Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Результати опитування: Ваше ставлення до тектоніка
Гауно. 15 18.29%
Крутий, прогресивний та досить складний танець. 15 18.29%
Черговий випіндрьожний писк моди. 20 24.39%
Я сам танцюю його значить це круто! 1 1.22%
Мені по боку на ваш тектонік. 31 37.80%
Голосували: 82. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Тектонік

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2009, 01:16 #871809   #81
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Бєлий руский Переглянути допис
катлєта?????
ні то не він. замало знаків оклику!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Zavgosp зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 12:27 #876020   #82
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
А це, по-твоєму, що? Дружня порада?


Не бачу нічого особливого у цьому танці. Крутиш собі руками ногами. Все одноманітно. Таке тобі підходить?
якшо не бачиш нічого особоливого,не значить шо інші не бачать...комусь подобається.
І танець не одноманітний,якшо ти бачив один рух тобі ніхто не винен.
Люди так самовиражаються,кому це мішає?

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
дітки взяли в тата і мами лавешку, навчились в школі тих всіх викрутасів і лабають бухі в алігаторі казна що в вузьких штанішках і шаттерах....))))
а дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках
Цитата:
Допис від harik Переглянути допис
Більше на попсу схоже
реальний чувак обізвався
 
Старий 25.03.2009, 13:13 #876094   #83
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

дааа...видно що Тернопіль це велике село((ви говорите купа гамналєток взяли лавешку і пішли в школи танцювати!! а знаєте шо в Тернополі можна на пальцах рук перерахувати людей які дійсно класно танцюють тектонік!!!
на мою думку кожем має право на самовираження !!
я наприклад не звертаю увагу на думку незнайомих людей які не розуміють, що будь який танець добавляє позитиву і різноманітності в чорно -білі будні!! все ж таки краще з посмішкою сходити на тренування ніж лазит десь по "дворіках" і страдати єрундою!!!
 
Старий 25.03.2009, 13:23 #876110   #84
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від bucefal* Переглянути допис
реальний чувак обізвався
Попса - від слова "поп" (скорочене від популярне), а оскільки про цей тектонік вже трендять на кожному кроці і танцюють купа людей, то він вже є популярним. А отже являється попсою
Цитата а дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках
Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення. Недаром ти собі такий нік вибрав:історична довідка - кінь Олександра Македонського отримав свою назву Буцефал, що означає "бичоголовий" або "безмозглий" ( лат. Bucephalus - БУ кит."без", ЦЕФАЛУС - від гр."мозок") через непропорціональність екстерьеру в вигляді занадто маленької черепної коробки при великому корпусі. Але взагалі-то цю назву придумали самому Олександру його вороги.

Востаннє редагував Ultra: 25.03.2009 о 13:30.
Ultra зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 13:38 #876128   #85
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата Попса - від слова "поп" (скорочене від популярне), а оскільки про цей тектонік вже трендять на кожному кроці і танцюють купа людей, то він вже є популярним. А отже являється попсою
Так тут я спостерігаю те , що електроданс популяризують саме ті хто його нелюбить (по твоїм словам)
Цитата Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення.
Я нераз замічав що ти на форумі й сама про лудей так судиш .....
LeFt зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 13:56 #876154   #86
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Попса - від слова "поп" (скорочене від популярне), а оскільки про цей тектонік вже трендять на кожному кроці і танцюють купа людей, то він вже є популярним. А отже являється попсою

Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення. Недаром ти собі такий нік вибрав:історична довідка - кінь Олександра Македонського отримав свою назву Буцефал, що означає "бичоголовий" або "безмозглий" ( лат. Bucephalus - БУ кит."без", ЦЕФАЛУС - від гр."мозок") через непропорціональність екстерьеру в вигляді занадто маленької черепної коробки при великому корпусі. Але взагалі-то цю назву придумали самому Олександру його вороги.
танцюють купа людей?не сміши.намагаються танцювати і танцюють різні речі.
копіпаст рулить!нік відношення до його коня немає,просто сподобався=)
а в тебе нік напевно від прокладок "ультра"?лягаю під всьо і вся?
 
