Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Абонплата за газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.04.2017, 13:41 #2687415   #101
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
А з газом.. Споживачі платять:
- за газ як товар (за кількість спожитих кубів)
- за доставку газу (тариф на розподіл)
Подивився я на твоє лице, коли б тобі у магазині дали чек:
- за молоко як товар (кількість покупних літрів)
- за доставку молока у магазин;
- за зберігання молока у холодильній вітрині;
- за оплату послуг продавця з продажу тобі молока;
- за опалення приміщення магазину в якому ти купуєш молоко;
- за оплату послуг охоронної сигналізації, що встановлена в магазині у якому ти купуєш молоко;
- за послуги інкасаторів, що будуть забирати готівку оплачену тобою за молоко;
- за обслуговування касового апарату який здійснив операцію з продажу молока;
- за друк такої кількості чеків, бо папір же також не безкоштовний ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dmitrenko88 (27.11.2020), into (07.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 13:48 #2687417   #102
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата Коли скасовули техогляд, відповідно вартість дорожнього збору перенесли у вартість пального
Коли скасовували техогляд, податок з власників транспортних засобів скасували. Натомість збільшили акцизний податок на нафтоподукти. Акцизний податок не є цільовим податком на утримання доріг і не є місцевим податком. Надходження від нього розподіляються на різні потреби, а не тільки на утримання доріг. Крім того, протягом деякого часу існував ще окремий збір - акцизний збір з роздрібного продажу нафтопродуктів, який надходив до місцевого бюджету. Але з початку цього року його скасували. Хоча, здається, і він не був цільовим збором для утримання доріг.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 13:50 #2687419   #103
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Не кращий, і не гірший.. За дороги платять усі громадяни через податки, а власники автотранспорту платять ще більше прямопропорційно споживанню палива + можливо якісь інші збори. Ну загалом так. Хіба це важко зрозуміти?
Важко, бо якщо чесно я не розумію що там ще такого платять громадяни, коли тільки одні власники авто сплачують у 5 разів більше чим виділяється на ті дороги.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 13:56 #2687420   #104
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Подивився я на твоє лице, коли б тобі у магазині дали чек:
- за молоко як товар (кількість покупних літрів)
- за доставку молока у магазин;
- за зберігання молока у холодильній вітрині;
- за оплату послуг продавця з продажу тобі молока;
- за опалення приміщення магазину в якому ти купуєш молоко;
- за оплату послуг охоронної сигналізації, що встановлена в магазині у якому ти купуєш молоко;
- за послуги інкасаторів, що будуть забирати готівку оплачену тобою за молоко;
- за обслуговування касового апарату який здійснив операцію з продажу молока;
- за друк такої кількості чеків, бо папір же також не безкоштовний ))))
Ну до маразму не варто доводити. Логістичні витрати, витрати на реалізацію і т.д - це все вже закладено в кінцевій ціні товару.. і хто оптимізує ці витрати - то у виграші, його товар більше купують, він отримує більший прибуток..

Тільки з природньою монополією все зовсім не так. Піди купи газ не через мережі місцевого облгазу чи міськгазу..

Просте питання.
В селі стається аварія на водогоні - хто має за це заплатити? По рівну усі хто користуються водою чи пропорційно до споживання.. ??
Як оплатити працю людини, що наприклад збирає покази в селі? Один знятий ним показ коштує нехай 2 грн, за 200 хат - раз в місяць йому потрібно заплатити 400 грн. Як їх поділити? По рівну чи закласти в ціну куба води..
Це простий приклад, без олігархів, прихватизованих мереж і т.д., просто чисто по людськи.. як в такому випадку має бути?
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 13:57 #2687421   #105
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Подивився я на твоє лице, коли б тобі у магазині дали чек:
- за молоко як товар (кількість покупних літрів)
- за доставку молока у магазин;
- за зберігання молока у холодильній вітрині;
- за оплату послуг продавця з продажу тобі молока;
- за опалення приміщення магазину в якому ти купуєш молоко;
- за оплату послуг охоронної сигналізації, що встановлена в магазині у якому ти купуєш молоко;
- за послуги інкасаторів, що будуть забирати готівку оплачену тобою за молоко;
- за обслуговування касового апарату який здійснив операцію з продажу молока;
- за друк такої кількості чеків, бо папір же також не безкоштовний ))))
Думаєш ти молоко по відпускній ціні молокозаводу купуєш? Доставка транспортом виробника (а ще зарплата і "копитні" купи торгових представників, які напередодні зібрали дані куди скільки молока везти) вже включена в відпускну ціну виробника, решта пунктів з твого переліку включені в торгівельну націнку, і ти за все це платиш. І прибуток підприємця, якому належить магазин теж туди входить.
Щодо газу - суть в тому, що реалізатором газу та власником газорозподільчих мереж є різні суб'єкти господарювання. Більше того, там платіжка, можливо, приходила б одна, просто в ній чітко були б розділені плата за обсяг спожитого газу та плата за послуги газорозподільчої організації.
У прикладі водоканалу, який тут приводили - таке не запровадять, бо від водозабору до будинкового лічильника все на балансі одного суб'єкта. А от з електроенергією все можливо, бо енергогенерукючі компанії, і енергорозподільчі - різні суб'єкти господарювання.

