Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Замки Тернопільщини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.12.2018, 22:29 #2742094   #1
corradych
Учасник
Типово Замки Тернопільщини

Всім привіт

Влітку мав коротку поїздку на Тернопільщину і зняв пару відеороликів про тутешні замки.

Ось відео про теребовлянський

https

Буду вдячний за підказки, які ще подібні місця можна відвідати і познімати
corradych зараз поза форумом  
Подякували 3:
hunter07 (11.12.2018), nadusha (16.12.2018), switch (14.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2018, 02:12 #2742098   #2
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

є 2 веломаршрути

не все по тернопольщині, але попри границі області

1. Золочів - замок, с.Підгірці - палац, перед Підгірцями можна ще подивити чоловічий монастир, Олеський замок, Підкамінь, Почаїв, Божа гора, джерело св.Анни, гора Бона з залишками фортеці в Кременці
2. Скала-Подільска - залишки фортеці, Камянець-Подільский, Хотин - фортеця, водоспад с.Нирків, Язлівець - фортеця, старовинний парк, Бучаач - фортеця, Рукомиш біля Бучача - культурно-історічний комплекс, Зарваниця
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
corradych (11.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2018, 13:33 #2742127   #3
corradych
Учасник
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Маршрутом Золочів - Підгірці - Олесько - Золочів катався цього літа, там кілометраж виходить десь 60 км. Насичено і цікаво. А місця дуже красиві навіть без трьох замків

https
corradych зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (11.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2018, 23:42 #2742198   #4
stanley
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Стосовно замків на Тернопіллі, можете знайти підказки отут , і ще отут , отут , і ще отут . А взагалі-то, і крім замків і палаців на Тернопіллі є що подивитись.

Востаннє редагував stanley: 12.12.2018 о 00:00.
stanley зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (16.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2018, 18:00 #2742286   #5
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Хвилинка реалізму в тему.

На Тернопільщині немає заміків, і тим більше палаців. Все що вам пропонують у довідниках держорганів та інші сторонні люди, це купка поскладаного один на оден каменю, поросшого травою, яку місцеві селяни періодично розтягують на фундамент для хлівів.

І нетреба про Вишневець, там стандартна будова початку 19-го ст. із непричепикобиліхвіст гарматами невідомої епохи.

А все це прикрашає ще й жахливий стан напрямків, ібо дорогою це назвати неможливо, до всіх цих сильно культурних памяток.

Єдине шо Камянець можна +/- згадати. І то не завдяки замку, а завдяки природній красі каньйону, де він розташований. Виняток, який підтверджує правило.

Тернопільщина буде по кайфу тільки любителям офроаду та диким туристам, які все своє возять із собою, ібо інфраструктура як така в нас відсутня впринципі.

Така сувора буденність.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2018, 10:30 #2742327   #6
stingerone
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Так, якби не присутні тут форумно-диванні іксперди, то ми так і жили б в ілюзорному світі, вважаючи, що у світі довкола нас є багато красивого і цікавого.
Але нам не дають розслаблятися і повертають до суворої буденності: живемо в г...ні і скоро вззагалі прийде п....ць(не подумайте поганого -- це просто пухнастий звір песець).
Дякуємо всезнаючомууніверсальному докожноїбочкизатичка іксперду за те, що роззув нам очі на сувору дійсність!
stingerone зараз поза форумом  
Подякували 4:
AHgpyxa (30.01.2019), corradych (14.12.2018), nadusha (16.12.2018), switch (14.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2018, 08:24 #2742375   #7
corradych
Учасник
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Я б не сказав, шо все аж так погано. Але ось скажімо Микулинецький замок справді в ще гіршому стані

https


Дороги під час поїздки на Тернопільщину справді неприємно вразили, але все таки прогрес є якийсь. Хоча в нас на Львівщині з цим в останні роки наводять порядок дуже активно. Може після нас дойде черга до Тернопілля )
corradych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2018, 10:55 #2742379   #8
stanley
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Ви просили підказати, що ще можна подивитися, аналогічне до вже побаченого Вами.
В моєму дописі #4 є посилання на джерела, де перелічені подібні цікаві місця, деякі з описами і фотографіями і т.д.
Просто треба клацати на "отут", посилання відкриються.
Сподіваюся, ці підказки будуть корисними. Бажаю гарних вражень!
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2018, 16:47 #2742401   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Покажіть, чим знімаєте, якщо це не таємниця. Ці всі подорожі на велику? Просто цікаво, якого розміру цей квадрик, що вільно катається в баулі і при цьому така прикольна якість картинки.
Класно, що даєте історичну довідку під відео.
По Теребовлі Олег Шевчишин (оператор з "Орла і Решки") кілька років тому теж знімав декілька віео з професійного квадрика (тренувався мабуть ) - можете пошукати, якщо вам цікаво.
ПС: В Теребовлі є ще одне цікаве і живописне місце - руїни підгорянського монастиря отців василіан. Будете ще колись в наших краях - можете і туди заскочити.

