Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2008, 12:06 #687602   #61
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Суть цього базару я нерозумію!!!
Загинула людина, висловлюю співчуття батькам і рідним хлопчика.
Вас послухати, то всі тут прямо слідчі, піпл кого ви звинувачуєте, ви маєте перед собою тільки декілька речень про трагедію, в яких нічого конкретно несказано.
Я неберусь захищати і звинувачувати кого небуть, скажу тільки одне - людина може загинути і вдома під душем зігнувшись підняти мило, а цю ситуаці потрібно коментувати маючи факти кожної дрібниці, це вам вам не політичні суперечки де всім позволено ляпати шо хто хоче!
я вже раніше писав -
Щоб хоч якось адекватно обговорювати цю подію і звинувачувати когось потрібно було бути там в той момент.
А керуватись якимись чутками, неперевіреними фактами, власними амбіціями і заздрістю аж ніяк не доречно в такій ситуації.
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 14:26 #687707   #62
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
а ти би як поступив на місці власників?)
поідеї я зразу і написав. точно би не став себе грубо вигорожувати (особливо переводячи стріли на матір чи щось подібне).
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 19:08 #687906   #63
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Хлопчик вмів чудово плавати,мені казала його рідна тітка.Крім того його мама мала ще двоє менших дітей(цієї тітки) доглядати в тому аквапарку,вони маленькі,тому уваги приділяла їм більше..а от власному сину...як бачите.Але це її не виправдовує.Всі говорять-винна мама.А з моральної точки зору думаю всім її шкода,і всі хоча б ставили себе на її місце,хоч на секунду.Коли я почула про цю новину,то звичайно рекція була така я к в всіх нас.
Безпека...Я вас прошу!!!Яка ж там безпека...хех...я була в аквапарку в Одесі,він тільки відкрився,великий,горок повно і т.д.Коло кожної інструктор,пояснює як з"їхати щоб не було плачевного результату.Тоді я геройкою була,зі всіх горок з"їхала(Лімпопо ше не відкрили),а приїхала в Тернопіль якраз на відкритя нашого аквапарку.Порівняла...самі розумієте,які висновки для себе зробила.А після тих страшних історій я взагалі дивуюся як можна туди ходити,це ж не перша смерть там,так?
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 19:16 #687912   #64
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

І тут Остапа понесло....
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 19:21 #687915   #65
ilonyshka
 
Аватар для ilonyshka
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Прочитала статтю, яж мурашки побігли по шкірі... брр..
Тут звичайно є вина і мами, і рятувальників. Не прослідкували, не додивились, ніякої безпеки і т.д. Але для мами то урок на все життя, певно їй зара найгріше. А вот працівникам як було пофік, так і залишиться.. Головне для них - це репутація закладу і все.
ilonyshka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 19:23 #687918   #66
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

По-перше дозволу на роботу цей заклад НЕМАЄ.
Відповідно, якби він був закритий - цієї теми би не було, і причини до неї...
Але в зв'язку з тим, що власник належить до тої партії(спеціально її не називаю, бо скажете реклама), яка керує урядом, а представники якої мають хоббі - ходити по готелях Глобус і погрожувати людям автоматом.
Сан.станція не дала дозволу - можливо хотіла хабаря, але який склад тої води?!

По-друге, але не дуже в тему: скільки часу шарашка Алігатор (і аналогічні) будуть калічить психіку молодих людей своїми нічними клубами?! Це один з проявів геноциду власного народу.
Знову згадується: "Пива, попсової музики і футболу - і вони самі здохнуть!!!" (С) Андрій Середа
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякували 6:
bbgon (04.09.2008), contras552 (03.09.2008), Ericsson (03.09.2008), Не повірила (03.09.2008), TheGame (03.09.2008), ШТЕУД (03.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2008, 20:10 #687949   #67
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
По-перше дозволу на роботу цей заклад НЕМАЄ.
Відповідно, якби він був закритий - цієї теми би не було, і причини до неї...
Але в зв'язку з тим, що власник належить до тої партії(спеціально її не називаю, бо скажете реклама), яка керує урядом, а представники якої мають хоббі - ходити по готелях Глобус і погрожувати людям автоматом.
Сан.станція не дала дозволу - можливо хотіла хабаря, але який склад тої води?!