Востаннє редагував Hurricane: 07.04.2017 о 14:10.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 14:02 #2687422   #106
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ванко тут вірно сказав: якби облгаз/райгаз будували свою мережу самі - вперед, лупіть всім абонплату. .
Для абонплати потрібно платоспроможне населення. Якщо держава (не важливо який уряд і яким чином) забезпечує громадян робочими місцями і гідною оплатою праці, мало того, платить гідну допомогу по безробіттю, по догляду за дитиною, по інвалідності тоді може позволити собі робити абонплати.
А якщо в нас офіційні зарплати за межею бідності то ні про які абонплати мови бути не може.
Суспільство цих всіх засранців обрало і довірило їм керування державою. Не годні керувати - подавайте у відставку. Не подаєте у відставку то маєте нести відповідальність за результати свого керівництва і не лише політичну відповідальність, але і майнову і кримінальну. Не лише сажати в тюрму коли щось вкрав, а і тоді коли в результаті принятих рішень знизилася купівельна спроможність людей і виріс борг перед МВФ .Так вони своїх же виборців і обдерли, а тепер базікають щось про ринок реформи кліпають заумні схеми і цим прикривають подальше обкрадання людей.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 14:17 #2687424   #107
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата Не годні керувати - подавайте у відставку
Вони сюди не заходять і це не прочитають.

Додано через 55 секунд
Цитата виріс борг перед МВФ
Ще раз запитаю: тебе тільки перед МВФ борг непокоїть? І чому саме перед МВФ?

Востаннє редагував Hurricane: 07.04.2017 о 14:19. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 14:46 #2687428   #108
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Піди купи газ не через мережі місцевого облгазу чи міськгазу..
А тобі що на заправках не продають?
Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Як оплатити працю людини, що наприклад збирає покази в селі? Один знятий ним показ коштує нехай 2 грн, за 200 хат - раз в місяць йому потрібно заплатити 400 грн. Як їх поділити? По рівну чи закласти в ціну куба води..
Це простий приклад, без олігархів, прихватизованих мереж і т.д., просто чисто по людськи.. як в такому випадку має бути?
Чому коли ти не хочеш закладати оплату цоього працівника в тариф, ти очікуєш, що хтось закладатиме заробітну плату продавця у ціну продукцї у магазині?
Як має оплачуватись заробітна плата продавця у магазині біля твого будинку? Якщо ти заходиш туди два рази на місяць, а сусідка чотири рази на день. Чому вона має сплачувати дорожче за свою продукцію, покриваючи тим самим твою можливість два рази в місяць купити хліба не відходячи далеко додому. Пропоную встановити абонплату для справедливості. Якщо вас 100 квартир, то з врахування мінімальної і праці двох людей, якраз буде по 64 грн. з квартири на місяць, і власниця магазину вже не буде вимушена закладати ці витрати у націнку на товар, відповідно твоя сусідка не платитиме за сервіс який отримуєш ти - наступить справедливість.

