Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Художнє мистецтво


Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.12.2009, 18:39 #1165111   #21
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Thumbs up Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Може візьмете мене до себе на роботу? Я вам могорич поставлю.Ось такий
пришліть резюме з фото на fishkadesign@gmail.com
і чому не хочете працювати на себе?
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2010, 21:48 #1179134   #22
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Моя спальня (в мріях) еееех люблю поспати.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg sleep_no_gi.jpg (189.6 КБ, 60 переглядів)
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2010, 22:55 #1236860   #23
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

ехе-хей! є вже нові досягнення
конкурс від

підтримаймо Наталку Лебідко!!!

Востаннє редагував Elizabeth: 25.03.2010 о 14:07.
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2010, 14:31 #1241365   #24
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

голосувати можна щодня!!!
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2010, 14:02 #1273566   #25
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Talking Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Всім спасибі за підтримку!!! 4-те місце у конкурсі серед дизайнерів України! Ура, товариші, ура!)))

Конкурс «Мебель ЭКМИ в интерьере 2009» завершен!









Elizabeth зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Silence_Liza (09.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2010, 22:20 #1274071   #26
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Ай ай ай.
Долучені зображення
Тип файлу: png tru.PNG (81.3 КБ, 112 переглядів)
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2010, 23:15 #1277678   #27
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Talking Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Ай ай ай.
ми.
ми боролись і перемогли. дякуємо, що розділяєте з нами радість,
адже інтернет -голосування додавало лише 2 голоси до
кінцевого і остаточного визначення результатів незалежним жюрі,
що і написано чорним по -білому
читайте ось ТУТ .



п.с. ииии)))))))))
посміялась від душі з цього "це не ви?")) дякую)))

п.п.с.: прінт-скрін "це не ви?", мабуть збережу)) і оце "аяяй")) супер)))

Востаннє редагував Elizabeth: 28.03.2010 о 23:23.
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2010, 07:42 #1277770   #28
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Я звичайно радий за Вас!!! Так тримати!!!
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2010, 19:15 #1281941   #29
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

В мене тоже є досягнення-мою роботу опублікували на cgarena.com
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2010, 19:03 #1285247   #30
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Wink Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
В мене тоже є досягнення-мою роботу опублікували на cgarena.com
оу! вітаємо!
спробуйте опублікувати свої роботи тут - це буде наступним кроком!
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2010, 23:53 #1297589   #31
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Elizabeth зараз поза форумом  
Подякував(ла):
smiley (15.04.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2010, 22:02 #1308502   #32
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Гарно гарно Але хочеться перейти до конструктивної критики.Ну що ж почнем 1-дивний бамп чи це так має бути.2-світлі плями ,якщо Ви користуєтесь фотонними картами то зменшіть радіус збору фотонів і збільшіть їх(фотонів) к-сть а ще краще користуйтесь максвелом-довго але крутоКольорова гамма мені сподобалась, матеріали-ні вони ніби мертві.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 23Elephant_01.jpg (543.1 КБ, 66 переглядів)
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2010, 11:02 #1318645   #33
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Smile Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Гарно гарно Але хочеться перейти до конструктивної критики.Ну що ж почнем 1-дивний бамп чи це так має бути.2-світлі плями ,якщо Ви користуєтесь фотонними картами то зменшіть радіус збору фотонів і збільшіть їх(фотонів) к-сть а ще краще користуйтесь максвелом-довго але крутоКольорова гамма мені сподобалась, матеріали-ні вони ніби мертві.
спасибі, звісно, за таку "конструктивну" критику, хоча не пам"ятаю, щоб коли-небудь критикувала ваші роботи.
по суті:
1. у нас різні задачі: ви бавитесь текстурами, я створюю інтер"єри для конкретного замовника.
так, я стараюсь конкретно передати текстури і фактури, але фанатично цьому віддаватись немає можливості (по часу). Третина замовників не оцінить тих зусиль (100% фотореалізм), а частині їх - хоч сканлайном рендери - нема ніякої різниці. тому важливішим є концепція та її відповідність реальності (можливість втілення майстрами), і сама функціональність пропонованого рішення (естетика теж має місце).
тому я не можу собі дозволити бавитись в "правдивість" на 100% (типу драних тиньків і брудних тарілок).
у ваш бік можу закинути невідповідність антропологічним чинникам (ергономіка). зокрема, санвузол з червоною сантехнікою (плитка текстурою, нереального розмірного ряду, не існує у виробництві), висота (монтажна) вмивальника і унітазу - як для різних людей з фізичними вадами.
ви вже не ображайтесь на мою "прямоту"
2. у нас різні програми))) нагадаю, я працюю у блендері під яф-реєм. тому щодо фотонних карт...
...мушу визнати дуже сумую за максом з ві-реєм...
не виключно, що повернусь до нього, хоча доведеться все з нуля (5 років без нього).
висновок : кожному - своє. немає меж досконалості.