Старий 25.03.2009, 15:08 #876229   #87
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від bucefal* Переглянути допис
танцюють купа людей?не сміши.намагаються танцювати і танцюють різні речі.
копіпаст рулить!нік відношення до його коня немає,просто сподобався=)
а в тебе нік напевно від прокладок "ультра"?лягаю під всьо і вся?
Ти дебіл при чому ще й певно гамняр, як то кажуть "ни ума, ни фантазии". Про Буцефала нам ще тренер колись розказував, всі хто цікавляться кінним спортом знають чому його так назвали. Бачу, що в всіх "тектоністів" мозгів вистачає лише на такі обмежені і ідіотські пости. Гарно ви себе показали
І я не сумніваюсь, що всі, хто вже досить давно в клубній культурі з вас просто сміються - так як для нас це просте вийо.., через яке себе виражають підлітки. Так як раніше всі просто відривались під електронну музику, в яку були закохані, а зараз малолєтки тільки й стараються чимось вимахнутися - як не тектоніком так тим, хто скільки зжер наркоти чи набухався.
Я не проти, щоб людина займалась танцями чи ще чимось, це однозначно краще чим шлятись по дворам і т.д. Але на відміну від нормальних людей, в яких є хоббі, ви стараєтесь на кожному кроці показати, які ви круті і як всім до вас далеко. Не чула таке ніколи від людей, які для прикладу тими ж бальними танцями займаються.
І те що в Тернополі таких людей одиниці це ще нічого не означає. Тих, які займаються кінними спортом (мій приклад) теж одиниці, так що мені кричати на кожному кроці: "Ви всі лохи, я саме краще їзжу верхи?". В великих містах, таких як ви - купа, так що не вважайте себе і свій тектонік чимось унікальним

Востаннє редагував Ultra: 25.03.2009 о 15:28.
Ultra зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:22 #876248   #88
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ти дебіл при чому ще й певно гамняр, як то кажуть "ни ума, ни фантазии". Бачу, що в всіх "тектоністів" мозгів вистачає лише на такі обмежені і ідіотські пости. Гарно ви себе показали
І я не сумніваюсь, що всі, хто вже досить давно в клубній культурі з вас просто сміються - так як для нас це просте вийо.., через яке себе виражають підлітки. Так як раніше всі просто відривались під електронну музику, в яку були закохані, а зараз малолєтки тільки й стараються чимось вимахнутися - як не тектоніком так тим, хто скільки зжер наркоти чи набухався.
Я не проти, щоб людина займалась танцями чи ще чимось, це однозначно краще чим шлятись по дворам і т.д. Але на відміну від нормальних людей, в яких є хоббі, ви стараєтесь на кожному кроці показати, які ви круті і як всім до вас далеко. Не чула таке ніколи від людей, які для прикладу тими ж бальними танцями займаються.
І те що в Тернополі таких людей одиниці це ще нічого не означає. Тих, які займаються кінними спортом (мій приклад) теж одиниці, так що мені кричати на кожному кроці: "Ви всі лохи, я саме краще їзжу верхи?". В великих містах, таких як ви - купа, так що не вважайте себе і свій тектонік чимось унікальним
"Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення"хм...чиї слова?
я не вважаю тектонік унікальним,не піарю і не кажу шо всі лохи.просто нервує мене коли людина уявлення немає про щось і старається банально обісрати.
 
Старий 25.03.2009, 15:26 #876255   #89
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від bucefal* Переглянути допис
"Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення"хм...чиї слова?
я не вважаю тектонік унікальним,не піарю і не кажу шо всі лохи.просто нервує мене коли людина уявлення немає про щось і старається банально обісрати.
Ви себе так ведете і так позиціонуєте свій тектонік, що вас хочеться обісрати.
Ultra зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:29 #876257   #90
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ви себе так ведете і так позиціонуєте свій тектонік, що вас хочеться обісрати.
хто це "ми"?
не говори за всіх,якшо хтось себе веде як ідіот це його проблеми,до чого тут тектонік?
 