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Щодо газу - суть в тому, що реалізатором газу та власником газорозподільчих мереж є різні суб'єкти господарювання. Більше того, там платіжка, можливо, приходила б одна, просто в ній чітко були б розділені плата за обсяг спожитого газу та плата за послуги газорозподільчої організації.
Та не в тому суть. Молоко тобі теж виробляє один виробник, доставляє можливо другий, а продає третій. Але ти не сплачуєш кожному з них окремо.
Суть в тому що споживач не повинен плати за ненадані йому послуги. Всі витрати виробника, чи продавця до того його особисті проблеми закладені у тариф. Я буду плати за можливість облагазу продавати мені газ тільки тоді коли він продаватиме мені його по собівартості, от тодій я дійсно згоден оплачувати можливість його транспортування. А так будь добрий хочеш мати можливість продати мені товар, зберігай і доставляй його за свій рахунок, а я захочу куплю захочу не куплю. Захочеш від мене гарантій на купівлю певної кількості - захочу знижку.

Востаннє редагував Andrik84: 07.04.2017 о 14:48. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 14:57 #2687437   #109
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата Я буду плати за можливість облагазу продавати мені газ тільки тоді коли він продаватиме мені його по собівартості
Яким чином газ із свердловини чи з магістрального газопроводу, по якому він надходить в Україну з-за кордону, має потрапити в твою газову плиту?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 15:11 #2687441   #110
Andrik84
Активний учасник
Типово Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Яким чином газ із свердловини чи з магістрального газопроводу, по якому він надходить в Україну з-за кордону, має потрапити в твою газову плиту?
Я ж кажу якщо мені його продадуть по собівартості свердловини я зрадістю оплачу транспортування, але поки облгаз це прибуткова організація я йому нічого не винен. Як і не винен продавцю ківі, і мене не цікавить яким шляхом це ківі попало в магазин

Востаннє редагував Andrik84: 07.04.2017 о 15:42.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 15:19 #2687446   #111
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Я ж кажу якщо мені його продадуть по собівартості свердловини я зрадістю оплачу транспортування, але поки облгаз це прибуткова організація я йому нічого не винен
То напиши заяву, щоб тебе від'єднали від газорозподільчої мережі, і вози собі балонами.

Востаннє редагував Hurricane: 07.04.2017 о 20:27.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 15:54 #2687458   #112
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
То напиши заяву, щоб тебе від'єднали від газорозподільчої мережі, і вози собі балонами.
Взагалі питання актуальне. Маю знайомих які мешкають в будинку не під'єднаному до газопостачання. Так з їхнім тарифом на електрику, платіжка за опалення десь приблизно на 1-1,5 тис. грн. на місяць зимою меньша ніж моя. За зиму отримуємо непогану економію в сумі. Влітку взагалі ми за минулий рік напевно і 50 кубів не накрутили, оскільки мультиварка наше все, і газ використовується хіба для прийняття душу або ванни. Навіть посуд і то миється електрикою.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 16:47 #2687481   #113
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
У прикладі водоканалу, таке не запровадять А от з електроенергією все можливо, бо енергогенерукючі компанії, і енергорозподільчі - різні суб'єкти господарювання.
Там з електрикою взагалі шикарно получилося.
Після кривавого комунічтичного режиму обленерго (яке збирає кошти за світло) приХватизував успішний власник Суркіс і ше пару таких самих.
І одразу получили афігєть яку ефективну ринкову економіку.
Гроші за світло Суркіс з населення і підприємств зібрав, в офшор перевів і Динамо спонсорує, негрів за мільйони купує лохи футбол дивляться і ненатішаться - Суркіс національний герой. , а енергогенеруючі компанії усі електростанції державна власність гроші за електрику не получили і не мають за що вугілля, мазут і ядерне паливо купувати.
Але наш герой Суркіс не лише успішний підприємець, а ще й видатний політик.
Пару урядовців і депутатів підкупив і вони проголосували за державні дотації для закупівлі палива.
Ціни на електрику піднімаються регулярно як раз під ту фішку, що енергетика збиткова і нема за що паливо купувати.
Ось така схема якщо дуже спрощено.
І ось така ринкова економіка і антипопулістська політика постійного підняття цін.
При цій політичній системі кінця-краю цьому не буде. Навіть ознак нема що щось може принципово змінитися
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 20:34 #2687516   #114
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Відповід[QUOTE=spypol;2687011]ь: Абонплата за газ