Востаннє редагував Elizabeth: 03.05.2010 о 20:10.
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2010, 13:36 #1318793   #34
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Пыщ

Востаннє редагував Daitro: 03.05.2010 о 20:22.
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2010, 08:36 #1319499   #35
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Чомусь мені ця розмова перестає подобатись.Все в нашому житті зводиться до "міряння пісьок".А Ви ,Elizabeth, створили цю тему щоб вихваляти своє художнє мистецтво.
"я не можу собі дозволити бавитись в "правдивість" на 100%"-це Ваші слова,"Комп"ютерна графіка вищого гатунку"-це тоже Ваші слова.Як комп"ютерна графіка може бути вищого гатунку якщо-я не можу собі дозволити бавитись в "правдивість"?
Можете ображатись на мене це Ваше право але я завжди говорю те що думаю тому багато мовчу
А де ділись пости про богів-модератори,адміністратори аууу де ви? Чи тут також все купляється?
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2010, 16:48 #1320138   #36
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Відповіть елізабед на твою критику мене не задовільнила, і я в неї так культурно запитав, чому вона так спймає конструктивну критику, і чи не отримала вона часом статус БОГА, елізабент потім відредагувала свій пост, то я був ним більжменш задоволений і нписав пищ, я не купляв можераторів чесно я неавіть не знаю де вони продаються. я пяний
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2010, 10:19 #1320913   #37
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Чомусь мені ця розмова перестає подобатись.Все в нашому житті зводиться до "міряння пісьок".А Ви ,Elizabeth, створили цю тему щоб вихваляти своє художнє мистецтво.
"я не можу собі дозволити бавитись в "правдивість" на 100%"-це Ваші слова,"Комп"ютерна графіка вищого гатунку"-це тоже Ваші слова.Як комп"ютерна графіка може бути вищого гатунку якщо-я не можу собі дозволити бавитись в "правдивість"?
Можете ображатись на мене це Ваше право але я завжди говорю те що думаю тому багато мовчу
А де ділись пости про богів-модератори,адміністратори аууу де ви? Чи тут також все купляється?
тема для всіх і кожного, хто може представити свої досягнення в комп.графіці .
критикувати, чи пак "мірятись" почали ви.
недовірливо ставились до результатів конкурсу,не читаючи умов, прискіпувались до голосування. шукаєте недоліки в налаштуваннях...
і врешті решт, коли вам вказали на ваші помилки, ви здійняли галас.
важко сприймати констурктивну критику, авжеж, тому ви й не зареєструвались на http://www.render.ru/gallery/?gal_rub=1

ще раз повторю, на противагу вам, fishkadesign створює дизайни готові до виконання, з дотриманням всіх нормативів і монтажних розмірів. використано всі реальні моделі, які потім купує замовник. такий проект легко втілити в життя, оскільки майстри забезпечуються всіма необхідними кресленнями і специфікаціями. і все це - багаторічний досвід і відповідна освіта. а вам, якщо подобається, ніхто не забороняє і далі займатись візуалізацією. у всякому випадку- це ж, принаймні, красиво.

Додано через 12 хвилин

Востаннє редагував Elizabeth: 05.05.2010 о 10:19. Причина: Пізніше додано
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2010, 19:57 #1321739   #38
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

В мене є декілька робіт на rendr.ru,але під іншим іменем.І критики я не боюся а люблю вона жити помагає
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2010, 20:43 #1333773   #39
yura15
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

Долучені зображення
Тип файлу: jpg Dyvan_My.jpg (145.4 КБ, 43 переглядів)
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2012, 13:21 #2039309   #40
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Комп"ютерна графіка вищого гатунку. І все це наші тернополяни ;)

отже, оновлення на сайті





все решта на сайті http://fishkadesign.at.ua
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:25.