Прихований текст: ППС 
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
corradych (28.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.12.2018, 19:01 #2742494   #10
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Ще в Бережанах є замок, стан - не дуже задовільний. В Збаражі - замок в хорошому стані. В Великому Ходачкові Козівського району є красивий польський костел, бачила тільки на фото, ще не була, то не знаю який в реалі.
nadusha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
corradych (28.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 16:20 #2742685   #11
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Так, якби не присутні тут форумно-диванні іксперди, то ми так і жили б в ілюзорному світі, вважаючи, що у світі довкола нас є багато красивого і цікавого.
Але нам не дають розслаблятися і повертають до суворої буденності: живемо в г...ні і скоро вззагалі прийде п....ць(не подумайте поганого -- це просто пухнастий звір песець).
Дякуємо всезнаючомууніверсальному докожноїбочкизатичка іксперду за те, що роззув нам очі на сувору дійсність!
Вагомий аргумент.

Давайте і надалі робити вигляд наче купка каменю це замок, Україна це Європа і взагалі в нас все чудово, прекрасно та туристично.

Щоб хоч приблизно зрозуміти що таке замок треба відвідати Британію, Бундес. Чи хоча б Петергоф, накрайняк. А ця xуєта, яка в нас замками називається, це просто смішно. І водночас плакати хочеться.


І так, на Україні (я українець, тому маю право писати саме так) є багато красивого та цікавого. Вирубані ліси в Карпатах наприклад, пустеля на Рівенщині, після видобутку бурштину. Чорнобильська зона, опятьжеж. Похєрєний БУКами Донбас.
Карочє, Україна це рай для туристів. Плюс ще замки та палаци. Це опше пушка!

Завжди заздрив людям які живуть в паралельній реальності. І не соромлюся цього.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2018, 23:34 #2742704   #12
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Ну понив, і що це змінило для Карпат чи Донбасу?

Додано через 4 хвилини
Сраку підніми і сходи в похід в ті ж Карпати, наприклад до "купи каміння" на Попі Івані, може і зрозумієш, що таке реальна краса.
Ти от роками за парковки ниєш - поміг хоч собі?
То поний ще за порубані ліси - це дуже ефективно.

Востаннє редагував switch: 19.12.2018 о 23:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
stingerone (20.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 09:19 #2742708   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
...
Щоб хоч приблизно зрозуміти що таке замок треба відвідати Британію, Бундес. Чи хоча б Петергоф, накрайняк. А ця xуєта, яка в нас замками називається, це просто смішно. І водночас плакати хочеться.


І так, на Україні (я українець, тому маю право писати саме так) є багато красивого та цікавого. Вирубані ліси в Карпатах наприклад, пустеля на Рівенщині, після видобутку бурштину. Чорнобильська зона, опятьжеж. Похєрєний БУКами Донбас.
Саймону день прожитий дарма, як воно у воду не пердне
ти ж мабуть навіть Олеського замка не бачив, а пальці розтопирив

бук - то зенітний ракетний комплекс, ним по літаках стріляють, які у небі )))
на донбасі бук стрілив лище 1 (ОДИН) раз і збив пасажирський боїнг

не бий себе пяткоюв груди шо ти українець, не паплюж своїм тупим рилом хліборобську націю...

