .У дитини була після народження жовтяничка (таке буває)я побачила ,що малеча жовтенька і питала сама у них, вони нагло брехали, що ні, просто личко обтерають розчином таким.Потім настирно пропонували привитися .Все могло б не добре обернутись, адже не можна тоді робити прививку.Приблизно тоді ж народила жінка ,малого привили і сталося запалення мозку, про це писали в газеті.це просто страшні речі.Чому не роблять пробу на реакцію, не обстежують дитину перед прививкою ,а просто дзонять:" приходіть на прививку..."Ага, в них завжди відмазка :"вакцина хороша всіх щеплюємо нею" хоч самі не знають що колять
Niusa зараз поза форумом  
Старий 05.08.2010, 18:15 #1421334   #5
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Крім корисності "прививок" для дитини, нещодавно почув цікаву інформацію про "корисність" УЗД (зокрема вплив на структуру ДНК) - навіть не подумав би.
Інформацію про УЗД чув від доктора біолог.наук, який активно займається дослідженнями ДНК...
А по суті ДНК - має безпосереднє відношення до схильностей до хвороб....

Хоч бери і ігноруй всі досягнення "цивілізації".

Моя думка - ліпше не робити прививок ніж робити. А ще ліпше гуглити за прицидентами і робити власні висновки.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 05.08.2010, 18:34 #1421353   #6
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

ми рішення про щеплення від гепатиту В відклали до повноліття.
також написали відмову від кашлюка в складі дивтерія, правець. кашлюк.
інші щеплення робимо за індивідуальним графіком або моновакцинами, або одне щеплення за один раз (наприклад дивтерія-правець).
деякі пропустили в термінах через інд графік, тому взагалі їх не робитимемо (наприклад, ротавірус),

чи варто робити щеплення кожен вирішує для себе.
все частіше почали зустрічатися захворювання на той самий кашлюк.
christina зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 18:32 #1457562   #7
kamyanets
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Тут можуть детально проконсультувати з питання щеплення: http://www.smak.te.ua/
У Даші є досвід і підбірка літератури та відео про шкідливість щеплень.
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 22:21 #1457720   #8
castor
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Цитата
Допис від kamyanets Переглянути допис
У Даші є досвід і підбірка літератури та відео про шкідливість щеплень.
почалось.....
зараз, набіжуть борцуни
castor зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 23:27 #1457796   #9
kamyanets
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
почалось.....
зараз, набіжуть борцуни
чого такий напружений ?
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 25.09.2010, 23:29 #1457800   #10
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Цитата
Допис від kamyanets Переглянути допис
чого такий напружений ?
та він перечитав ленінську енциклопедію і через дірку в радянському прапорі дивиться на цей ненависний капіталістичний світ.
сім самураїв зараз поза форумом  
Старий 26.09.2010, 00:59 #1457851   #11
castor
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Цитата
Допис від kamyanets Переглянути допис
чого такий напружений ?
зовсім не напружений
є одна проста причина - тема прививок є неоднозначною, і однобокі вислови тіпа процитованого мною вислову діють як лакмусовий папірець "зараз нам будуть розказувати, як нас всі хочуть потруїти злі ВОНИ"
і дискусія з конструктивної скотиться в гімно

для інформації - в мене дитина 6 років, не всі прививки робились (знаю сам факт - жінка більше в курсі), але ніхто з того трагедії не робить - до цього треба підходити зважено
і воплі про "шкідливість прививок" цьому тільки заважають


Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та він перечитав ленінську енциклопедію і через дірку в радянському прапорі дивиться на цей ненависний капіталістичний світ.
дякую, що просвітив, що така є
castor зараз поза форумом  
Старий 26.09.2010, 01:16 #1457853   #12
kamyanets
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Маю два док фільми, де розумні дядьки переконують проти прививок і одну передачу з ТВ з якимось міністром ОЗ, який виступає ЗА. Можу записати, якщо комусь цікаво.
kamyanets зараз поза форумом  
Старий 26.09.2010, 04:46 #1457867   #13
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

виріс алергетиком.

в садочку батьки писали заяви про відмови.
в школі сам писав заяви про відмову.