Цитата усі електростанції державна власність
Та невже?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 09:11 #2687549   #115
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Talking Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Як і не винен продавцю ківі, і мене не цікавить яким шляхом це ківі попало в магазин
Звичайно це дуже правильно порівнювати газ і ківі.. Але давай підем ще далі))
Ти хочеш отримувати сервіс - коли б ти не відкрив власний холодильник в себе вдома - а там завжди було 10 ківі.. Може й більше, скільки захочеш)) І завжди свіжі) Не важливо чи щодня ти їх їсиш) Чи раз в місяць) Але коли б ти не захотів їх скуштувати - у твому холодильнику будуть 10 свіжих ківі.
Робота ківітранспортувальна організації побудована наступним чином: щодня зранку їде ківівоз, і в кожен будинок що користується таким сервісом заноситься 10 свіжих ківі. Витрати на доставку ківі кожному ківіману цього населеного пункту для служби доставки однакові. Тому за сервіс доставки запровадили однакову абонплату.
І тепер той хто споживав 50 ківі в місяць - не буде оплачувати доставку 2 ківі в місяць для свого сусіда)))

А от вже з постачальником ківі споживачі розраховуються за кількість спожитих ківі.
Постачальника ківі деякі споживачі вже можуть вибирати, деякі ще ні. Але в недалекому майбутньому, кожен споживач зможе вибрати собі постачальника, які пропонуватимуть кращі ціни. Служба доставки ківі - монополіст, альтернативи якому немає, тому її ціни по доставці контролюються національною комісією по регулюванню ківіринку))
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 09:23 #2687550   #116
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Звичайно це дуже правильно порівнювати газ і ківі.. Але давай підем ще далі))
Та мені фіолетово, що з чим порівнювати, я просто не збираюся платити за те чим не користуюся. Всі ці описані тобою витрати записані у тариф. Тому що собівартість газу на свердловині якщо вірити даним озвученим деякими керівниками нашої держави 1,6 грн., я як кінцевий споживач оплачую за нього 6,8 грн. Якщо хочуть, щоб я оплачував витрати на його транспортування і зберігання, то хай тоді продають мені його по 1,6. І так я завжди в любий час можу придбати в магазині свіжий ківі у любій кількості, і жоден продавець не нараховує мені додаткових коштів за його зберігання.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 09:56 #2687554   #117
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та мені фіолетово, що з чим порівнювати, я просто не збираюся платити за те чим не користуюся.
Тоді все просто) Не користуєшся - від'єднуєшся від мережі...
Суть в тому що енергоринок, це якби зовсім не ринок продовольчих товарів.. Не дарма наша держава імплементує європейські енергопакети, а МВФ чітко вимагає введення плати за приєднану потужність..
Yurk0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 13:37 #2687570   #118
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
Тоді все просто) Не користуєшся - від'єднуєшся від мережі... ..
А чому я маю відєднуватися від своєї мережі яку збудували наші батьки і тепер за це отримують копійчані пенсії, а усякі Фірташі приХватизували це за купонокарбованці які стали макулатурою саме через дії проолігархічних політичних сил, які постійно знецінюють національну валюту перетворюючи працю українців на фантики. Сєня чи Гройсман може запросто додрукувати грошей приховуючи цим свою повну економічну безпорадність.
Коли в людини нема грошй заплатити за газ вона відриває щось від дитини чи економить на одязі і їжі. Коли Гройсману не вистачає грошей на якусь програму уряду він або позичає це у МВФ и ЄБРР, або тупо домальовує гроші.
Вони не зацікавлені ні в створені економіки ні в підвищені купівельної спроможності населення ні в підвищенні курсу національної валюти.
Вони зацікавлені лише у видумуванні нових поборів з населення.
То чи не простіше їх усії відключити від мережі і від годівнички і спитати до чого вони докерувалися і що при цих умовах вони особисто заробили і мають.

Це монетарна політика наших усіх урядів .

https
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 14:52 #2687575   #119
pvm
Типово Відповідь: Р’С–РґРїРѕРІС–РґСЊ: Р’С–РґРїРѕРІС–Рґ[QUOTE=spypol;2687011]СЊ: Абонплата Р·Р° газ

Цитата:
Допис від Yurk0 Переглянути допис
а МВФ чітко вимагає введення плати за приєднану потужність..
так зробили плату за потужність газового лічильника !!! Тоді давай платити окремо за потужність і окремо за доставку газу. Для чого до купи все?
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2017, 15:53 #2687585   #120
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Абонплата за газ





into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:35.