Востаннє редагував Стечкин: 20.12.2018 о 16:45.
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
corradych (28.12.2018), stingerone (20.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 11:23 #2742712   #14
stingerone
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Не знаю, хто там у них відповідає за клонування цих бурундуків, але остання версія вийшла якась така невдала, що жах:
мало того, що тупе, як сибірський валянок, так ще й озлоблене, обмежене, українською володіє не набагато краще азірова,
проте пихате без берегів і країв.
Найперша версія років10-12 тому була значно цікавіша, можна було навіть подискутувати.
А це такий примітив, що аж гидко .
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 15:13 #2742723   #15
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну понив, і що це змінило для Карпат чи Донбасу?
А звідки ти подумав, наче я хочу щось міняти?
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Сраку підніми і сходи в похід в ті ж Карпати, наприклад до "купи каміння" на Попі Івані, може і зрозумієш, що таке реальна краса.
Да да. Просто нереальна краса на Попі Івані. Я такої краси ше в жізні не бачив. А замок там є? Чи наприклад палац?
Що нам якийсь там Трансфегерешан? Там просто Карпати інакші, ага. Можна підняти сраку і побачити як і шо треба робити. Але нашо. Піп Іван ЛОЛ. Ще Говерлу згадай. Ну і Буковель. Як вінець українського народного туризму.
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
Саймону день прожитий дарма, як воно у воду не пердне
ти ж мабуть навіть Олеського замка не бачив, а пальці розтопирив
Вай-вай! Палєгчє!
Цитата Оле́ський за́мок — пам'ятка архітектури та історії XIII—XVIII століть, розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області.
Цитата Замки Тернопільщини
Но ладно, проїхали. Я ж не іксперт. Хотя нє. Продовжуй.
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
бук - то зенітний ракетний комплекс, ним по літаках стріляють, які у небі )))
на донбасі бук стрілив лище 1 (ОДИН) раз і збив індонезійский боїнг
Ржали всім офісом.
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
не бий себе пяткоюв груди шо ти українець, не паплюж своїм тупим рилом хліборобську націю...
Я і не бю. Це факт. І позбавитися українського громадянства неможливо впринципі. Тому маємо те що маємо.
А щодо хліборобської нації... Ну, імпорт зерна з Канади какбе натякає нам що ми такі самі хлібороби, як в нас замки. Втім, жити в крихкому ілюзорному світі набагато простіше.
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Не знаю, хто там у них відповідає за клонування цих бурундуків, але остання версія вийшла якась така невдала, що жах:
Я відповідальний.
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
мало того, що тупе, як сибірський валянок, так ще й озлоблене, обмежене, українською володіє не набагато краще азірова,
проте пихате без берегів і країв.
"Ненабагато" пишеться разом. Тому що "як?". Твій рівень володіння українською мовою зрозумілий. Що ще цікавого розкажеш?
І так, "попутал берега" і "не видишь краев" це чисто сленг із москальського блятняка. Звідси висновок.
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Найперша версія років10-12 тому була значно цікавіша, можна було навіть подискутувати.
А зараз що заважає подискутувати?
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
А це такий примітив, що аж гидко .
Що в перекладі на українську означає: я тупий москаль, який нічого путнього сказати неможе, і тому буду відмазуватися що какбе гидко і оце от все.


Конкретні предяви до мене за тернопільські замки є? Може в когось є фоточки офігенних тернопільських замків? Або дороги яка до них веде? Або скажем інфраструктури. По суті давайте.
Ну або фоточку інфраструктури під горою Піп Іван. Вже нехай.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 15:50 #2742727   #16
stingerone
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І так,
-- це суржик, українською "отже, таким чином".
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
"попутал берега" і "не видишь краев" це чисто сленг із москальського блятняка. Звідси висновок.
-- намагався писати максимально зрозуміло для тебе! Це ж ти використовуєш суржик і блатняк на кожному кроці, от, до слова: "Конкретні предяви до мене" , etc.
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А зараз що заважає подискутувати?
--
вже говорив про це, але спеціально повторю, може тепер дійде -- теперішня версія занадто примітивна, шкода витрачати час.
Я краще цей час витрачу на те, щоб подорожувати. А ти клацай далі, іксперд ти наш форумний.
Для мене краса природи чи історичних місцин -- понад усе. А інфраструктура -- це настільки другорядні моменти, що я їх просто ігнорую.
І таких, як я -- безліч. Якось ми мали десь скигління на форумах купки примітивів.
Крапка.

Востаннє редагував stingerone: 20.12.2018 о 15:56.
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 15:54 #2742728   #17
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
-- це суржик, українською "отже, таким чином".
Такі да!
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
-- намагався писати максимально зрозуміло для тебе!
Відмазки-відмазочки.
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
вже говорив про це, але спеціально повторю, може тепер дійде -- теперішня версія занадто примітивна, шкода витрачати час.
Шкода то єст чеський самохуд
Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Крапка.
Найбільший україномовний форум в Україні!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 16:00 #2742730   #18
stingerone
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Такі да!
Удачі!
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2018, 16:26 #2742732   #19
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Удачі!
Вапросав больше нє імєю.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2018, 12:59 #2742795   #20
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Замки Тернопільщини

Хотя нє, такі імєю. Погарячкував, вибачте.

Фоточками тернопільських замків ніхто не хоче поділитися? Чисто заради цікавості.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:56.