Старий 25.03.2009, 15:36 #876264   #91
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тектонік


Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ти дебіл при чому ще й певно гамняр, як то кажуть "ни ума, ни фантазии". ...Бачу, що в всіх "тектоністів" мозгів вистачає лише на такі обмежені і ідіотські пости. Гарно ви себе показали
це не Ваші слова часом???:
Цитата Упереджена думка про людину, якої ти не знаєш і навіть не бачив - свідчить про відсутність хоч якогось логічного мислення.

а от для чого танцювати Тектонік на вечірках в клубах-не розумію-такий контінгент заважає танцювати іншим.танцюйте собі на здоровя в школах,на спеціально організованих батлах,але не заважайте людям відпочивати на вечірках.
nacho one зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:37 #876266   #92
harik
 
Аватар для harik
Типово Відповідь: Тектонік

Давайте я спощу вашу сварку скажу коротко.
Тектронік-шняга така як попса але не популярна )))
поїхали дальше...
harik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kadeem (25.03.2009)
Старий 25.03.2009, 15:38 #876267   #93
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ви себе так ведете і так позиціонуєте свій тектонік, що вас хочеться обісрати.
як це ми себе ведем??? я знаю достатньо людей які танцюють електро і всі дуже приємні і веселі люди.!! а ви просто самі не знаєте шо говорите!!!просто обсираєте тектонік і всьо!!! без ніяких підстав!!1наведіть мені хоть один приклад виєбон... серед нас!!!
 
Старий 25.03.2009, 15:39 #876269   #94
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
це не Ваші слова часом???:

а от для чого танцювати Тектонік на вечірках в клубах-не розумію-такий контінгент заважає танцювати іншим.танцюйте собі на здоровя в школах,на спеціально організованих батлах,але не заважайте людям відпочивати на вечірках.
чим це ми вам мішаєм ми танцюєм в своє задоволення!!! а дригатись збоку вам ніхто не мішає!!!
 
Старий 25.03.2009, 15:40 #876273   #95
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від bucefal* Переглянути допис
а дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках
Вибач, що я тебе так розчарую, але ти серйозно помиляєшся.
TheGame зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:43 #876277   #96
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
це не Ваші слова часом???
Пояснюю: по постам можна скласти враження про людину в плані розуму. Тому що розумна людина ніколи ось таке не напише "а в тебе нік напевно від прокладок "ультра"?лягаю під всьо і вся?"
Але по чому ж bucefal визначив, що Алєхандро " дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках"? Елементарна логіка
Цитата а дригатись збоку вам ніхто не мішає!!!
Поняли всі? Швидко перестали дригатись і марш танцювати тектонік
gogidze ти схожий на малу дитину, в якої відібрали цукерку - не тошни
Ultra зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:44 #876278   #97
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
чим це ми вам мішаєм ми танцюєм в своє задоволення!!! а дригатись збоку вам ніхто не мішає!!!
дригатись збоку?може це ви дригаєтесь????якось негарно так висловлюєшся-не здається???
nacho one зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:51 #876290   #98
ads
Guest
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
дригатись збоку?може це ви дригаєтесь????якось негарно так висловлюєшся-не здається???
ну як тобі сказати)) трошки рознервувало то шо там хтось хоче нас обісрати!!!а так то я ше порівняно норм висловлююсь!!!
 
Старий 25.03.2009, 15:52 #876294   #99
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від bucefal* Переглянути допис


а дітки яким батьки не дали "лавешку"сидять на лавочках жруть сємки в спортивному костюмі і в туфельках
вони працюють на роботах і час від часу цікавлять такими модними тенденціями як наприклад тектонік
Бєлий руский зараз поза форумом  
Старий 25.03.2009, 15:54 #876295   #100
Бєлий руский
 
Аватар для Бєлий руский
Типово Відповідь: Тектонік

Цитата
Допис від gogidze Переглянути допис
чим це ми вам мішаєм ми танцюєм в своє задоволення!!! а дригатись збоку вам ніхто не мішає!!!
вас також ніхто з вечірок за тектонік не виводить...)))
цікаво одне, в нас в тернополі хтось грає музло, під яке саме підходяще танцювати тектонік...?
Бєлий руский зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:25.