По-друге, але не дуже в тему: скільки часу шарашка Алігатор (і аналогічні) будуть калічить психіку молодих людей своїми нічними клубами?! Це один з проявів геноциду власного народу.
Знову згадується: "Пива, попсової музики і футболу - і вони самі здохнуть!!!" (С) Андрій Середа
вірно підмічено... власнику абсолютно пофіх хто там втопився чи не втопився... пару працівників получать в лоб ( в прямому смислі не переносному) може когось і звільнять і на тому станеться... і далі буде та сама шняжка, яка до сих пір не має ні документів ні дозволів і по ідеї взагалі не працює... тобто по суті власникам нема за що відповідати.. всі відвідувачі знаходять бог зна де но не в аквапарку і то з власного бажання .. тому навіть відмазуватися не треба...
а взагалі таке ставлення в нас в усіх закладах... на клієнтів просто начхати.. а би розплатився. все інше немає значення..
головне построїти ТРЦ і далі народ (село забите) сам піде .. скільки вже відкрили і ще скільки хочуть відкрити?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 3:
andriy.te.ua (04.09.2008), christina (03.09.2008), Не повірила (03.09.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 12:42 #688355   #68
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Статтю про загибель дитини читав у газеті. Звинувачувати матір чи рятувальників не хочу, але якось був у Аквапарку і спускався по чорній трубі. Зі мною був колега і його дружина. Вийшло так що я поїхав перший, потім колега, потім його дружина. Не знаю як так сталося, але коли його дружина вже з труби впала в басейн - за нею зразу з труби вилетів молодий чоловік. Фактично їй на голову. От питання наступне: якщо на верху біля труби стоїть крісло - тоді чому там ніхто не сидить і не контролює людей???
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 12:44 #688358   #69
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
От питання наступне: якщо на верху біля труби стоїть крісло - тоді чому там ніхто не сидить і не контролює людей???
Але ж там стоїть автоматичний шлагбаун. Хіба він не працював? Якщо цей мущина знехтував ним, то його проблеми.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 12:48 #688363   #70
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Хлопчик вмів чудово плавати,мені казала його рідна тітка.Крім того його мама мала ще двоє менших дітей(цієї тітки) доглядати в тому аквапарку,вони маленькі,тому уваги приділяла їм більше..а от власному сину...як бачите.Але це її не виправдовує.Всі говорять-винна мама.А з моральної точки зору думаю всім її шкода,і всі хоча б ставили себе на її місце,хоч на секунду.Коли я почула про цю новину,то звичайно рекція була така я к в всіх нас.
мены вчора очевидиця казала шо мама пышла курити якраз в той час. чо вона мены маэ брехати)
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 12:59 #688370   #71
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Скоро виявиться що мама ходила курити бамбук і була буха. бред. не нам шуткати тут винних. тут можна тільки поспівчувати.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 13:16 #688380   #72
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Але ж там стоїть автоматичний шлагбаун. Хіба він не працював? Якщо цей мущина знехтував ним, то його проблеми.
До речі шлагбаум там працює досить таки дивно. Якщо ти постоїш збоку і подивишся на інтервали то все зрозумієш
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2008, 13:27 #688383   #73
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
До речі шлагбаум там працює досить таки дивно. Якщо ти постоїш збоку і подивишся на інтервали то все зрозумієш
Стояв і бачив. Хіба якщо зайти напроти нього, то він може заглючити, але потім сам роздупляється. От тому може такий казус і стався.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2008, 20:49 #690033   #74
ura1983
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

ВАЛЕРІЙ БОРИСОВ, СПІВВЛАСНИК АКВАПАРКУ Є ХАМ КОНКРЕТНИЙ, НАВІТЬ НЕ ХАМ А ХАМЛО, МАВ З НИМ СПРАВИ,.ЖАХ ЩО ЗА ЛЮДИНА............
ura1983 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2008, 21:41 #690074   #75
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: В аквапарке Тернополя погиб 7-летний мальчик

Цитата
Допис від ura1983 Переглянути допис
ВАЛЕРІЙ БОРИСОВ, СПІВВЛАСНИК АКВАПАРКУ Є ХАМ КОНКРЕТНИЙ, НАВІТЬ НЕ ХАМ А ХАМЛО, МАВ З НИМ СПРАВИ,.ЖАХ ЩО ЗА ЛЮДИНА............
це не дивно)
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:11.