а після летальних випадків зрозумів, що робив все правильно...
zaharys зараз поза форумом  
Старий 26.09.2010, 09:34 #1457905   #14
semteacher
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

1. Активні противники ("Ніколи!") і активні прихильники ("Завжди і всі!") для мене дуже подібні до релігійних фанатиків. Ну, далі, зрозуміло...
2. Вакцинація передбачає індивідуальний підхід. Але нашим лікарям (як і радянським), інструкція і команда завідуючого - важливіші за здоров"я дитини.
3. Як і кожен лікарський препарат, вакцина має покази, протипокази, побічні реакції. Це абсолютно нормально. Дільничий педіатр, повинен це врахувати при направленні на вакцинацію. Але - див. п.2.
4. В нашій країні БЕЗПЛАТНІ (для населення) вакцини закупляють централізовано, тому про п.3 мови бути неможе.
5. Виходячи з п.4. - при цьому перевага віддається не ЯКІСНОМУ препарату, а такому, за який буде більший хабар...
6. Про факти підробок лікарських препаратів, я взагалі мовчу....
7. За останні 20 років погіршився контроль за умовами транспортування та зберігання медперепаратів на місцях - тому, навіть хорошу вакцину можна зіпсувати.

Про себе. Маю 2 дітей 6 років. Більшість щеплень зробив, в ранньому віці - взагалі, всі. Ранні щеплення переносилися доволі важко, наприклад була температура. Однак, про те, ЯК ГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВАКЦИНАЦІЇ НАМ РОЗПОВІЛА НЕ ДІЛЬНИЧИЙ ПЕДІАТР, А ЗОВСІМ ІНША ЛІКАРКА. При наступних прививках, завдяки її рекомендаціям, особливих проблем небуло.
Є і анекдоти. Медсестра з кабінету профщеплення у відпустці. Щеплення робить медсестра з кабінету - ВОНА ШПРИЦА НЕВМІЛА ТРИМАТИ!
Зараз знову прийшла пора щепитися. Але, останній місяць діти розхворілися, тому, ТИМЧАСОВО відмовляюся. Примітка. Тілки цього року медсестра поцікавилася, чи здорові мої діти, перед тим, як нагадати про щеплення. Раніше цього небуло (! див. п.2).

Про летальні випадки. Дітей шкода. Але причина - не в вакцинації, як такій, а в тих пунктах, що я написав - в РАДЯНСЬКОМУ ПІДХОДІ ДО НЕЇ.

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
От нарила - http://salutna23.kiev.ua/vac.html - хоч то і не по Тернополю, але думаю, що і наші там же закупляють ці вакцини.
Сайт порадував. В нас я не міг отримати інформацію про вакцину. дине питання - достовірність інформації.


Можна почитати багато цікавого тут. І не лише про щеплення. Тільки, вставлю ремарку - щось Комаровський почав щзаглядати на політичні ток-шоу. Це вже стає підозрілим.

А категоричним противникам щеплень скажу - хіба ви не бачите, що зараз ВІДБУВАЄТЬСЯ РОЗКВІТ ЛЖЕНАУКИ. А кільксть лже-університетів, академій, інститутів - просто, ЗАШКАЛЮЄ. І, доречі, це не тільки в Україні. Так, що перш ніж слухати про "торсіонні поля", включіть розум... І згадайте шкільний курс фізики.
Це ж стосується і НЕТРАДИЦІЙНОЇ медицини (не путати з НАРОДНОЮ, яка грунтується, в більшості на тих же рослинах, що є сировиною в фармації).

Вцілому, дискусія практично немає сенсу...
semteacher зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 13:43 #1474535   #15
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Дитячі щеплення

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
А категоричним противникам щеплень скажу - хіба ви не бачите, що зараз ВІДБУВАЄТЬСЯ РОЗКВІТ ЛЖЕНАУКИ. А кільксть лже-університетів, академій, інститутів - просто, ЗАШКАЛЮЄ. І, доречі, це не тільки в Україні.
Як і кількість людей заробити, без різниці на чому. Як люблять казати, тільки бізнес, не більше.

Луі Броуер
Міжнародна фармацевтична і продовольча мафія.

Читати тут:

http://polbu.ru/brower_mafia/
або тут:
http://www.vitnik.ru/lui_brouer.htm
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:33.